Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
cociuba
-ma enerveaza unul care se crede mare inovator dar de fapt e doar obositor...
Tinkerbell
mad.gif Ca nu mai am timp! Nu mai am timp pentru nimic decat pentru lucru si iar lucru, de ceva vreme incoace... cry.gif Urasc chestia asta.
Mai ales ca stiu ca viata e in alta parte...
Lotte
Sunt saturata de ipocrizia minunatilor prieteni. 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif
jude
Durerea de cap, care a fost si ieri, este si acum si probabil va mai fi si maine. nonono.gif
One_Last_Dance
Ursuleţul Martinel... smile.gif
Fantasee
Ma dezgusta lipsa de delicatete a partenerilor de conversatie ... cred ca e prima data cand nu ma mai simt bine la han. sad.gif

Marcus hug.gif eu am plecat pe Luna.
Olaf
Fantasee, lasa-i, asa sunt ei: simt nevoia sa se paruiasca periodic laugh.gif
Le trece.
Marcus
Fantasee smile.gif Nu, tu ramai aici sa ne spui povesti la gura sobei hug.gif
Am generalizat eu... daca doua persoane m-au suparat, nu inseamna ca sunt suparat pe toata lumea. harhar.gif
Fantasee
Olaf - vad ca deja nu se mai cearta. Daca le-a trecut tuturor, trebuie sa-mi treaca si mie wink.gif.

Marcus ... deci nu mai esti suparici? smile.gif
Dea
azi m-a enervat o BIP de soferita incepatoare de tico, ce m-a blocat in parcare.. nu puteam pleca si trebuia sa ajung urgent intr-un loc... pana la urma am gasit-o pe soferita.. era chiar o BIP de soferita, cum de la inceput am presupus.. m-a enervat.. vreau sa-i fac reclamatie.. i-am luat numarul de la masina ..mda.. 50.gif
dascalita
...un om cry.gif care ma dezamageste din ce in ce mai des!
contraste
prea mult de munca....la munca !
nefertiti-old
iar e frig dunno.gif
coconut
QUOTE (nefertiti @ 12 Apr 2006, 08:36 AM)
iar e frig dunno.gif

Naşpa timp! Ne ia cānd cu cald, cānd cu frig! Adevărate frisoane! cry.gif
Lotte
Laringita!!! mad.gif mad.gif
Mara
Eu, ca m-am imbracat ca mimoza in tricou si e un frig! cold.gif
FreeStyle
desi am dormit 8 ore, inca mi-e somn si am o groaza de treaba. o fi ploaia de aseara de vina? cry.gif
John B
Am facut pana dupa 100 m dupa ce am plecat de acasa. mad.gif
Dea
si pe mine tot frigul ma enerveaza, mai ales frigul de la birou.. dar am remediu: de 2 zile mi-am adus radiatorul rolleyes.gif uff...
coconut
Ploaia şi că se-ncarcă greu hanuancutei.com! sad.gif
Marcus
Aceleasi persoane ca si ieri.
insanevrfx
vremea de afara. ploua de 2 zile ..m-am saturat!!! 50.gif
Felina
Nefe
Felina
oamenii de pe aici care nu pot discuta fara sa faca referiri la diferite persoane, in loc sa faca referiri la parerile acestora devil.gif
Felina
exergy, cu chestii de genul "?????????????????????????? ????????????????????????????"
Cucu Mucu
QUOTE (Felina @ 13 Apr 2006, 03:51 PM)
exergy, cu chestii de genul "?????????????????????????? ????????????????????????????"

Las-o , mei, ca e 'telectuala.
standing_stone
individul de deasupra care se gaseste sa dea gauri in perete (sau ce o face pe acolo)la cele mai nepotrivite ore ranting.gif
Cucu Mucu
Poi io's deasupra si sa-mi sara basca daca am dat vreo gaura...pana acum.
standing_stone
si musca de pe basca, a sarit si ea? sau a ramas acolo?
tongue.gif
Sushi
QUOTE (standing_stone @ 13 Apr 2006, 09:39 PM)
si musca de pe basca, a sarit si ea? sau a ramas acolo?
tongue.gif

Care musca mai draga? Tu stii cu cine vorbesti? Crezi ca Domnia Sa are vreme de observat muste? rofl.gif
Mi-am amintit... cea mai stupida forma de petrecere a timpului liber este observarea pasarilor in natura. Multi o practica. Dau si bani ca sa se poata uita la ele... unsure.gif
Cucu Mucu
Pasarilor sau pasaricilor?
Sushi
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/nl/5/50/Vogel.jpg

Lamurit? rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Carmelita @ 13 Apr 2006, 10:01 PM)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/nl/5/50/Vogel.jpg

Lamurit? rofl.gif

Io ma gandeam la astea. Da' acum, ma rog, fiecare cu pasaricile lui! laugh.gif
Sushi
QUOTE (mariusc2 @ 13 Apr 2006, 10:08 PM)
QUOTE (Carmelita @ 13 Apr 2006, 10:01 PM)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/nl/5/50/Vogel.jpg

Lamurit?  rofl.gif

Io ma gandeam la astea. Da' acum, ma rog, fiecare cu pasaricile lui! laugh.gif

Veizi misojinule veizi ce imajine gresita a muierii romance propaghezi! Veizi tu ca-tz aduce iepurasu fix... nika! devil.gif
jude
Azi ar fi trebuit sa plec la Sibiu, o saptamana departe de casa si curatenia aferenta rolleyes.gif Dar forurile superioare au hotarat ca stau acasa ranting.gif
Cla
Desteptatorul. Desi ma destepteaza in fiecare zi, nu mi-s mai destept decāt ieri hh.gif
Yvonne
Ca n-am tigari, ca n-am bani....cred ca ma las de fumat.
Tinkerbell
@ dificila: eu m-am lasat demult, dar nu din lipsa de bani ( ha! sa n-ai bani de tigari?....) ci din cauza de pneumonie dubla.
Erwin
un politai vigilent care m-a amendat pentru ca vorbeam la celular in timp ce conduceam masina "fara dispozitiv <maini libere>"
Marcus
Vrabiutele astea... ciripesc in continuu. tongue.gif
Olaf
Marcus, foloseste asta: 23.gif
Marcus
Olaf, prea adevarat graiesti! rofl.gif rofl.gif
Titus Herbert
Sefa!!!!! mad.gif +pistolaru'x100
One_Last_Dance
O dorinta - am incercat sa scriu pe cer toate literele din "alfabet" (fara sa ma opresc la o litera anume smile.gif ), dar n-am reusit.
LINICA
O discutie, care m-a influentat toata ziua. sad.gif
cipdecip
un taximetrist

nefertiti-old
a trebuit sa calc un pantalon, ca merg intr-o vizita si parca nu dadeam bine in blugi laugh.gif . urasc sa calc pantaloni, bleah!
jude
Net. mad.gif Mai bine renunt.
Lotte
Persoanele paranoice. mad.gif
Tinkerbell
Jeep-urile din care urla manele. Si-ti mai taie si fata la stop! mad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.