Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Oiski-Poiski
na bine, atunci jumate-jumate tongue.gif rolleyes.gif
Sushi
tigaia e de teflon. Am pus ulei numa 1 pic de tot si l-am repartizat uniform prin frecare cu un servestel de bucatarie. S-a incins treaba. Am luat cu polonicul din amestecul oo + lapte + faina si am distribuit continutul polonicului pe toata suprafata tigaii (tigaiei?). Dupa citeva secunde bune am incercat sa scutur tigaia sa vad daca e gata pe-o parte. Ciuciu! Pe mijloc era prinsa. Noaaa nu-i bai, m-am gindit eu in gindul meu, s-o mai intimplat asa ca prina iese kk si restu ok. O arunc la gunoi. La cel bio. Si repet actiunea. Si iar da-i sa scuturi si iar e prinsa. Dau cu cutitul sub ea. Se sperie si se rupe. Jumatate ramine lipita pe cutit, jumatate pe tigaie. Fumez o tigara in speranta ca avind timp de gindire tigaia o sa-.si schimbe comportamentul. O iau de la capat. Aceesi chestiune cu diferenta ca dupa ce bag cutitul sub ea se rupe o portiune (cam 60% din totalul suprafetei) care ricoseaza si se aseaza exact peste cea ce inca statea cuminte in tigaie. Renunt. Arunc totul la gunoi si-mi scot o inghetate mirifica din frigider. Mai bine asa, ma gindesc eu iar in gindul meu. Daca imi reuseau clatitele nu ma mai desfatam cu inghetata. Nu?
Michelle
pai nu cu servetelu se intinde uleiul ...si nu cu cutitul se umbla la clatita ci cu palete speciale de teflon...dar cred ca tre sa pui un pic mai mult ulei la inceput si excesul sa-l scurgi intr-o canitza special amenajata! wink.gif
nefertiti-old
Azi e ziua tampitilor!! M-a sunat unul, a treia oara!!!!, sa ma invite la mama zmeilor in weekend, desi ii spusesem de doua ori ca nu merg! I-am mai spus si a treia! mad.gif mad.gif
simonsays
spune-i ca esti lezbiana, poate se opreste....











.... sau poate nu ......







rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif ROFL mf !!!!! roflmao.gif
nefertiti-old
laugh.gif Enerveaza-ma si tu! laugh.gif

Pusca mea, ma suna la interval de vreo doua ore azi, dupa ce deja ii spusesem NU! "Ce mai faci?" "Multumesc, bine devil.gif !" Si da-i inainte, ca si cum mi-ar fi spus textul prima data. mad.gif
simonsays
si ce faci .. ma bati .. ? wub.gif yeees.... rofl.gif

no, zii ca te duci, da' ia dupa tine si trupa de gasculite rofl.gif
nefertiti-old
Bine ca esti tu destept! rofl.gif

Cand oi pune io mana pe tine, vezi tu gasculite! devil.gif
simonsays
drool.gif taci tu, ca acuma fac si fetele astea coada.. sa puna mana pe mine.. si io cand mai ajung acasa ??? sorry.gif


roflmao.gif roflmao.gif
Felina
simoane simoane, da statut mai esti mai omule! ohyeah.gif

@Carmelita-clatita,Oiskinella-nutella,Michellu'-bombonelu',Mara-para: Daca tigaia-i de teflon NU TREBE ULEI NICI O PICATURA! nu-i nevoie!

@Carmelia-clatita: ce draku' cauti tu cu cutitu' in tigaia de teflon?
simonsays
QUOTE (Felina @ 20 Jun 2005, 05:57 PM)
simoane simoane, da statut mai esti mai omule! ohyeah.gif

da' ce soro, sint balta de ses ?? rofl.gif aiurea.. sint un rau de munte ... roflmao.gif
Felina
QUOTE (simonsays @ 20 Jun 2005, 05:17 PM)
aiurea.. sint un rau de munte ... roflmao.gif

