Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Jazz
Vremea!

Ghost,
Ieri ma gandeam la tine... Eram cu masina, incepuse sa ploua. Am oprit la un semafor si langa mine au oprit doi tipi, amandoi aveau cate un Kawasaki Ninja. rolleyes.gif Nici nu le pasa de ploaie!
Socratel
Mai bine cream un topic : ce ne-a bucurat azi...face mai bine.
mutulica
vezi ca e "ce mi-a placut azi"

ma enerveaza ca nu stiu unde naiba am lasat o pereche de schiuri...
Antont
QUOTE (Jazz @ 24 Oct 2004, 08:39 PM)
Am oprit la un semafor si langa mine au oprit doi tipi, amandoi aveau cate un Kawasaki Ninja. rolleyes.gif Nici nu le pasa de ploaie!

That's the spirit spoton.gif
Maroo
vorbele lor... rautatea lor
Jazz
QUOTE (mutulica @ 24 Oct 2004, 09:01 PM)
vezi ca e "ce mi-a placut azi"

ma enerveaza ca nu stiu unde naiba am lasat o pereche de schiuri...

Eu nici macar nu am schiuri... Desi iarna asta mi-am promis sa stau numai pe partie... sad.gif
Bafta sa le gasesti. wink.gif
mutulica
Nu e asa grav, mai am doua perechi, le las pe la cabane ca sa nu le tot car, dar nu mai stiu la care cabana le-am lasat... deja incepe sa ma sece...
nefertiti-old
Eu. mad.gif Am un adevarat talent sa ma enervez singura. sad.gif
cactus
QUOTE (nefertiti @ 25 Oct 2004, 12:31 PM)
Eu. mad.gif Am un adevarat talent sa ma enervez singura. sad.gif

hiya.gif flowers.gif hug.gif Lasa, copilu, ca tlece si da nenea cactusu o papusica si placinta si inghetata si tlece...
nefertiti-old
Multam. Macar e gonflabila papusica aia? laugh.gif mwah1.gif
simonsays
hei, vreau si eu o gonflabila d-aia !! daca ma supar si eu pe nefertiti, capat una ? rofl.gif
Predatoru
Back to the problem.

Ce m-a enervat:
-ca Aramis nu se simte bine.Din cauza asta am ratat 13 minute de convewrsatie mai mult decat placuta cu dansa. cry.gif
trustbyte
durerea de cap, s-a intins si azi...ma duc si mai dorm...asta e rezolvarea nu?! unsure.gif

nu m-am simtit prea bine azi sad.gif
simonsays
coane, da, dormi si mananci si bei lichide, altceva decat apa chioara !
sa stii ca nici ideea cu "alcool ca sa te dregi" nu e departe de adevar .. smile.gif
carrad
azi m-au enervat:
- o femeie la volan (una dintre alea care infirma regula conform careia femeile sunt mai prudente la volan)
- sefa comisiei de evaluare a persoanelor cu handicap
- traficul
- mama-mea, care comenta intruna (de cate ori am zis ca o dau jos din masina daca ma toaca...)
- taica-meu, care nu stia cum sa puna noua lustra

acum ma simt bine! spoton.gif
simonsays
nu, regula e ca "femeile sint catastrofe la volan" ! spoton.gif deci s-a confirmat !! rofl.gif
Antont
Un porc de politist care a avut tupeul sa "fabrice" un martor impotriva mea 50.gif ...Si daca o sa cheltuiesc de 10 ori cit costa imputita aia de amenda tot ma duc in instanta s-o contest si ii fac niste probleme porcului ala de n-o sa le poata duce 50.gif .
cactus
Totul... cry.gif
Blakut
Pai in primul rand m-a enervat cafeaua de azi-dimineata! Am cumparat cafea cu aroma de ciocolata, crezand ca o sa aibe aroma de ciocolata si nu de bocanc ars cu autogenu'!
Aragazul meu este imbecil: faceam cafeaua si am turnat zahar. Desigur ca s-a produs acea reactie invariabila (dar mai probabila in cazul meu): apa se revarsa peste marginile ibricului si stinge focul. Aragazul are aprindere electrica, atunci cand nu este ud scapariciul ala idiot din coltul ochiului. Normal ca nu se mai aprinde focul...!!! AAAHAH! Nu pot sa pun ibricul pe celelalte ochiuri pentru ca sunt prea mari, cade ba in stanga ba in dreapta! Intarzii la faculta. Caut o bricheta, desi sunt fumator nu gasesc una in toata casa! Aveam cinci!!! Pana la urma pun ibricul intr-un echilibru instabil pe foc, beau cafeaua cu aroma de bocanc de care am pomenit mai devreme.

