Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
axel
Sa vedeti cu cat interes va vom viziona filmele dumneavoastra, domnisoara regizor, cand vor aparea!
denise
@ cobra - Acum serios...ai posibilitatea sa pricepi mesajul si sa te amuzi si tu ...sau nu. Chiar nu are nimeni nimic cu tine...dar ai cam cautat-o... Nici nu vii bine si o dai cu domnisorismul...sau poate de asta te-a atras Hanul... biggrin.gif

Edit-Barrie, eu am intotdeauna dreptate , dar sa mor daca stiu la ce te referi... rofl.gif
cobra verde
Imi place circul, se pare ca am nimerit bine, sunteti circari sefi pe aici....sau poeti circari (cum vreti).
Se simtea un miros de handel .....
Eclectic
QUOTE
Trei zile si deja sufera de mania persecutiei...ce zici vornicum? Vezi ca se poate si mai rau?


Cu asta aveai dreptate, Denise. Si sa stii ca ai dreptate doar cata vreme nu ma contrazici. tongue.gif

denise
tongue.gif Nu promit nimic.
Si la manie-ma refeream la faptul ca are impresia ca i s-au sters mesajele pentru ca are cineva ceva cu el (vezi "turnatorie", el nu stie ce vigilent e Mihaita cu toti rofl.gif ) , nu pentru ca nu erau conform regulamentului.
Si ca sa fiu si on-topic: Nu ma enerva! laugh.gif
cactus
paaaaai pe mine m-a inervat azi ca n-am reusit sa dau nici macar un pusi virtual la fetele astea sublime din ograda....n-am litere de alfabet ca sa le numesc pe toate dar Scarlett, Turcoaz, Mara, Diana, Nefertiti (? why ?) si toate celelalte sublime si de neinlocuit....Cactus plange .... rofl.gif rofl.gif
Arktu
QUOTE (nefertiti @ 30 Nov 2004, 04:11 PM)
QUOTE (Vornicum @ 30 Nov 2004, 08:30 AM)
Ma enerveaza niste muste...
Sa le starpesc... sa nu le starpesc?

Neah... las' sa traiasca si ele ca si ele este animale rofl.gif

laugh.gif Bine ca n-ai zis ca sunt pasari, din moment ce tot zboara, io una stiam ca sunt insecte. rofl.gif

(Finally I get to be myself again ... smile.gif )

Azi m-a enervat ca lumea nu stie dar se pricepe.
Vietatile se impart in 2 mari categorii (regnuri) : animal si vegetal. Altfel spus, animale si plante (unii mai moderni zic ca ar fi 3 regnuri: animal, vegetal si fungic dar vom sari peste asta). Mustele raman a fi incadrate fie la plante fie la animale. Da, un caz particular de animale este cazul insectelor. Apropos, ce sunt paianjenii, Nefe??
nefertiti-old
Arahnide? harhar.gif

Ok, am gresit eu. Macar nu am o problema in a recunoaste, spre deosebire de altii. laugh.gif
denise
hmm.gif Nu enervat, dar dezamagit... o persoana pe care o credeam prea inteligenta pentru a se preta la jocuri ipocrite ... eh, problema ei...
DeeDee
Aproape toate persoanele cu care am interactionat azi dry.gif sad.gif frusty.gif
mutulica
niste gropi... si le stiam ca sunt acolo
YoyoMan
QUOTE (denise_d @ 6 Dec 2004, 08:02 PM)
hmm.gif Nu enervat, dar dezamagit... o persoana pe care o credeam prea inteligenta pentru a se preta la jocuri ipocrite ... eh, problema ei...

