Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
genicon
Ghostu' se ascunde de masoni, las' ca stiu eu! tongue.gif Sincer, tot asa ar face si subsemnatul, daca ar fi bagat in seama rofl.gif

PE-TOPIC: Ca n-am carnet, masina cu benzina aferenta si iar am venit cu trenul in gara noastra mica... smile.gif
Aramis
M-a enervat asteptarea... simteam ca o sa innebunesc, dar se pare ca am scapat cu mintea intreaga de data asta tongue.gif
Antont
QUOTE (Motanu' @ 3 Jul 2004, 06:20 PM)
QUOTE (Ghost @ 3 Jul 2004, 04:05 PM)
Buna, sint un baiat de pe forum si vreau sa-ti spun ca ma bucur ca te enerveaza cum ma loghez eu.

Baiatule de pe forum ... mai citeste odata ce am scris mai sus.
Nu ma enerveaza, e vorba de altceva. devil.gif

Stimabile, am citit odata si ajunge. Oricum nu vad ce ai de comentat referitor la cum se logheaza lumea. Sau esti genu' care priveste lista online nonstop?
Puss In Boots
Eu unu' ma opresc aici pentru ca nici macar cu casca pe cap n-ai face fata la gherutele mele tongue.gif .
Cred ca este mai cuminte asa.... user posted image
Zed
@Ghost si eu stau pe invizibil asta inseamna ca nu esti singurul cu atitudine ipocrita rofl.gif mwah1.gif .
Antont
@Zed, ai dreptate, sintem o groaza de ipocriti pe aici rofl.gif .
denise
Deh...motanu' incaltat...poate data viitoare iti alegi mai bine cuvintele!
Sa te luminez putin: unul din motivele pentru care eu ma inscriu anonim este faptul ca nu stau permanent pe han, desi e deschis mai mereu - intru, scriu un mesaj apoi imi vad de treburi.Site-ul ramane deschis. La un moment dat cineva mi-a reprosat ca nu i-am raspuns imediat la un mesaj desi apaream on-line. Dar eu nu eram in fata PC-ului. Am raspuns, dar mult mai tarziu...
Un alt motiv: ca masura de siguranta - mai intru pe Han de la serviciu, doar citesc..e mai bine sa nu fiu vazuta on-line.
Al treilea motiv: m-a plicitsit cineva la un moment dat cu PM-uri unul dupa altul (nu dau nume) - asa ca m-am logat anonim si am ramas asa.
Nu ca m-as fi simtit obligata sa-ti dau vreo explicatie...dar de, vreau si eu sa fac parte din clubul ipocritilor.
E un club foarte select! tongue.gif


SORIN
QUOTE (Ghost @ 4 Jul 2004, 05:07 PM)
@Zed, ai dreptate, sintem o groaza de ipocriti pe aici rofl.gif .

Bagabontilor rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Ma primiti si pe mine??.. dar sa nu afle Motanu hh.gif blink.gif sorry.gif

Bun venit la Han Motaneeeeeee..si nu uita ca mai sunt si catei pe aici thumb_yello.gif

Sorin.
denise
blink.gif Pai Sorin, te vad on-line. Nu respecti regula de baza: nu esti under -cover! Straduieste-te si tu mai mult...
Eh..motanu' a fost doar curios, ca orice pisica. biggrin.gif
SORIN
Gata Denise, am 44.gif 44.gif 44.gif

Asa m-a facut natura, mai handicapat hh.gif hh.gif
Antont
QUOTE (SORIN @ 4 Jul 2004, 06:23 PM)
QUOTE (Ghost @ 4 Jul 2004, 05:07 PM)
@Zed, ai dreptate, sintem o groaza de ipocriti pe aici  rofl.gif .

Bagabontilor rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Ma primiti si pe mine??.. dar sa nu afle Motanu hh.gif blink.gif sorry.gif

Bun venit la Han Motaneeeeeee..si nu uita ca mai sunt si catei pe aici thumb_yello.gif

Sorin.

Mai trebuie sa intrebi?
welcome.gif
Si daca afla, sa-i fie de bine tongue.gif rofl.gif ...

