Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
genicon
@Monica: Ei, nu hepatita, dar o boala sigur faceam... rofl.gif

@Sucub: Da' nu te stiam asa alcoolica, don'soara! tongue.gif

allexa
Pe mine m-au enervat niste manele undercover.
Jazz
Allexa, ai vazut documentarul care doar ce s-a terminat la CNN?
E a treia oara cand il difuzeaza! Ghiciti despre ce e? Traficul cu copii romani (tigani veniti din Romania) in Europa.... Este singura imagine pe care am vazut-o de cand am venit aici despre Romania si ma enerveaza la culme! De fiecare data am un nod in gat si sfarsesc prin a plange de nervi. cry.gif
allexa
Jasmine a treia oara? Eu il vad pentru a sasea oara in jumatate de an si il mai difuzeaza inca o data diseara. De fiecare data mi se face pielea de gaina cand il vad. Si mi se pune un nod in gat de nervi cand il aud pe idiotul ala care il pune pe fi-su la "produs" in Italia cum spune ceva de genul ( asa zisului client care de fapt e reporterul ) ca ei sunt romani si sunt si ei oameni si au nevoie de bani de mincare si tigari.
DeeDee
Nimic...inca
Sucub
Ma enerveaza hanul, ca acum nu mai am somn wacko.gif
genicon
tongue.gif Sucub. Told ya... tongue.gif thumb_yello.gif
Sucub
Iar acum, ca m-am trezit, ma enerveaza ca nu am tigari. ranting.gif (si mi-e prea lene sa ma duc trei etaje mai jos si sa-mi iau...)
Ceea ce pentru mine, sa raman fara tigari, e cam cel mai naspa lucru care mi se poata intampla! cry.gif
Jazz
Lasa-te de fumat! Sa vezi ce calm o sa fii. Tot timpul. spoton.gif
rebel
... si enerveazã-te cã-ti dau altii indicatii =)
genicon
Sucub e o ea tongue.gif Deci nici daca se lasa de tigari nu o sa poata fi calm tongue.gif biggrin.gif
rebel
calmã? =)
genicon
Neah... din cate stiu eu, atunci cand nu fumeaza numai calma nu e tongue.gif
DeeDee
Eu pe mine m-am enervat azi!
genicon
Uite ca am inceput promitator ziua... biggrin.gif M-a trezit o colega sa ma intrebe daca vin la engleza... 50.gif Nu am mai putut sa adorm, desi sunt rupt de somn - tre' sa merg la scoala. Si m-am enervat groaznic, din nou, ca am cautat ca disperatu' niste pliante... si nu le-am gasit. Damn! Si abia m-am trezit... biggrin.gif
Vornicum
QUOTE (DeeDee @ 9 May 2004, 08:03 PM)
Eu pe mine m-am enervat azi!

Stai calma ca si eu imi mai trag singur cate 2 palme, uneori .Asta numai daca ma autostresez prea tare. rofl.gif
Turcoaz
Am vazut aseara artificiile ..si mor de somn...nu vroiam sa ma trezesc yeahrite.gif
Sucub
@genicon - Oare ne-a trezit aceeasi colega? huh.gif Ca am avut o experienta similara in aceasta dimineata. Iar in bunul meu obicei si respectand o traditie, sigur ca nu m-am dus!
genicon
Raluca tre' sa fi fost, ca mi-a spus ca a mai sunat si pe altii si i-a trezit din somn ohyeah.gif Oricum, spoton.gif pentru traditie laugh.gif
Hampu The Great
Ma enerveaza ziua de Luni in general.....
Vorba lui Floriiiiiiiiiiiiiiiin Calinescu: "ai dracu astia au pus zilele lucratoare tocmai la inceputul saptamanii"
Ma enerveaza ca am calculatorul varza de virusii lasati de un coleg caruia i-am lasat cheile de la birou....
Ma enerveaza ca nu mai pot sa dorm noaptea ca lumea de zgomote misterioase venite din podul casei.......
Ma enerveaza ca a furat-o Rapidul cu 3-2....

Ma enerveaza orice AZI !!

