Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Zed
Am uitat sa beau cafea azi , ma doare capul .
John B
Sefu...
Nefertiti
cumparaturile
anushca
ca a trebuit sa dau explicatii dry.gif
jude
Au aparut tantarii si musculitele si restul chestiilor care se lipesc de monitorul meu la ora asta, in afara de praf. 6.gif
Zed
Raid . Functioneaza .
Mihai
Sau Baygon:
user posted image

user posted image
jude
rofl.gif Bine, dragilor, maine fac rezerve, dar pana atunci raman la clasica si cartonata "Chimie - culegere de probleme".... pentru orice depaseste perimetrul monitorului. tongue.gif
Guy Fawkes
Faptul că nicio doamnă nu a fost liberă azi să-mi țină companie la o berică. tongue.gif
anushca
ca nu e "sfarsitul saptamanii" pentru toata lumea ranting.gif
Berila
Astazi m-a enervat de sambata febra musculara pe care o am de vineri!!
LINICA
Nu m-am putut abtine de la ciocolata. Si am mancat aproape una intreaga. sad.gif
Berila
Traficul din Colentina... intre Obor si Doamna Ghica... plus genialii din Piata Unirii care au reusit sa se blocheze desi toata strada era libera!! blink.gif
Nefertiti
Am uitat sa cumpar sare. Iar! wacko.gif
cocosel
Traficul!! asa-i Berila drunk.gif si in plus anumite personaje de pe aci care continua sa imprastie noroi fara sa aiba acces in gradina lor atat de mare si cuprinzatoare.Cat si fascinanta moderatie a unora. jamie.gif
Eclectic
Personaje de aici care nu stiu sa scrie si care reusesc sa gandeasca.
jude
Iar mi-a cazut o lentila de la ochelari + iar intru in criza de timp. mad.gif
LINICA
Zgomotul masinilor de la raliu. mad.gif
Berila
QUOTE (LINICA @ 19 May 2007, 10:27 AM)
Zgomotul masinilor de la raliu. mad.gif

Si pe mine m-au trezit... blink.gif
Papadie_62
off:
... de unde tragem concluzia ca, Beri si Linica locuiesc în... Casa Poporului!


on:
Că este nor de două zile și nu plouă nici strop... sad.gif

... și că de la ora 10:30 mi-au dispărut parte din postări... sad.gif
nicolin
Traficul blocat in drum spre scarbiciu.
Papadie_62
Totul... și mai ales faptul că sunt tare bleagă uneori! cry.gif
simonsays
Ei, fii si tu mai optimista, imagineaza-ti ca o sa gatesti doua zile la rand un camion de mancare rofl.gif
Nefertiti
laugh.gif Mai ca m-as teleporta si eu, ca deja m-am saturat de hrana rece si mancare gatita din Billa. rofl.gif
Aragazul meu e undeva sub o folie, intr-un mijloc de camera... cry.gif

Papadie, lasa-i sa glumeasca, nu te mai supara asa usor, ca nu ai de ce. jamie.gif
simonsays
Nu, tu nu pricepi, deci tipul (sau tipa, ca genul e "nu completez" ohyeah.gif ) marduk e chiar serios cand vrea tona aia de haleala rofl.gif rofl.gif
Nefertiti
Da, ma, dar nici tu nu pricepi ca io o sa am mesteri pe cap vreo 3-4 saptamani, deci tona aia de haleala... jamie.gif rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE (simonsays @ 21 May 2007, 06:18 PM)
Nu, tu nu pricepi, deci tipul (sau tipa, ca genul e "nu completez" ohyeah.gif ) marduk e chiar serios cand vrea tona aia de haleala rofl.gif rofl.gif

ohmy.gif Oliolio! E de belea! rofl.gif
jude
'DNFD ca va sparg / ca n-am chef de voi / ca luati ignore' si restul variantelor. Mi se par stupide rau!
Serenity
Am vazut un gandac pe perdeaua de la dus. In timp ce faceam dus! cry.gif Ewwwwww.....
Eclectic
QUOTE (jude @ 21 May 2007, 11:11 PM)
'DNFD ca va sparg / ca n-am chef de voi / ca luati ignore' si restul variantelor. Mi se par stupide rau!

Chiar asa... Dobitocii ar putea sa nu mai intre pe ym sau sa intre invisible... hh.gif
mothman
QUOTE
Am vazut un gandac pe perdeaua de la dus. In timp ce faceam dus!  Ewwwwww.....


Haidi breh, Sere', ca parca tie iti placeau gandacii si..soarecii. laugh.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Serenity @ 7 Jun 2007, 07:46 AM)
Am vazut un gandac pe perdeaua de la dus. In timp ce faceam dus! cry.gif Ewwwwww.....

Ce gandac voyeurist! laugh.gif
Eclectic
M-au enervat: prostia/ignoranta/superficialitatea.
Serenity
Gandacii? Cand mi-au placut? YUCK! 6.gif

Ma enerveaza ca n-am dormit azi nopate/am dormit acu vreo 3 ore/tre sa ma duc sa iau niste NENOROCITE de xeroxuri mad.gif si vreau sa dooooooooooooooooooorm cry.gif Ca la noapte tre sa stau sa invat. UF!
jude
Niste "frati de suferinta" neinspirati, carora li s-a parut amuzant sa inceapa numaratoarea inversa si sa o afiseze la status. Serios, nici pe mess nu mai pot intra ca ma panicheaza astia cu "x zile pana la bac". Neeeeeext! mad.gif

A, si pentru efect garantat, mai baga si "invat" langa. Geez! rolleyes.gif
Serenity
Ce dragut din partea lor 50.gif Si nu le-ai zis vreo doo de sanatate, note si familie? devil.gif
jude
laugh.gif Doamne fere, vrei sa-mi raspunda la fel? Numai de blestem de note n-am nevoie acum. hh.gif
jude
Ma dispera cand vad " smile.gif " pe mess.
Elena Z
Prostia mea mad.gif
Eclectic
O vita batrana.
Serenity
QUOTE (jude @ 25 Jun 2007, 11:50 PM)
Ma dispera cand vad " smile.gif " pe mess.

Asa-i?!? frusty.gif frust: frusty.gif
jude
Soro, sufletele gemene se cunoaste......esti prima care imi impartaseste disperarea. tongue.gif
jude
Am pierdut toata ziua ca sa-mi iau foaia matricola. Astia habar n-au ce-i aia organizare. 50.gif
Cla
QUOTE (Eclectic @ 27 Jun 2007, 04:23 PM)
O vita batrana.

Un idiot necopt 50.gif
Veritas
azi ma simt batrana, grasa si urata....pentru inceput


V
Data'q
Acuzaţiile false, nefondate şi repetate... bop.gif
Nu contează, nu trec ele de coaja indiferenţei... 44.gif
jude
asteptarea ranting.gif
bobo66
Indisciplina ,nerabdarea de a sta la un rand oarecare,lipsa de respect fata de ceilalti amarati care asteapta cuminti. Oare peste tot e la fel?
Precis jude face parte din cei care au stat si-au inghitit in sec ...
jude
De data asta m-am referit la o asteptare ceva mai....abstracta. tongue.gif
Erwin
că iest oamini care oricât ai răbda, fac ce fac şî ce scot gin ţîţîni
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.