Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
axel

unsure.gif innocent.gif 44.gif
Mihai
Ce-i, doresti o schimbare de titlu? jamie.gif
Nu se poate. nonono.gif
Dark Angel
Mihai...chiar ar fi haios sa-i schimbi titlul...are el o imagine misto pe yahoo( donkey) ...cred ca i-ar placea nespus laugh.gif

nu-i bai, mi-a trecut...si nu ma suparase pe han rolleyes.gif

mercic, sefu, ca veghezi la linistea noastra. si un pupic pt. flori girlchat.gif

esti la fel de galant si in real-life?....poate mi te doresc ca si cadou de Craciun laugh.gif yay.gif flowers.gif
simonsays
poate va sparg la nara pe amandoi .. deci flower s-a suparat pe mine ca avataru meu de pe yahoo (sic ! ohyeah.gif ) pe sat ... adica bine ma fato, eu fac eforturi majore, si tu te superi ma ?? bineee.. lasa ca vezi tu ... devil.gif

nene Mihai, multam de sustinere... stiu ca voi, intre voi, fetele, va ajutati ... laugh.gif vezi, nu degeaba se indoieste lumea de genul caruia apartii .. harhar.gif

iar daca tot insisti.. aveam eu niste cereri, ce sa imi scrie sub avatar ... tongue.gif
Vornicum
Am stabilit cu unu ca in seara asta mergem la Club. N-ai sa vezi ... cica-i post si nu poate rofl.gif
janine
O prietena care nu m-a cautat 2 saptamani si m-a cautat doar azi sa imi reproseze ca a fost bolnava si nu am vizitat-o...asta dupa ce...la ultima discutie mi-a inchis telefonul in nas cry.gif
axel
Cauciucul care e pe jumatate taiat...
AIWA
Un idiot ce a batut in usa...cica face un sondaj de opinie cu cine am votat/voi vota dar dupa ce a vazut cum i-am iesit la usa si mai ales in ce tinuta a uitat sa spuna de fapt ce si cum a...baiguit ceva ma scuzati si cam atit...din pacate datorita culorii "ambastre " pe care o avea afisata la vedere...s-a lipit si de ceva vorbe grele si un sut in kur ca sa stie ca data viitoare la etajul asta sint numai "portocalii"



PS daca nu eram imbracat lejer:) il bagam in casa si-l dadeam pe mana militiei insa a avut noroc ca nu am alergat asa "despletit" dupa el pe scari!
denise
sad.gif O raceala care m-a tinut in casa tot week-end-ul...
rebel
Lasă .. nu-i nimic .. îngrijeşte-mă tu pe mine şi-am să fac şi eu la fel tongue.gif
denise
tongue.gif Nu, ca esti minor, nu-ti dau nici macar raceala mea.
wink.gif Si tot raul are si ceva bun - motiv de chiul; abia m-am trezit. cloud9.gif
N.V.
...vecini mei inconstienti, lipsiti de inima, care pretind ca iubesc animalele si au grija de ele, cand de fapt isi inchid cainele intr-o camera si pleaca linistiti la serviciu. ranting.gif ranting.gif ranting.gif Bietul cutu' plange de o ora jumate si daca nu se opreste ma apuc si eu de plans sau incep sa vorbesc cu el prin tavan. cry.gif
Dark Angel
simon...o precizare: ca vacarul pe sat, draga, mie-mi place precizia wink.gif laugh.gif devil.gif

si sa stii ca eu nu ma pup cu fetele...imi place sa cred ca Mihai e barbat. girlchat.gif
axel
Afirmatia ta sugereaza ca ai oarecare dubii rofl.gif
Puss In Boots
Ma enerveaza ca a iesit Basescu ... 50.gif .... hmm.gif m-ar fi enervat si daca ar fi iesit Nastase rofl.gif
cactus
"Ce M-a Enervat Azi, bagati smile.gif"