QUOTE (Denise)
Eh..motanu' a fost doar curios, ca orice pisica.

Da' stii ce se zice ca a patit pisica curioasa... hh.gif rofl.gif
Zed
Da , uite : user posted image


rofl.gif rofl.gif
Antont
mwah1.gif rofl.gif rofl.gif roflmao.gif

Punk's not dead rofl.gif
Puss In Boots
rofl.gif
Io-te la ei cum fac front comun sa fugareasca un biet motan. Uitati-va la poza din profil īn ochii mei sa vad daca mai are careva curaju sa zica ceva laugh.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif

Acum ca am vazut cine intra cu anonim retag cuvāntul dosebit de jignitor pe care l-am folosit si-mi cer scuze si precizez cu aceeasi ocazie ca ma refeream la atitudine si nu la persoane ... user posted image

Zed ..... user posted image
denise
ohyeah.gif
QUOTE
ma refeream la atitudine si nu la persoane ...

ohyeah.gif no good! Subtil, dar ne prindem si noi...

Sa vedem, poate te lasam in viata, de data asta!


SORIN
Well Come To The Club Motane rofl.gif rofl.gif

Mare panarama mai esti thumb_yello.gif

Cred ca pe la sectia HANdi, ai sa gasesti multi amici roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif


Ai grija ca pe acolo eu sunt singuru normal hh.gif blink.gif

Oricum bine ai venit Motane thumb_yello.gif
Puss In Boots
Sorin ... tnx.gif

denise_d ... user posted image
genicon
Astazi, conform obiceiului, m-a trezit din nou nenea care vinde manele. Cu una bucata melodie in care isi plange unul SLK-ul!!!!!!! yikes.gif Eram mult prea nervos, ma durea capul prea tare ca sa ma intereseze de ce il plangea...

E super naspa sa iti urle manelele in cap de la 9 la 17... cry.gif I NEED HELP!
Zed
geni , io zic sa-l inviti la un ceai sau cafea ( laxativa ) rofl.gif
Antont
Drumurile de kko in general, si in special mizeria de pe ele (pietre si alte chestii) precum si tembelii care sparg sticle pe drum 50.gif .

Geni, am o solutie pt problema ta. Foarte pe bune. Stii ce as face cu ala cu manelele? As arunca de la fereastra pungi cu apa in el. Serios spoton.gif
mutulica
Geni, merge faza cu apa, da nu cu punga, ia o seringa si stropeste-l pe sestache cu cerneala, din ora in ora.
Btw, puneti-ma pe lista. Aia de ipocriti
Rikita
m-a enervat clasa de romana azi. pt. ca n-am fost capabil sa spun nici o propozitie fara greseli.
Arktu
M-a enervat Mihai care mi-a mai dat un warn level pentru ca i-am zis INDIRECT Moniqai (daca scrie Monique) "bleaga".
Adica vine zice cum l-a inselat pe "fraierul" ala si se lauda pe forum, nu pateste nimic logic. Vin eu si ii zic lui Gaijin care intreba ceva de genul cum de face asta asa ceva etc. si zic printre altele ca "blegii nu au cum sa zica in fata partenerului ca s-a terminat". Bineinteles domnu Mihai vine si sterge postul (probabil hobby personal) si imi da warn_level++.
Intr-o zi o sa imi bag de tot picioarele in el de forum, nu ca oamenii n-ar fi de treaba dar cu un astfel de climat nu merge. Daca macar ar fi numarat cati oameni a pierdut la forum omu asta cu faze din astea....
mutulica
domnu' arktu, se pare ca arta conversatiei este o arta atent procedurata. nu se accepta metaforele, aluziile sau ironia. cred ca vom primi si un manual al calitatii care sa ne indice proceduri de raspuns, si modele de adresare...
si pe mine m-a iritat putin
Mihai
Ca intotdeauna, aveti libertatea de a alege.
Respectati anumite reguli sau... nu le respectati.
Atat de simplu...
Vornicum
Da da da da !!!
OBEY ! Ce palaria mea!
Ma scuzati am avut un impuls de moment...
F.U.B.A.R
Decat OBEY mai bine Pa...
Nu?
In cazul in care mi s-ar impune ceva...normal
Arktu
Pai m-am "pa-pa" odata... Daca ma mai "pa-pa" inca o data e de tot. Mai stau momentan
mutulica
QUOTE (Mihai @ 6 Jul 2004, 01:35 PM)
Ca intotdeauna, aveti libertatea de a alege.
Respectati anumite reguli sau... nu le respectati.
Atat de simplu...

