Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Onix
Dupa nu stiu cate zile vad ca am mancat o litera intr-un mesaj de-al meu, asa ca "membri" la mine se scrie articulat doar cu un i. Pardon sorry.gif Fascinant motiv de a ma enerva, nu?
Nico
Sunt cicalita si exasperata. Nu fa asa... fa asa, de ce aia nu ai facut, cand ai de gand sa faci aialalta. Vreau sa respir...
DeeDee
M-a enervat ca oricum nu stiu de mai am telefon ca nu ma suna nimeni
ca m-au prins ai mei ca nu am fost la scoala
ca a trebuit sa conduc in mijlocul zilei cand se merge cu 5 la ora
Si lista e deschisa....
Ahriman
M-a enervat ca nu prea am invatat... ca ma ustura gatul in continuare de vreo 3 saptamani... ca nu ma simt prea bine...
Antont
Ma enerveaza ca am uitat sa-mi iau de mincare si mi-e foameeeeee cry.gif cry.gif
rofl.gif
DeeDee
ma enerveaza ca nu am bricheta langa mine si mi-e lene sa ma duc sa caut
P.S: tutunul dauneaza grav sanatatii
P.S2: dar calmeaza nervii si alunga plictiseala
Antont
Am io foc, faci tu ceva de mincare? rofl.gif rofl.gif rofl.gif
DeeDee
Pai depinde ce vrei... ca eu in bucatarie, ma descurc dar pana la un punct(mi-e frica de uleiul incins, as fi in stare sa imi iau casca de moto ca sa iau tigaia de pe foc blush.gif rofl.gif )
Antont
Merg si niste sandwich-uri, macar sa fim in siguranta rofl.gif
DeeDee
daca ai incredere eu le fac dar nu se accepta reclamatii ulterioare devil.gif
Antont
hmm.gif sa risc, sau nu risc? rofl.gif ...hai fie, in fond n-o sa mor......sper rofl.gif
DeeDee
Daca nu te deranjeaza spitalele, clismele si spalaturile stomacale.... esti invitatul meu pentru o cina
Antont
O cina nu refuz rofl.gif .....chiar daca imi aduc haleala de acasa evil.gif
DeeDee
ia si pentru mine ca sa fim amandoi in siguranta
punctt
50.gif
dunga albastra, mi-am citit foarte greu e-mailul...
inchide odata calculatorul, doar asta aud...

p.s.am facut 4, apoi 7, o sa mai incerc, e fain.smile.gif
Jazz
M-au enervat nebunii astia care schimba benzile fara sa semnalizeze si ma trezesc cu ei in fata asa din senin. Si m-au enervat si gropile, mama lor... ranting.gif
Tyra
azi m a enervat una pe trecerea de pietoni. am franat sa treaca desi ea se oprise ca proasta langa trotuar. m a facut aiurita. pana la urma am injurat o.

era dimineata, aveam nervi. in alte conditii n o bagam in seama. mai sunt si oameni prosti pe lume.
Jazz
rofl.gif
Tyra,
ce te faci daca te aud cand ii injuri?
Tyra
te faci ca n ai auzit biggrin.gif
mutulica
m-a enerveaza ca ma enervez
Carmi
Moor de nervi ca n-am messengerrrrrrrrrrr!! 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif
DeeDee
Azim-a enervat ca nu am vorbit cu nimeni, dar cu nimeni... am stat all day si m-am uiat la televizor. Sunt curioasa daca mai stiu sa vorbesc
Aramis
M-a enervat o persoana, eu incercam sa-i sugerez ceva si el ma intreba ca un imbecil "pot sa te ajut cu ceva?" Baietii astia chiar nu pricep nici o aluzie?!?!
Nico
In fiecare zi ma enerveaza conexiunea asta prin mobil, dar stiti cum 50.gif devil.gif , am s-o schimb.

