Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
caesar
Prima data m-am gandit, cine dracu a deschis acest topic ? Acum mi se pare deosebit, nu ca ar exista o mare descarcare dupa ce scrii ce te-a enervat in acea zi ci prin alte doua chestii: unul, observi ca nu esti singur si doi constientizezi ca exista zile cand nu te enerveaza nimic, nu ceva serios .
Ma enerveaza ca timpul trece foarte repede iar viata este frumoasa, accentuand astfel parerea de rau.
mutulica
Jazz - asta e... ca nu glumesc...
cactus
Pai pe mine ma inerveaza ca I kissed an Angel -Goodmorning ; si I received the Sounds of Silence....Mutulica !!!!!!!!! mai ai din tequilla aia..... rofl.gif rofl.gif rofl.gif drunk.gif drunk.gif frusty.gif frusty.gif ?????????????????????
mutulica
sunt la ultima sticla de bourbon...
ar mai fi ceva gin prin bar...

deja incarc prea mult... incepe sa ma enerveze
cactus
QUOTE (mutulica @ 29 Aug 2004, 05:00 PM)
sunt la ultima sticla de bourbon...
ar mai fi ceva gin prin bar...

deja incarc prea mult... incepe sa ma enerveze

De ce esti egoist ????? 6.gif spoton.gif
mutulica
nu sunt!
fa-te'ncoa cit mai este
drunk.gif
axel
50.gif
Ma intreb pana unde poate duce josnicia unor oameni!!!

Comentariul meu original
Minerval
Seara buna. Am intrat si eu in discutie pe topicul sugerat. Sper sa nu deranjez. Numai bine.
SORIN
Minerval!!! Nu e treaba ta, asa ca te rog sa nu te bagi acolo unde nu stii cum se iese...fara sa te superi thumb_yello.gif

Cred ca e mai sanatos hh.gif

Sorin.
axel
[ontopic la Ce m-a enervat azi]
Ce dragut! Avem forumisti care stiu ce e mai bine pentru ceilalti! Sau care stiu ce e mai bine pentru ei, si vor sa convinga pe ceilalti ca e mai bine pentru toata lumea!
[/ontopic]
Antont
Seara asta ma enerveaza unu' care se crede "interesant" si se baga in seama aiurea!
SORIN
Axel....Iar intinzi coarda pana-ti plezneste in fata hh.gif hh.gif

Sorin.

ps. cand o sa spui ce te doare defapt??
SORIN
Axel...lasa vrajeala cu PM-u!! Daca vrei sa tragi...trage, nu vorbi...sau esti muiere??

Sorin.
axel
[offtopic]
Imi pare rau, Sorin, dar eu ti-am raspuns la intrebare. Insa si acum astept raspunsul tau...
[/offtopic]
SORIN
Doar mila Pustane...doar mila!! Oricum nu te las pana nu-ti inghiti cuvintele inapoi....singuru care te poate salva e Mihai...dar nu baza pe asta!!

Sorin.
mutulica
QUOTE (Ghost @ 29 Aug 2004, 11:57 PM)
Seara asta ma enerveaza unu' care se crede "interesant" si se baga in seama aiurea!

si pe mine
Antont
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 12:31 AM)
QUOTE (Ghost @ 29 Aug 2004, 11:57 PM)
Seara asta ma enerveaza unu' care se crede "interesant" si se baga in seama aiurea!

si pe mine

Iti dai seama ce telepatie pe capu' nostru thumb_yello.gif rofl.gif ?
janine
Ma enerveaza ca am prins blocaj pe autostrada de 7 km cry.gif (mutulica &Ghost ma faceti sa ma simt offtopic 43.gif rofl.gif ... si io vreau telepatie)
Antont
QUOTE (liutza @ 30 Aug 2004, 12:44 AM)
(mutulica &Ghost ma faceti sa ma simt offtopic 43.gif rofl.gif ... si io vreau telepatie)

Pai citeste postarile lui Axel atunci rofl.gif
janine
Ah...la telepatia aia nu ma bag inca blink.gif
Minerval
QUOTE (SORIN @ 29 Aug 2004, 09:42 PM)
Minerval(...)

Salut membrii Hanului! smile.gif
Draga Sorin, implicarea mea este pur profesionala. Nu urmaresc nici un interes meschin, malitios ori superficial. Te imbratisez si noapte buna.
cactus
QUOTE (mutulica @ 29 Aug 2004, 06:11 PM)
nu sunt!
fa-te'ncoa cit mai este
drunk.gif

Vai ce m-as duce....Da` considera-te invitat oricand la mine, fac pregatiri monumentale; n-ai sa regreti.. spoton.gif drunk.gif drunk.gif drunk.gif I mean it, man....
mutulica
Ghost - nu cred ca ne va intelege, vad ca a intrat in asociatie...