De acord Mihai. Atit ca eu am fost convins ca respect regulile...
Nico
Dupa ce ca desteptul de taximetrist, cu care am avut nenorocul sa merg azi, s-a apropiat prea mult de un tir imens ce intorcea intr-o intersectie ingusta si i-a fost acrosata masina si zdrobita aripa stanga, tot el era cel care se plangea. Bine ca nu s-a intamplat pe partea mea ca m-as fi speriat tare.
Antont
Am zis eu bine ca taximetristii sint dementi 50.gif . Ma rog, sint si exceptii, dar exceptia confirma regula.
LigiaB
QUOTE (genicon @ 5 Jul 2004, 12:07 PM)
Astazi, conform obiceiului, m-a trezit din nou nenea care vinde manele. Cu una bucata melodie in care isi plange unul SLK-ul!!!!!!! yikes.gif Eram mult prea nervos, ma durea capul prea tare ca sa ma intereseze de ce il plangea...

E super naspa sa iti urle manelele in cap de la 9 la 17... cry.gif I NEED HELP!

Genicon, deja si pe mine ma scoate din minti temblu' cu manelele, laugh.gif nici nu imi pot inchipui sa fiu in locul tau. Ce iti spune Ghost si Mutulica, se poate lasa cu repercursiuni, iti poate sparge geamul sau ceva... Tu trebuie sa vii cu o solutie care sa il faca sa isi schimbe locul.... eu am una... rofl.gif cam foloseste aceleasi ingrediente ca Nea Cacat [ sorry.gif ]din povestea lui Hampu.... Fa rost de niste 'rahat' si pune-l acolo. rofl.gif Sa ii miroase lui in nas si sa se decida sa plece... poate vrei sa pui citeva gramezi rofl.gif (plateste niste copii sa isi faca treburile acolo) sau sa il imprastii pe pereti sa ii mute nasu' rofl.gif . Sint sanse maxime sa plece. : ))))

Eu nu am inteles, tu stai la parter? Daca e asa, vreo 2 zile numai deschizi geamul. Si toata manevra se face igienic, cu manusi si vata in nas... rofl.gif Dupa aia aduci furtunul...

@ Ghost: Ce topic misto ai putut sa bagi!! spoton.gif
@ Nico, wow! ce bine ca esti ok... smile.gif
DeeDee
azi am fost o persoana enervanta! m-am enervat si pe mine chiar
problema e ca asta incepe sa mi se inttample din ce in ce mai des
cybertooth
Astazi ca intotdeauna m-a enervat muierea (singura persoana care ma poate enerva cu adevarat, deoarece ma consider un om calm ohyeah.gif ) Nici n-am venit bine in Spania (dupa o lunga perioada in care am stat departe) si deja ma bate la cap si se crizeaza pt. orice lucru marunt (cum ar fi ca stau prea mult in fata calculatorului rolleyes.gif ). Ma consolez cu ideea ca toate sunt la fel (dar nu stiu pana cand 50.gif ).
LigiaB
Cybertooth han.gif

Eu zic sa o avertizezi... rolleyes.gif
cybertooth
Multumesc pentru primirea calduroasa Ligia!
Cat despre prietena mea...habar n-am cum s-o mai avertizez, ca orice i-as zice ca o sa fac nici eu nu cred, apai ea! Sincer nu va inteleg pe voi femeile. Habar n-am cum sa fac sa fie bine. Oricum atata orgoliu ca si la fata asta n-am vazut in viata mea! huh.gif
LigiaB
QUOTE (cybertooth @ 7 Jul 2004, 02:08 AM)
... ca orice i-as zice ca o sa fac nici eu nu cred, apai ea!

