Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Oiski-Poiski
Finantele, vor de la noi 108 E impozit pentru masina devil.gif
Carmi
Manelele cry.gif care am fost fortata sa le ascult 3 ooooreeeeeeeeeeee
Tyra
unu care m a claxonat

nefertiti-old
Niste 'texte'.
Felina
ca mi-am uitat ochelarii acasa. ah, nu vad butonul de adaugare...
Carmi
un Mutulica cu ghiul. rofl.gif ..(inca nu stiu daca are semn de mercedes sau nu )
genicon
Si azi, si ieri, Dracula! laugh.gif
mutulica
QUOTE (Carmi @ 5 Jul 2005, 04:08 PM)
un Mutulica cu ghiul. rofl.gif ..(inca nu stiu daca are semn de mercedes sau nu )

ete fleosc!
da' macar ti-a nervat nervii k lumea?
nefertiti-old
Niste stiri penibile.
Mara
Ca m-am trezit obosita si n-am fost in stare sa biciclesc. mad.gif
nefertiti-old
A trebuit sa imi calc un pantalon. Urasc sa calc pantaloni mad.gif .
nefertiti-old
Ideile unui sef!!!!!!!!!!!!!
dead-cat
si mai ce? tongue.gif
nefertiti-old
Si mai... nimic innocent.gif innocent.gif .
Dark Angel
O factura proforma...care trebuia sa fie o factura normala, sa pot face si eu ca omul import definitiv. Acum nici nu stiu cum(la ce valoare) bag eu marfa respectiva in programul de gestiune...ca trebuia livrata ieri...
Acum trebuie sa umblu prin Otopeni sa vamuiesc marfa...toate astea pt ca un dobitoc nu a vrut sa plateasca 300 euro extra pt un transport rapid...chiar sunt curioasa la ce suma se va ridica aventura asta cu TNT-ul si importul la Otopeni...sambata trebuie sa vin la birou...
Seful si colegii din Germania care sunt niste dobitoci.
Reiter de la Galati...care vrea marfa fara factura...sa facem la un fel...numai de rahaturile lui nu aveam chef azi.
nefertiti-old
Ei bine, ziua de azi a inceput cu stangul, continua la fel si va fi si lunga. mad.gif
ilie
o senzatie neplacuta: sa ai impresia ca pierzi ceva ce nu ai avut.
nefertiti-old
Ca totul sa fie perfect, se lasa cu o sedinta la 7 si cu 'musafiri' neasteptati si nepoftiti in seara asta! mad.gif
Dark Angel
sefa. e vaca. nu intelege ca nu pot face import definitiv pe factura proforma.
Felina
ca am prea mult de munca si io vreau sa stau pe net
exploziile din londra
instabilitatea din tara
sad.gif
mutulica
ca a trebuit s ama trezesc de la 5.30... iar am dormit repede azi noapte
nefertiti-old
Niste maruntis din ala nou! hh.gif
punctt
Ca ma ustura ochii de somn... si nu pot sa dormmmmmmmm. bop.gif
mutulica
arsurile...
tre sa o las mai moale cu laptele, provoaca arsuri
nefertiti-old
Ai baut lapte? ohmy.gif ohmy.gif
Kitty
m-a enervat john cel mic 230 cu posturile lui...am inchis de cateva ori hanu' din cauza lui, cand de fapt vroiam sa ies doar din subiect mad.gif tongue.gif
Marcus
Si pe mine ma enerveaza 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif i-a trimis deja un PM si l-am propus spre a fi suspendat. AAARRrrrggggghhhh
Cla
Si pe mine m-a enervat spam-ul lui Ion ala micu dry.gif
Daca chiar as avea nevoie de nervi, m-as recasatori rofl.gif
nefertiti-old
Pe langa tampitul ala cu spamu', o pana de curent aci la lucru. Ceea ce inseamna ca vom intarzia cu simularea simularii lu' peste si voi sta la munca mai mult decat credeam mad.gif
mitzike
Abia a inceput ziua si deja fulgera..... rau de tot inca. Mai dormi acum pe galagia asta.
