Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Antont
QUOTE (Olaf @ 19 Aug 2004, 12:22 AM)
Adica n-a oprit? yikes.gif Nasol! Bine ca n-a patit nimic grav.

Nu, n-a oprit. Mai mult, faza a fost ca i-a tras o frina brusca in fata exact cind omul semnaliza ca depaseste. Si a frinat in mijlocu drumului asa aiurea fara nici un motiv, ca sa-l faca sa cada. Am vazut ca amicul meu a frinat si el la blana, a blocat fatza, ghidonul a voblat dreapta-stinga, si l-am vazut pe jos. Astea intr-o secunda. Am frinat si eu tare sa nu intru in el si am oprit. Si jegu ala nici macar n-a tras pe dreapta. Din asa ceva se poate muri. Noroc ca tipul e ok, si motorul doar cu pagube minore. Da' mi-e ciuda ca nu pot afla cine e ala cu dacia 50.gif .
janine
cry.gif
QUOTE
Aha, deci te enervez..ei lasa , lasa 
ioaaaaaaaaaai Printzesa nu tu ma enervezi...ma enerveaza ca eu nu am timp de shopping...pe tine is doar geloasa ...ai pantofi faini acum?? cry.gif io nu am cumparat pantofi de o luna cry.gif cry.gif
Afrodita
Nu iubita, am o rochie si neste fuste si topuri noi, de pantofi nu m-am apucat inca de cumparat rofl.gif ..Ma rog, plecasem dupa pantaloni si ete cu ce m-am ales rofl.gif

Ma enerveaza ca nu termin munca mai repede ca mor de foameeee sad.gif(
janine
cry.gif ai haine noi?? cry.gif sa nu crezi ca mi ciuda ... cry.gif (ma scuzatzi merg sa ma joc cu otrava) cry.gif
Olaf
Un coleg de birou. Comentarii idioate si ipocrite.
janine
ohohhoho olaf astea nu se pun...eu am parte de asha ceva in fiecare zi hh.gif
AIWA
Ghost stai calm ca asa ceva am vazut des...si intr-o zi chiar a cazut unu la misloc ...ce si-a luat ala...pentru toti cei care i-au enervat de motoscuteriesti:))


Pe mine a inceput deja sa ma sece un gind...nu cumva e bine sa masor de 3 ori si sa tai doar o data? Ca era sfatul cu masoara de 2 ori si taie o data!


Deja am inceput sa ma enervez pe cei ce fumeaza si le pute gura...pe cei ce fumeaza si nu stiu cind si unde se fumeaza!
In special pe cei ce fumeaza si mesteca o guma in sperantza ca nu o sa duhneasca...dar si pe cei ce fumeaza si fumeaza tigari puturoase!

Antont
QUOTE (AIWA @ 20 Aug 2004, 05:12 AM)
Ghost stai calm ca asa ceva am vazut des...si intr-o zi chiar a cazut unu la misloc ...ce si-a luat ala...pentru toti cei care i-au enervat de motoscuteriesti:))

Sorry man, da' ai fost un pic cam criptic pt mine acum, n-am inteles exact ce-ai vrut sa zici smile.gif
"de motoscuteristi" sau "pe motoscuteristi" ?
YoyoMan
Pai m-am enervat pe caldura de afara mad.gif Am avut de lukru la comp si s-a incalzit la mine in camera ca nu am avut aer si acum am deschis geamurile si tot nu se racoreste mad.gif
Afrodita
Io ma-nervez ca nu stiu o data una si buna!! 50.gif
SORIN
Axel

Si inca e moderator 50.gif Interesant pana cand??????????????

Sorin.
axel
Pana cand se hotaraste Mihai sa-mi indeplineasca cererea ca sa nu mai profite unii ca Ligia sa acuze conceptul de moderator pe nedrept.
SORIN
Fata de Ligia, Mutu si altii pe care i-ai atacat fara motiv, nu trebuie scuze...doar sa cedezi acestui obicei in continuare!!!

Nimic personal cu tine Axel....dar cand dai o palma, sa fii apt de a lua una inapoi sad.gif De la prietenii mei Arabi, am invatat ca razbunarea poate astepta si 40 de ani 50.gif

Toate bune si sper sa nu uiti lectia de azi.....