Cactus- poti veni oricind, rezerva se innoieste odata la 2 saptamini smile.gif
axel
@mutulica: si te oftici?

PS: si te bagi si tu in asociatie? wink.gif
mutulica
axel - de ce ar trebui sa ma oftic, din contra. acum vad semnul si stiu ca e momentul sa stau in banca mea...

si nu ma bag in asociatie. am prea mult fier
cactus
@ mutulica: "Cactus- poti veni oricind, rezerva se innoieste odata la 2 saptamini"

Si eu sunt consecvent si strangator; asa ca be my guest; te astept sa tzucam crucea - mult si vartos de tot... rofl.gif
Antont
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 11:57 AM)

si nu ma bag in asociatie. am prea mult fier

Mutulica, nici nu e cazu sa te stresezi ca oricum s-a dus draq spoton.gif rofl.gif
Catalin
QUOTE
Mutulica, nici nu e cazu sa te stresezi ca oricum s-a dus draq


Organizatia este mai vivace ca oricand. Nedreptatea sociala mareste coeziunea dintre membri... de altfel e si evident! Gandeste-te doar din ce alta organizatie ii vezi tu si pe bdl si pe Minerval facand parte?

Ontopic: pe mine azi m-a enervat faptul ca un topic care nu incalca regulamentul si care a produs 100 de raspunsuri la 12 ore a fost inchis din cauza unei clauze dubioase a regulamentului interpretata in mod defavorabil si partinitor. Ganditi-va ca este o organizatie din care fac parte 7 moderatori ai acestei comunitati!
Olaf
Netu' ca nu a mers ca poTcu', de fapt nu a mers deloc pana pe la pranz.

Si ma oftic ca sunt prea departe de casa.

hh.gif Si mai vad ceva care nu-mi place, dar nu pot sa ma pronunt...
cactus
Si pe mine m-a inervat ca de doua zile io "kiss an Angel good morning" si canci; i-o fi frica de tzepii mei... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Aramis
m-a enervat Mihai mad.gif
janine
QUOTE
Aramis Trimis Pe 30 Aug 2004, 08:36 PM
  m-a enervat Mihai 

I submit 50.gif
Mrs. Rogers
QUOTE
de doua zile io "kiss an Angel good morning"


Adica tu o pupi si ea nu vrea sau cum vine asta? smile.gif
Antont
Faptu ca ma plictisesc in seara asta sad.gif
janine
43.gif cactus...da poate tzi-a raspuns cand a putut...sau? mwah1.gif
Arktu
QUOTE (liutza @ 31 Aug 2004, 12:16 AM)
QUOTE
Aramis Trimis Pe 30 Aug 2004, 08:36 PM
  m-a enervat Mihai 

I submit 50.gif

Vedeti cum e? Noi astia cu mai multe avertizari permanente il iubim cel mai mult...
janine
Eh avertizari primesc doar unii ...sau? huh.gif ca nu mi-e in clar de ce am fost avertizata de o treaba si pe altzi ii lasa sa o faca...dar Mihai knows best rolleyes.gif ...insa pe mine tot ma enerveaza cand vad pe alti ca posteaza cum si ce mi-a explicat mie Shefu' ca nu e voie blink.gif de ce oare? sau poate ca lor le lasa doar mai mult ragaz ca si mie ... unsure.gif ce i-am facut? cry.gif
Arktu
Ca sa exemplific de ce mi-am luat al 2-lea avertisment permanent:

Eu am zis:
"2. Asta presupunea sa fie o persoana puternica. Blegii (blegele aici) nu pot fi puternici.
Pt. Mihai: Orice asemanare cu vreo membra a acestui forum este pur intentionata"

El a zis:
"Atac la persoana"

Am denumit blegi/blege o categorie de oameni care nu au curajul sa zica unele lucruri in fata.
janine
blink.gif Hihihihihi ai castigat...ai avertizare bengoasa... a mea e minora si nici macar avertizare...asa e ca atras atentzia ... minora dar...totusi de ce altzi da shi eu nu? cry.gif NU MA MAI JOC nonono.gif imi iau zucaliile si plec acasa.. tongue.gif harhar.gif ...si acum serios vorbind...am observat din pacate ca si aici sunt impartiti toti in biserici si bisericute...pacat...era bine intentionat forumul... sad.gif maybe next time 43.gif
cactus
QUOTE (toxic @ 30 Aug 2004, 11:33 PM)
QUOTE
de doua zile io "kiss an Angel good morning"


