Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Vornicum
Ma enerveaza ca trebuie sa raspund la unele probleme si nu prea am chef. Si ca trebuie iarasi sa il sun pe tipul cu electromotorul. Asta chiar nu-mi place nonono.gif
Netty
Pe mine mă enervează ca mi-au dat ceva de lucru care nu apartine deloc de munca mea. Si nu stiu ce e azi, o fi front cald, că sună telefonul tot timpul. Ce io fi apucat pe unii cheful de lucru la mijlocul săptămīnii mad.gif 50.gif ranting.gif
Antont
Ma enerveaza ca Geni se simte ignorat unsure.gif rofl.gif
genicon
Si pe mine, la culme! laugh.gif spoton.gif
iniya
vecinu' de la 3...vorbeste cu un altul de 40 min..ala jos..si el sus..uff...
divido


toti isi baga nasul in calculatorul meu cand intra in birou...uite ....uite si acum se intampla.....god damn it! o sa-mi pun o husa care sa ne protejeze pe amandoi: me and my sweet PC spoton.gif

Marcus
Cat am citit azi pe forum mi-a ajuns. sad.gif Pacat ca unii vin la Han doar pentru caterinca... ceilalti sufera din cauza unor dezechilibrati mental.
Oameni buni, cine simte ca are devieri comportamentale, va rog, duceti-va in alta parte! Problema e ca multi nu simt si din cauza asta sufera si cei care vin aici cu drag. Se scarbesc cu totii.
Mie mi-a ajuns pe ziua de azi. Am nevoie sa respir aer curat. Am plecat.

Marcus
over and out
Tyra
azi m a enervat unu cu un tractor care s a gasit sa intoarca ditamai sandramaua in mijlocul unui drum national...
mutulica
ca am pierdut circotasii sad.gif
divido

azi m-a enervat faptul ca aratam ca o zanuta cu zambet- bagheta magica.... si..... si...... m-am murdarit pe fustitza ....ouhh... ma simt ca fulga... cool.gif
Eclectic
M-a enervat ca nu se deschide YM-ul. Si ce discutii as fi avut de purtat cu conu' Ghostu... devil.gif
Antont
Pe mine ma enerveaza ca am de lucru in seara asta...
Barrie, cred ca neuronii tai sint recunoscatori, iti dai seama ce balarii am fi debitat iarasi? Ca ultimele discutii au fost totale ohyeah.gif rofl.gif
Eclectic
aPsolut... laugh.gif

Deh, daca suntem 'telectuali. rofl.gif
nefertiti-old
Praful, praful, praful din mahalaua asta imensa numita Bucuresti. mad.gif
axel
QUOTE (Barrie @ 10 Apr 2005, 09:51 PM)
M-a enervat ca nu se deschide YM-ul. Si ce discutii as fi avut de purtat cu conu' Ghostu... devil.gif

Ai incercat cu un desfacator de conserve?
Vornicum
Ca mi-au stricat bunatate de idee buna. Au bruiat iarasi. Mai sa fie....
iniya
ceasul...si manelele..si...ziua de 11..si tot
Felina
niste cipsuri care cica sunt cele mai bune din irlanda... pe naiba... bleaah!
divido


hmdeaaa.... blocajul asta....nu ala de circulatie, ci ala neuronal/ de respiratie/ de gestica/ mimica....

si stiu ca nu am de ce, dar perseverez in asta.........
iniya
timpul..care trece prea ..repede
jkd
(si) azi m-a enarvat bircratia... am vrut sa imi faca niste analize medicale... pa care le paltesc...si bineinteles ca nu se poate... decat intre anumite ore... si cica e vb de clinici particulare! care ar tr sa caute profitul!
Vornicum
Aseara. Comut eu canalele ca si tot omu' si m-au apucat durerile de cap.
Mai bine va arat. Mbah, eu va dau totul peste cap!
user posted image
- Sunteti prieten cu carcotasii?
- Mcine? Papagalii aia doi ?!? rofl.gif rofl.gif
iniya
pash.gif hug.gif ..nu mai fi suparat... snog.gif
Sunny
m-a enervat ora de mate la care ne-a predat ceva aberant si faptul ca dupa asta nu mai eram buna decat de dormit wacko.gif dry.gif
nefertiti-old
O durere de cap. sad.gif
Vornicum
Deocamdata nimic, dar ziua e luuuuuuuuuuuuuuuuuuuunga laugh.gif
Carmi
Poti apela la prieteni ca doar ai destui wink.gif
Antont
roflmao.gif
Eclectic
Carmi, mwah1.gif
iniya
un forumist ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Carmi
iniya ai si tu prieteni???
simonsays
roflmao.gif
Olaf
Propria-mi prostie, care mi-a mancat juma' de zi...
mutulica
a lu cui e prietenii?
Cla
Un forumist care baga strāmbe cum poate, de parca ar primi bani pe asta 50.gif
mutulica
ce aveti mai toti cu forumistu'

nu-mi spuneti si mie a lu cui?
Cla
biggrin.gif mutulica, am vazut pe unu' la un talkshow, se revolta ca toata lumea se lua de podoaba lui capilara, a zis odata bine si ferm:
"Maaa, oi avea io par cenusiu, da' celule cenusii inca n-am..."

