Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Vornicum
Ieri am descoperit ca fata cu care discut acum traieste cu barbatul cu care sta in concubinaj ma-sa. Mai fratele meu, asa shoc n-am mai avut de cand am aflat ca am cazut primul examen de la faculta.

It shocked my socks off!

Ma duc sa beau fro 7 beri sa-mi revin.
LINICA
azi nu ma calcat nimeni pe coada!

Oricum, rar reuseste cineva sa faca asta...

Si nu fiti tristi ... azi e vineri si e 13. Se poate una ca asta? ohyeah.gif
Roza
QUOTE
fata cu care discut acum traieste cu barbatul cu care sta in concubinaj ma-sa


Vornicum, asta-i telenovela, frate!!! rofl.gif
nefertiti-old
Vornicum, esti sigur ca nu ai baut berile alea inainte sa scrii chestia asta? laugh.gif rofl.gif
mutulica
QUOTE (Vornicum @ 13 Aug 2004, 11:10 AM)
Ieri am descoperit ca fata cu care discut acum traieste cu barbatul cu care sta in concubinaj ma-sa.

Vroiai sa spui ca traieste in aceeasi casa, sau in acelasi pat?
Daca raspunsul e pat, as fi curios daca in acelasi timp, sau pe rind?
apreciez un raspuns rapid, insotit de poza celor doua..
Afrodita
Pe mine m-a enervat ca e vineri 13 biggrin.gif Si ca m-au apucat istericalele inainte sa iau rezultatu de la doctor biggrin.gif Si apoi m-a enervat ca au facut aia niste teste in plus fara sa ma anunte si a trebuit sa dau alti bani pe ele sad.gif Uff, numa' la doctori sa n-ajungi!

Mama ei de vineri 13!! 50.gif
Scarlett
QUOTE (Vornicum @ 13 Aug 2004, 10:10 AM)
Ieri am descoperit ca fata cu care discut acum traieste cu barbatul cu care sta in concubinaj ma-sa.

ohmy.gif pistruiata ?
Afrodita
Hopaaaa...Se pare ca Scarlet e la curent cu stirile ohyeah.gif , dar noua nu ne zice nimeni nik...Poi e frumos asa dom'ne?? Ete de-asta ma-nervez io mad.gif rofl.gif rofl.gif harhar.gif
Antont
QUOTE (arktu @ 12 Aug 2004, 07:10 AM)
Da' aprinderea e prin compresie?

Electronica. Da' pls nu ma intreba amanunte tehnice ca sint cam paralel sorry.gif
LigiaB
QUOTE (Clarence @ 8 Aug 2004, 07:10 PM)
[/QUOTE]
Vecina? huh.gif alapteaza?? huh.gif

QUOTE
Ce m-a enervat azi??? Faptul ca ma ustura pielea si nu pot merge la plaja

Ligia, du-te la vecinul care te unge... biggrin.gif

Clarence am 1-0. laugh.gif

Pai m-as fi dus dar era homosexual. laugh.gif Pe bune! Erau asa multi pe insula, incredibil. O sa ii propun la Nicodim sa se duca acolo. rolleyes.gif
LigiaB
QUOTE (Ghost @ 8 Aug 2004, 07:28 PM)
QUOTE (LigiaB @ 8 Aug 2004, 06:28 PM)

Ghost, eu ma intind de ris... tu la topicul asta, numai de vreme te plingi...  rofl.gif MUTA-te baitule!!!  laugh.gif


Pai unde sa ma mut ca ma urmareste masoni astia peste tot blink.gif rofl.gif ?

Pese:
Si oricum n-ai fost atenta, am zis de nu stiu cite ori si de taximetristi ca ma enerveaza tongue.gif rofl.gif

Ete na... Pai mai Ghost, acum ai un motiv in plus sa te muti... tongue.gif

ps, ti-am vazut poza cu motocicleta, e misto! tongue.gif Cind ajung acasa pe 20 august iti bag niste poze care le-am facut special ptr tine, cred ca o sa iti placa. tongue.gif

Edit. (am nervi) laugh.gif

Ma enerveaza la culme, ca in Spania se fumeaza peste tot, acum sint la un internet cafe si ma ustura gitul si ochii de la fum...si stiti cine fumeaza?? Copiii!!!
Aici fumeaza parintii impreuna cu copii... serios! [B]> angry<
Antont
QUOTE (LigiaB @ 14 Aug 2004, 09:56 PM)
ps, ti-am vazut poza cu motocicleta, e misto! tongue.gif