Pai bine mai simoane, si-asta-i motiv de nervi? rolleyes.gif
simonsays
dar.. sint calm, puiule... UITA-TE LA MINE !! NU VEZI CA SINT CALM ?? HA ? DECE NU VEZI MA ? A ? N-AI OCHI ? @#$@#$@# !!!! SINT CALM !!!!! roflmao.gif roflmao.gif
Felina
smile.gif smile.gif biggrin.gif
Michelle
Felina cind pleci ia si raul de munte cu tine sa nu se pravaleasca in vreo prapastie ceva si sa ne stropeasca pe glezne,nu vezi ce spuma face! tongue.gif laugh.gif
Nico
Sa te trezesti obosit, poate fi enervant...
simonsays
...nu, sa te trezesti mai obosit decat te-ai culcat...
Olaf
Am gasit un soarece in baie... ranting.gif si nu l-am prins. ranting.gif ranting.gif A fugit in canalizare, asa ca am bagat apa fierbinte dupa el. ohyeah.gif
simonsays
hmm.gif deci preferi supa.. eu as fi bagat bricheta, e mai interesanta o fripturica... rofl.gif
sa inteleg ca astazi esti un motan frustrat ? laugh.gif
Olaf
Cam asa ceva...
Cat despre bricheta... cum de nu mi-a dat prin cap? Ma duc sa torn gaz... smile.gif evil.gif
Michelle
mie cind mi-a intrat un soarece la baie a fost pentru ca niste dastepti lasasera neste gauri in faianta unde pusesera apometrele ...4 ani au stat gaurile alea si n-a intrat nimic ...dar totusi a venit si ziua fatidica ...am paralizat de frica si eu si asistenta !ea mai curajoasa s-a dus totusi sa-l vada si sa inchida usa la baie...dupa aia am cautat o pisica in jurul blocului ...ca nu puteam sa mai intram la baie ,ne gandeam ca deja e sub stapanire soriceasca...dar,ghinion ,cele 20-30 de pisici care populeaza de obicei imprejurimile blocului plecasera toate la vanatoare prin subsoluri si nu era disponibila nici una hh.gif rofl.gif
a doua zi am chemat un zidar de urgenta!
simonsays
hei, stai linistit, se zice ca mizeria aia de pe canalizare este flamabila rau de tot rofl.gif

si, care era sursa acelei "ape calde" turnate dupa soarec ? laugh.gif
simonsays
QUOTE (Michelle @ 21 Jun 2005, 12:39 PM)
a doua zi am chemat un zidar de urgenta!

si uite asa neamul soricesc a intrat in istorie, cu o "ana lu' manole" zidita de vie... rofl.gif
Olaf
QUOTE (simonsays @ 21 Jun 2005, 10:40 AM)
si, care era sursa acelei "ape calde" turnate dupa soarec ? laugh.gif

Dusul rofl.gif Da' e fierbinte rau, nu poti nici sa pui mana pe teava, daca nu dai drumul si la rece...
Sushi
Ca m-a pus simon de perle desi n-am meritat. Asa se intimpla cind iti deschizi sufletul si faci marturisiri sai te arati sufletista si sensibila!!!

EDIT: da's dispusa la reconciliere pe baza de cadou de ziua mea. Pentru informatii actuale check la semnatura mea ohyeah.gif Thanks! girlchat.gif
N.V.
Azi m-a enervat somnul... da' rau de tot. mad.gif Eu am o groaza de invatat si 'mnealui se tine de vizite. Am incercat ca tot omu' sa il evit... nu m-am mai cocotat in pat sa invat, ci m-am stabilit cu toate cursurile, cartile, pixuri, foi si toate cele pe jos. dunno.gif Si nu stiu cum se face ca tot m-a dibuit, asa ca am tras un puisor de somn si pe jos. Asa nu se mai poate. nonono.gif
Cla
bx. mediat.ro 50.gif
Contessina
Reader's Digest
Michelle
regnul masculin cu fund gros(si obraz la fel) asezat in Jeep cu o blonda alaturi care-si inchipuie ca daca el trebuie sa treaca prin acelasi loc cu tine cu masina,tu ,posesoarea unei masinute mai mici tre sa te dai la o parte! bop.gif
Contessina
Depinde de masina.Eu daca am un Renault Clio Symbol si sunt blonda nu ma dau niciodata la o parte.
Oiski-Poiski
Femeile pudice si barbatii cu tendinte de baba carcotasa
Sushi
QUOTE (Oiski-Poiski @ 21 Jun 2005, 10:46 PM)
Femeile pudice

