Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Tinkerbell
Hehehe, denise, o sa ajungem si noi la menopauza, candva, inevitabil... rolleyes.gif
Olaf
Pe mine m-au enervat niste aluzii ale sefului. Rau de tot.
denise
QUOTE (Tinkerbell @ 13 Jan 2006, 04:13 PM)
Hehehe, denise, o sa ajungem si noi la menopauza, candva, inevitabil... rolleyes.gif

rolleyes.gif da, dar o sa-mi iau medicatia la timp, ca nu e nimeni obligat sa-mi suporte hachitele. laugh.gif Si atunci o sa zic de 'tineretul asta in care urla hormonii', ce credeai?
hh.gif Eu sper sa ma pensionez pana atunci.


@Olaf - hug.gif
Kitty
Harry Potter 6....de fapt autoarea care a luat-o razna inca de volumul trecut, dar speram sa-si revina pana acum mad.gif frusty.gif
Fitzcarraldo
Frigul asta, nu mai mi se usuca vopseaua pe pereti. sad.gif
Olaf
O invazie de paraziti.
Cucu Mucu
Paraziti? blink.gif
John B
Job-ul asta. M-am cam saturat dar momentan n-am incotro.
fis_tic
iar ploua?
Cucu Mucu
Olaf, nu ne-ai lamurit cum e treaba cu parazitii aia. Cu doua picioare? Cu patru? Daca's cu patru sunt turtiti? Daca nu sunt turtiti ce paraziteaza atunci? blink.gif
Cla
Or fi fost niste sefi care faceau pe desteptii wink.gif
edittha
Astazi m-a enervat ceasul . A inceput sa sune foarte strident si mie imi era foarte somnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Acum am baut cafeaua si parca m-am trezit un picut.
Cla
Si cica mai se si zice "desteptator". Nici nu esti mai desteapta, nici mai treaza tongue.gif
sover
(Un mail. O intelegere. O coincidenta. O supriza) sfarsite in rahat.
Kitty
Mi s-au rupt ochelarii, iar, am doua perechi, una cu dioptrii bune si alta cu dioptrii mai slabe si eu le am rupte pe amandoua, ceea ce inseamna ca nu vad sa citesc si ma duc la culcare frusty.gif Maine ma duc sa mi-i lipeasca sad.gif uffa...ce rau e fara ei mad.gif
mutulica
m-a enervat unu' care s-a trezit prea tirziu cu o problema si acum nu mai e cale de intors
One_Last_Dance
O melodie... wink.gif ... imi vrajeste gandurile, imi subjuga inima si ma sileste sa-mi potrivesc pasul dupa tactul ei.
skrningrid
chiar nimic !!!
One_Last_Dance
Cerul - smile.gif - tot cerul e un zambet pur de albastru...
Fitzcarraldo
Santierul din casa mea care nu se mai termina odata !!!!!
One_Last_Dance
... neputinta de-a sculpta. smile.gif
ducoro
user posted image
m-a inervat ca nu am nici o idee cam despre ce as face azi!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image
fluturas
Multe...dar cel mai mult durerea de cap
Olaf
Ca mi-am uitat cheia pentru roti acasa. Deci jumatate din plimbare a fost f... aaa... stricata. tongue.gif sorry.gif
fluturas
Revin...m-a enervat la culme faptul ca din nou am vorbit fara sa gandesc inainte. Mi-am jignit colegele de camera. cry.gif
Serenity
M-am certat cu parintii, m-am certat cu fratele, m-am certat cu prietena cea mai buna... hmm.gif Oare ce nu m-a enervat?

Edit: Adevarat ca sunt incalificabil de proasta. Nu pot sa cred ca am scris "ce-a" rofl.gif
N.V.
O proasta... o proasta incalificabil de proasta blink.gif Nici acum nu-mi vine sa cred ce prostie lucie zace in capatana aia.
jude
Si pe mine tot o proasta..... 50.gif
mutulica
o vamesa... si nici nu pot spune ca m-a enervat... mai degraba mi-a facut scirba
One_Last_Dance
... risipa de ganduri.
fluturas
Ma enerveaza ca trebuie sa scriu si nu am inspiratie. Trebuie!
Olaf
Ca n-a ajuns Pachetul...
mutulica
am o presimtire...
Tinkerbell
Ma enerveaza superficialitatea. Si felul in care unii oameni considera ca li se cuvine totul, asa, pur si simplu, fara sa isi puna problema daca merita sau nu.
Ma enerveaza ca nu stiu sa ma detasez de lucrurile astea. mad.gif
Kitty
Mama lu' tanti Neuropsihologia! Cu tot cu grila ei: intrebarile se pun, iar raspunsurile nu se gasesc nici in carte nici in sinteze mad.gif
actionmedia
Ma enerveaza aia care parcheaza masinile aiurea in tramvai si in autobuz, adica in statie vreau sa spun, de nu ai loc sa cobori. Cred ca intr-o zi am sa sar pe capota unuia, sa se invete minte. Dar trebuie sa fiu imbracat spor, sa o pot lua repede la picior, sa nu ma prinda musteriu'
dead-cat
iti dai seama citi bani ar face primaria daca le-ar duce la toti astia masiniile la impound lot si i-ar pune sa plateasca un 100€/ridicare?
Dea
ca n-am acces cu cartela asta la toate usile 50.gif
actionmedia
QUOTE (dead-cat @ 2 Feb 2006, 05:13 PM)
iti dai seama citi bani ar face primaria daca le-ar duce la toti astia masiniile la impound lot si i-ar pune sa plateasca un 100€/ridicare?

Eu chiar ma gandeam sa o pun de o afacere de genul asta. Dar ca sa faci afaceri cu statul trebuie sa ai nervii tari, oua mari si limba agera.
Cla
Un fascist tâmpit de pe un alt forum 50.gif
nefertiti-old
Prea multe, ca sa le insir...
Olaf
Doua dell-uri dry.gif
ashes
nu m-a enervat nimic.. dar ziua inca nu s-a terminat tongue.gif
Olaf
Ca am stricat niste experimente... bop.gif
punctt
mai multe...

unul dintre ele = ma ustura pielea de pe maini
altul = imbatranesc... pica ba una, ba alta...
inca unul = inca nu m-am imprietenit cu timpul!!
.
.
.
nefertiti-old
vorbaria din camera alaturata
o durere de cap
prostia unora
One_Last_Dance
... umbra unei lacrimii tacute.
tikky
lipsa unui pretext
Elena Z
faptul ca m-am certat din nou cu el... asa m-am saturat...
One_Last_Dance
Cerul - se scurge printre crapaturile de nori si-mi coloreaza fereastra in albastru... smile.gif

... prea multa "Invazie de Albastru". wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.