Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Dark Angel
Mara, am postat simultan...eu vorbeam cu Barrie, care n-are pile...dar asa frumos s-a potrivit cu postarea ta...nu-i asa ca nu te mai doare capul?hug.gif

bogho: ai auzit tu femeie care sa declare despre un barbat ca are cap? toti sunt niste aiuriti! roflmao.gif
gonen
QUOTE (flower @ 5 Nov 2004, 02:01 PM)
bogho:  toti sunt niste aiuriti!  roflmao.gif

eu nu!
Eve
pe mine m-a calcat pe bataturi un instalator care promisese ca vine si s-a dat batut..... cry.gif dificil cu clanul instalatorilor ph34r.gif
Dark Angel
colega cu pitici, ca nu vrea sa recunoasca ca are sanii mai mari decat ai mei laugh.gif
dead-cat
ce nu faceti un germiu intern care analizeaza problema, alcatuieste un studiu si apoi chestia se decide pe baza unui poll online? unsure.gif
gonen
QUOTE (flower @ 5 Nov 2004, 02:12 PM)
colega cu pitici, ca nu vrea sa recunoasca ca are sanii mai mari decat ai mei laugh.gif

e absolut si strict obligatoriu sa va cunosc pe amandoua! Ca sa va spun cine are sani mai mari sau nu! rofl.gif
simonsays
ma ofer tester ! rofl.gif

Mara, nu e obligatoriu sa te casatoresti cu pila.. e suficient sa intretii relatii sexuale, si sa pastrezi rochitza ... laugh.gif
Dark Angel
eh, abia am venit de la cafea unde s-a dezbatut indelung problema.
ne gandeam sa-l rugam pe colegul daniel sa-si dea cu parerea( saracu' are o nevasta urata si reeeaa), asa ca daca are noroc macar sa vada daca nu sa si atinga 2 perechi de sani misto... laugh.gif wink.gif
simonsays
aham.. incepe autodescrierea... "sani misto" ... bun, si ce mai detii, asa, demn de a ne spune si noua ? girlchat.gif laugh.gif
Dark Angel
draga, eu sunt modesta...vorbeam de colega...ea are 2 perechi laugh.gif roflmao.gif yikes.gif harhar.gif
ramona
Pe mine m-a enervat astazi foarte, foarte tare reluarea emisiunii lui Dan Diaconescu, invitata: domnisoara Nikita(sau cum se scrie ... Whatever!). 50.gif
Dark Angel
m-a enervat ramona: e on topic! laugh.gif unsure.gif yikes.gif
simonsays
flower, ma enerveaza ca respectiva colega a ta nu e in bucuresti... taaare i-as face o mamografie ... rofl.gif

na, tot ontopic ! roflmao.gif
Dark Angel
simon, sun-o, draga, ca a divortat vinerea trecuta...poate se muta la bucuresti! tongue.gif rolleyes.gif roflmao.gif
simonsays
aloo... n-am zis ca vreau sa o iau acasa ... e diferenta intre ce vreau sa-i fac, si ce poate ea sa-mi faca .... rofl.gif
Dark Angel
acu' e suparata, ma, s-a ridicat de la birou si a vrut sa iasa, numa' ca era usa deschisa si a luat-o in plin...ce-am mai ras roflmao.gif
Mara
QUOTE (simonsays @ 5 Nov 2004, 02:43 PM)
ma ofer tester ! rofl.gif

Mara, nu e obligatoriu sa te casatoresti cu pila.. e suficient sa intretii relatii sexuale, si sa pastrezi rochitza ... laugh.gif

Eh... si eu cand ii spun ca e oPsedat batran se ofenseaza. laugh.gif Pai nici n-ai citit macar ce era pe acolo si gata, te-ai si gandit la pile, sex... Si pe mine doar ma durea capul! rofl.gif rofl.gif
YoyoMan
Ca-s io idiot si fac niste greseli de copil de 15 ani... mad.gif Nu mai dau detalii... ce mai conteaza... Cred ca am ratat o sansa importanta pt mine pe plan profesional... cry.gif
cactus
QUOTE (YoyoMan @ 5 Nov 2004, 08:02 PM)
Ca-s io idiot si fac niste greseli de copil de 15 ani... mad.gif Nu mai dau detalii... ce mai conteaza...

Te crezi singurul???????????????????????????????ß
halcyon_lll
Azi m-au enervat niste nesimtite de ciori. Eu vroiam sa le fac poze, ele nu si nu. Tot zburau de pe o cruce pe alta. mad.gif Cata nesimtire!
cactus
QUOTE (halcyon_lll @ 5 Nov 2004, 09:47 PM)
Azi m-au enervat niste nesimtite de ciori. Eu vroiam sa le fac poze, ele nu si nu. Tot zburau de pe o cruce pe alta. mad.gif Cata nesimtire!

