Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Zed
Afrodita si YoyoMan si mie imi place , dar nu la 6 dimineta in fata geamului 7 zile din 7 ( dar maine i-o coc evil.gif devil.gif )
Antont
Zed, arunci o punga cu apa in el? spoton.gif
Eu sustin in continuare ca e cea mai buna solutie ohyeah.gif
mutulica
Ca sunt inca in oras si e o zi super afara
YoyoMan
Ma enerveaza tot mai tare ca nush unde sa plec in concediul pe care iliau peste 2 saptamani - nici atata. mad.gif
punctt
VREAU LINISTE!! ranting.gif
mutulica
gresia lucioasa din baie... ma doare fundu' de la ea
Afrodita
Ca nu mi-a mers bine deloc la munca...am avut o noapte de rahat pe care daca o dormeam ieseam mai castigata ... cry.gif
LiquidSky
...ca a trebuit, in loc sa stau sa lucrez frumos, la ce ne trebuie noua, a trebuit sa stau sa fac altceva, total opus fata de ce trebuie. nu pot zice ca am draci, dar daca as fi facut ce trebuia, ascultam muzica. si asa, cu muzica, tare chef mai ai de munca... smile.gif
Dea
..am un fost coleg de serviciu cu care vorbesc pe msn.. imi spune cum mai e viata lui, eu ii povestesc ce am mai facut eu.. s-ar zice ca ne intelegem. si totusi..
de fiecare data cand ajung sa-i povestesc ceva ce m-a afectat/ surprins/incantat la un moment dat.. asa.. si astept, cum e si firesc, un feed-back din partea lui, el imi raspunde invariabil: " RELAX".
ei bine, cand citesc cuvantul asta, oricat de calma as fi, ma umplu de draci! 50.gif 50.gif

..azi a facut-o iar!!! 50.gif
Diana-Maria
M-am enervat ca muncesc dublu fata de colegii mei care au un salariu dublu fata de mine...Asta in conditiile in care am dupa doua luni doar un amarit contract de colaborare... Mai bine m-as apuca sa vind ziare, nu sa scriu intr-unul, ca as cistiga triplu si nu mi-ar mai iesi sufletu` pe coclauri cautind subiecte despre care sa scriu si oameni care au nevoie de ajutor!
Iar ma apuca! 50.gif Sa-mi dau si pumni in cap !
Rikita
raceala asta ma enerveaza foarte mult.
Scarlett
RATB-ul .... 50.gif 50.gif ..care modifica traseele cum vrea muschii lui ..fara sa anunte ...
mutulica
Norii ca isi modifica traseul tot pe deasupra mea, firar muschii lor ai naibii
Dea
..sefu'.. care in loc sa deschida computerul de langa mine (al colegei mele), l-a inchis pe al meu, in timp ce lucram.. mad.gif

Afrodita
Dashtept sef mai ai rofl.gif

Pe mine ma va enerva o anumita discutie, plus ca deja crap de nervi ca la munca merge super nashpa sad.gif cry.gif
Diana-Maria
Pe mine m-a enervat faptul ca nu mi-a mers netul o ora din cauza ploii...
Si multe altele la serviciu...
ComicDiva
ok, stiu ca o sa fie un post foarte deprimant... dar vreau sa va arat care este the dark side a vietii pe forumuri.

Eu sunt user pe un forum Superhero hype a carui tema este evident super-eroii. Azi s-au postat informatii despre un incident care a avut loc pe alt forum, caruia nu-i dau numele, insa unul serios dedicat unui anumit creator de benzi desenate unde niste retardati au crezut ca este amuzant sa dea adresele unor utilizatoare de pe acel forum si sa incurajeze lumea sa le violeze.
Vb foarte serios. Adresele erau de fapt ale unor camere de hotel unde urmau sa stea fetele, dar va dati seama ca ele s-au speriat. S-a creat un scandal monstru. Bineinteles ca idiotii aia au fost banati si tot forumul a fost scos offline.
Ce-i si mai rau este ca desteptii aia pur si simplu nu intelegeau de ce toata lumea le-a tabarat pe cap pentru ca era doar o gluma.
DE CAND A DEVENIT VIOLUL O GLUMA!?

