Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
simonsays
QUOTE (janine @ 29 Sep 2004, 01:22 AM)
Un dobitoc ce nu intelege ca nu inseamna NU 50.gif

draga mea, cand o femeie de lume spune NU, inseamna POATE, si cand zice POATE, inseamna DA; asa ca omu.. mai are sperante !! rofl.gif
cactus
QUOTE (simonsays @ 30 Sep 2004, 11:01 AM)
QUOTE (janine @ 29 Sep 2004, 01:22 AM)
Un dobitoc ce nu intelege ca nu inseamna NU  50.gif

draga mea, cand o femeie de lume spune NU, inseamna POATE, si cand zice POATE, inseamna DA; asa ca omu.. mai are sperante !! rofl.gif

Adevar grait-ai.. ohyeah.gif
mdA!
ca e inceputul zilei, ca sunt mahmura, ca iar am o sefa isterica, ca am program pan' dupa miezul noptii.. ca.......... ca....... ca..........
Ovidius
...ca iar am dat de unul care n-avea stopuri si stateam cu ochii pe el ca pe butelie sa imi dau seama daca franeaza 50.gif
denise
Oamenii cu doua fete.
janine
Ca am lasat pe cineva in inimioara mea si daca nu era pregatit sa intre 50.gif
caesar
Ca nu ma lasa una intre picioarele ei .... spoton.gif
PS mai am doar un strop de rabdare
secunda
telefonul care a sunat tot ocupat...dar acum mi-a trecut, vreau o bere spoton.gif
mdA!
ca am aceeasi sefa isterica_care imi bune bete in roate si ma "lauda" cat poate, ca nici altii nu se simt prea bine, ca nu o pot omori, ca in continuare am program pana dupa miezul noptii, ca mi-e rau, ca mi-au inghetat mainile..
cactus
QUOTE (alexa @ 30 Sep 2004, 06:27 PM)
ca am aceeasi sefa isterica_care imi bune bete in roate si ma "lauda" cat poate, ca nici altii nu se simt prea bine, ca nu o pot omori, ca in continuare am program pana dupa miezul noptii, ca mi-e rau, ca mi-au inghetat mainile..

strange-o de gat maaaaaaaa; da-i iaurt cu sticla pisata; zambesti frumos si-i spui ca-i Danone... ohyeah.gif spoton.gif devil.gif
Zooey
ceasul care suna intotdeauna prea devreme!!!
cactus
Gata; ca fost o zi imputita; spalat, de-virusat, de-spionat - trei ore; imi venea sa arunc rasnita pe geam - da dupa aia cum ma mai conversam cu voi. Gata. Bag nasu-n pat.
Clarence , Pisicu-Dead - mergeti si voi la nani-nani ca si maine-i o zi - un Sfanta maaaa...numa´8 ore. Merina sa ne incarcam bateriile. PeiSei ptr. amandoi -multam ptr. mesaje ; am raspuns si io cum am putut. Hai pa, maaaa harhar.gif
dead-cat
io mai stau la lucru sa frec menghina. daca-mi acumulez orele, maine ma car la 2.

si daca ma duc acu la hotel ma umplu de bere iara. de barca n-as fi suficient de gras sad.gif
gabitza ^
m-au enervat oamenii idioti cu care nu reusesc sa rezolv nimic. m-au enervat toti oamenii care au tipat, toti soferii incompetenti
m-a enervat faptul ca nu am putut sa ma concentrez deloc
ca nu reusesc sa mapun pe picioare cu banii

