Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Cla
QUOTE (jude @ 4 Dec 2005, 06:31 PM)
Ma laudam azi cuiva ca mi-am reparat messul, fiindca de vreo 2 zile mergea bine. Aiurea!!!!!!!! Acum nu mai merge deloc! Eu ma-ntorc in epoca de piatra si-l dau  devil.gif de YM.

Si pe mine m-a enervat ultimul YM, asa ca l-am reinstalat pe cel vechi. Ala macar merge...

Azi ma enerveaza ca la radio se da aproape numa' muzica de Christmas... deja de pe-acuma m-am saturat... dry.gif
Kitty
mama lu' netu' meu frusty.gif si banuiesc ca nu numai pe mine m-a enervat ci si pe cei din lista mea de Yahoo care sunt online la aceasta ora brow.gif
Dea
si eu in clubul celor enervati de noul YM
Dark Angel
O colega...mama ei de vaca. O sa-i iasa prin piele, cred ca deja se caieste.
skrningrid
doctorii... fiecrae cu parerea lui, cu medicatia proprie care se cam bat cap in cap cu cea a colegului.
flori
Casele de schimb din Bucuresti sint adevarate case de jefuit in centrul Bucurestiului, si nimeni nu ia nici o atitudine.
Kitty
Edit: eu
John B
toata lumea
tikky
Un virus. A trebuit sa reinstalez sistemul... si am pierdut tot ce-aveam in calculator. Fir-ar sa fie ea de treaba.
Cla
Bani, bani si bani...I'm sick of it, adica m-am saturat... dry.gif
Cla
QUOTE (Dea @ 8 Dec 2005, 03:18 PM)
si eu in clubul celor enervati de noul YM

Welcome to the jungle spoton.gif
jude
Dimineata m-au enervat magazinele, cu tot ce nu gaseam in ele. Si doar pretentioasa nu-s....chiar. blink.gif
Marcus
50.gif 50.gif 50.gif M-a enervat ceva CUMPLIT de tare!!! 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif

Am nevoie de un perete pe care sa-mi descarc nervii... as demola caminul
Cla
Marcus, prietene, baga la greu: frusty.gif frusty.gif frusty.gif
sover
marfa, tare, tzoale, ciao, "in club", special, "asa se zice mai nou", super-oferta. astea aseara.
Vornicum
Bey... o musca.... a intrat ... in ochiul meu divin, bre... si ma enerveaza!
edittha
Faptul ca nu ne-au dat salariile .
Elena Z
Azi... magazine... nervii... n - haine incercate.... nimic cumparat... e greu sa fi femeie rofl.gif
Zed
Ca ma doare iar capul . sad.gif
Cucu Mucu
Ma enerveaza ca nu pot sa ma enervez!
dascalita
Ma enerveaza ca nu stiu cum sa-l enervez pe Marius!
Cla
Ploaia, furtuna, lapovita... Marius e de vina tongue.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Cla @ 16 Dec 2005, 04:27 PM)
Ploaia, furtuna, lapovita... Marius e de vina tongue.gif

Marius-io sau Marius-tu? tongue.gif
Cla
Amāndoi spoton.gif In primul rand io, ca am intrat in mizeria asta... hh.gif fara umbrela rofl.gif
tikky
dascalita, Mariusc2, cla.... ar trebui sa adoptati o atitudine Zen!!! smile.gif
Cucu Mucu
Daca ma fac zen din ala pot sa ma enervez? blink.gif
Cla, parca spunea Endgegner ca aduce lapovita la noi. Tat tie ti-a lasat-o? Cred ca nu a mai avut unde sa o puna!
Cla
Bine ca n-o luat-o cu el in RO. Las' ca ne descurcam pe-aici... Chestia-i sa ramai acasa spoton.gif
Cred ca in portbagaj n-a mai avut loc... o sa-l bat cand vine rofl.gif
skrningrid
Am stat la cozi infernale pentru a platii utilitatile, Cablu TV, Cablu Net, Curent etc. Peste tot cozi, iar apoi am primit si o sapuneala, CHELTUILILE SINT PREA MARI!!!!! SA REDUCE, oare ce sa mai reduc!!!!
Olaf
Am visat numai tampenii mad.gif
Auzi, bowling si gauri in podea! mad.gif nonono.gif
Cla
Pool - bowling rofl.gif
tikky
fisierele PDF care de-abia se deschid ...
Elena Z
.... ca nu ma sunat, desi a zis ca ma suna.... ce proaste sunt femeile cateodata....
Antont
QUOTE (Ardeal @ 25 Dec 2005, 10:05 PM)
ce proaste sunt femeile cateodata....

Stai linistita, nu numai femeile wink.gif
Kitty
Am avut febra cry.gif de Craciun... sad.gif
Aramis
Ma enerveaza faptul ca sunt racita, ca tusesc, imi curge nasul si ma doar ein gat mad.gif
gabitza ^
ca nu gasesc deschis pe nicaieri, sa imi cumpar doua sticle de vin rosu. sad.gif
G.
Belphegor
Ca de craciun nu lucreaza prostituatele. Si am mai si facut un drum degeaba.
Iar trebuie sa ma multumesc doar cu gagica-mea.
50.gif
Kitty
Am impresia ca cineva vrea sa isi creeze aici, pe forum, o imagine cum n-o sa fie niciodata si n-a fost.... Alt complexat? hmm.gif
Eclectic
Kitty, mesajul tau n-are nici o legatura cu cel anterior, nu ? innocent.gif

roflmao.gif
Kitty
N-are..c.a mi-am spus pasul, nu? evil.gif Asta ma enerveaza la ora asta! Mesajul anterior este doar o coincidenta harhar.gif
fis_tic
ma enerveaza ca nu ma enervez niciodata singur
Cla
Insoara-te, fis_tic, ai scapat de problemele astea tongue.gif
diabolein
O fata..... 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif
diabolein
Ninsoarea care nu se mai opreste.
Antont
Ca nu mi-am gasit cauciucuri mad.gif
N.V.
Ca trebuie sa invat ranting.gif
Serenity
Calculatorul meu iubit care, fiind perioada Sarbatorilor, s-a gandit sa-mi faca o bucurie.... Asa ca s-a stricat. Nu inteleg care e problema lui. De ce, pe langa faptul ca nu e acasa vreo 10 luni pe an, atunci cand e nu poate fi folosit pentru ca ba e arsa placa video, ba e ars hardul (de doua ori), ramii, placa de retea, toata placa de baza, ba e virusat sau pur si simplu din cauza ca, in urma cu cateva minute, au iesit flacari din unitate.

Am ajuns sa il repar pe datorie rofl.gif ... si sa am datorii de milioane la aia de mi-l repara! roflmao.gif
Cla
QUOTE (Serenity @ 3 Jan 2006, 06:23 PM)
Calculatorul meu iubit care, fiind perioada Sarbatorilor, s-a gandit sa-mi faca o bucurie.... Asa ca s-a stricat. Nu inteleg care e problema lui.

O fi de gen masculin spoton.gif
Serenity
Adica barbatii sunt niste stricati thumb_yello.gif sau ce vrei sa spui, mai Cla? rofl.gif
Cla
Nuuu... nonono.gif īs niste poTci cu bete-n roate rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.