Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
actionmedia
QUOTE (nefertiti @ 27 Oct 2004, 02:35 PM)
Vorbesti de luna plina, patrar si alte alea, nu? rofl.gif tongue.gif

Iegzact.
Parca un ciclu complet al lunii este de 28 de zile nu? rolleyes.gif
nefertiti-old
Nu ma mai provoca, pls, ca iar ajungem sa o dam pe secs si aici. Si sa vezi cum navalesc amatorii imediat. laugh.gif
Cla
IO!! Prezent! biggrin.gif miroase a secs pe-aici... love stinks rofl.gif letz toc abaut drool.gif call 0049-190-666 666 spoton.gif
Mara
Sex? Am auzit sex? Se vorbeste despre sex? laugh.gif innocent.gif
nefertiti-old
Nuuuuu, vi s-a parut doar. rolleyes.gif rofl.gif
YoyoMan
Pe mine nu ma poate enerva nimic azi! Sunt bine dispus si gata! biggrin.gif
Desi ar fi o groaza de lucruri care sa ma enerveze. Credeti-ma! sad.gif
cactus
QUOTE (Mara @ 27 Oct 2004, 03:00 PM)
Sex? Am auzit sex? Se vorbeste despre sex? laugh.gif innocent.gif

yeah.gif yeah.gif vreau si io, vreau si io... clapping.gif
gonen
reparara automatele de cafea. nu mai sunt nervos. insa tre' sa recuperez
nefertiti-old
Pe mine sa nu va bazati. rofl.gif
Mara
La ce sa nu ne bazam pe tine, draga mea? La reparat automatele de cafea sau la... yeah.gif
nefertiti-old
Da. rofl.gif
Mara
Sigur, lasa-ma pe mine sa duc greul. ranting.gif

thumb_yello.gif
mutulica
ghost ada mobra ca vin cu scaunele...
simonsays
QUOTE (Mara @ 27 Oct 2004, 04:46 PM)
Sigur, lasa-ma pe mine sa duc greul. ranting.gif

thumb_yello.gif

de parca te-ar deranja !!! ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif rofl.gif
Mara
Domne', ma deranjeaza lipsa de solidaritate! rofl.gif rofl.gif
simonsays
domle, de cat secs emana zona asta, uite ce s-au apucat astea sa faca pe monitorul meu ...
Carmi
Solidaritate?? cu cee?? cu cine?? la cee?? innocent.gif
Cristinadina
QUOTE (Ghost @ 18 Apr 2004, 11:14 PM)
Incep eu....Pe mine azi m-au enervat (din nou) drumurile pline de gropi, si in special santuletele pe care desteptii de la drumuri le sapa in mijlocul strazii, cica pregatire pt plombarea gropii, si le lasa asa cu saptaminile, evident nesemnalizate. Asta mai ales pt ca azi era sa cad rau din cauza unei treburi de astea  mad.gif ....M-au mai enervat ca de obicei capacele de canal care sint amplasate in mijlocul drumului, de ce n-am sa inteleg niciodata, si politaii care stau cu radaru exact la iesirea din curba sa nu-i vezi si sa te prinda in accelerare.

M-a enervat colegul meu de birou, care voia neaparat sa merg cu el al o negociere. Si i-am spus ca merg, dar m-a enervat tonul cu care a zis :"Hai acum!" Mi-a venit sa-i trag un cap in gura! Si m-a enervat si faptul ca are masina murdara si a trebuie sa stau cu ciorapul murdar la negociere! 50.gif
simonsays
Cristina, colegu are masina murdara PE DINAUNTRU ?? si eu i-as trage un cap in gura ... ohyeah.gif
in alta ordine de idei, imi plac femeile .. brutale ... spoton.gif

Carmi, te solidarizezi fara sa stii despre ce e vorba ? laugh.gif
Carmi
pai de aia intreb....sa nu fac ceva si sa nu stiu rolleyes.gif

sa ai dezordine in masina e una da ai mizerie...yuck...scrie un mail la pretena/nevasta si lauda-l
gonen
masina aia era Dacie? Sau romaneasca!?
Vornicum
Pamantul, in noaptea asta, ca a acoperit Luna si n-am mai vazut-o.
Mara
M-am enervat de dimineata pentru ca eu sunt responsabila pentru tot ce se intampla in biroul asta de rahat, ca seful e bun doar ca sa-mi scoata ochii atunci cand EL face o tampenie, ca trebuie sa stiu tot si sa fac tot, dar banii si functia nu le am... 50.gif 50.gif 50.gif
FaiLuRe
Azi m-a enervat modul in care se face scoala la noi in facultate. Cum dom'le isi permit astia sa-ti puna joia 4 laboratoare, de la 8 la 16, fara pauza, si din astea 4 laboratoare ( adica 8 ore ), daca punem cap la cap, timpul efectiv de laboratoare a fost azi de 3 ore si ceva. Bine ca te pun sa te scoli de dimineata, ajungi acolo, si afli ca nu se face. Bun, pierzi vremea 2 ore, vii de la 10, din nou, si in loc sa faci pana la 12, la 10:45, esti liber. Si ca sa nu stai o ora degeaba, ca dimineata, pana la 12, cand ai urmatoru', te duci de la 11, ca asa au facut si colegii.Asadar laboratorul de la 12 la 14, a inceput la 11:10, si s-a terminat la 11:45. Si ca sa nu mai stam cine stie pe unde, pana la 14, de la 12 am facut si laboratorul care trebuia sa inceapa la 14. Dealtfel singurul care s-a tinut in mod serios, si nu s-a facut doar prezenta. Si nu ca as fi io nu stiu ce student silitor, insa jur ca a fost muuult mai obositoare ziua, sa te tot plimbi de la un laborator la altu, sau sa te trezesti degeaba. Singuru lucru bun in toata mascarada asta numita zi de laboratoare, e ca am terminat la 14 si n-am mai rabdat foame pana la 16. Si nemernicii de profi ne critica ca nu invatam si ne picam examenele. 'teva-ti scoala si oraru astazi si maine ! 50.gif
DeeDee
radarul de 800 000 care mi-a ajuns acasa ptr cei 67km /h
Ovidius
M-a enervat explorer-ul ca a crapat in timp ce citeam hanul, iar cand am intrat iarasi sa vad ultimele subiecte, mi-au aparut doar 3, adica alea noi de la ultima intrare. Asa ca azi, am pierdut noutatile de pe han 50.gif
...intre timp m-am calmat rolleyes.gif
Cla
Mi s-a intamplat si mie, dar Opera iti arata ultimele pagini (the last session) din nou... wink.gif IE = microshit whistling.gif
gonen
QUOTE (DeeDee @ 28 Oct 2004, 07:11 PM)
radarul de 800 000 care mi-a ajuns acasa ptr cei 67km /h

