Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Vornicum
QUOTE (xti @ 16 Dec 2004, 11:59 AM)
QUOTE
bogho> Dar Carmi (si nu Cermi), nu zise ca nu ii da lui Vornicum nici o sansa.

da' nici ca-i dau laugh.gif

trebuia sa zici "da' nici ca-i da" ( ea Carmi )
Nu te enerveaza? 6.gif
xti
QUOTE
trebuia sa zici "da' nici ca-i da" ( ea Carmi )
Nu te enerveaza? 

Ba ma enerveaza ... pentru ca era intodusa si don'soara cealalta acolo ... pentru ca ma indoiesc ca o sa ai mai multe sanse acolo rofl.gif
Vornicum
Cine, bre, colectionara?
Neah... n-am eu trecere, face parte din organizatie. Acolo nu intri decat cu legitimatie.
xti
QUOTE
Vornicum Trimis Pe 16 Dec 2004, 12:18 PM
  Cine, bre, colectionara?
Neah... n-am eu trecere, face parte din organizatie. Acolo nu intri decat cu legitimatie. 

sau cu farmec wink.gif
Vornicum
Se vede ca esti nouas. Habar n-ai despre Organizatie.
Sa-ti zic eu despre organizatie.....
.... crr... marrr...poc...pac.... pierd legatura.... cineva...ma .... bruiaza...
.......................
...... Asta cred eu despre organizatie!! Asta face organizatia!!!.
Ai inteles ceva din ce ti-am zis eu acilea?
xti
m-am spart de ras blink.gif

trebe sa mai pun si io "enervez" pe aici sa nu fiu chiar asa aerian biggrin.gif
Vornicum
Iar ma enerveaza tzacanitul asta cu muzica lui. Ori de cate ori trec pe aici pune Coma - guns'n'roses. D fapt toata ziua numai asta pune.
Eu cred ca-i psihopat dar inca nu i s-a eliberat certificatul.
Ce (mai) cauta asta in campul muncii, bate-ma ca nu pricep.
Cla
Nu stiu daca s-o pun aici sau la "Ce mi-a placut"... am sanse superbe la femei de vreo 50 de ani blink.gif
hh.gif sau licklips.gif , inca nu m-am hotarat... rofl.gif cred ca mai degraba ohyeah.gif , so what...

spoton.gif

edit: cred ca dau lovitura, ce naiba... ready to take-off... tongue.gif
dead-cat
Junger Wein und alte Weiber,
sind die besten Freunde
vom Miet-WC-Betreiber.
rofl.gif
Cla
I don't care, because mir wurscht, dead-cat... sper sa faca supa buna licklips.gif spoton.gif

aaa, a propos, pt. electricieni: va tin la curent rofl.gif
denise
diespam.gif yme.. diespam.gif yme... diespam.gif yme...azi, ieri, alaltaieri....
Cla
Te-am enervat, denise? in sfarsit... spoton.gif

hai zi, cine a fost impertinentul? wink.gif
denise
tongue.gif yahoo messenger il cheama ... nu vrei sa patesti ce ii urez eu. ohyeah.gif
mad.gif brusc s-a hotarat ca el stie mai bine cu cine am voie sa vorbesc si cu cine nu. Merge netul, merge messengerul... doar ca nu merge cu anumite persoane...
rebel
rulezi Y! Tunnel?
denise
huh.gif nu...am inteles ca si altii au probleme similare...
Cla
QUOTE (denise @ 16 Dec 2004, 07:34 PM)
tongue.gif yahoo messenger il cheama ...

Mi-am dat seama... insa deguello63 n-a fost... wink.gif
denise
wink.gif am retinut
rebel
Deschide preferinţele sale (Ctrl + Shift + P) şi mergi īn secţiunea de Ignore. Ar trebui să fie debifată opţiunea Ignore anyone who is not on my Messenger list. La tine cum e?
denise
E debifata...am o singura persoana pe ignore ...

Dar o sa incerc sa bifez si sa debifez...cine stie? mwah1.gif Thanks!
rebel
De-mi oferi detalii suplimentare, īncerc să văd. De nu, rămān la doar un pupic rofl.gif
denise
laugh.gif nu stiu ce detalii sa-ti dau: cu majoritatea pesoanelor de pe list merge ok, cu doua dintre ele face figuri...si nici macar nu sunt din acelasi loc, dadeam vina pe asta... are toane...si bufeuri...lua-l-ar *****
Si cineva imi spunea ca pateste acelasi lucru, locatii, provideri etc. total diferiti ...
Nu as putea sa spun ca nu merge de loc- intra un mesaj din cinci, la intervale de timp absolut aleatorii...e frustrant, trust me... Nu pot decat sa sper ca trece de la sine, cum a si aparut, dar tine de cateva zile ...
rebel
Dacă e o eroare serioasă, durează cel puţin un mandat electoral tongue.gif
denise
tongue.gif Mda...VREAU ALEGERI ANTICIPATE! rofl.gif
Cla
Choose me tongue.gif
denise
laugh.gif Va aleg pe amandoi, nu am rezolvat, dar macar m-am mai calmat mwah1.gif
Deja ma gandesc la alternative... laugh.gif