SI-au gasit si un moderator care sa-i apere si a inceput sa proclame "libertatea exprimarii".

Sick... just sick.
Antont
rofl.gif ...Da' forumul cu ce gresise blink.gif ? Hai ca inteleg ca i-a banat pe aia, da' sa scoti forumul offline e stupid rofl.gif ...
ComicDiva
ma bucur ca razi...

forumul va reveni online eventual.
Antont
Pai rid de prostia alora care au oprit forumul roflmao.gif ...Puteau sa-i baneze si sa le stearga mesajele, si cu asta basta wink.gif ...Si acu sa fim seriosi, sint de acord ca a fost o gluma proasta, dar de acolo si pina sa crezi ca o sa navaleasca cirdul de handralai peste alea in camera e cale lunga. Sau forumul ala e populat de killeri, violatori in serie, pedofili, si alte alea rofl.gif ? Ma rog, astea sint singurele variante care justifica inchiderea unui forum. Daca nu o includem pe aia cu "sa ne panicam aiurea" smile.gif
ComicDiva
da, pai sa fi fost mama ta sau eu stiu sora ta daca ai tinta unei astfel de glume, sa vedem tu cum te-ai fi simtit.

SI cum ti-am spus... forumul nu a fost inchis din cauza mesajelor propriu-zise ci din cauza scandalului care a urmat. Recunosc ca reactia a fost exagerata, dar asta nu slabeste cu nimic caracterul bolnav al gumei.
Jubi
Destul de enervanta situatia... insa ma intreb eu, cine le-a pus pe fetele alea sa zica unde sunt cazate?
punctt
hmm... iar insomnie...
YoyoMan
Di ce nu puteti dormi mai? Eu de cand a venit ploaia dorm de nu mai inteleg nimica blink.gif

biggrin.gif
mutulica
da sti ce enervant e? sa iti fie somn si sa nu poti dormi?

later edit: si sa nu uit yahoo si messenger care refuza sa mearga
YoyoMan
Stiu ca e groaznic. Eu voiam sa spun ca de cand s-a racorit afara asa di bine dorm de numa! Stiu ca la caldura mare nici eu nu pot dormi calumea.... chiar daca mi-e somn. Anii trecuti aveam niste insomnii.... hh.gif
Afrodita
Nici io n-am putut dormi...Dar din alte cauze "naturale", nu de natura inconjuratoare....
Cla
Imi dau seama, afro. Transpiratia... wink.gif rofl.gif
aurasupacurasu
Ce ma enerveaza ploaia asta care nu se mai opreste o data sa putem si noi secera griul si sa plecam linistiti in vacanta...........
Afrodita
QUOTE (Clarence @ 28 Jul 2004, 12:32 PM)
Imi dau seama, afro. Transpiratia... wink.gif rofl.gif

rofl.gif ar fi fost bine daca ar fi fost aia la care cred io ca te referi...da' a fost alt fel de "transpiratie"..pe creier mai mult biggrin.gif ti-oi povesti io diseara dupe 7 daca intrii pe ym tongue.gif
Rikita
m-a enervat faptul ca am pierdut o carte... cum am putut s-o pierd? cum pot sa fiu asa... ah nici nu mai intreb.
YoyoMan
Cad am vrut sa plec de la servici am primit de lucru... mad.gif
Afrodita
rofl.gif Yoyo asa-ti trebuie rofl.gif tongue.gif mwah1.gif
Pe mine m-a enervat azi ceva ce-o sa ma enerveze pana sambata si inca ceva ce-o sa ma enerveze mult timp de-acu-nainte, cat oi mai lucra unde lucrez acum biggrin.gif Lamuriti? tongue.gif
Olaf
Pe mine ma enerveaza astia cu standardele si amendamentele lor la standarde, si cu "exista, dar nu este implementat"
black ice
In momentul asta ma enerveaza 'subtilitatea' unora.....
Magenta
O-Zone - Dragostea Din Tei!!!!! 50.gif "Marele hit" international... Bah!
Cla
han.gif Magenta flowers.gif Si pe mine ma enerveaza... ranting.gif