Plec spre faculta, ma grabesc, nu cumva sa intarzii. Desigur ca prind toate semafoarele pe rosu! Ajung pana la urma la faculta, urc scarile alea nenorocite pline de mucuri de tigara (scrumierele se golesc in casa liftului, cea care trece printre scari si este deschisa). In dreptul usii de la sala de curs nu era nimeni. Ma uit pe usa intredeschisa (intotdeauna intredeschisa, daca cineva o inchide, usa asa ramane) si vad ca profesorul intrase... filosofie. Ma duc in banca si imi scot toate alea.

Profu' de filosofie incepe ca de obicei sa ne vorbeasca coerent si frumos si ca de obicei intra dupa un sfert de ora in starea de fast-forward si ramane asa. Ii apare in ochi stralucirea aia, parul parca ii sta mai ridicat in cap. Si ne poarta de la Socrate la Spinoza si ne ia cu omul de la Oedip pana la generalizarea conceptului. Si iar nu mai are nici o noima si pierde orice sir... Cum stateam si ma uitam in gura lui ca prostul (cand profu o ia pe ulei, creierul meu refuza sa mai incerce sa inteleaga ceva) imi dau seama ca trebuie sa fac o prezentare la programare de care am uitat complet. Il intreb in pauza pe un coleg de grupa ce aveam de prezentat eu: "rolul variabilelor intr-o bucla DO". Aveam eu o oarecare idee despre ce e vorba... dar nu!!! De unde naiba sa stiu ce sa zic, noi lucram in FORTRAN, o vechitura nenorocita, cu compilator extern!!!! HAAAH!!!! PLacute gaurite!!!! PLEC!!!!

Ma duc acasa, mananc ca un porc, plec sa xeroxez o culegere: 76de mii!!!! Pertul ca pretul, dar zice sa ma intorc la 3...La 3?!?!?! E ora 11 proasto!! Ce faci 3 ore? Rezolvi toate problemele de algebra pe care eu nu am habar cum se fac? Poate imi dai si lista cu problemele rezolvate la 3...

Ma intorc in barul din cadrul facultatii... ma asez la masa, scot Catavencu, imi iau o ciocolata calda (NU am bani de bere!! arghh), ma asez, citesc, citesc.... Ahh, ce ar merge o tigara cu ciocolata asta calda si ziarul.... Duc mana la piept. Tigarile... nu sunt, le-am uitat acasa!!! NUUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuu...........!! Dobitoc ce esti! Pumni in cap! Pumni in cap. Vreau tigari. Nu am bani. Vreau tigari. Imi cumpar tigari, sunt lefter acum.

Ajung la ultima ora: stiinta materialelor, profa ca de obicei nu vine, dar vine unu' care este inlocuitor sau ceva. Scriu scriu scriu... ce dracu? Vectorul Burger?!? Ahhh, Burges.... deci nu e cu bere... atomi, interstitiali, da... f*ck, mi-e somn. Scrie, deseneaza. Ce desen idiot, cum naiba vine? Ahhh!!!!! Idiotu a gresit, sterge, sterge, sterge. Uite ca ranjeste:" Nu desenati dupa mine ca mai gresesc!" hihihi, razi da-te naibii! Mancate-ar cainii!

Mi-e rau, nu trebuia sa beau ciocolata aia calda. In final ajung acasa. Santier la mine. Brrrrrrr! Bormasina imi trece prin creier. Fac la chimie desenul ala idiot, pe care il gresesc de 3 ori, sunt un incompetent...

Relaxare, fac o bratara de zale, ce bine e. Brrrr! Ce bine e, ignora bormasina, ce bine e....Brrr! Ignora, totul e bine. BRRRRR!!! Ignora, totul e bine!! BRRRRR chhhhc BRRR cshuuhsuuu... IGNORA!! AH? Ce dracu, vrea sa imi dea gaura in creier? Ma simt ca la dentist!