Ca m-am uitat in oglinda cand mi-am taiat tzepii 50.gif ranting.gif Puteam sa renuntz la chestia asta....
mutulica
ca suna telefonu' ca disperatu si nu pot sa mai dorm
rebel
Pai n-ai dom'le butoane de on/off la el? Cabluri care pot fi decuplate? Chestii de protecţie minimă? tongue.gif
mutulica
am butoane... nu asta e problema... ideea e ca la anumite telefoane e musai sa raspund...
atit ca azi au sunat unii fara nici un rost, si au sunat si cu noaptea in cap
AIWA
Un anume Florin(rupt de beat) ce o cauta pe Cornelia ???? pe numarul meu de tel...si asta pe la 4 jumate dim sad.gif((( si nu o data ci chiar de 4 ori la rind....pina cand ...a ramas cred fara credit smile.gif) Asa ca azi am un "stress" voi avea grija sa ma delectez cu o gasca de SMSuri pe numarul lui!...deja de la 7dim pina acum cred ca au plecat cam 80buc (SMS Bomber)
mutulica
da-ne si noua numarul tipului
Mihai
QUOTE
Norton AntiVirus removed the attachment: postcard.christmas.php6356.bat.
The W32.Erkez.D@mm threat was detected in the attachment.


De 600 de ori pana acum. 50.gif
indubitabil
profu' de fizica, faptul ca m-am tuns si nu imi sta bine hh.gif (dusmanii imi spun cum ca asta este tunsoare care-mi vine devil.gif ), vacanta care nu mai vine si faptul ca nu ma pot ascunde undeva unsure.gif
mutulica
un robinet! f*ta-l cainii cu cine l-a intepenit
an_dra
Faptul ca..constat cu mahnire..imi iubesc fostul sot....brrrr cry.gif
Vornicum
Asta-i grav.
Eu cand imi vad fosta primul impuls e sa circul pe partea cat mai opusa.
Carmi
QUOTE (mutulica @ 15 Dec 2004, 01:57 PM)
un robinet! f*ta-l cainii cu cine l-a intepenit

Precum ziceam...un robinet poate deveni o problema tare enervanta la un barbat rofl.gif

pe mine inca nu m-a enervat nimic azi....sper sa reusesc sa nu enervez eu pe nimeni azi biggrin.gif
Vornicum
pe mine m-ai enervat ... ca esti prea perfecta si nu am sansa sa te scot la o cafea. Asta e, tu si colectionara sunteti inaccesibile cry.gif
xti
QUOTE
pe mine m-ai enervat ... ca esti prea perfecta si nu am sansa sa te scot la o cafea. Asta e, tu si colectionara sunteti inaccesibile 

iooooooooooooooi ... cu texte de-astea nu ai scoate la cafa nici pe tipele de pe calea aradului (locul de munca al producatoarelor) ... rofl.gif
Vornicum
eu am vrut sa sune pozitiv , domnu' xti. Nu fac misto acilea!
In plus carmi are 21 ani , cred ca-i plac intalnirile riscante wink.gif
Carmi
sorry.gif Perfectiunea e departe de mine....asa cum e si calea Aradului laugh.gif
Vornicum
Vezi , buey xti care este , ca nu am exagerat.
Ma iubeste wub.gif
xti
QUOTE
eu am vrut sa sune pozitiv , domnu' xti. Nu fac misto acilea!
In plus carmi are 21 ani , cred ca-i plac intalnirile riscante


bineinteles ... nici nu credeam ca faci misto ... tocmai de-aia a fost atat de haios ...

