Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Cla
N-ai tuica in beci?? blink.gif E nasol sa te trezesti treaz rofl.gif rofl.gif
mutulica
nu beau tuica... nu fac pe snobul, pur si simplu m-am saturat. bunicul facea ca 700 de litri d palinca in fiecare toamna... si ...
Mara
Ca iar mi-e somn, iar ma doare capul, iar n-am chef de munca si mai e si frumos afara! Sau macar asa pare... laugh.gif
simonsays
QUOTE (mutulica @ 23 May 2005, 07:31 AM)
nu beau tuica... nu fac pe snobul, pur si simplu m-am saturat. bunicul facea ca 700 de litri d palinca in fiecare toamna... si ...

si ce ma ?!? ce "si" ?? aa ?? magarule, nu poti sa dai si la altii daca ai atata !!! 50.gif adica io sa ma apuc sa cersesc pe la marlanii astia ai mei, dupa cate juma de kil, una alta, si din 5 oferte, 4 sint alcoale rafinate cu esenta alimentara (ai dracu dobitoci de bucuresteni, habarnau ce baga in gura, daca e tare si galbuie, e "palinca" originala rofl.gif ), si tu zici ca te-ai saturat de sapte sute de kile de ambrozie ?? RUSINE MA !! rofl.gif rofl.gif rofl.gif huo !! roflmao.gif
dead-cat
io mai am juma' de kil de vodca adusa din rusia jamie.gif
nefertiti-old
M-am enervat dimineata, ca am vazut un arbust sau copac sau ce pusca mea e ala, de iasomie, dupa care sunt moarta wub.gif , si era un gard mare, nu puteam sa fuuur rolleyes.gif rofl.gif . Si de vanzare nu am vazut iasomie nicaieri si vreau si iooo!!! cry.gif hh.gif hh.gif hh.gif
mutulica
simoane... cam tirziu, ca bunicul... a murit putin...
si taica-meu nu se pricepe inca
mai asteapta putin pina prinde batrinul meu experienta
simonsays
QUOTE (dead-cat @ 23 May 2005, 01:49 PM)
io mai am juma' de kil de vodca adusa din rusia jamie.gif

e ceva special de capu ei ?

umm.. Mutulica.. sorry..
totusi ma bate un gand.. pot sa vin sa il ajut pe tatal tau ? vin cu manuale de tzuicomicina, tratate, doctorate, tot ce trebuie rofl.gif
Eclectic
Nu-mi merge yahoo messengerul. 50.gif 50.gif 50.gif
I-am pus si roti si degeaba. rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Serenity
Mie de-abea acum a inceput sa-mi mearga netul.. 50.gif Sunt curioasa cat o sa dureze.. tongue.gif

P.S: Te-am luat! laugh.gif
Eclectic
Pai si io abia acum aflu ? Ca nu stiam ce e cu inelul asta... sorry.gif mwah1.gif rofl.gif
Serenity
Pai iti dai seama ca daca iti spuneam mai din timp fugeai cat te tineau picioarele.. Asa, mi-am asigurat vasele curate si portia de ciorba de fasole in fiecare zi.. devil.gif rofl.gif
mutulica
lipsa de caracter... sunt un pic bulversat de ce mi s-a intimplat azi...
dead-cat
QUOTE (simonsays @ 23 May 2005, 01:04 PM)
QUOTE (dead-cat @ 23 May 2005, 01:49 PM)
io mai am juma' de kil de vodca adusa din rusia  jamie.gif

e ceva special de capu ei ?


nu-mi dau seama ca io nu-s fan tarie. hh.gif
pt. mine alea toate-s la fel biggrin.gif
mutulica
lasa ca ne pricepem noi, trimite-o
surzi
de ce ploua? cry.gif .... vreau soare, soare, soare ranting.gif
simonsays
QUOTE (dead-cat @ 24 May 2005, 09:56 AM)
nu-mi dau seama ca io nu-s fan tarie. hh.gif
pt. mine alea toate-s la fel biggrin.gif

pai si nu e pacat de ea, saraca... ?? ia fa tu un FORWARD cu ea... spoton.gif
Olaf
Un afurisit de program care nu vrea sa mearga... ranting.gif Si culmea este ca lucrasem cu el, si mergea foarte bine... Iar da-i depanare, ca n-am mai pus mana pe el de vre-o luna, si nici nu mai stiu ce incercam ultima oara cand l-am folosit... ranting.gif 50.gif
mutulica
m-a enervat o tipa... acuma... drept ii ca eu sunt de vina... ce puteam sa ma astept de la o femeie...
nefertiti-old
Niste chestii...
Oiski-Poiski
O musca devil.gif
Sushi
Niste capre
surzi
poluarea fonica, resimtita in creier cu sadismul constant al picaturii chinezesti frusty.gif
mutulica
netu ca merge ca poTcu
nefertiti-old
ochelarii!!! mad.gif
simonsays
rofl.gif abia astept sa te vad, sa fac misto rofl.gif
nefertiti-old
M-ai vazut in poza, mai uita-te la ea si fa misto! rolleyes.gif