Ma suna o prietena. "Ahh, stii vreau sa ii facem o petrecere surpriza lui ****" (care **** se intampla sa fie unul din cei mai buni prieteni ai mei, ea fiind prietena lui). Bine. Ascult indicatiile, bla bla bla. Normal ca nu a putut concepe un plan bun. Ma iau la cearta cu ea. Inchid. Mie de ce naibii nu-mi face nimeni o petrecere surpriza? Aluia ii face prietena lui una, petrecere vreau sa zic, si inca surpriza. Vreau si eu sa-mi faca prietena mea o petrecere surpriza! Vreau macar o prietena. Ma oftic. Trebuie sa-i fac cadou. Din zale, ca nu am bani. O sa-i fac un suport de lumanare din zale... Alte nopti nedormite. Miercuri am si lucrare la mate cu Predator, senilu' ala nenorocit de analiza, care vorbeste ca pentru el. Criteriul lui Duhamel. Ce fel de nume e Duhamel? Toti matematicienii au nume ciudate, iar asta e cel mai ciudat. De ce nu exista criteriul Ion? Sau macar Gheorghe, daca asa de scurt nu se poate? Criteriul Gheorghe-Vasile al convergentei! Simplu! Romanii nu stiu matematica incat sa faca asa criterii. In secolul XVIII- XIX cand francezii si toti aia descopereau minunatii la matematica, noi ce faceam? Agricultura cu tarani lipiti de pamant (de la Mihai batausu' smecher!) si ne jucam de-a "ghiceste unde va fi urmatorul razboi ruso-austro-turc de la noi din tara". Pai asa? Daca mi se termina tigarile sparg ceva.

No gata, m-am descarcat. Astea m-au enervat pe mine azi...
Arktu
uuuuu.. superb... parca as fi din nou in anul intai
Cla
Desteptatorul. Ce denumire aiurea, nu ma simt mai destept decat ieri... hh.gif
cactus
Idem - la 5 fara ceva; Idem si la constatare... 6.gif roflmao.gif
mutulica
nici nu stiu daca m-a enervat ... un idiot care era sa dea foc la benzinarie cu tigara
Dark Angel
un PM...un telefon...o postare... sad.gif
Marcus
Aiurea... totul e aiurea... Nu pot sa-i mai inteleg pe oamenii din jur... 50.gif
carrad
QUOTE (simonsays @ 25 Oct 2004, 07:12 PM)
nu, regula e ca "femeile sint catastrofe la volan" ! spoton.gif deci s-a confirmat !! rofl.gif

simon, te provoc sa te plimbi o data cu masina mea, eu la volan, tu alaturi. o sa vezi cum e regula asta a ta! devil.gif
Antont
Carrad, io te provoc sa facem o cursa odata, da' intrebarea e pe ce pariem innocent.gif rofl.gif ?
Dark Angel
Eu propun sa incercam cu motocicleta ta...eu la "coarne", tu in spate...si un amanunt important: nu am permis, crezi ca se va simti vreo diferenta? huh.gif
carrad
QUOTE (Ghost @ 26 Oct 2004, 11:28 AM)
Carrad, io te provoc sa facem o cursa odata, da' intrebarea e pe ce pariem innocent.gif rofl.gif ?

pe ce vrei tu!!! numai sa nu fie motorul tau, ca vei ramane fara el! devil.gif
simonsays
QUOTE (carrad @ 26 Oct 2004, 12:18 PM)
simon, te provoc sa te plimbi o data cu masina mea, eu la volan, tu alaturi. o sa vezi cum e regula asta a ta! devil.gif

vrei sa imi refaci virginitatea pierduta .... ??? rofl.gif

mi-e si frica sa inteleg ce a vrut sa spuna flower in postarea cu "ea la coarne, si Ghostu in spatele ei" .... hh.gif rofl.gif
Antont
QUOTE (Flower)
Eu propun sa incercam cu motocicleta ta...eu la "coarne", tu in spate...

Io zic sa nu rofl.gif , ca nu vreau sa-mi fac testamentul tongue.gif rofl.gif (banuiesc ca te refereai la mersul pe moto, daca sta pe loc te las la "coarne" )
QUOTE
nu am permis, crezi ca se va simti vreo diferenta? 

Hmm, s-ar putea rofl.gif

QUOTE (Carrad)
numai sa nu fie motorul tau, ca vei ramane fara el! devil.gif

Tot timpul esti asa sigura pe tine? tongue.gif I like it evil.gif

QUOTE
pe ce vrei tu!!!


Hmm....chiar ai curaju' sa-mi semnezi un cec in alb? spoton.gif rofl.gif
Ce zici de un mp3player rofl.gif ?
Dark Angel
te rog trimite-mi PM cu pozitia respectiva, pe bune daca imi pot imagina cum ar fi...tu tre' sa stii, esti si tu de-asta cu motoare... biker.gif
Antont
Io sau Simon rofl.gif ?
Dark Angel
nu conteaza, io stau cu ochii inchisi laugh.gif
Antont
Ideea ar fi o motocicleta care sa aiba saua dreapta evil.gif.......
Edit:
Gata, imi iau chopper, ca si cu ala se pot face nebunii spoton.gif rofl.gif
Dark Angel
huh.gif ohmy.gif

