Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
cips
Inca nu m-a enervat nimic..si asta ma enerveaza. wink.gif
Invincible
Ca nu gasesc threadul ala cu pozele forumistilor..
asa ca ma pozez ici: Zamolxe: Foarte bine zis, Zamolxe! „Democratia” americana.


user posted image


user posted image

jude
Ca maine e joi 6.gif
nefertiti-old
frigul si ploaia...
Invincible
nefertiti, care il apara pe BDL stergandu-mi postarile. laugh.gif
One_Last_Dance
Costi si Vali Vijelie m-au inebunit cu a lor "Inimioara-mi bate pentru tine"... de ceva timp se aude fara oprire la boxele unui "bolid"... sad.gif

Ufff! Inchid fereastra. Nu mai pot!... urechile imi sunt "terminate de - muzicale". tongue.gif
Elena Z
melanconia care ma lovit cry.gif
Cla
Tocmai de week-end s-a trezit sa ploua... 50.gif
Lotte
antrenamentul cry.gif data viitoare sa ne invatam minte sa mai acceptam antrenamente in week-end de la 6 dimineata.. cry.gif cry.gif
jude
o stare de falsa melancolie
ausländer
Niste prieteni m-au lasat singur... cry.gif

...acasa la ei, ptr cateva ore bune! rofl.gif
ausländer
Ma doare gatul! cry.gif
Endgegner
baga o gargara cu apa cu sare
ausländer
Multumesc ptr sfat, Endgegner!
nefertiti-old
o veste
Lotte
o prezenta
One_Last_Dance
Sunt doar trista si nu-mi convine catusi de putin sa las in stapanirea TA largul albastru al cerului...
Tinkerbell
Ma deprima cineva care este deprimat. Urasc empatia!
Lotte
rautatea unei colege mad.gif
mdA!
descoperirea ca in orasul asta, capitala a patriei, nu exista nici un restaurant cu livrari non-stop.
sa mai spun ca pe net am gasit pizzerii cu program continuu in Iasi, Constanta, Brasov ?
DeeDee
Pe mine a inceput sa ma irite rau primaria...iese si omul la o plimbare cu motorul si gaseste strada uda biker.gif 50.gif
Cucu Mucu
QUOTE (DeeDee @ 22 May 2006, 02:46 AM)
Pe mine a inceput sa ma irite rau primaria...iese si omul la o plimbare cu motorul si gaseste strada uda biker.gif 50.gif

O fi facut pipilica ala mic, Videanu? blink.gif
One_Last_Dance
Viata roasa de timp...
Timpul - timpul asta viclean, astazi mi s-a asezat in brate ca sa-mi ascunda o realitate, sa-mi dea iluzia ca mainile mele nu sunt goale. Dar i-am prins smecheria - i-am vazut dintii rozand inima lucrurilor, gura lui lacoma sugand culoarea, sunetul, armonia, parfumul, umpland lumea cu resturi vestede.
Nu ma pacaleste el pe mine... harhar.gif
Endgegner
Hanu', care aduce a erori cat Vanghelie la Primarie
One_Last_Dance
Linistea strazii traversata de neliniste... si "vanzatori de fericire".
John B
sefa contabila
Zed
Am uitat sa cumpar paine. Din nou . hh.gif Sunt o catastrofa .
Si magazinul care are deschis pana la ora 20 , e prea departe .
Olaf
Cand ma pregateam sa plec de la birou, vine seful si zice: mai stai, ca s-ar putea sa am nevoie de tine. Si maine trebuia sa fie zi libera, si s-ar putea sa vin la birou totusi... sad.gif
mutulica
politia rutiera
jude
O poza. Nu-s fotogenica deloc. dry.gif
Zed
Ca am adormit la film . Pe canapea si ma doare ceafa . cry.gif
jude
Trebuia sa plec undeva cu o prietena si tot astept sa sune, dar vad ca nu are de gand yeahrite.gif .
nefertiti-old
frigul
Mara
a trebuit sa vin cu juma de ora mai devreme la munca pentru ca unii nu-s in stare sa gandeasca la timp!
dascalita
Faptul ca am plecat imbracata cu haine groase si dupa pranz s-a facut foarte cald!
Michelle
Care pranz dascalito?La Galati e trecut de pranz deja? ohmy.gif
Olaf
Era ieri rofl.gif
Olaf
Am aflat ca la un moment dat am muncit niste ore degeaba. Si trebuie sa le refac. Pana maine. cry.gif
nefertiti-old
am umblat prin ploaie
Zed
Chhhhhhhhhhh rofl.gif Matz ud .
nefertiti-old
Sau matza plouata... chhhhhh!! laugh.gif
alysoft2003
...ca n-am baut o cafea buna. Oare nu se mai fac cafele bune in lumea asta?
mutulica
politia rutiera... din nou se afla la pinda pe drumul drept, dar lipsea cu desavirsire in intersectia lasata de ibeliste cu semne aiurea si semafoare fara curent
Data'q
Un focar de criticism.
jude
O problema amanata.
alfa
Am luat pe ban pe un alt forum, ba inca mi s-au sters si postari, desi acefalii incepusera cu jigniri. Tot felul de lepre securisto-comuniste, nationalisti ratati cu spume, propagandisti redusi mintal te provoaca, o fura in freza ca-s nevertebrate proaste dupa care schelalaie pe la moderatori partinitori, care culmea, radiaza texte unde printre injuraturi gasesti si argumente si pastreaza pisoarca agitatorilor. hh.gif
Ori dai drumu la dezlantuiri verbale, permiti tuturor, ori ii constrangi pe toti intr-un spatiu lingvistic "elevat".
John B
ca e luni
eu_si_tu
Felul in care a fost redactat un buletin de stiri . cry.gif
bonobo
ca a luat alfa ban pe celalalt forum. nonono.gif
nefertiti-old
o functionara de la evidenta populatiei (ma tot gandesc cum am putea extermina subspecia asta)
o veste
vremea
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.