Pe bune ca ma enerveaza de la un timp, incep sa dau din nas precum iepurasii! laugh.gif
simonsays
roflmao.gif hani, sa te recomandam lu nenea Hugh Hefner spoton.gif
nefertiti-old
hani, nehani ma enerveazaaa!!!! hh.gif
nefertiti-old
Maica-mea, ca nu intelege niste chestii tehnice la telefonul mobil!!! mad.gif hh.gif hh.gif
actionmedia
QUOTE (nefertiti @ 27 May 2005, 03:49 PM)
Maica-mea, ca nu intelege niste chestii tehnice la telefonul mobil!!!  mad.gif  hh.gif  hh.gif

Daca te enervezi dintr-o chestie asa minora... Exista doar 2 explicatii.
1. Ori esti stresata (si ai nevoie de o vacanta)
2. Ori ... sorry.gif mai bine nu zic
Pot fi si amnadoua.

P.S. Iti sta bine cu ochelari, asa ca nu ai de ce sa fi nervoasa smile.gif
nefertiti-old
Hmmmmmm, da da da sunt stresata si am nevoie de o vacanta, poate chiar de doua vacante rolleyes.gif laugh.gif .

La punctul doi nu m-am prins hmm.gif .


P.S. Ochelarii ma enrveaza in momentul in care constientizez ca ii am pe nas, iar nasul meu o ia razna, in dreapta-stanga-sus-jos. laugh.gif In rest, sunt ok, imi acopera cearcanele. cool.gif
actionmedia
QUOTE (nefertiti @ 27 May 2005, 04:13 PM)
La punctul doi nu m-am prins hmm.gif .

Ceva ce are legatura cu luna
nefertiti-old
Luna plina adica? unsure.gif
actionmedia
QUOTE (nefertiti @ 27 May 2005, 05:09 PM)
Luna plina adica? unsure.gif

Ceva de genul asta, oricum am inteles ca e periodic.

Ochelarii sunt de distanta sau de citit (de aproape)?
Eu am de distanta si intradevar ma derajeaza cand stau in fata calculatorului, asa ca ii dau jos.
nefertiti-old
ntz ntz ntz hh.gif

De distanta si ai mei, tre sa ii port tot timpul. Dar nenea care i-a facut zice ca-s si pt. calculator.
Felina
sau luna fiscala? huh.gif

innocent.gif
nefertiti-old
Mey, mey, mey sa revenim la ochelari, ca nu e ce insinuati voi. laugh.gif
Felina
si pe mine ma enerveaza ochelarii mei. odata pe saptamana, in we, nu-i mai suport si-i lasa acasa, nu-i iau la plimbare prin oras, numa asa, sa crape de ciuda! nonono.gif
actionmedia
QUOTE (nefertiti @ 27 May 2005, 05:17 PM)
ntz ntz ntz hh.gif

De distanta si ai mei, tre sa ii port tot timpul. Dar nenea care i-a facut zice ca-s si pt. calculator.

Si mie mi-a zis ca pot sa ii port tot timpul (nu ca ar fi obligatoriu), dar pentru ca ma jeneaza sa privesc in apropiere prin ei, ii dau jos. In rest ii port.
mutulica
pe mine ma nerveaza la ochelari doar ca ii tot pierd... si cam costa...
de fapt asta ma nerveaza... ca ma costa... altfel... nervii mei n-ar fi nervosi ca am tot timpul ochelari noi
Carmi
Bag de seama ca ai tu ce ai cu oftalmoloaga....piticanie tongue.gif
mutulica
n-o vad bine
supersonic
ea ... ca a iesit prea repede....si ochelarii cand nu stiu daca ii am la ochi ori ba decat daca duc mana spre ochi si se loveste de ceva
Sushi
o femeie de serviciu care m-a fortat sa incep procesului datului peste nas. Si pentru pacatele ei si demonstrativ ca sa bage la cap si celelalte, chit ca ma costa niste scrematuri psihice! Daca altfel nu merge...
mutulica
o stylysta... adica frizerita lu' peste, da plina de besini
nefertiti-old
Inca nu-mi dau seama. unsure.gif
mogaldeatza
Discutia de "inviorare" cu ai mei cand am plecat sper munci wink.gif
nefertiti-old
Mda, Waterford a luat bataie. nonono.gif
mutulica
nu gasesc telecomanda de la tv
ce nervi nervosi am mad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.