Ce anume, poza sau motocicleta tongue.gif rofl.gif ?
QUOTE
Cind ajung acasa pe 20 august iti bag niste poze care le-am facut special ptr tine, cred ca o sa iti placa.  tongue.gif

Sint poze cu moto wub.gif ? Abia astept mwah1.gif biggrin.gif ....
Vacanta placuta in continuare ! spoton.gif

Ontopic tongue.gif
Azi inca nu m-a'nervat nimic rofl.gif
caesar
Stai linistit, la faza cu fumatul Romania e campioana. 50.gif
Cel putin in Spania nu au Carpati ... devil.gif , ca principal odorizant al betivilor care isi duc veacul prin mijloacele de transport in comun.
Chiar acolo cum stau cu betivii si cainii bagabonzi, ca la noi e sport national.
nefertiti-old
Azi m-au enervat atat de multe, ca e mai bine sa nu le insir. laugh.gif
runik88


Ma enerveaza ca ploua mereu..cred ca si la Londra e mai uscat ca p`aci..
Antont
Ma enerveaza ca am observat ca sint cam varza la virajele de dreapta, desi nu inteleg de ce 50.gif , ca alea de stinga nu-mi pun probleme blink.gif
Afrodita
O fi din cauza ca dreapta o folosesti mai des si e obosita ? hmm.gif rofl.gif rofl.gif harhar.gif
Antont
Hai mai tongue.gif ....Nu e din cauza aia sorry.gif , ca n-are legatura rofl.gif ...In cazu ala ar trebui sa fie chiar invers, ca doar e antrenata rofl.gif rofl.gif rofl.gif ...Daca stau sa ma gindesc, cred ca e din cauza ca pe virajele de dreapta ies prea spre exterior tongue.gif
Afrodita
rofl.gif Pai intra si tu mai pe interior, am auzit ca e mai cald si bine inauntru decat in afara rofl.gif

Aoleu,m-am imbolnavit de aberationita cronica rofl.gif numa pazuzu e de vina rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Antont
Acu depinde la ce te referi, da' am vaga impresie ca nu mai e vb de viraje blink.gif rofl.gif spoton.gif
Pese:
rofl.gif Tu esti mai dusa decit mine spoton.gif rofl.gif
Pese 2:
Auzi, da' daca pazuzu e mason yikes.gif rofl.gif ? asa s-ar esplica multe rofl.gif
nefertiti-old
Talusa rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Afrodita
Mah, io cred ca si manageru' meu e mason, ca m-a sunat azi si m-a facut cu ou si cu otet la telefon si mi-a stricat bunatate de zi sad.gif Ma trezisem oarecum pusa pe fapte mari si s-a dus totul dracului..Noroc ca azi nu ma duc la munca si am timp sa mai recuperez ceva din ce-mi propusesem...Da' tot am un gust amar... sad.gif
nefertiti-old
Lasa, Afro, ca trece si asta. mwah1.gif Remember, "echilibru sufletesc". rofl.gif Asta apropo de cartile de care vorbeam zilele trecute, la cafea.
Afrodita
Aoleu, da, ai dreptate rofl.gif Ar trebui sa-mi repepet "echilibru sufletesc" de 1000 de ori ca sa aiba vre-un efect biggrin.gif Ma rog, o sa povestesc mai multe acusica in jurnal smile.gif mwah1.gif
SORIN
QUOTE (nefertiti @ 16 Aug 2004, 01:17 PM)
Talusa rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Cred ca a fost reciproc user posted image user posted image user posted image

Sorin.
Olaf
]~\^#{`]|[@~#`^|@~#[^|`]@~{#\`|

Microsoft 50.gif ranting.gif sorry.gif
(mai exact tot ce se termina cu "XP" in coada)
caesar
Ma enerveaza oamenii prosti, mai precis femeile proaste si barfitoare 50.gif 50.gif 50.gif
Afrodita
Si pe mine ma enerveaza ca inca nu am primit un mail de confirmare, ca tre sa ma duc la munca si ca iar se va lua manageru de mine, ca deh, nu i-a ajuns telefonu'... 50.gif
Vornicum
M-a enervat sotul lui mama lu' prietena. M-a batut de mi-a sunat apa in scafarlie ieri fara motiv.
Ce i-am facut, taie-ma si nu stiu. Da' ce mi-a facut el mie stiu si nu-mi place.
Asa-i cand se ingesuie toti intr-o garsionera si traiesc unii cu altii.
Parerea mea. Lipsa spatiului locativ.