Denise? E ok sa spun si eu EXACT acelasi lucru? Exact aceeasi chestie am patit si eu azi cand am realizat ca o persoana facea poante si eu aveam o parere mult mai buna despre ea... hmmmmm hmm.gif
rofl.gif
Dar tot raul spre bine denise. Iti dai seama cate chestii am invatat din asta? wink.gif Si mai iti dai seama ce o sa stim sa facem de acuma inainte? devil.gif
denise
laugh.gif ei...compatimim impreuna YoyoMan.... huh.gif Cred ca nu vorbim de aceeasi persoana... totusi esti cam departe. Pierderea lor, trust me! mwah1.gif
gonen
de fapt ce m-a enervat aseara.
Nesimtitii de soferi bucuresteni, care in intersectia Uverturii - Virtutii, aseara nu lasau sa treaca 1 Ambulanta si 1 Masina de Pompieri. Au trecut vreo 10 minute pana cand s-a incumetat un sofer sa opreasca astfel incat sa poata trece si cele 2 masini spre Uverturii.
Si apoi tot ei sunt cei care striga in ura mare ca nu au sosit respectivii la timp.
denise
@bogho, pe mine intersectia aia ma enerveaza in fiecare dimineata, e de-a dreptul infernala...
gonen
@denise, la fel si la mine, insa m-am obisnuit sa vad in fiecare dimineata, soferi care se bat, in intesectia aia. intr-o zi o sa fac rost de o camera de filmat si o sa ies dimineata pe acolo. e imposibil sa nu filmez o astfel de bataie. mai ales acum pe perioada iernii!
nefertiti-old
Azi m-au enervat cam toti cu care m-am intersectat. mad.gif
Mihai
Asta apropos de intersectii, nu? rofl.gif
nefertiti-old
Exact. tongue.gif laugh.gif
mutulica
azi am primit o propunere de nerefuzat...
ma enerveaza
Carmi
In stilul celor stil Mario Puzo? tongue.gif
mutulica
cam in acel stil
YoyoMan
QUOTE (denise @ 7 Dec 2004, 08:35 AM)
laugh.gif ei...compatimim impreuna YoyoMan.... huh.gif Cred ca nu vorbim de aceeasi persoana... totusi esti cam departe. Pierderea lor, trust me! mwah1.gif

Klar pierderea lor. Pai uita-te la noi ce meseriasi suntem - ce mai incolo si-ncoace? thumb_yello.gif biggrin.gif
mwah1.gif
bubu
De citeva zile, citind pe forum, am ajuns la o concluzie:
Lumea este rea si circotasa.Lumea isi merita soarta.
Foarte rar mai vezi oameni modesti care nu se hazardeaza in declaratii, sau daca macar o fac, sa aibe un suport SOLID.Dar problema e, ca fiecare se crede un suport solid.Aproape fiecare mesaj este urmat de unul in contradictoriu putin ironic....putin, din cauza regulamentului, ca altfel...
Respectul este numai de suprafata...si rautatea primeaza.Oameni rai...nu pot sa-i caracterizez altfel.
Nu vreau sa fac o dezbatere din asta, asa ca nu o sa raspund urmatoarelor mesaje adresate pe aceasta tema.Eu doar mi-am spus of-ul, atit.
Oare nu putem fii mai cumpatati in tot ceea ce facem...?
Mihai
Daca am incerca fiecare dintre noi, cred ca am reusi chiar mai mult decat ne-am propune... sad.gif
Carmi
Ce m-a enervat azi??
Aia ca Nefertiti are sanii mai mari ca ai mei devil.gif devil.gif
Mihai
Vrei sa te ajut? jamie.gif ohyeah.gif
nefertiti-old
QUOTE (Carmi @ 9 Dec 2004, 01:18 PM)
Ce m-a enervat azi??
Aia ca Nefertiti are sanii mai mari ca ai mei  devil.gif  devil.gif

rofl.gif Trimite o poza la mine, sa iti spun daca e asa sau nu. rofl.gif mwah1.gif

Edit: Mihai, nu te punem arbitru. laugh.gif
Carmi
Ce intr-ajutorator e Mihai rofl.gif daca zic da o sa-mi iasa sanii din avatar?sau o sa joace ca cei ai lui Bdl????

Nefertiti cum sa nu ai sanii mai mari cand ai siliconattiii cry.gif cry.gif
nefertiti-old
Siliconattiiiii sunt doar in imaginatia lui Mihai, care cred ca a luat-o razna. rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Carmi
Pai poate te trezesti si tu Nefe cu nick de genu Nefertiti_S

de la silicoane rofl.gif rofl.gif

Mihai cred ca a fost lovit de spiritul sarbatorilor.....la care orice lucru mic devine unul maaare jamie.gif
Noi nu ne suparam dar trebuie sa fim pe faza sa nu-i dispara lui Mihai spiritul de aspuprire si conspirare impotriva forumistilor ...care este rofl.gif laugh.gif
nefertiti-old
Mdaa, e o idee, aia cu nick-ul. Iar titulatura asta chiar incepe sa imi placa. rofl.gif
Mara
Bdl are sani? yikes.gif rofl.gif rofl.gif