Ca don'soara Carmi are 21 de ani ... multumesc pentru o inutila informatie ... stiu si eu atata matematica wink.gif ...
oricum psihologia inversa o aplici la copii ... nu cred ca don'soara Carmi sau don'soara colectionara ar raspunde pozitiv la asa ceva wink.gif
xti
QUOTE
Vezi , buey xti care este , ca nu am exagerat.
Ma iubeste 

bineinteles ... da' invitatia la cafa tot n-a primit raspuns afirmativ ... asa ca poti sa speri si sa visezi frumos wink.gif
Vornicum
Ma bagi in ceata si nu-mi place cand nu stiu de tartacutza mea.
Ma duc undeva sa ma reculeg, of of mai mai.
Mdea...
xti
QUOTE
Ma bagi in ceata si nu-mi place cand nu stiu de tartacutza mea.
Ma duc undeva sa ma reculeg, of of mai mai.
Mdea...

laugh.gif atat de repede ?
sa ai o zi faina jamie.gif
Vornicum
Mersi , la fel

PS : Uite asa se invata relatiile inter-umane. Mi-a cazut perna dupe scaun. rofl.gif
gonen
ce ma enerva azi?

eu!
am treaba si nu am chef de nimic.


P.S Vornicum, carmi e la Tg. Mures. Tre' sa te duci acolo!
Carmi
QUOTE
.S Vornicum, cermi e la Tg. Mures. Tre' sa te duci acolo!


Cermi rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Mara
Pusi, eu zic sa ceri mielul! ohyeah.gif
mutulica
Carmi - robinetul e totusi o chestie banal de simpla... pt ca m-a enervat ieri l-am schimbat tongue.gif

Vornicum - ai actiuni pe calea aradului?

ma duc sa cumpar o tigaie, niste banda adeziva si un telefon mobil... poate reusesc sa fac un cadou de craciun

Vornicum
QUOTE (Carmi @ 16 Dec 2004, 11:19 AM)
QUOTE
.S Vornicum, cermi e la Tg. Mures. Tre' sa te duci acolo!


Cermi rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Baiatu vru sa fie istet si si-a dat cu stangu in dreptu.
Ma enerveaza astia de nu stie cum sa faca misto! ( am facut dezacord acilea, stiu asta wink.gif )
mutulica
te-ai scos... ai ajuns on topic
xti
QUOTE
Baiatu vru sa fie istet si si-a dat cu stangu in dreptu.

Istet sunt ... nu numa' vreau sa fiu wink.gif si cu stangul in dreptul dau numai cand dansez ca nu ma pricep ...
dar tu tot nu te-ai ales cu un date la cafa ... cu toate stradaniile rofl.gif
xti
Pe mine ma enerveaza femeile astea care nu dau sanse barbatilor atat de sensibi rofl.gif
Vornicum
Mai , tu te referi la mine!
Ma enerveaza rofl.gif

PS: De ce esti asa de simpatic dom'le xti? Nu mi se pare corect tongue.gif
gonen
QUOTE (xti @ 16 Dec 2004, 11:47 AM)
Pe mine ma enerveaza femeile astea care nu dau sanse barbatilor atat de sensibi rofl.gif

Dar Carmi (si nu Cermi), nu zise ca nu ii da lui Vornicum nici o sansa. ohyeah.gif
Vornicum
QUOTE (xti @ 16 Dec 2004, 11:45 AM)
QUOTE
Baiatu vru sa fie istet si si-a dat cu stangu in dreptu.

Istet sunt ... nu numa' vreau sa fiu wink.gif si cu stangul in dreptul dau numai cand dansez ca nu ma pricep ...
dar tu tot nu te-ai ales cu un date la cafa ... cu toate stradaniile rofl.gif

Daca te uiti tu bine si atent o sa vezi ca nu la tine am facut referire.
Ma enerveaza ca nu nimeresc nici din intamplare.
xti
QUOTE
PS: De ce esti asa de simpatic dom'le xti? Nu mi se pare corect

Sunt enervant de simpatic rofl.gif rofl.gif rofl.gif asta ca sa fiu si io on topic rofl.gif rofl.gif rofl.gif
xti
QUOTE
Vornicum > Daca te uiti tu bine si atent o sa vezi ca nu la tine am facut referire.
Ma enerveaza ca nu nimeresc nici din intamplare.

am vazut dupa ce am dat drumu' la pasarica ... biggrin.gif

QUOTE
bogho> Dar Carmi (si nu Cermi), nu zise ca nu ii da lui Vornicum nici o sansa.

da' nici ca-i dau laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.