Sorin.
AIWA
@Ghost
TASTATURA e de vina
PE era corect


Ce m-a sictirit astazi?
Dupa o dimineatza perfecta a trebuit sa citesc ceva mesaje ce nu prea mi-au picat bine...adica incerc sa dau o mana de ajutor cuiva si el se oftica ca-l ajut...e asta e...data viitoare il las sa se duca cu gitu in ripa ...ca de nu sint eu masa sau tatsu:(
Uff cine a spus ca facerea de bine e XXXXX de mama bine a spus!
Ah ce nervi am:(

Dar ma consolez asta e viatza ...uneori tre sa treci si prin astea...ah si daca nu toata lumea mi-a spus ca asa e individul ... dar eu nu lasa ca poate poate
........
Ohhh
sad.gif
Minerval
QUOTE (axel @ 20 Aug 2004, 10:45 PM)
Pana cand se hotaraste Mihai sa-mi indeplineasca cererea ca sa nu mai profite unii ca Ligia sa acuze conceptul de moderator pe nedrept.

Se poate ca si Axel sa devina un viitor Copernic? wink.gif Cronicarul care a devenit renegat. Renegatul care a devenit simplu user. Userul care a sfidat un administrator. Cum merge rationamentul? tongue.gif
Numai bine.
cactus
Minerval, draga, salut.
Si pe mine ma inerveaza ceva - ca m-am trezit noaptea la 2, la 4 si la 7 si de fiecare data, ca sa reusesc sa adorm am bagat un duhan in bot - si tocma` ieri mi-a zis vraciu ca-s interzise; dupa aia, la 7 am baut cafea - interzisa tot de vraci si dupa aia am aspirat si am spalat niste vase - ASTA m-a inervat. Ce sa-i faci - ziua a inceput traznet. Pa, tu draga...
Afrodita
Pe mine ma enerveaza cand nu exista comunicare si intelegere .... sad.gif
YoyoMan
M-am enervat crunt ca m-am taiat la desht cu un pahar pe care voiam sa-l spal (sa pun Pepsi rece in el spoton.gif) si care mi s-a spart in mana! mad.gif
LigiaB
QUOTE (axel @ 21 Aug 2004, 12:45 AM)
Pana cand se hotaraste Mihai sa-mi indeplineasca cererea ca sa nu mai profite unii ca Ligia sa acuze conceptul de moderator pe nedrept.

@ Axel: Dramatizezi! (si tu stii asta)

@ Sorin, plz relax. Lucrurile in timp se clarifica, se limpezesc...

Stii Sorine...din toata tirasenia asta cu Axel, au rezultat si citeva avantaje...mari as putea spune... am cistigat prieteni noi, s-au facut legaturi cu forumisti/moderatori care in alta situatie nu ar fi fost posibil. Look on the bright side. smile.gif

Toate trec, Sorin... Tu poarta-te in asa fel, ca atunci cind te uiti in urma sa nu iti fie rusine si sa nu ai nici regrete. Asa fac si eu.
O sa fie bine, o sa vezi. smile.gif
Ceaaaaaaaau. Numai bine.

YoyoMan
Ligia - imi pare bine sa te revad mwah1.gif
punctt
Dimineata am salutat pe cineva drag mie, dar nu mi-a raspuns. M-a ignorat, nici nu s-a uitat la mine... De ce? Nu am inteles. Cand i-am zis... si-a cerut scuze. Oricum, am un gust amar! Nu aveam nevoie de scuze. Nu am ce sa iert, dar am fost si sunt inca trista... Nu inteleg cum de nu s-a uitat macar la mine. Parca am fost invizibila. Poate este si vina mea... in ultimul timp m-am izolat, comunic foarte putin cu cei din jurul meu.
SORIN
O sa fie bine thumb_yello.gif Nu mai fi suparata, o sa treaca user posted image

Sorin.
SORIN
QUOTE (LigiaB @ 21 Aug 2004, 06:27 PM)
QUOTE (axel @ 21 Aug 2004, 12:45 AM)
Pana cand se hotaraste Mihai sa-mi indeplineasca cererea ca sa nu mai profite unii ca Ligia sa acuze conceptul de moderator pe nedrept.

@ Axel: Dramatizezi! (si tu stii asta)

@ Sorin, plz relax. Lucrurile in timp se clarifica, se limpezesc...

Stii Sorine...din toata tirasenia asta cu Axel, au rezultat si citeva avantaje...mari as putea spune... am cistigat prieteni noi, s-au facut legaturi cu forumisti/moderatori care in alta situatie nu ar fi fost posibil. Look on the bright side. smile.gif

Toate trec, Sorin... Tu poarta-te in asa fel, ca atunci cind te uiti in urma sa nu iti fie rusine si sa nu ai nici regrete. Asa fac si eu.
O sa fie bine, o sa vezi. smile.gif
Ceaaaaaaaau. Numai bine.