Fetelor, propun sa va arbitrez. Daca nu ma descurc o sa rog oPsedatii Hanului sa ma ajute si sper sa nu ma refuze, doar e pentru o cauza nobila! yeah.gif
Vornicum
QUOTE (Carmi @ 9 Dec 2004, 01:10 PM)
Noi nu ne suparam dar trebuie sa fim pe faza sa nu-i dispara lui Mihai spiritul de aspuprire si conspirare impotriva forumistilor ...care este rofl.gif laugh.gif

hh.gif
Baiatu asta cred ca are in fiecare noapte cate un cosmar forumistic.
"Sa strangem randurile si sa nu spargem frontu!
Va sterg pe toti, mey! Delete!"

"Vedeti, io-s inofensiv si-s persecutat!"

"Si ce-mi spui mie? DELETE!" 6.gif
simonsays
QUOTE (Carmi @ 9 Dec 2004, 02:10 PM)
Mihai cred ca a fost lovit de spiritul sarbatorilor.....la care orice lucru mic devine unul maaare jamie.gif

wow .. ia sa-mi urmaresc si eu lucru' mic, sa vad daca se face mare... oricum, bine ca se face "mare", si nu "larga" ... rofl.gif

Mara.. nu vrei sa va arbitrez eu pe tati trei ? am o unitate de masura.. infailibila ... laugh.gif

ps. vreau si eu sani ca ai lu' bdl ... rofl.gif
Carmi
Simi va trebui sa ti-i iei singur smile.gif)

Simi pai Mihai te-ar putea ajuta si ti-ar mari...caracterele de la nick rofl.gif

Vornicum aici e vb de Mihai in sarituri peste iepe nu de tema conspiratiei la adresa forumistilor care este wink.gif
simonsays
nuuuu .. nu-l baga pe alde Mihaitza in schema, si asa sint la nivelu' 4 la avertizare ... mai sus de atata, bag direct in vena... rofl.gif

deci zici ca nu putem beneficia de sanii bedeleului .. nasol tu ... rofl.gif
janine
Nu am ajuns sa plec la film
mutulica
ma enerveaza blocajele de circulatie de al orele de virf...
ma enerveaza dobitocii care circula pe ceata cu luminile stinse
janine
birocratiaaaaaaaaaaa
genicon
Ma incearca, de aseara, un sentiment incredibil de uman. Incerc sa-i fac fatza... smile.gif
indubitabil
ma enerveaza ca n-am timp... N-am timp LUNG. Am doar franturi de timp pe care nu le pot lipi. Nu pot sa iau jumatatea de ora de la 5 si s-o lipesc de cele 3,5 ore de dupa 12...
simonsays
QUOTE (indubitabil @ 10 Dec 2004, 12:56 PM)
ma enerveaza ca n-am timp... N-am timp LUNG.

ce ma enerveaza ca nu cunosc toate starili de agregare ale timpului ... ohyeah.gif
rofl.gif
axel
Nu pot sa spun ca m-a enervat, ci ca m-a ingretosat. talusa cu stilul lui grobian (mai ales ca acum nu se poate exprima fara poze, adica impactul este vizual)
indubitabil
QUOTE (simonsays @ 10 Dec 2004, 11:59 AM)
QUOTE (indubitabil @ 10 Dec 2004, 12:56 PM)
ma enerveaza ca n-am timp... N-am timp LUNG.

ce ma enerveaza ca nu cunosc toate starili de agregare ale timpului ... ohyeah.gif
rofl.gif

lungimea nu este o stare...., tongue.gif
Aramis
Frigul de afara!
Ieri am primit ghiocei... de ce nu vine primavara?
Dark Angel
simon...azi doar el, deocamdata 50.gif frusty.gif ranting.gif cry.gif
doice
vremea:
nici nu ninge nici nu ploua cry.gif
sa se hotareasca odata cry.gif
janine
medici ca is nehotarati si ma tin in "ceata" 50.gif
Mihai
QUOTE (flower @ 10 Dec 2004, 01:20 PM)
simon...azi doar el, deocamdata 50.gif frusty.gif ranting.gif cry.gif

Ce-ti facu? sad.gif
Zi-mi, sa-i schimb titlul! devil.gif rofl.gif mwah1.gif flowers.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.