gata ca ma enervez din nou ohyeah.gif
G.
cactus
ca-i numa´ 6.30 vineri dimineata; rofl.gif ... da´rezolv io ca-s smeker spoton.gif devil.gif
simonsays
azi dimineata o muiere in metrou, statea in fatza mea, si avea un parfum .. ceva pe baza de tamaie ! putea ca naiba ... cry.gif 50.gif
Aramis
ca ma doare spatele sad.gif
Zed
Ma enerveaza carja asta , toata lumea gaseste de ras cum tzopai eu 43.gif hh.gif
simonsays
Aramis, vino la un masaj wink.gif
mdA!
off topic - iubesc topicul asta!
on-topic - ca am stat /mers in soare, ca ma doare capul, ca n-am avut bani decat de un croissant (noroc ca am ness si tigari) ca nu stiu ce mi se intampla, ca e tarziu, ca e totusi prea devreme, ca vreau bere, ca n-am bere, ca sunt obosita.
janine
Azi m-a iritat la culme faptul ca am reusit sa ma imprastiu de 4 ori pe aceleasi scari blink.gif si nici macar nu is bauta 43.gif ... drac sa le pape de scari 50.gif
Zooey
ca ma doare gitul de nu mai pot sad.gif
Cla
Ca am fost azi la sex-shop si n-au avut sa-mi vanda un orgasm multiplu... ranting.gif
cactus
Ca nu-mi merge reteaua de vineri seara si pana luni pit s-o fluier.. devil.gif 50.gif ranting.gif
caesar
Imi bag ......., mi-e foameeee. Mai bine ma duc sa mananc ceva totusi si eventual dupa fac si prima chestie, dar dupa meciul cu Rapid ca inainte nu am timp.
Aramis
prostia mea, sunt o tampita, o imbecila fara limite... imi vine sa-mi dau palme si cred ca o sa ajung si la asta mad.gif
mutulica
durerea de cap de dimineata... explicabila de altfel
Cafe Del Mar
durerea de cap..care seamana de fiecare data cu o migrena. cry.gif
janine
Boala 50.gif
Predatoru
AAAAAAaaaaaarrrrgh !!!!
Ca lumea e plina de tampiti !
ohyeah.gif 50.gif blink.gif
Aramis
vremea urata de afara
janine
Inca nu mi-am revenit...aiurea sa nu poti fi in stare sa faci nimic constructiv mad.gif
Predatoru
ca exista picioare umflate
ca am 2 ore de mate dupa 2 ore de romana dupa una de sport de la 7 dimineata
Predatoru
ca Janine imi zice ca Blakut e fiul ei de suflet si nu stiu ce sa inteleg dina asta...
blink.gif blink.gif blink.gif
cactus
Pai pe mine m-a inervat la culme ca de luni pana in momentu´ asta n-am putut intra pe Han de nici o culoare. 50.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif so nimeni nu fu in stare sa-mi zica de ce...
nefertiti-old
Eu. mad.gif sad.gif
dead-cat
stau dupa tehnicianul de la un mare concern international ce de curind a produs niste tramvaie ce nu functioneaza, sa vina sa monteze niste proceseoare in 2 servere.

si nu va aparea inainte de 20:30 50.gif
Zooey
netu' cu dial up cu tot 50.gif
mutulica
un calorifer !!!!
janine
Ca Predatoru nu intelege care e faza cu Blakut mad.gif ... adica de sufletzel...adica eu l-am ales nu l-am facut (is preaaaaa tanara rolleyes.gif -as vrea eu-)
dead-cat
acu am gatat cu rahaturile alea de servere. violai-ar mufflonu' pe aia de la facility management care au montat servere in rack fara sine ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Cla
Sa se duca acolo de unde-o venit ala care a inventat sireturile... am facut un lumbago de toata "frumusetea" 50.gif
Mumu
Pe mine ma enerveaza ziua mea de nastere...care e astazi si ma face sa ma simt batran...
simonsays
si te asteptai la multe "lamultiani"-uri ? rofl.gif
cactus
QUOTE (Mumu @ 6 Oct 2004, 02:25 PM)
Pe mine ma enerveaza ziua mea de nastere...care e astazi si ma face sa ma simt batran...

Daca crezi ca NU te deranjeaza... ani.gif Nu fi fraier; esperientza vine cu vrasta...cool ma devil.gif spoton.gif ohyeah.gif
simonsays
mda, si ipotenta tot cu varsta vine ... rofl.gif
caesar
Unii oameni sunt indolenti la maxim !
simonsays
ignora-i ! rofl.gif
cactus
Fix devil.gif spoton.gif
caesar
Nu poti sa-ti ignori colegii cu care esti nevoit sa colaborezi, chiar daca unii sunt cam batuti in cap.
Acum nu ma mai enerveaza nimic. Enervant nu ?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.