Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
nefertiti-old
Cica e revizie sau asa ceva la centrala termica si saptamana asta nu avem apa calda! mad.gif mad.gif mad.gif
cips
Desi e deja 12, inca nu m-a enervat nimic.si asta ma enerveaza! rofl.gif
Eris
Ma enerveaza teribil ca sunt musteriu pe acest forum. Nu poate cineva sa ma faca "domnitor"?
Vornicum
Aici promovezi doar postand. Dar daca postezi in "Poiana lu' Iocan" nu faci posturi. Incearca pe alte subforumuri.
Succes in avansarea pe acest forum. spoton.gif

IL Fenomeno
Cla
QUOTE (Eris @ 17 Aug 2005, 11:58 AM)
Ma enerveaza teribil ca sunt musteriu pe acest forum. Nu poate cineva sa ma faca "domnitor"?

han.gif Eris. O sa ajungi mai repede decat crezi... spoton.gif
QUOTE (cips)
Desi e deja 12, inca nu m-a enervat nimic.si asta ma enerveaza!  rofl.gif

rofl.gif nasol..., n-ai sefa?? Întreab-o pe Mara rofl.gif
Eris
QUOTE (PatricianuS @ 17 Aug 2005, 01:24 PM)
Aici promovezi doar postand. Dar daca postezi in "Poiana lu' Iocan" nu faci posturi. Incearca pe alte subforumuri.
Succes in avansarea pe acest forum. spoton.gif

IL Fenomeno

Multumesc pentru incurajari! E simplu deci: postezi doar , si gata, esti avansat in grad. Ma simt mult mai bine acum!
(Salut pe toata lumea de aici, pentru ca nu am gasit topicul unde se face introducerea. Consider ca mi-ati urat si voi bun venit! spoton.gif )
Vornicum
Eris, cere-i lui Mihaitza sa-ti deschida un jurnal la "peripetii la gura sobei" si prezinta-te acolo.
Nu e chiar numai asta. Trebuie sa postezi si interesant si , daca se poate, sa-ti creezi o oarecare imagine in randul forumistilor sa faci ceva impresie.

Mai e o cale ca sa avansezi. Iesi la o cafea cu mine si dupa aia mai vedem noi...
Kitty
Bine ai venit! hiya.gif

Nu-l baga in seama! Nu tre' sa faci impresie si sa-ti faci o imagine in randul forumistilor...tine de tine, cum esti tu, cum te comporti, daca ai ceva de zis spune, daca nu esti de acord cu ceva spune-ti parerea, tie tre' sa-ti placa de noi in primul rand si apoi noua de tine! hug.gif

N-ai voie sa postezi offtopic! asta e singura regula!
Vornicum
In Poiana lu' Iocan are voie sa fie offtopic. Poiana la asta serveste.
NU trebuie insa sa se certe cu nimeni sau sa faca scandal. Asta da.
axel
QUOTE (PatricianuS @ 17 Aug 2005, 03:19 PM)
Mai e o cale ca sa avansezi. Iesi la o cafea cu mine si dupa aia mai vedem noi...

hh.gif
jkd
azi nu m-a enervat nimic! pe cuvant!
Endgegner
sad.gif O romanca de 36 de ani pe nume Luminita care l-a ucis pe Frere Roger... sad.gif
Yvonne
Oamenii din tramvai.E loc frate sa dansezi dar ei se suie pe tine,te inghesuie...asa ca oricum imi trebuia azi un motiv sa ma enervez.
Vornicum
Secretara firmei. Imi da indicatii la cine sa ma duc pentru semnatura.
Intr-o zi o sa-i zic ca sotu'so e un mititel urat, naspa si urat mirositor.
De ce nu-si vede de treaba ei ?
Kitty
NU MA MAI DUC!!!!! hh.gif
nefertiti-old
De ce au unii mobile de serviciu daca nu raspund la ele??!! mad.gif
Kitty
N-am apa...de NICI O CULOARE! Sunt dusi cu capul...cum sa opreasca toata apa pentru o zi si ceva??? A-nebunit lupu' blink.gif
iniya
Nu ma descurc nicicum in bucatarie dry.gif ; ma enerveaza de mor 50.gif
Vornicum
Eu o iubesc pe iniya.
Jazz
Toata lumea cu care am venit in contact. Abia astept sa plec acasa!
jude
Predici si iar predici. Dar nici un exemplu practic sleep.gif
Kitty
QUOTE (PatricianuS @ 19 Aug 2005, 07:57 PM)
Eu o iubesc pe iniya.

hh.gif blink.gif
Yvonne
NIMENI , daca ar fi sa-i dau un nume asa s-ar numi.O biata fiinta ce crede ca norii sint mai mari decat imensitatea universului.
nefertiti-old
Frigul. hh.gif
Cla
QUOTE (dificila @ 20 Aug 2005, 04:41 PM)
NIMENI , daca ar fi sa-i dau un nume asa s-ar numi.O biata fiinta ce crede ca norii sint mai mari decat imensitatea universului.

