Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
cactus
Quote:...Ce M-a Enervat Azi, bagati smile.gif

Ca Doamne-Doamne, fara voia lui m-a obligat sa ma uit in oglinda...

In rest - no comment
Vornicum
Bush and Kerry rofl.gif

Teposule, sparge oglinda. La ce buna oglinda daca nu vezi chestii placute in ea ? tongue.gif
cactus
Pai, tu draga - asta este intrebare EXISTENTIALA....care este... spoton.gif ohyeah.gif
nefertiti-old
Si pe mine m-a enervat faptul ca aseara m-am culcat cu alegerile din SUA, iar azi dimineatam-am trezit tot cu astea pe toate posturile. Romani cretini mad.gif .
dead-cat
si la mine la fel. singurii unde era altceva era BBC care dadea stiri despre bursa si home-shopping channel. mad.gif
Cla
QUOTE (nefertiti @ 3 Nov 2004, 09:23 AM)
Si pe mine m-a enervat faptul ca aseara m-am culcat cu alegerile din SUA

huh.gif Sex bizarr rau de tot, highest level hh.gif rofl.gif
Mara
Pe mine m-a enervat o tuta din State careia i-am spus sa rezerve si sa plateasca, iar ea doar a rezervat!!! Cat de complicat o fi sa citesti un email pana la capat??? 50.gif
nefertiti-old
Clarence, se descurca fiecare cum poate rolleyes.gif rofl.gif .
Vornicum
Treaba murdara e ca s-ar putea sa se prelungeasca cu alegerile astea pana vineri. Bush & Kerry & Co. cry.gif

God bless America and stupids which goes with it.
YoyoMan
na na na naaaaaaa Vornicum is gettin' into a fight agaiiin biggrin.gif
Antont
Va certati pe chat? rofl.gif
Olaf
Pe mine m-a enervat pierderea de vreme care se intampla cu mine rau de tot si ca vorbesc aiurea de nu mai inteleg nici eu ce vorbesc. blink.gif Uite ce am putut sa scriu!
Vornicum
QUOTE (YoyoMan @ 3 Nov 2004, 01:11 PM)
na na na naaaaaaa Vornicum is gettin' into a fight agaiiin biggrin.gif

Unde?
Ca pe chat eu nu servesc rolleyes.gif
Mai, voi iar va jucati cu nickul meu, care este!
YoyoMan
Ceteste mainante Ghostule - ca acolo ie broblema - la Vornicum si Simon care este rofl.gif
mutulica
ma nerveaza ghostu asta cu dezamorsarile lui...

de-a cu ele in sus, ca in jos vin singure
Antont
Pai ce sa fac si io rofl.gif ?
gonen
M-a enerva o colega (sa ii zicem A)(angajata si pe pile) care nu a checkuit niste fisiere in Visual Source Safe, a modificat din ele.
Intre timp o alta colega (sa ii zicem B)vazand ca nu sunt inca checkuite fisierele respective le-a modificat si ea (insa in mod corect).
B a pus fisierele modificate inapoi in VSS
insa a venit si A cu alt continut la respectivele fisiere si intr timp tot VSS-ul e varza si tre' sa stau eu sa le repar greselile.
cry.gif cry.gif cry.gif
in loc sa stau
FaiLuRe
Pe mine m-au enervat azi colegii de an, care is niste individualisti si tin numai pentru ei cand stiu ceva. Asa ca m-am trezit io cu inca vreo 7 fraieri sa mergem la scoala cand defapt nu s-au tinut cursuri. Asa ca dragi colegi care stiati ca nu se tin cursuri va multumim ca ne-ati anuntat si pe noi restu, si va dorim multa μe si calatorie placuta la origini, acolo unde v-am trimis noi, studentii silitori care merg la cursuri.
Fausta
hai nu mai fi asa revoltat!!! considera ca ai facut o plimbare... failure.

pe mine, ma supara de cateva zile tacerea...
FaiLuRe
DA, plimbarea mi-a facut bine..recunosc, mai ales drumul de intoarcere la camin, cand am venit in spatele unei tipe cu fund misto, astfel ca nici nu mi-am dat seama cand am ajuns inapoi la camin...Dar asta trebuia sa o trec la ce mi-a placut azi...Anyway...
Fausta
brow.gif esti incorigibil!!
(monique)
Mama... mad.gif
simonsays
sefimea....
Jazz
Sefa mea: mi-a spus ca Bush a fost re-ales din cauza faptului ca are "high morality" si ca e "good christian"... yeahrite.gif