pe telefonul mobil am detector de radare. Nici nu stiam asta, insa zilele trecute se juca un prieten la tel. meu si a vazut optiunea asta. Si chiar merge



Sa revenim la subiect.
Nu circula tramvaiu 41.
Azi ma enervara oamenii aia de se tot ingramadesc sa intre in autobuz si tramvaie. Cum or putea sa stea ca sardelele in masinile RATB?
Statui vreo 30 de min si daca vazui ca nu vine nici unul mai gol, bagai un taxi.
Antont
Apropos de radare...Am auzit ca de la o viteza(mare) incolo nu te mai prinde aparatu' radar. Stie cineva daca e adevarat sau nu? Si daca da, de ce viteza e vorba biggrin.gif ?
simonsays
Ghostu, tre sa fie peste 250 ... verifica si tu, si spune-ne ! rofl.gif
Cla
De la BLITZ+ incolo biggrin.gif
Antont
Clarence, cum vine aia de la Blitz blink.gif ...Esplica-mi mai babeste te rog ca nu pricep sorry.gif
Simon, viteza aia inca n-am atins-o cry.gif , da' n-o sa fac experienta in fata radarului, ca poate totusi functioneaza, si atunci am incurcat-o rofl.gif
YoyoMan
QUOTE (Ghost @ 29 Oct 2004, 11:01 AM)
Apropos de radare...Am auzit ca de la o viteza(mare) incolo nu te mai prinde aparatu' radar. Stie cineva daca e adevarat sau nu? Si daca da, de ce viteza e vorba biggrin.gif ?

Pai tu sigur reusesti sa o atingi - da' cu chestia verde - nu cu aia alba rofl.gif
simonsays
dece ma, o sa le zici "nene, esti tampit, cum 250 ?!?!? IAR consumati alcool in timpu serviciului, domle politist ?? " rofl.gif
Antont
Ai dreptate Yoyo, culoarea verde e al draq de aerodinamica spoton.gif ...Ideea e ca mi-e frica doar de radarele din oras, in rest i-am pupat pe portofel pe baietii cu ochi albastri rofl.gif
Simon, nu ma risc sa le zic de astea, ca stii ce spagari ordinari sint toti tablagiii aia, ma mai trimite dreaq sa-i iau de baut si au si pretentii la whiskane si de astea yikes.gif rofl.gif
YoyoMan
Pai umpli o sticla de Jack cu ceai de tei. Vezi tu? Io niciodata nu arunc sticlala goale de wiskane rofl.gif
Antont
Sau o umplu cu altceva, ca tot e asemanatoare culoarea rofl.gif
Vornicum
Stau si va urmaresc de o juma de ceas cum vorbiti de motociclete.
Ce anume va enerveaza la ele? Sunteti offtopic rofl.gif
Antont
Nu mai, vorbeam de radare, alea ne enerveaza tongue.gif
mutulica
si pe mine ma nerveaza ca le pun astia pe strazile fara gropi...
Antont
Chiar mai, daca fugi de potera e contraventie sau infractiune? blink.gif rofl.gif ...(eventual zici ca nu l-ai vazut) rofl.gif
mutulica
daca nu te prinde esti negustor cinstit
Antont
Si daca ti-a vazut numaru? blink.gif
Cla
QUOTE (Ghost @ 29 Oct 2004, 10:10 AM)
Clarence, cum vine aia de la Blitz  blink.gif

Pai mai rapid decat blitzu, mai, sa se vada doar o umbra... sau la voi se face fara? huh.gif
Ghost = The fastest shadow ever ph34r.gif spoton.gif
Antont
QUOTE (Clarence @ 29 Oct 2004, 01:20 PM)

Pai mai rapid decat blitzu, mai, sa se vada doar o umbra... sau la voi se face fara? huh.gif

Cla, sincer habar n-am, io nu stiu cum functioneaza radarele, stiu doar ca sint naspa smile.gif)
mutulica
QUOTE (Ghost @ 29 Oct 2004, 01:19 PM)
Si daca ti-a vazut numaru? blink.gif

nu mai esti negustor cinstit...
blink.gif
Antont
Ideea e, ce poa' sa-ti faca? blink.gif
mutulica
dupa lege e nashpa, ca tre sa te supui autoritatii statului...
nu poti spune ca esti surd sau orb ca nu mai ai drept la permis
Dark Angel
ca si-a taiat BB limba cand a cazut...si ca a trebuit sa i-o coasa...iar cand am ajuns acasa si-a smuls firele...inapoi la spital sa-l coasa din nou cry.gif

ca e inchidere de luna si nu pot sta acasa cu BB

ca n-am dormit nici 5 min. azi noapte. hh.gif
Mara
sad.gif hug.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.