Adica tu o pupi si ea nu vrea sau cum vine asta? smile.gif

De ce esti asa de toxic ? roflmao.gif Mai stii ca nu capat si io pusi-pusi... yay.gif
AIWA
de azi noapte sint cam suparat ca nu am nici o veste de la un prieten...si nu stiu ce sa fac....poate ar trebui sa ma arunc intr-un tren sa vad ce face...poate totusi va raspunde la mesaje etc
Catalin
@liutza:
QUOTE
nu mi-e in clar de ce am fost avertizata de o treaba si pe altzi ii lasa sa o faca...


Hehe, obisnuieste-te! Mai interesant e daca indraznesti sa intrebi asta in mod oficial. Raspunsul va fi un fel de "ciocu' mic!".
Mara
M-a enervat un lingusitor care saruta piciorul pe care-l musca acum o vreme si care se si baga in seama aiurea rau!!! 50.gif
Olaf
Hmmm... miroase a rascoala. tongue.gif
Catalin
@Mara: Despre cine Vorbesti?
Mara
Catalin, n-are sens sa-l numesc. Stii doar despre cine vorbim si se stie si el! Daca pana acum ii mai toleram anumite reactii, azi insa... rabdarea s-a dus pe apa sambetei! Sper macar sa aiba bunul simt sa ma ocoleasca.
Mihai
QUOTE
insa pe mine tot ma enerveaza cand vad pe alti ca posteaza cum si ce mi-a explicat mie Shefu' ca nu e voie

Te rog sa ma anunti pe PM despre cine este vorba. Multumesc.

QUOTE
M-a enervat un lingusitor care saruta piciorul pe care-l musca acum o vreme si care se si baga in seama aiurea rau!!!

Desigur, fara legatura cu mesajul citat tongue.gif :
Un anumit topic nu a fost inchis urmare a interventiei in cadrul respectivului subiect a unui forumist. Vinovat sunt doar eu, ma puteti pune la zid. tongue.gif Multi insa au interpretat respectiva actiune ca 'mi-a luat jucaria'; posibil si ca urmare a faptului ca explicatia a fost destul de scurta. In masura in care timpul imi va permite, voi reveni in cadrul respectivului topic cu o explicatie detaliata referitoare la decizia mea. Subliniez insa ca subiectul nu a fost inchis din cauza unei persoane sau chiar si a unui grup restrans de persoane.
colectionara
Daca m-as enerva mai usor, m-ar enerva ca un lant e slab cat cea mai slaba veriga a sa iar nivelul unei comunitati este ridicat doar pana la nivelul la care orice membru sa poata scoate capul deasupra sa respire. Dar nu are rost sa te enerveze o chestie asa de simpla si logica: mai multe zale, un lant mai lung dar mai slab.
Vornicum
Eu vad o singura solutie la problema ridicata de unii.
Banarea forumistului in cauza.
Cand s-a facut impartirea moderatorilor pe forumuri, in Poiana nu au fost desemnati destui care sa faca legea. Poate daca erau destui , acum era liniste.
______________________________
Fiecare are libertatea sa linga ce vrea
Minerval
QUOTE (Catalin @ 30 Aug 2004, 02:38 PM)
Ganditi-va ca este o organizatie din care fac parte 7 moderatori ai acestei comunitati!

Seara buna.
O precizare este oportuna, zic eu. smile.gif Pe langa cei 7 moderatori, mai era si un fost mare demnitar al Hanului, mare moderator la zilele sale, dar care a avut parte de un proces rapid si dureros, costandu-l pe respectivul privilegiile de moderare. Si astazi se mai dau transmisii pe BBC, NBC si ziarele vuiesc neancetat asupra faptului daca nu cumva actiunea a fost pripita, iar drepturile sale ar putea, in baza unei clauze conexe, sa ii fie reabilitate vizavi de noile schimbari "demografice" din ultima perioada.
Votati-ma cu incredere. Voloshenkov vine la primarie! spoton.gif

ps: nu cred ca am incalcat regulamentul prin asocierea mea la Organizatia A&C LTD, motivele mele au fost precizate; pentru alte nelamuri sunt deschis la interpelari.

Numai bine.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.