Ah! Sa nu uit: alegerea facuta.... ohno.gif
Vornicum
Colegul meu care e in concediu si trebuie eu sa-i fac treaba.
Cum vine el , intru eu. spoton.gif
Olaf
RDS, netu', linia telefonica si computeru' meu. De ajuns? Ah, ar mai fi si "viroza respiratorie" care ma bantuie, ca nu am voie sa beu.
Antont
Mi-am dat seama ca se termina sezonu cry.gif .......degeaba mai straluceste soarele citeva ore, ca tot e frig si e naspa...si pe strada abia mai vezi cite o motocicleta ratacita sad.gif
Vreau sa vina vara!!!
simonsays
lasa dragule, mi-a zis mie cineva ca dupa 10-15 pahare de alcool, goneste cu viteza vantului pe cararile patriei ... stand frumos pe curu lui, in crajma ! spoton.gif

edit: si nici nu primeste amenzi de la nenea politaiu ! rofl.gif
Antont
harhar.gif

pese:
Sa-i $^(*%$9 &*$#$ &% de politai iesiti la vinatoare rofl.gif

Later Edit:
Daca ar fi vint in Ro care sa aiba viteza cu care merg io ne-ar arata si pe noi la stiri ca pe aia din Florida cind da tornada cool.gif rofl.gif
simonsays
dupa cantitati apreciabile de fasole cu ciolan, sa stii ca egzista asemenea vanturi ... rofl.gif

pese: te ajut sa-i #$%#@%^#@% pe politai ! daca nu ajunge, vin cu calu' ! spoton.gif
Antont
rofl.gif roflmao.gif rofl.gif spoton.gif
simonsays
hei, opreste-te, sa nu te'neci ! roflmao.gif

deci vezi, orice parte negativa, are si una pozitiva ... ca'n bancu cu Bula... "ma nenoricitule, bei, fumezi, te droghezi, esti un curvar nenoricit... nu ai ba nimic pozitiv? - bada... sint seropozitiv... "
Antont
Gata, m-ai convins rofl.gif ...Cred ca sapatamina viitoare bag Kawa la hibernat si ma pun serios pe bautura pina in aprilie rofl.gif
simonsays
eu zic sa ramai putin lucid, si sa iei si trenu inspre bucuresti ... spoton.gif iar cand se face aprilie afara, te trezesc eu, si te trimit acasa ! rofl.gif
Antont
Io vin, da' poate nu mai scapi de mine, cu atitea forumiste care sint in Bucuresti rofl.gif
simonsays
lasa, gasesc eu metode sa te trimit acasa... vorbesc cu aia la "prognoza meteo" sa anunte caldura si vreme frumoasa... si ajungi acasa ... si pe jos, alergand, sa scoti iubita de la naftalina wink.gif laugh.gif
Antont
Da, da' poate dupa aia ma intorc evil.gif rofl.gif
mutulica
mi-a placut faza cu fasolea... ar iesi un fel de motoracheta
gonen
iar ma oftica colega aia, venita pe pile. Incepe sa se creada orintesa si da niste aere din ea, toti cei din birou tre' sa ii indeplinim ei dorintele. Azi chiar ca ma ofticai si ii zisei ca nu ma intereseaza cum a ajuns aici insa daca mai face pe mironosita chiar ca o bat, ca si asa nu ii mai suport toate tampeniile. Si mai e si grasa (cand ii zisei asta ii pica fatza! biggrin.gif).

Dark Angel
bogho...bad move, babe! ...sa stii ca si o colega a mea de birou a avut proasta inspiratie de a leza amorul propriu al celeilalte colege de e in gratiile sefei...de atunci ia numai suturi huh.gif rolleyes.gif wink.gif
simonsays
mutulica, ala e combustibil aditional .. turbo-boost ... rofl.gif

ghostache, intai ajungi aciia, si dupa aia fa-ti tu probleme ca sint eu mironosita si mi-e jena sa te trimit acasa... ohyeah.gif
gonen
QUOTE (flower @ 5 Nov 2004, 12:56 PM)
bogho...bad move, babe! ...sa stii ca si o colega a mea de birou a avut proasta inspiratie de a leza amorul propriu al celeilalte colege de e in gratiile sefei...de atunci ia numai suturi huh.gif rolleyes.gif wink.gif

pai mai bine sa imi iau suturi pt. greselile mele decat ale ei!
Dark Angel
bogho...in momentul in care "calci" pe cine nu trebuie, de regula ti-o iei degeaba, fara sa faci greseli...asa, din senin, trust me! wink.gif
mutulica
QUOTE (simonsays @ 5 Nov 2004, 01:58 PM)
mutulica, ala e combustibil aditional .. turbo-boost ... rofl.gif

tot ce tre sa am grija e sa nu circul in urma lui...
gonen
QUOTE (flower @ 5 Nov 2004, 01:43 PM)
bogho...in momentul in care "calci" pe cine nu trebuie, de regula ti-o iei degeaba, fara sa faci greseli...asa, din senin, trust me! wink.gif

nu ai ei chiar asa mare curaj!
m-am mai certat prin primavara cu dir. adjunct, chiar am vrut sa dau in el.
profit de fapt ca momentan nu au cu cine sa ma inlocuiasca. poate ca daca as avea un concurent as fi mai cuminte
Eclectic
Pe mine ma oftica faptul ca nu am pile.
Mara
Ca toate se sopaerg in capul meu, care culmea si-a luat si el o pauza si sufera... Simt ca imi crapa capul de durere!!! cry.gif
Dark Angel
te poti casatori cu cineva care are...problem solved wink.gif
gonen
rofl.gif rofl.gif
Mara
Flower, si tu brutus??? Ma, dar alta solutie n-are nimeni??? tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.