Buna Ligia smile.gif In loc sa te distrezi, stai si ne urmaresti hh.gif hh.gif

Sincer sa fiu, n-am nimic personal cu Axel.....mie nu mi-a facut nimic. Dar eu sunt unu care stie ce inseamna o prietenie adevarata, chiar daca nu e semnata si scrisa cu sange ca in trecutul meu.

In mare, nu mi-e rusine cu nimic, sigur nu cu trecut-ul si asta pt. simplu fapt ca daca am gresit, am stiut sa recunosc si sa-mi cer scuze, in ciuda orgoliu-ului!
In mare nu regret, chiar daca gresesc...oameni suntem thumb_yello.gif

QUOTE
din toata tirasenia asta cu Axel, au rezultat si citeva avantaje...mari as putea spune... am cistigat prieteni noi, s-au facut legaturi cu forumisti/moderatori care in alta situatie nu ar fi fost posibil.


Imi pare bine smile.gif

Best regards.....

Sorin.
punctt
QUOTE (SORIN @ 21 Aug 2004, 10:37 PM)
O sa fie bine thumb_yello.gif Nu mai fi suparata, o sa treaca user posted image

Sorin.

O sa treaca... da! Au fost si-o sa fie altele mai rele... smile.gif
mutulica
ma enerveaza la culme ca nu pot sa imi controlez latura emotionala ... si cind nu gindesc sau nu am destula rabdare, fac doar prostii...

mutulica
QUOTE (axel @ 21 Aug 2004, 12:45 AM)
sa nu mai profite unii ca Ligia sa acuze conceptul de moderator pe nedrept.

lasa domnu moderator, nu mai fa pe martiru' ca nu-ti sede bine
cactus
QUOTE (mutulica @ 22 Aug 2004, 06:01 AM)
ma enerveaza la culme ca nu pot sa imi controlez latura emotionala ... si cind nu gindesc sau nu am destula rabdare, fac doar prostii...

Vai ce coincidenta, tu draga spoton.gif
mutulica
@cactus - si pe tine te enerveaza latura mea emotionala?
YoyoMan
Ma enerveaza ca-s alergi la nush ce buruieni si stranut si mucesc de nu mai inteleg nimica... mad.gif
LigiaB
@YoyoMan: Multam fain Yoyo, ma bucur sa te revad deasemenea. smile.gif
Cu privire la alergia ta, iti pot da un mic sfat, daca nu te superi rolleyes.gif Pe ureche chiar in partea din top, partea superioara, cam in mijloc (D-ne ca nu stiu ce sa explic laugh.gif cred ca o sa trebuiasca sa iti desenez pina la urma rofl.gif ) este un punct care daca il tii strins, te lasa alergiile. Folosesc mult acest punct pe clientii mei si pur si simplu face minuni, spun asta, ca rezultatele sint imediate. smile.gif
Spune-mi daca vrei more info, iti pot baga un email cu mai multe detalii. tongue.gif

@ Sorin: Am ajuns acasa Sorine, le cam dorm pe dos laugh.gif ma tot scol la 5 dimi ca pic de somn la 8 seara. Imi revin eu. rolleyes.gif

@ Mutulica: Mai Mutulica tu zici ceva de latura emotionala....asta inseamna ca esti emotiv? rolleyes.gif tongue.gif
Jazz
@Yoyo rofl.gif
Bietul de tine... Ascult-o pe LigiaB ca nu se stie... s-ar putea sa nu mai mucesti... mwah1.gif
mutulica
Ligia - de fapt sunt doar un prostovan, dar imi e asa de greu sa recunosc...
si mai am si probleme cu dopaminele alea... nu ma tine naiba pe fundul meu, tre tot timpul sa fac cite o timpenie.
LigiaB
Am inteles exact la ce te referi cind ia spus "ca nu poti sta pe fundul tau", dupa ce ti-am citit semnatura. laugh.gif Mutulica da-mi voie sa ma abtin... mwah1.gif
mutulica
Ligia- macar de ar fi aia problema mea ...
YoyoMan
@Jazz - o ascult, o ascult pe Ligia - cum nu? wink.gif Fac orice sa scap! biggrin.gif
AIWA
Azi ? Ce m-a enervat azi?
Vremea de afara...e de stat in casa la gura sobei si de baut vin fiert si mancat mieji nuca tavalitzi prin sare...bine daca ai cu cine...cum nu am ...ma enervez de numa numa!
LigiaB
QUOTE (mutulica @ 22 Aug 2004, 09:53 PM)
Ligia- macar de ar fi aia problema mea ...