__________
Bah dar tu spui chestiuni grave acilea rofl.gif
Olaf
Pai si nu-l prinzi si tu la colt, daca asa sta treaba?
O fi si mason rofl.gif
AIWA
Azi ce m-a enervat?
Prostia si BIROCRATIA din Ro
Am stat la notar de la 8:30la 14:30 dupa care de la 16:00la 19:00
Scarlett
Si te mai duci si miine ..nu ? Ca doar n-ai rezolvat intr-o zi tongue.gif

P.S. nu-s notar rofl.gif

hh.gif am fost un pic rea sorry.gif ..dar sincer te inteleg ..am trecut si eu prin asta ..de fapt cred ca nici unul nu scapam de birocratia asta , ne lovim de ea cand ne e lumea mai draga .
AIWA
Da ai mare dreptate...ma duc si maine(pardon azi) uff si iar coada si iar oameni in etate ce le trebuie explicat in mici amanunte ....uff iar timp pierdut aiurea sad.gif

Asta e daca nu am stiut sa casc ochii cind a trebuit... sad.gif
mutulica
Nu poti alege alt notar? Ca acuma e puzderie de ei.
Pe mine nu ma mai enerveaza, ci distreaza toate prostiile din tara asta.
Afrodita
Pe mine azi nu m-a enervat nimic, in afara de faptul ca am ZERO CENTI credit pe telefon si n-am putut raspunde unui mesaj biggrin.gif Si nici nu cred ca ma mai poate enerva ceva azi biggrin.gif (va rog nu incercati,ok? biggrin.gif )
Peter Pan
Sunt nervoasa pe mine fiindca's taaaaaaaareeeee bleaga !! Da' chiar m-am enervat! cand Dumnezeu am sa ma invat minte??
Jubi

Ca au disparut ca prin minune 400 de mega din Requiem For A Dream, pe care ma chinui de aseara sa-l downloadez...
Ia de unde nu-i filmul acum cry.gif.

Mara
Turbez! Cum dracu' e posibil sa depui actele pentru obtinere numere de inmatriculare la masina si sa ti se piarda dosarul?! 50.gif 50.gif 50.gif Si cu interventii la greu... si dupa 4 zile de cand trebuia sa primesc placutele eu tot stau si ma stresez! Si mai fain este ca deja platesc rate la banca si masina sta frumos in parcare! La naiba, ca nu pot sa injur pe forum!
caesar
Si de ce nu i-ai intors favoarea, sau astepti sa mai cresti ? Apeleaza la prieteni daca nu poti singur. Oricum nu e bine sa te inveti cu calcatul in picioare, mai ales daca tu esti principala atractie a lor.
Afrodita
Incep sa ma enervez ca iara n-am cu cine iesi cry.gif
janine
TAMPESC frusty.gif vreau shi eu o dupa amiaza libera...vreau sa merg la cumparaturi...Afrodita merge sa ishi ia pantofii...eu sunt sclava...mi ciuda!!...de ce euuuu... de ce tot timpul eu??! cry.gif
Jubi
Am uitat sa zic ca odata cu pierderea filmului am stricat si un cd pe care tocmai il faceam... CAh!
mutulica
ma enerveaza acceleratia la minsk
caesar
Ma enerveaza fumul si unii din fumatori iar cel mai des , cu totii.
Olaf
Tocmai am aflat ca am muncit o zi intreaga (aproape) degeaba! 50.gif
Afrodita
Aha, deci te enervez..ei lasa , lasa tongue.gif harhar.gif

uff,Olaf, imi pare rau sa aud asta sad.gif Nu ai cum recupera ce-ai muncit? Sau cum fructifica? unsure.gif
Olaf
Ba da, citez:
"pai daca ies toate asa, ne bagam picioarele si asa le lasam". rofl.gif
Antont
M-a enervat groaznic un rahat de om din cauza caruia a cazut un prieten exact in fata mea. Bine ca e ok. Si ma enerveaza ca n-am apucat sa-i vad numarul boului ala.
LigiaB
QUOTE (Ghost @ 14 Aug 2004, 11:25 PM)
Sint poze cu moto wub.gif ? Abia astept mwah1.gif biggrin.gif ....
Vacanta placuta in continuare ! spoton.gif

Yep, te-ai prins! tongue.gif

Meeeeeeeersi. smile.gif

Olaf
Adica n-a oprit? yikes.gif Nasol! Bine ca n-a patit nimic grav.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.