Hai salut !!
Sucub
Raluca... evil little girl. In semn de protest, nu m-am dus nici la PAO. devil.gif
Acum ma enerveaza ca tre' sa dau cu aspiratorul. Why me??? ranting.gif
mutulica
ideea de sinucidere
DeeDee
Ca iar nu fac nimic
@mutulica ma sperii
genicon
Raspund acelasi lucru ca si mutulica.
Serenity
Mai, voi faceti aluzie la ce ma gandesc eu? laugh.gif
mutulica
noi facem aluzie!
genicon
Si e pe bune.
Serenity
M-a enervat faptul ca am aflat abea astazi ca maine dau teza la romana. Se pare ca sunt la moda tezele neanuntate.. Ce-au oamenii astia cu noi?! mad.gif
rebel
M-a enervat Sasser.E-ul, de 36 de ori! -ROAR!-
Crisse
QUOTE (Hampu The Great @ 10 May 2004, 04:43 PM)


Ma enerveaza orice AZI !!

Hai salut !!

wink.gif
LonelyTune
50.gif MA ENERVEAZA BIROCRATIA SI NESIMTIREEEAAAAAAAAAA hh.gif
AM AVUT DE DEPUS 1 HARTIE LA CIRCA FINANCIARA SECTOR 2!! 50.gif 50.gif 50.gif
SI PENTRU ASTA AM STAT LA 5 GHISEEEE!!!! cry.gif
an_dra
o durere de cap groaznica....
genicon
M-a enervat ca s-a pierdut cheia de la cabina noastra si a trebuit sa stau imbracat in Alba ca Zapada vreo 30 de minute... si era frig sad.gif
mutulica
un prost
Scarlett
Astia trebuie ignorati .. nu trebuie lasa-ti sa ne enerveze smile.gif
denise
Mutulica, pe mine m-a enervat o proasta. Avantaj tu...ca e si blonda. Scarlett, daca ai stii de cand o tot ignor, dar azi s-a "lovit" de mine. biggrin.gif Dezavantaj ea...
mutulica
eu nu il pot evita. il vad in oglinda ....
Scarlett
rofl.gif face-ti schimb de ei ( prosti ) ..poate cine stie

ups ..am dat cu bata-n balta , sorry
mutulica
adica denise sa ia prostul meu si eu proasta ei?

o sa avem atunci amindoi cite doi prosti...
denise
biggrin.gif Scarlett...tu ce vrei? Sa-i aducem unul langa altul? Sa se inmulteasca? Ca astia-s ca buruienile! Lasa...mai bine ii dau o replica prea subtila ca s-o inteleaga (deh, nu ma pot abtine) si o ignor in continuare.
Mutulica...thanks, but no thanks....
Scarlett
sad.gif .. voi stiti mai bine .. ignorati ce-am spus ( a fost fara sa vreau , in necunostiinta de cauza )
denise
Scarlett: mwah1.gif
Afrodita
Aolio, eram si io oarecum iritata nu chiar nervoasa cand am inceput sa citesc topicul asta, dar m-ati amuzat rau cu unele faze si cand sa zic ca mi-a trecut m-am enervat si mai rau ca miroase a friptura cu mujdei, iar una din colege tot comenteaza ca fumez 50.gif vezi doamne, e tare sensibiloasa, dar altei colege nu-i zice nik in situatii similare!! 50.gif

Nici bine n-am dat post reply si aceeasi colega mi-a pus muzica spaniola, din aia urata rau numa' ca sa ma streseze 50.gif vreau acasaaaaaaaa cry.gif
mutulica
Scarlet, Denise
cum sa va impac?
mwah1.gif flowers.gif
denise
blink.gif Dar cine s-a suparat? Si de ce?
Absolut
m`a enervat azi un telefon in jurul orei 12. ptui! si inca ma irita ideea!
RraLluCca
....vremea asta extrem de rece...mai ales acum cand ii si Festivalul Portilor Deschise!!! sad.gif
Nico
Ma enerveaza ca nu pot face tot timpul ce vreau eu, sunt dependenta (recunosc, sufar de imaturitate laugh.gif , desi la varsta mea... nonono.gif )
Nana Floare
Cand postez ceva la Han, si cineva se gaseste sa imi raspunda folosind zambaretul asta blink.gif blink.gif blink.gif URASC ZAMBARETUL ASTA! L-as plati pe Mihai numa' sa-l elimine... rofl.gif
E.B.E.
blink.gif

harhar.gif rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.