Si ma mai enerveaza ca nu mai gasesc topicul cu smilies-urile Hanului pt. yahoo messenger... ajutooor!! cry.gif
Magenta
10x!! rolleyes.gif
Nota: Daca vrei sa te enervezi rau de tot, da pe Atomic wink.gif sa vezi acolo cultura la greu...

A, si m-a mai enervat o cheste pe care mi-a spus-o mai demult o fosta colega, si acum mi-am adus aminte de ea... ca m-am schimbat foarte mult in rau...
Diana-Maria
Pe mine ma enerveaza faptul ca ma doare piciorul sting de nu mai pot.
Cred ca o sa ploua.... ohmy.gif
Magenta
nu stiu pe unde stai, dar pe unde stau eu ar prinde tare bine o ploicica... adica mi-ar prinde mie bine biggrin.gif
Cla
QUOTE (Magenta @ 29 Jul 2004, 03:53 PM)
Nota: Daca vrei sa te enervezi rau de tot, da pe Atomic wink.gif sa vezi acolo cultura la greu...


Ce bine ca nu-l prind. blink.gif
Magenta
lucky you...
la mine tentatia e mult prea mare, mai ales cand nu mai am de ce rade devil.gif
yuck! Ro music really sucks!! hh.gif
Cla
hmm.gif fara ton nu-i bine? huh.gif
punctt
incepe o durere de cap... frusty.gif mad.gif
Cla
Peretele-i de vina, mami. Intreab-o pe Rikita ce-i de facut, e din Berlin, ei se pricep cu ziduri...
punctt
hmm, uite ca iar m-ai facut sa rad... biggrin.gif Parca a-nceput sa-mi dispara acea vaga durere. spoton.gif

@Clarence spuneai ca ai o florarie acasa, dar eu cred ca ai uitat de "farmacie"... wink.gif
Cla
flowers.gif ...mami sorry.gif mwah1.gif flowers.gif wink.gif


user posted image
punctt
QUOTE (YoyoMan @ 28 Jul 2004, 10:44 AM)
Di ce nu puteti dormi mai? Eu de cand a venit ploaia dorm de nu mai inteleg nimica blink.gif

biggrin.gif

Multumesc, de intrebare. smile.gif De ce nu pot sa dorm? Hmm, chiar daca apuc sa dorm, la cel mai mic zgomot ma trezesc. Apoi, uneori, nu mai adorm pana dimineata... ma gandesc, stau cu ochii "in tavan"!
VREAU LINISTE. sad.gif mad.gif 50.gif ranting.gif
nonono.gif... innocent.gif (sa nu va faceti impresie gresita, nu tip in toiul noptii... harhar.gif )

Mara
M-am enervat atat de tare incat mai lipsea putin sa plang de ciuda! Am indraznit sa cer o saptamana de concediu in aceesi perioada cu sefa mea... cat tupeu! Nu s-a putut, evident. Probabil ca pica cerul pe firma daca eram amandoua plecate! Si nici macar nu se anunta o perioada aglomerata! 50.gif 50.gif 50.gif
denise
Mara: hug.gif. E si o parte buna aici: ai doua saptamani, nu una, in care esti scutita de prezenta ei laugh.gif
jamie.gif Ia ghici cine e acum singura in birou si asculta muzica?
M-am cam enervat vinerea trecuta, caci mi-a lasat mult de lucru, tot ce nu facusera altii pana acum ...dar a fost asa liniste saptamana asta incat a meritat.
sad.gif Vad eu luni...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.