Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Mihai
Contul Mara suspendat timp de 5 gratare urmare a faptului ca ii place "salata aia batraneasca".
Zed
rofl.gif roflmao.gif
Olaf
rofl.gif
Prea era recalcitranta, dom'le! rofl.gif
ausländer
O durere de cap insuportabila.
Serenity
Ca in loc sa zac ca un om normal cu capul pe colacul de la WC, n-am avut de ales si m-am tarat la scoala... dry.gif
nefertiti-old
azi as avea o lista de enervari (sper sa nu vina iar menthoru' sa isi bage nasul aci)

- noua mea potentiala viitoare inlocuitoare a sunat azi ca nu mai vine
- seful meu e turbat din cauza asta
- altii de pe aici ma f** la cap cu diverse colaborari la care nu ma pricep
- ma doare capul
- cafeaua e f proasta
- etc etc etc (adica unele chestii despre care nu vreau sa vb devil.gif )
Mara
QUOTE (Mihai @ 4 Apr 2006, 05:05 PM)
Contul Mara suspendat timp de 5 gratare urmare a faptului ca ii place "salata aia batraneasca".

Bre, sef rau care esti, macar anunta-ma si pe mine, asa, din politete, sa nu postez aiurea cand sunt banata, nu de alta, dar nu da bine la imaginea Hanului... harhar.gif rofl.gif

Zed, mai vrei sa-ti povestesc si alte salate cum le fac? evil.gif whistling.gif

Nefe, gandeste-te ca nu mai e mult si 44.gif mwah1.gif
Zed
mellow.gif
Mara
rofl.gif
Olaf
Pe mine m-a enervat acelasi lucru ca ieri si ca alaltaieri. ranting.gif
Chiar ca am o problema... unsure.gif
tikky
nu merge mailul pe yahoo
sad.gif
ausländer
EA

si conexiunea la internet a unei anumite persoane....
Endgegner
bla-bla-blaaaaaaaa

Oamenii mega-prosti, fara cunostiinta de cauza
jude
Ca in loc sa dorm pana la 11, ca un copil normal care n-are scoala, eu m-am trezit la 7, ca de obicei. blink.gif
Cucu Mucu
Militienii francezi (in special aia din Paris), ca s-au pus pe razii si iar s-a umplut orasul cu populatie tiganeasca sadea, numai ca astia ai devil.gif au si fite de paris. mad.gif Doar ce se mai albise putin. Abia astept integrarea in ue, sa scap de minoritate. laugh.gif
nefertiti-old
daca mai aud stiri despre meciul din seara asta, ma impusc
Cucu Mucu
ce meci?
nefertiti-old
50.gif harhar.gif
Endgegner
" credeti ca ateii pot fi oameni morali "

user posted image
Cucu Mucu
QUOTE (nefertiti @ 6 Apr 2006, 10:44 AM)
50.gif harhar.gif

Ce vacaaa sunt! Steaua rapid, laugh.gif pe bune ca uitasem! roflmao.gif Ce stelist tare sunt! laugh.gif
nefertiti-old
roflmao.gif ce a pus-o Libertatea, scrie in ziarul de azi ca meciul e MAINE!! rofl.gif
mutulica
cersetorii care fac slalom printre masini la intersectii.
daca lovesti unul te-ai scos cu "penal din culpa", dar al naibii sa fie daca ii aduna cineva de pe sosea

iar politia, nu ii vede. cred ca li s-a facut lehamite sa ii tot adune si sa ii gaseasca tot acolo... poate ar fi buna o lege anti-vagabondaj.. de cite ori ii salta, sa ii trimita la maturat strazi, contra masa, casa (arest) si din cind in cind o haina
LINICA
mutulica, imi pare bine sa te vad mwah1.gif

Mi-am dat seama ca de la un timp am inceput sa barfesc. hh.gif
Sper sa nu mai vorbesc despre cei care nu sunt de fata. sorry.gif
nefertiti-old
ieri mi-am uitat catavencii pe birou si nu i-am mai gasit azi mad.gif
Lotte
firewall-ul frusty.gif frusty.gif frusty.gif
ausländer
M-am chinuit cu o camera semiprofi, ca nu reuseam sa focalizez ca lumea. Dar pana la urma m-am descurcat.
Endgegner
Cu ce scule semi-profe ti-ai pierdut iarasi timpul?

Ca nu am putut sa car mai multe tufe pt gradina
ausländer
cu ACEL Fuji S5600Z....
Endgegner
@aussie
suxx ass mai ales ca e interpolata...ea are numa 2,5..are ceva rastere sau niste oglinzi care-ti dau impresia de 5 MP..las-o in colo ca-ti recemand io alta

Ipocrizia si iarasi ipocrizia
coconut
Un taximetrist! devil.gif
ausländer
QUOTE (Endgegner @ 7 Apr 2006, 12:07 AM)
@aussie
suxx ass mai ales ca e interpolata...ea are numa 2,5..are ceva rastere sau niste oglinzi care-ti dau impresia de 5 MP..las-o in colo ca-ti recemand io alta


Too late, too late...

Si de ce scrie peste tot ca are 5,1 megapixeli efectiv?
nefertiti-old
ploua...
jude
Ma enerveaza ca nu pot adormi, nici nu am rabdare sa ascult muzica, dar nici nu am mintea destul de limpede ca sa vorbesc sau sa citesc. hmm.gif hmm.gif
nefertiti-old
de o jumate de ora s-a apucat unul de deasupra sa gaureasca nu-stiu-ce. normal, ca doar e sambata dimineata...
Endgegner
Nefe, acu lasa-l sa lucreze ca nu-i zi libera la toti...poate numa la tine flowers.gif

PS: AMR 6 2 TM
coconut
A venit iarna! cry.gif
ausländer
Ipocrizia unor "prieteni". De prima clasa!
Endgegner
Join da club! those m++++++++s...sa ne lepadam de ei.
ausländer
Da, Endgegner.... pe bune ca nu ma asteptam la faza la care am asistat ieri....
Endgegner
Nici azi nu au venit sculele de pescuit...dam' idiots...maia stept pana luni... dunno.gif
Tyra
m a enervat vremea... si mi a mai si dat o durere de cap.
ausländer
Mi-e scarba de unii oameni.
coconut
Şi mie!!!!! De foarte mulţi! mad.gif
Olaf
Pe mine m-a 'nervat faptul ca nu mi-au iesit niste opozitii... mad.gif Damn! Eh, poate data viitoare... sad.gif
jude
Taica-miu, se uita la nu stiu ce meci si a urlat ceva mai devreme. Inca mai tremur ranting.gif
ausländer
Continua starea de ieri, cu ceva imbunatatiri.
Tyra
QUOTE (jude @ 9 Apr 2006, 10:25 PM)
Taica-miu, se uita la nu stiu ce meci si a urlat ceva mai devreme. Inca mai tremur ranting.gif

Jude, laugh.gif

Ma enerveaza taximetristii. In fiecare zi.
Olaf
M-a 'nervat ca e luni.
nefertiti-old
mimoza care zicea ca vine in locul meu s-a razgandit a enspea oara. cred ca-i speriata de bombe mad.gif mad.gif
Marcus
50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif Toata lumea ma enerveaza. Vreau sa scap de toti si sa raman singur pe lumea asta
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.