Cu placere Cybertooh.

Pai problema ta e ca trimiti semnale gresite. rolleyes.gif Zici si nici macar tu nu faci. tongue.gif
Si ma intreb eu...de ce generalizati voi asa repede? De ce ne bagati pe toate in aceiasi oala?? tongue.gif

Si probabil ca la faza asta, am reusit si eu sa te enervez, ultimul lucru care l-am urmarit... sorry...
Noapte buna! smile.gif

cybertooth
ti-am spus ca nu ma pot enerva asa usor. Imi cer scuze ca am generalizat, nu vreau sa te jignesc, dar inca nu am gasit o fata pe care intr-adevar sa o pot intelege!
(monique)
Pe mine m-a enervat calduraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Nu mai suport... si nici nu pot pleca din Bucuresti sad.gif
Antont
QUOTE (LigiaB @ 7 Jul 2004, 12:54 AM)

@ Ghost: Ce topic misto ai putut sa bagi!! spoton.gif

Of course cool.gif ....I'm the best mwah1.gif rofl.gif blink.gif
cybertooth
Iarasi ma enerveaza asta...Vrea sa mergem la plaja draga, nu-i destul ca a naparlit mai rau ca un sarpe. Toata ziua vrea la plaja, sa stau langa ea...macar de-ar stii sa innoate. N-am nici un chef acum...Nici in ruptul capului nu ma duc.
Cla
welcome.gif cybertooth smile.gif
Aprovizioneaza-te cu iaurt si vodca. Iaurt pt. pielea ei, vodca pt. nervii tai biggrin.gif
Nu incerca sa le intelegi, nu vei reusi... nonono.gif Du-te la plaja cu ea, dar ai grija sa nu cumva sa stea la umbra. Poate-i leac cand urla la noapte... laugh.gif Dar n-are ce sa te intereseze, daca esti destul de torpilat n-o auzi rofl.gif
cybertooth
multumesc de primire clarence flowers.gif Cred ca e un sfat bun asta cu vodca spoton.gif Poate asa am sa fac devil.gif
LigiaB
Cybertooth, tu esti super-simpatic deja... laugh.gif

Cum a ramas, ai fost la plaja pina la urma??? rofl.gif

Acum nu ma pot abtine sa nu ma mir cum de tu suporti acele mofturi.... yikes.gif tongue.gif
cybertooth
n-am fost...pur si simplu n-am vrut sa-i fac pe plac. a plecat singura iar eu m-am intalnit cu un prieten si am stat la o bere ( e foarte cald aici). Acum a venit acasa cu o falca-n cer si una in pamant si tot zbiara pe aici ca de ce nu merg cu ea, de ce nu stau cu ea, de ce dorm asa mult (dupa ce c-am batut atata drum mai are si o gramada de pretentii) asa ca am avertizat-o (vorba ta) ca plec inapoi in Ro. Chestia e ca nu sunt prea credibil...tre' sa fac ceva sa ma creada. huh.gif
Zed
Clarence , ce inveti tu tineretul bop.gif
Antont
Unu' cu care am nimerit in lift si care putzea de-ti muta nasul yikes.gif . Si ca de obicei, un taximetrist jamie.gif .
Nico
Sa vezi ce "placut" e sa mergi la cumparaturi in supermarket si nenea care supravegheaza e ca taximetristu' din lift. Si cum nu s-a intamplat doar o data am inceput sa ocolesc standul langa care sta respectivul.
Acum insa am o groaza de treburi si in loc sa le fac, ma rad la "zi-ne ce ai in cap" laugh.gif
Antont
Ala din lift nu stiu daca era taximetrist sau nu rofl.gif . Taximetristul ma enervase pe strada, inainte de faza cu liftul.
Cla
QUOTE (cybertooth @ 7 Jul 2004, 05:13 PM)
...tre' sa fac ceva sa ma creada.  huh.gif

Asigur-o ca ii vei sparge cu gingasie basicile rofl.gif

@Zed: innocent.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.