hh.gif rofl.gif

Hai ca asta n-ai fost tu... wink.gif thumb_yello.gif
YoyoMan
Subiectul "Ce m-a enervat azi" rofl.gif
mutulica
Cla - o sti pe aia cu bine ca esti tu destept? ca si pe mine m-a 'nervat unul, si vroiam sa vad daca e acelasi sau sunt mai multi...

auzi, da la ce foloseau la copilul ala celulele cenusii?
divido


astazi??? lucratura cuiva - va jur!!!

pai m-am trezit ...cam ...cam asa....... yikes.gif e nouaaa!!!!! sculareaaaaaaaaaaaaaa!!!!! god damn it! not again.... pls.gif

ok - i am a brave girl - what the fuck.....ma ridic din pat - POC - durere de spate ...de unde ? nu stiu .. ph34r.gif

ajung la toaleta.... ma uit in oglinda ohmy.gif ... yap ...just a little angel...

incerc sa dau drumul la apa .... unsure.gif mai incerc o data.... blink.gif ... realizez mad.gif = s-a oprit apa in bloc....

mda...fa "dus" cu apa minerala....telefonul suna intr-una si am mai zi intarziat la birou

misto zi, haaaa????

mda, in timp ce scriam - alta veste proasta - plec la mare la prajeala pe proiecte
Carmi
Divido bine ai venit (chiar daca contextul nu e prea fericit) smile.gif

pe mine m-a enervat azi greata care o simt fata de anumite aspecte ale vietii mele.
nici nu mai am chef de nimic.nici macar n-am de gand sa ma lamentez...dupa cum bine vedeti rolleyes.gif
jkd
m-a enervat... de fapt nu ma enervat...
am fost sa imi fac analizele sange ex. clinic general etc.
m-am urcat in tramvai cu asitenta - la insitentele ie... pt a mertge pe batistei sa fac radiografia la plamani... uitand ca nu am bilet sa ajung (de la eminescu pana la baistei) eh bineinteles ca erau contolorii. i-am vazut si am pregatit 100k. avertizand-o si pe asistenta ca am sa ii dau babnii si sa stea linistita.
scot 100k sa ii dau si el: "nu pot sa dau bilete"
sarmana asistenta vrea sa ma salveze "e bolnav il insotesc la policlinica".
nimic. " nu se poate doamna, zice el utandu0se cand la suta de mii cand la biletu' de trimtere.
ne retragem in spatele tramvaiului, inepe sa imi explice ca aamnda e 600k dar' il intrerup si ii zic. " nu ma intereseaza iti dau tie 100 si gata". el :" macar 150?"
"nu" ii raspund, " daca nu vrei iti dau buletinul si imi dai amenda oricum nu o platesc". " bine " zice el.
ce ma iritat totusi. mi-am adus aminte ca la kiev, chisinau si cernauti platesi un bilet la pret dublu. in budeapete era prin anii 90 de 5 ori iar in austria de 10 ori.
nu stiu mai cum era la belgrad. dar am eu o vaga parere ca nici acolo nu tr sa fie diferit.
ce tara de rahat... 300.000 lei (pe loc sau 600.000 dupa 48 de ore...) pt ca nu ai un bilet de 10.000.
am coletionat la amenzi pana acuma... la greu. nici nu am de gand sa le platesc... prefer sa faca munca patriotica in folosul comunitatii.
nu stiu ce m-a apucat azi sa dau 100k!!! mai bine ii dadeam buletinu'... eh... asta ma enervat ca am zis sa nu pierd timpu cu el si sa termin mai repede cu analizele...
romania dirty country... (cica defaimarea nationala se pedepseste penal... so????)
divido

Multam, Carmi!

cat despre context...hm.... e doar o chestie punctuala. oricum am mai ras cu colegii mei si mi-au trecut nervii si ghinioanele matinale.

e rau daca exista aspecte in viata ta care iti provoaca greata .... cred ca e cazul sa te relaxezi putin si sa enjoy the weather.... rolleyes.gif
Carmi
tocmai ca si weatherul e aiurea...oricum mersi Divido
mutulica
nimic, asa m-am trezit
niervos rau
Oiski-Poiski
Poate sa-mi zica careva de ce zboara avioanele asa de jos peste casa mea , ca pana la aeroport la München mai e o bucatica buna ? Ha ? Aud ?
devil.gif devil.gif devil.gif devil.gif
nefertiti-old
rofl.gif
Zi merci ca nu si cad acolo la tine. laugh.gif
Oiski-Poiski
Pai de ce crezi ca ma nervozez asa.Inchipuieti ca e o femeie care zboara avionul ala si femeia aia e tocmai inainte de ciclu.Iti dai seama ce pericol social este ?????
mutulica
va umple de singe! aeroscarymovie
ausländer
ce aeroscarymovie, dom'ne? HORROR ii zice la ala....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.