Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Olaf
O durere de cap si o senzatie de raceala...
Cla
Ne-a crapat net-ul timp de 3 zile.
Nu ca ar fi asa de rau, dar nici macar telefonul n-a mers.
Saraca femeie... tongue.gif
Fantasee
M-a enervat azi ca i-a crapat net-ul lui Cla rofl.gif.
punctt
mai multe ranting.gif 50.gif frusty.gif
Carmi
ACCES-ul programul ala tamp de la saga gates!!

ma enerveaza neputinta si sunt de-a dreptul furioasa..... ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
John B
m-am dus sa bag benzina fara bani. si bineinteles ca benzinaria n-avea cititor de carduri. biggrin.gif Am lasat buletinul, o sa-l recuperez mai tarziu.
LINICA
Azi m-a enervat ziua de ieri.
Ptiu, ptiu, duca-se pe pustie si sa nu mai vie! biggrin.gif
jude
Memoria mea, care e doar cand vrea ea, nu cand trebuie. cry.gif
nefertiti-old
da, iar eu am tot vorbit de inghetata aia si cand am fost la cumparaturi am uitat s-o iau! mad.gif
Zed
Pai oricum nu aveai reteta .
nefertiti-old
pai ma riscam devil.gif
contur
faptul ca 'azi' a inceput acum 7 ore si 49 de minute, si eu sunt treaza de tot atat timp! does that make any sense??? hh.gif
nefertiti-old
de ani de zile ma trezesc sambata prea devreme, desi e singura mea zi libera, in care as putea dormi cat vreau. obisnuinta mad.gif
nefertiti-old
cand sa mai adorm si eu, s-au gasit unii din bloc sa se certe pe hol, in dulcele stil sudist 50.gif . de o juma' de ora o tin in urlete! cata tiganie, fratele meu! mad.gif
One_Last_Dance
Singuratatea ce creste usor, usor, usor... ca o mangaiere suava si cuprinde toata frumusetea peisajului inconjurator intr-o aura de tacere...
flori
Mi-am bagat o perie-n par si nu mai pot sa o scot hh.gif wub.gif laugh.gif cum plec la coafor... ce mi-or face ?
flori
Am fost nevoita sa ma tund! laugh.gif Coafeza s-a chinuit o ora sa scoata peria si pina la urma am hotarit sa taiem parul ca nu am gasit alta solutie! wub.gif
nefertiti-old
vantul! mad.gif
sunny26
ca ninge si traficul e infernal.... mad.gif
mdA!
vestea ca p**a bani!
punctt
frigul ranting.gif
John B
raspunsuri evazive la intrebari foarte clare
nefertiti-old
e f urat afaraaaa! ninge sau lapoviteaza sau ce pusca mea face! mad.gif

vreau intr-o tara unde nu exista iarna! cry.gif
Olaf
Am senzatia ca merg in gol... Nu-mi iese nimic.
jude
Am pierdut prea mult timp pe net.
Endgegner
tusea si racealaa astaaa
coconut
QUOTE (Endgegner @ 15 Mar 2006, 01:39 AM)
tusea si racealaa astaaa

Idem! sad.gif
ausländer
O colega de la cursul de greaca. De obicei vorbeam, glumeam foarte mult si mergeam impreuna, o bucata din drumul spre casa. Acum, certati fiind, a zbughit-o imediat ce s-a terminat cursul. mellow.gif
nefertiti-old
nu stiam ca mi s-a terminat laptele condensat si acum beau cafeaua fara mad.gif
John B
ploaia/lapovita si ninsoarea asta ce nu se mai opreste
Mihai
O... fufa nonono.gif

biggrin.gif
LINICA
Azi m-a enervat ca pana acum nu s-au sters toate mesajele off topic de la Laura Stoica, o stea printre stele. sad.gif

Olaf
Unu' care se crede suficient de destept incat sa catalogheze pe cine vrea el "ala e prost". Si cand evidenta ii arata ca nu este chiar asa, o baga pe aia cu "Vaaai, n-as fi crezut. Dar in esenta lui tot prost e!". 50.gif Nu pot sa sufar oamenii astia.
One_Last_Dance
Bucuria mea- ma enerveaza cumplit, seamana cu un melc - in timp ce tristetea este un cal de curse naravas... tongue.gif
Cucu Mucu
Raportez, azi nimic. Da' sa vedeti maine!
nefertiti-old
tiganca aia nemuritoare care striga fiarele vechi
Endgegner
Geoana cu tampitul lui apel " Fac apel la toata lumea din partid sa fie retinuta, mai ales in aceasta perioada agitata si tensionata pentru PSD...." Imi aduce aminte de Ilici...Fac apel, acum este trei fara un sfert...

JOS COMUNISTII!
One_Last_Dance
Tacerea ta - care a ajuns sa fie offtopic, dar Te Iert... pentru ca stiu, merit sa o aud doar eu la ureche...
Fantasee
Nimic ... ma enervez asa de rar, ca incep sa cred ca ar cam fi cazul sa merg la medic rofl.gif.
Cla
Vino la mine. Eu practic nonenerv smile.gif
Dupa preferinte, si cu supozitoare rofl.gif
jude
Tocmai m-a enervat un coleg. Si mai enervant e ca a reactionat cam in stilul meu. hh.gif ranting.gif
Serenity
M-am trezit cu noaptea-n cap, m-am tarat cu chiu cu vai pana la baie sa ma spal si sa m machiez.... doar ca sa merg 20 de metrii pana la orange shop sa vad ce telefon vreau.... Eu credeam ca o sa-l si iau!!! Ca de vrut, ma hotarasem de mult! cry.gif
Fantasee
QUOTE (Cla @ 18 Mar 2006, 02:51 PM)
Vino la mine. Eu practic nonenerv smile.gif
Dupa preferinte, si cu supozitoare rofl.gif

Multumesc, doctore. Esti un scump - ai reusit sa ma enervezi spoton.gif .
One_Last_Dance
Asteptarea - intotdeauna ramanea ceva de asteptat, ceva de spus, ceva de dorit... si totusi, am noroc, ma calmeaza rabdarea, cu rabdarea treci marea, eu am trecut-o... wink.gif
jude
Mi-am inceput ziua prost si am baut o cafea cat se poate de rea. dunno.gif Poate daca ma ascund, scap de urmari... ph34r.gif
mdA!
ca a uitat colega-mea sa imi aduca tigari si stixe si-s indoita de foame de-azi noapte
Olaf
Sefu'. E scarbos. Si incepuse atat de frumos ziua... prea frumos pentru o zi de luni.
menthoru'
O nesimtita de masea. Arghhh sunt momente in care-mi vine sa ma dau cu capul de toti peretii!
nefertiti-old
vazusem acum cateva zile un tricou cu model din ala de camuflaj si azi cand am mers sa il iau nu mai era cry.gif
Cla
Merge unu la doctor:
"Beti? Tremurati??"
"Nu, majoritatea o împrastii..."
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.