Erai in cimitir...??? roflmao.gif
halcyon_lll
Da ... si ce gasesti tu de ras ? huh.gif
YoyoMan
QUOTE (cactus @ 5 Nov 2004, 09:44 PM)
QUOTE (YoyoMan @ 5 Nov 2004, 08:02 PM)
Ca-s io idiot si fac niste greseli de copil de 15 ani...  mad.gif Nu mai dau detalii... ce mai conteaza...

Te crezi singurul???????????????????????????????ß

Da mai cactus. Dar cand astepti o chestie si te pregatesti si o f$%@ pentru ca esti capos... asta se numeste prostie... care se intoarce impotriva ta... cry.gif
nefertiti-old
Nu functioneaza automatul de cafea. mad.gif
Blakut
Ahhh!! Nu mai am bani! Aproape deloc. De unde iau tigari? Dar bere!? Nuuuuuuuuu!!! Trebuie sa mai fac bratari.

Sunt o leguma.
Dark Angel
am avut un cosmar su sefa...si azi a venit la birou capsata raaauuu sad.gif
mi-a zis o colega ca a pisat-o tot week-end-ul cu sms-uri veninoase... 50.gif

edit:nu gasesc optiunea edit... laugh.gif

o veste proasta
Dark Angel
netul...ca merge prost... sad.gif
FaiLuRe
Azi i-am injurat bine pe aia din cauza carora s-a luat curentul in camin, desi a fost doar pt. o secunda. Insa a fost dejuns sa restarteze toate calculatoarele din camin si sa starnesca un cor de huiduieli si injuraturi.
gonen
astia de lla office care incepand de azi nu ne mai du fise pt. cafea.
Carmi
Bogho poate treci pe ciocolata fierbinte si iar imi faci pofta

sa stii ca aia o sa fie la ce m-a enervat azi tongue.gif
mutulica
ma enerveaza ca ploua...

btw... Carmi, ce zici de niste mars tongue.gif
Cla
Ma enerveaza ca NINGE!! 50.gif Prima zapada anu' asta... urasc mizeria asta alba, ca de fapt toata iarna ranting.gif
cactus
QUOTE (Cla @ 9 Nov 2004, 09:14 AM)
Ma enerveaza ca NINGE!! 50.gif Prima zapada anu' asta... urasc mizeria asta alba, ca de fapt toata iarna ranting.gif

I love it... yeah.gif dance.gif clapping.gif
Cla
Atunci hai la mine, poti sa te dai cu sania de pe acoperis biggrin.gif
gonen
QUOTE (Cla @ 9 Nov 2004, 09:14 AM)
Ma enerveaza ca NINGE!! 50.gif Prima zapada anu' asta... urasc mizeria asta alba, ca de fapt toata iarna ranting.gif

ma enerveaza ca la noi inca nu ninge 50.gif

QUOTE (cactus @ 9 Nov 2004, 09:31 AM)
  I love it... 


dance.gif dance.gif dance.gif
Dark Angel
avem un virus pe server si nu-mi merge mail-ul... sad.gif
Aramis
frigul de afara, brrrrrr
mutulica
ma enerveaza ca ma enervez pe prosti... sunt mai prost ca ei
mdA!
TOT.
nefertiti-old
Niste vesti. sad.gif
Dark Angel
Faptul ca una dintre colege( o tipa super, una dintre putinele persoane pe care se poate conta) si-a gasit alt loc de munca si pleaca....
ar trebui sa ma bucur pt. ea...dar o sa-mi lipseasca atat de mult sad.gif cry.gif
gonen
nesimtitii de taximetristi care pe la ora 1 noaptea nu vroiau sa ma duca de la Gara pana in Militari si astfel, pe o vreme mai mult decat ploioasa a trebuit sa merg pe jos pana acasa.
trustbyte
ploaia rece.

am pantofii uzi, pantalonii...o senzatie naspa.. hh.gif


vreau in paaaat, la calduricaaa lang-o dulce maimuticaaa! spoton.gif
mutulica
ca trebe sa imi tot aerisesc caloriferele ca sa am caldura
Cla
In locul tau le-as scoate aerul rofl.gif
nefertiti-old
Ploaia 50.gif .
simonsays
voi, ca va vaicariti ca niste babe ! harhar.gif
nefertiti-old
De cateva minute ma enerveaza ca toata lumea se ia de statusul de la al meu YM. mad.gif laugh.gif
Antont
Pe mine ma enerveaza ca mi-e foame mad.gif
mutulica
pe mine ma enerveaza ceva...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.