Edit: huh.gif Dar promiti ca nu dai medalii si amnistii fara sa ma intrebi si pe mine???
Cla
No, macar UN succes azi, auzi... dance.gif
denise
laugh.gif deja sunt off-topic...nu mai sunt nervoasa, dar ca sa revin on topic- m-a enervat azi amnistia lui Cozma ... Oare cand are voie sa vina in Bucuresti, ca e asteptat cu bratele deschise... ?
rebel
Vrei să-ţi dai găseala cu el? Să mă interesez ce e-mail are? biggrin.gif
denise
laugh.gif De Cozma zici?? Lasa, ca imi spune Fane Spoitoru' cum dau de el...ca el l-a ridicat de la penitenciar...
Dar poti sa-i trimiti niste virusi (salmonella, eventual devil.gif ) din partea mea...
Carmi
Mara...eu defazata ca intodeauna.......da o sa cer miel....de la toate stanele...daca mi-or da ciobanii...si daca nu; sa stie ca sunt nicste neciopliti si niste ciobani!! am zis.
biggrin.gif


Mutulica tu tot nu te impaci cu ideea ca un mobil cu scoci si cu o tigaie e la fel de banal (si deocamdata in afara de vibratii n-are nici o conotatie X)ca un robinet ....daca nu mai simplu.
Bravo!! stii schimba robinete?? da sa te pupe mamicaaa mwah1.gif

Denise si eu am avut aceiasi nervi ca si tine....oare cata spaga se da in cazul asta?? 50.gif

Vornicum, Xti bag seama ca impartiti organizatia aia secreta....confreria sau ce naiba o fi rofl.gif
ma Enervati amandoi ORGANIZATIA aia e a MEA


Bogho mwah1.gif pentru Cermi rofl.gif

Vornicum
Carmi , am auzit ca m-ai invitat la o cafea mwah1.gif
Accept! wub.gif

(Tu nu faci parte din matzocherie tongue.gif)
xti
QUOTE
Vornicum, Xti bag seama ca impartiti organizatia aia secreta....confreria sau ce naiba o fi 
ma Enervati amandoi ORGANIZATIA aia e a MEA


mie nu-mi place sa impart nimic cu nimeni wink.gif poate sunt egoist ... da' asta e ... si n-am nici cea mai mica idee despre ce organizatie este vorba ... ca nenea vornicum e putin deranjat de faptul ca nu ii accepti invitatiile la cafa ... e treaba lui ... da' nu ma baga si pe mine in aceeasi oala tongue.gif mie imi place sa fierb in suc propriu laugh.gif
mutulica
Carmi - macar tigaia gsm-ima e portabila... pentru robinet tre sa te cracesti prin ghivete...



doice
M-a enervat sefa mea care m-a pus sa alerg din birou in birou dupa niste rapoarte cry.gif
xti
Ma enerveaza tare indecizia asta din RO ... azi ii gratiem - maine revocam ... azi castiga nastase in sondaje detasat - maine la alegeri castiga basescu ... oare cand o sa fie ceva corect in tara asta? cand o sa se termine jocurile astea nenorocite ?
indubitabil
...ma enerveaza cozile.... la banca......
Vornicum
Ma enerveaza unu de pe aici. Il consideram prieten si ma jigneste ca un dusman. Trebuie sa fiu atent cu cine glumesc.
mutulica
ca mi sa dus vacanta pe pix
genicon
QUOTE (Vornicum @ 17 Dec 2004, 05:31 PM)
Trebuie sa fiu atent cu cine glumesc.

...sau ce fel de glume faci...
Vornicum
Am scris o poezie lu Mos Craciun si a venit chiar Mosu si pac! l-a mutat ( topicul) nush unde.
Acuma chiar spiridusa dragalasa are legatura cu grozavia sau nu , asta e intrebarea!

pentru spiridusa tongue.gif si hug.gif
Pentru Mos : bop.gif
nefertiti-old
O durere de cap. sad.gif
mutulica
prea multe masini in orasul asta... nu mai avem loc pe strada
xti
ma enerveaza agitatia asta de sarbatori ... nimeni nu mai are chef de lucru ... toata lumea se gandeste la vacanta ...
si ce ma enerveaza si mai tare e ca si eu sunt la fel sad.gif
Carmi
ma enerveaza ca Mos Craciun n-o sa mai vinaaaaa cry.gif cry.gif cry.gif
user posted image
xti
la mine a venit acum ceva timp smile.gif ca stiu ca-i ocupat in noaptea de ajun rofl.gif
mutulica
poate scapa mosu ala si ceva la mine pe balcon...
da ce naiba cauta el pe coada avionului?
Nico
Traficul infernal.
Dani
Aglomeratia din hipermarket-uri . cry.gif
N.V.
ufffff... Multe m-au enervat azi: frigul, aglomeratia, fiecare om pe care l-am intalnit pe strada... si au fost muuuuuuuulti. A mai observat cineva ca suntem un popor de betivi??? Rar gasesti pe cineva care sa mearga drept si nu in zig-zag. Si cel mai mult m-a enervat ca nu am reusit sa cumpar nici un cadou desi am batut orasul in lung si-n lat.
mutulica
ca nu ma pot aduna ...
parca sunt batut in cap, am facut lista si acum nu o mai gasesc
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.