Da' unde ai gasit tu mami dinozauri din astia comunisti?!?? blink.gif
Onix
Bormasina din camera alaturata, cand eu incerc sa mai citesc ceva inainte de examen. dry.gif sleep.gif
N.V.
... totul sad.gif

Edit: totul, mai putin rezultatul unui examen pe care tocmai l-am aflat.
nefertiti-old
O tiganca ce isi facea rondul la cersit prin 41. Dupa ce ca cerseste, e si obraznica. Ii lua pe toti la rand, in gura mare: hai, manca-tz-as, dati si mie o mie de lei, din cat aveti, ca maine-poimaine luati salariile. Dada, stiu ca luati banii, hai sa-ti traisaca familia samd samd samd. mad.gif mad.gif In general, io sunt pasnica, da' la asta zau ca i-as fi sters una cu mare placere! devil.gif
dead-cat
cred ca fras capat mad.gif

cablaraiul din datacenter e un cosmar hh.gif
o loaza s-a gindit ca e o idee buna sa impleteasca caluri de alimentare 220V cu cabluri cat5 mad.gif

asa-i cind lasi mafia balcanica sa faca planul mad.gif
Olaf
Un cretin de francez s-a trezit sa ne explice noua ca 60% din populatia Romaniei este formata din tigani. Si el vorbeste pentru ca STIE! ranting.gif 50.gif
Cla
Na, si? 60 % din francezi vin din Maghreb wink.gif STIU EU biggrin.gif
Oiski-Poiski
Am cumparat la ebay un covor nou pentru hol si nu mai vine si acuma vad ca sef e Mustafa Taher blink.gif .Oare mai am sanse sa-mi vad covorul ??? wink.gif
Acu cateva zile am comandat telefonic la turcul din colt Kebap si Pizza si zice turcul sa venim cam in 20 minute si cand s-a dus sotul cica uitasera turcii de comanda rofl.gif rofl.gif



dead-cat
QUOTE (Olaf @ 22 Jun 2005, 12:31 PM)
Un cretin de francez s-a trezit sa ne explice noua ca 60% din populatia Romaniei este formata din tigani. Si el vorbeste pentru ca STIE! ranting.gif 50.gif

o fi fost la Alexandria rofl.gif rofl.gif
Cla
Ma enerveaza deja de cāteva zile, enervant de rosu, ti-ar face impresia ca ai fi pe stop. dry.gif

user posted image
Oiski-Poiski
Covorul meu n-o venit nici azi 50.gif 50.gif
Sushi
QUOTE (Cla @ 23 Jun 2005, 01:27 PM)
Ma enerveaza deja de cāteva zile, enervant de rosu, ti-ar face impresia ca ai fi pe stop. dry.gif

Rosu e o culoare frumoasa, calda, pasionala. Cind o aparut oaza asta de rosu am umblat mai greu pe han pina m-am prins ca fac click pe Abbrechen dupa ce mi-o incarcat pagina e mai bine. Atita bai sa fie! biggrin.gif
Cla
Wrong browser, alex are dreptate spoton.gif
dead-cat
QUOTE (Oiski-Poiski @ 23 Jun 2005, 12:28 PM)
Covorul meu n-o venit nici azi 50.gif 50.gif

las' ca vine de se schimba regimu in iran rofl.gif
Oiski-Poiski
Bine ca esti tu destept harhar.gif , vorba lui Barrie .Sa vezi daca nu vine nici maine cum te duci tu ph34r.gif sa schimbi regimul . rofl.gif
nefertiti-old
E cam frig...
Kitty
Am luat 6 la MTCS...ceea ce inseamna ca sunt a mai fraiera din gasca...pe mine nu m-a ajutat nimeni, iar indivizii de nu stiu cu ce se mananca psihologia au luat 8 copiind sad.gif ....ufff....ce copil sunt sad.gif
Sunny
M-am trezit cu o durere de cap....si pariez ca ma tine toata ziua sad.gif(
Cla
QUOTE (dead-cat @ 23 Jun 2005, 02:53 PM)
QUOTE (Oiski-Poiski @ 23 Jun 2005, 12:28 PM)
Covorul meu n-o venit nici azi  50.gif  50.gif

las' ca vine de se schimba regimu in iran rofl.gif

Speram ca o sa faca mai multi copii. Ergo = mai multe covoare rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.