Cati ani are...? rolleyes.gif
axyutza
ma enerveaza viatza.....
rebel
han.gif axyutza!
axyutza
bine v-am gasit la han..... o sa raman mult timp.... da de ma imbat..... rofl.gif
axyutza
azi m-a enervat si ma enerveaza ca nu am dormit bine si mi somn de numa' si nu am chef sa fac nimik si nu e bine
Cla
welcome.gif axyutza flowers.gif
Olaf
Un program... dry.gif mad.gif ranting.gif
ausländer
una bucata durere de cap, una bucata supradoza plictiseala...
Vornicum
Inteligenta mea. Sunt super-iscusit si asta ma incurca. In viata trebuie sa pari tantalau ca sa fi lasat in pace. Asa, aratand ca ma pricep la toate , toti trag de mine, rezolva asta si ailalta...

Sunt destept si nu trebuie
Endgegner
Nu ca m-ar supara dar proverbul "Übermut tut selten gut" e ca o opinca pt cineva care incepe sa ma supere devil.gif
Kitty
De fapt ieri m-am enervat ca sunt proasta! In sfarsit au pus si ei pe site notele de la ultimele 3 examene si am zis sa fiu fata buna sa trimit gastii informatia mult dorita! Am primit un telefon in care mi se zicea ca sunt proasta. Adica domnul respectiv fusese cu o saptamana inainte la faculta si isi aflase notele dar nu stia numele meu de familie. Acum...de ce sunt proasta? Pentru ca eu i-am tinut pe toti minte ca sa fiu o colega dragutza si sa le trimit sms-uri cu notele!!! Asa ca, gata fetitza! Fiecare se descurca cum poate! mad.gif
iniya
VREMEA ! este august nu noiembrie ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Vornicum
iniyutza, pai asa si e. Daca ar fi invers , acum ar ninge jamie.gif tongue.gif

hug.gif iniyutza
axyutza
azi m-am gandit ca mai e putin din vacantza (eu inca fiind eleva hh.gif ) si eu nu am facut nimic bun in vacantza MARE (care de fapt parca a fost cea mai mica de pana acum)... si ma enerveaza oamenii care amagesc pe altii si care de fapt se amagesc si pe ei, fara sa-si dea seama.....
axyutza
azi am mai vazut o chestie..... care mi-s prieteni si care mi-s "prieteni"..... si ma enerveaza ca nu am zis nimic pana acum, da' pana cand..... ce le fac io amu la "prieteni" de nu se vad.....
Serenity
Tocmai am descoperit ca trebuie sa-mi scot o masea si fierb de nervi (mai ales ca pentru mine dentistul e cosmarul nr. 1) cand ma gandesc ca daca draga "noastra" dentista nu si-ar fi batut joc de treaba, aveam acum o dantura intacta.. Sau, ma rog, cel putin fara carii mad.gif cry.gif
Olaf
Tocmai imi pusesem un zambet frumos pe fata si ma pregateam sa ma retrag in vastele-mi apartamente ( laugh.gif ). Chiar ma gandeam ca ajung si eu la o ora normala acasa, apuc sa dau si niste telefoane, inainte sa se faca tarziu... Si cand sa plec... imi arunc ochii pe ecran si vad mesajul fatidic:

Segmentation fault (core dumped) 50.gif

Iar ajung acasa dupa ora 11... cry.gif
Sau poate imi bag picioarele ohyeah.gif desi... nu cred... unsure.gif
axyutza
Ca toate mi-au mers pe dos... Cam des asta la mine... Cand va fi totul bine?.... CAND?
axel
Pretul benzinei
Vornicum
Am primit un telefon la 2.00 AM. Eu , surpriza, dormeam la ora aia rofl.gif
jkd
azi m-a enervat fptul ca am aflat de moartea lui Al. Paleologu dintr-un comunicat de presa al PSD!!!
sunny26
lipsa de vointa si ambitie (poate inconstienta....) a unei persoane f dragi mie
Serenity
M-a sunat colega de apartament 6.gif si mi-a dat o veste care numi bucurie nu mi-a produs.. dry.gif
ausländer
NIMIC. Absolut nimic nu m-a enervat azi. Erm... ba da. Mint. Era inchis la centrul cultural elen, si eu voiam sa ma inscriu la cursurile de limba greaca. Eh... mai am timp, din fericire.
Yvonne
Ca sefu' tat amina sa-mi dea comisionul...pe munca mea stresanta iar faptul ca tot trebuie sa-l cer ma scoate din sarite.Se intrevede o discutie "isterica"ca altfel nu se mai poate.Nu-i mult dar eu ma bazam pe banii astia. cry.gif
Vornicum
Nimic. Lucrurile merg ca de obicei, aceiasi oameni , aceleasi faze...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.