Mutulica...Garfield te-a scos.... unde-i smiley cu facaletu'... laugh.gif
ok, ai 1-0 devil.gif
janine
ma irita la culme faptul ca am pus shi eu niste mesaje pe Ochiut atoatevazator sau cum ii zice shi acum nu pot sa citesc reply-uri...not fair cry.gif acum eu de unde stiu ce raspunsuri "lamuritoare" mi-au dat cei de acolo..... cry.gif
Antont
Pai subectu ala a fost sters fiind considerat reclama rofl.gif ....Io pot sa zic ca am raspuns acolo ca sint oPsedat, in rest nu stiu ce s-a spus ca intrebarile/raspunsurile ontopic nu le-am citit rofl.gif
janine
bine ca eu am ramas cu frustrarea ca poate mi-au raspuns inteligent cry.gif ...sau...neah nu cred, dar oricum era interesant sa le vad punctul de vedere al "profanilor" rofl.gif
caesar
Ma enerveaza statul degeaba.
Olaf
Ma enerveaza ca trebuie sa scriu un program aproape identic cu unul pe care l-am facut acum o luna. Si nici pe ala nu mi-a placut sa-l fac. Si nici nu se preteaza la copy+paste. 50.gif
YoyoMan
Frizerul!








PS: va dati seama ce fatzau am?! rofl.gif laugh.gif
mutulica
ca sunt un idiot. stric tot ce ating
cactus
Azi, la ora asta, pe mine m-a inervat ca Mutulica vrea o tarie (whisky, tequilla si alte zemuri sfinte) pe care sa le bea singur. Pai maaaaaaaaaa, nu stii tu ca lime in colt este o biblioteca, i-am zis "La doi limbrici"; de ce nu vii sa ne lecuim impreuna...ca-i mai cu spor devil.gif EGOISTULE... spoton.gif rofl.gif drunk.gif
SORIN
M-a enervat faptul ca un respectabil forumist ( mie cel putin ) m-a anuntat ca a parasit Hanul definitiv in urma unei banari de doua saptamani sad.gif Si are un mare credit pe aici, perfecta dreptate, dar asta e 50.gif

M-au enervat unii forumisti care tot posteaza la subiecte la care habar nu au despre ce e vorba....dar sunt iuti la tastura si la spiciuit informatii de pe net sad.gif

M-a enervat faptul ca o fosta eleva de a mea a fost atacata ieri noapte si e in stare de shoc psihic....dar imi pare bine ca nu a uitat lectia primita de la mine si a scapat nevatamata corporal!!

In mare am draci, nervi si cred ca am sa evit sa mai postez pe aici azi sad.gif

O saptamana buna tuturor....

Sorin.
SORIN
QUOTE (cactus @ 23 Aug 2004, 08:59 PM)
Azi, la ora asta, pe mine m-a inervat ca Mutulica vrea o tarie (whisky, tequilla si alte zemuri sfinte) pe care sa le bea singur. Pai maaaaaaaaaa, nu stii tu ca lime in colt este o biblioteca, i-am zis "La doi limbrici"; de ce nu vii sa ne lecuim impreuna...ca-i mai cu spor devil.gif EGOISTULE... spoton.gif rofl.gif drunk.gif

Poti sa-l scuzi, ca e membru impreuna cu mine la Marea Loja A Handicapatilor thumb_yello.gif

Sorin.
cactus
QUOTE (SORIN @ 23 Aug 2004, 09:08 PM)
QUOTE (cactus @ 23 Aug 2004, 08:59 PM)
Azi, la ora asta, pe mine m-a inervat ca Mutulica vrea o tarie (whisky, tequilla si alte zemuri sfinte) pe care sa le bea singur. Pai maaaaaaaaaa, nu stii tu ca lime in colt este o biblioteca, i-am zis "La doi limbrici"; de ce nu vii sa ne lecuim impreuna...ca-i mai cu spor  devil.gif EGOISTULE... spoton.gif  rofl.gif  drunk.gif

Poti sa-l scuzi, ca e membru impreuna cu mine la Marea Loja A Handicapatilor thumb_yello.gif

Sorin.

n-aveti un loc in plus...platesccotizatie retroactiv spoton.gif
SORIN
Gradina e mare si poarta-i deschisa larg de tot thumb_yello.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.
mutulica
Chiar ca sunt handi.... Nici acum nu reusesc sa ma trotilez asa cum am nevoie. Cum mama naibii sa scpa de probleme daca nici asa nu pot sa scap de belele.
Ce timpenie.... vreau sa ma imbat ma!!! si nu reusesc. Ce ma nerveaza. Handi ce sunt...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.