Cla
Exorcizarea, in ma-sa. Ce tāmpenie, dom'le. dry.gif
mutulica
ca a plouat in wkend...
Kitty
ca m-am dus la 1.30 sa dorm si eu ca omu' 7 ore...pana pe la 2.30 am avut cosmaruri, de la 6 mi-a inceput catelul sa scartaie in capul meu ca sa fie sigur ca ma trezesc la 8.30 cand suna ceasul...ma uit la ceasul de pe perete pe care oricum il vedeam in ceata ca n-aveam ochelarii si e cu 10 minute inainte, arata cam in jurul orei 8.30, iau mobilul de pe masa si vad ca e si 28...stau cu mana pe el cateva minute ca sa opresc la timp alarma si sa mai dorm 2 minute, nu pot sa adorm dar parca trecusera minutele, il iau din nou de pe masa ca oricum mi s-a dus somnul cu gandul ca tre' sa ma trezesc si vad ca de fapt e 7.35 ranting.gif
nefertiti-old
Durerea de gat.
Kitty
CA NU ERA NEVOIE SA MA TREZESC AZI LA 8.30....ASTA AFLU DE ABIA ACUM CA S-A AMANAT PE MAINE ...... WHY ME????? cry.gif ranting.gif frusty.gif frusty.gif frusty.gif
Mara
Ca mi-am uitat cheile de la birou si m-am intors din drum. hh.gif
Sunny
Kitty, te inteleg perfect...eu de cand a inceput vacanta tot am niste insomnii groaznice...si cand ma gandesc ca-n timpul scolii muream de somn in banca....acuma numa' pumni imi vine s-ami dau mad.gif ...Deci pe mine asta m-a enervat azi....si ieri....si alaltaieri....siiiii...... hh.gif
dudau.lx.ro
ce ma enervat pe mine azi este ca nu am putut sa dorm ...deloc......am dormit aseara 2 ore si nu mai pot sa dorm.
Vexx
...ca nu am cu cine sa ma uit la Braveheart (a 14-a oara tongue.gif ). A fost o fatuca pe la mine (cu prefixul numarul 2 proaspat schimbat) acum vreo doua seri si dupa 10 minute de vizionare a zis ca nu-i place si vrea sa vada Tom si Jerry... hh.gif Ma simt atat de batran...si pedofil... rofl.gif
Cla
No, atunci sunt si eu pedofil
Tom + Jerry, Simpsons, Aventuri din Epoca de piatra... "Flintstones" spoton.gif
Aramis
Seful meu nenorocit care a avut tupeul sa imi faca avansuri. Am ramas stana de piatra (nenorocitul are peste 60 de ani) data viitoare il omor cu manutele astea doua mad.gif
Serenity
Ploaia mad.gif cry.gif
Cla
QUOTE (Aramis @ 11 Jul 2005, 05:28 PM)
Seful meu nenorocit care a avut tupeul sa imi faca avansuri. Am ramas stana de piatra (nenorocitul are peste 60 de ani)

Nu-i normal... la vārsta aia?? rofl.gif
dudau.lx.ro
NTL -ul ca nu au nici o treaba cu internetul..... mad.gif mad.gif
mutulica
situatia, asa de felul ei
Oiski-Poiski
ca mi-am pus hainele pe balcon la uscat acu sunt asa de ude ca nu pot nici macar sa le iau de pe sarma devil.gif
si dobitocul-oaca care conduce avionul aproape deasupra casei mele a fost azi iar de servici si am avut impresia ca aterizeaza pe balcon sa-mi zica ziua buna devil.gif
Aramis
QUOTE (Cla @ 11 Jul 2005, 07:35 PM)
Nu-i normal... la vārsta aia?? rofl.gif

Cla, crede-ma ca si acum imi e sila cand imi aduc aminte de episodul cu pricina
nefertiti-old
Vremea, vremea, vremea, vremea, vremea!!! mad.gif
mogaldeatza
Ploaia nesfarsita, trancaneala unora in tren, ritmul in care se misca oamenii la metrou ( parca ar merge dupa mort hh.gif )
si cam atat pana acum.Da ziua e lunga si mai e si marti, bhhhhhhhhh.
Kitty
un notar imputit dupa care am stat 2 ore si ceva!!! mad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.