QUOTE
Gata, imi iau chopper, ca si cu ala se pot face nebunii

ai idee cate prezervative putem cumpara de banii aia? laugh.gif
simonsays
QUOTE (flower @ 26 Oct 2004, 12:50 PM)
nu conteaza, io stau cu ochii inchisi laugh.gif

si apoi ghicesti care a fost ? rofl.gif
Dark Angel
nu, va pun sa repetati, ca eu nu-mi dau seama din prima! roflmao.gif
carrad
QUOTE (Ghost @ 26 Oct 2004, 11:41 AM)
Tot timpul esti asa sigura pe tine? tongue.gif I like it evil.gif


cand vine vorba de sofat si barbati...INTOTDEAUNA devil.gif

QUOTE
Hmm....chiar ai curaju' sa-mi semnezi un cec in alb? 
Ce zici de un mp3player  ?

mp3 player sa fie!!! ca cec in alb degeaba iti semnez la banii mei! spoton.gif
Antont
QUOTE (flower @ 26 Oct 2004, 12:57 PM)
nu, va pun sa repetati, ca eu nu-mi dau seama din prima! roflmao.gif

Repetitia e mama invataturii spoton.gif


QUOTE (Carrad)
cand vine vorba de sofat si barbati...INTOTDEAUNA

Ok, lasa ca-ti arat eu tie tongue.gif
Pese:
Eu nu sofez, eu pilotez cool.gif rofl.gif

QUOTE
ca cec in alb degeaba iti semnez la banii mei!

Nu ma refeream la bani spoton.gif tongue.gif rofl.gif roflmao.gif
simonsays
QUOTE (flower @ 26 Oct 2004, 12:57 PM)
nu, va pun sa repetati, ca eu nu-mi dau seama din prima! roflmao.gif

yikes.gif DE CAND ASTEPTAM SA SPUI ASTA !!!! rofl.gif SOLICIT DE URGENTA NUMARUL TAU DE TELEFON PE PM !!! rofl.gif

Ghostule, ne asteapta o excursie pan la Ploiesti ... laugh.gif
Antont
QUOTE (simonsays @ 26 Oct 2004, 01:12 PM)


Ghostule, ne asteapta o excursie pan la Ploiesti ... laugh.gif

Daca trebuie, trebuie ... spoton.gif rofl.gif

Sa aduc si mobra evil.gif roflmao.gif ?
simonsays
cica Fat-Frumoz se duce intr-o buna zi sa o FURE pe Leana-Cosanzeana; si, baiat bine crescut, lasa calu la intrare... liftul defect.. urca fatul pana la etajul 50 pe scari !! cand ajunge sus, bate la usa, chiaun, fara suflu, vai de el ... Raspunde Lenutza: "da?" "eu s.. sint... ff... Faaat-Fffrumossszz...." "si ce vrei draga ?" "ahham... am.. am venit.. sa te fff....." "da ai cu ce? " "da... am venit cu calu' ... "

Ghostule, vezi sa lasi motoru acasa, sa nu se interpreteze ! rofl.gif
Antont
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Dark Angel
si ce sa faci, bre, cu numaru' de telefon? rolleyes.gif
simonsays
sa stabilim intalnirea, draga .. noastra !! rofl.gif si asta cat mai curand !! laugh.gif
Dark Angel
ma intristezi, simon, asa penurie de fete sa fie pe acolo pe la voi, baieti frumosi, incat sa atentati la flower, batrana, casatorita... sad.gif innocent.gif roflmao.gif
mdA!
ca m-am trezit cu o ora mai devreme, cu gatul intepenit si cu o ucigatoare durere de cap. ca e marti. ca nu am bani. ca ziua mai are mult pana la a se sfarsi...
cactus
QUOTE (alexa @ 26 Oct 2004, 01:15 PM)
ca m-am trezit cu o ora mai devreme, cu gatul intepenit si cu o ucigatoare durere de cap. ca e marti. ca nu am bani. ca ziua mai are mult pana la a se sfarsi...

Vai ce coincidenta, tu draga; nici io nu mai am bani...si nici nu se arata pe vreundeva...si pana-n 11 viitor mai va...
simonsays
QUOTE (flower @ 26 Oct 2004, 02:01 PM)
ma intristezi, simon, asa penurie de fete sa fie pe acolo pe la voi, baieti frumosi, incat sa atentati la flower, batrana, casatorita... sad.gif innocent.gif roflmao.gif

na, a zis azi Ghostu ca imi plac sporturile extreme ... roflmao.gif plus ca nu vrem sa te vedem dezamagita.. asa ca "facem tot posibilul" ... rofl.gif

tocmai m-a enervat hefu cel mare... ca ma agit degeaba... al dracu sa fiu daca mai misc vreun deget pt ceva ce nu tine de jobul pt care m-am angajat ... mad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.