@DeeDee azi m-ai "enervat" si tu (nu o lua la modul serios) pentru ca te plangi in continuu ca nu vorbesti cu nimeni, ca nu te baga nimeni in seama la Han ranting.gif... Mie imi esti simpatica si daca as fi mai apropiata de varsta ta te-as bombarda cu PM-uri si telefoane. Sigur o sa-ti faci prieteni aici asa ca fii optimista thumb_yello.gif
(Un mesaj trimis din simpatie smile.gif )
DeeDee
@nico si tu imi placi... nu de cei de la han ma plangeam.... ci de "prietenii" mei. Cei de la han se poarta doarte frumos wub.gif
Serenity
Pe mine de nu stiu cate zile nu m-a mai enervat nimic.. E de rau? Sa ma enervez?
Oana
Ce m-a enervat azi? unsure.gif Hmmm..inca nimic da' ziua e lunga...
Nico
Daca ma enervam era bine, insa chiar m-am suparat. Cum de pot sa imi complic singura viata cand de fapt as vrea sa mi-o fac mai usoara. Nu prea mai imi iese nimic.
Eu ma iau da altii ca se plang, dar acum eu sunt cea smiorcaita...
DeeDee
Nico noi te iubim oricum... cat despre complicatiile vietii... pai daca nu ar fi ele ne-am plictisi sa ne fie mereu la fel
Nico
DeeDee, esti draguta, merci frumos!
halcyon_lll
Nico hug.gif ! Pink is the colour! thumb_yello.gif
Antont
Azi dupa-masa m-a enervat faptu' ca a inceput sa ploua tongue.gif
Onix
Ma enerveaza ca eu am partial luni si stau si pierd timpul. Rusine sa-mi fie! Si zau ca Hanul asta nu ma ajuta deloc 43.gif
Tyra
m a enervat un amic tongue.gif
punctt
dunga albastra......
Nu mai am rabdare.ranting.gif
Vegas2002
Pe mine ma enerveaza dieta pe care-o tin 50.gif 50.gif
Abea astept s-o termin............. ohyeah.gif
MonicaV
Ma enerveaza un tip care imi trimite mesaje de genul asta prin intermediul sitului colegi.ro (unde se inscriu absolventii diverselor institutii de invatamint si reiau legatura cu fostii lor colegi). Tipul e inscris ca absolvent al liceului meu, in aceeasi promotie. Nici eu, nici trei colegi nu il cunoastem. Dealtfel, el nu s-a prezentat si nu mi-a zis de ce imi trimite asemenea chestii, chiar si dupa ce l-am intrebat.

"Sunt o picatura de ploaie strivita intre pleoapele tale grele de visuri. Sunt un gand hoinar, ratacit in parul tau, roua diminetii tarzii incendiate de soare, secunda boaba de nisip cazuta in clepsidra fara de sfarsit. Sunt firul de iarba peste care treci acum grabita, sunt frunza pe care o tii ingandurata intre degete!"
allexa
De ceva vreme ma enervez singura. Am ajuns sa ma pricep destul de bine. Gasesc nod in papura si unde nu este. blink.gif
Monica poate lui nu i-ai explicat asa bine cum reusesti sa ne explici noua de obicei. Ca eu sunt sigura ca te-ar fi lasat in pace. 44.gif
rebel
Mã enerveazã tusea ...
MonicaV
L-am luat la rost pe tip. L-am intrebat de ce mi-a trimis asa ceva tocmai mie, ca nici nu ma cunoaste si se pare ca nici nu am fost colegi de clasa. I-am spus ca am gasit textele mesajelor lui pe Internet si i-am dat linkurile. Ce ma enerveaza e ca el ori nu raspunde, ori imi trimite alte mesaje de genul asta. Nu imi spune nimic precis, ca de exemplu de ce mi-a trimis mesajele.
DeeDee
m-a enervat ca ma curenteaza masina... am ajuns sa imi fie frica sa mai pun mana pe portiera... si m-a mai enervat ca iar a castigat scumacher
dead-cat
i hate spam 50.gif

un scurt review al correspondentei de azi 50.gif

un anume "Oscar Bruno" vrea cu tot dinadinsul ca eu sa stiu ca exista un rebate de 70% pe produse farmaceutice ca valium.
"Benny Thresa" in schimb, vrea ca sa devin cu 20 de ani mai tinar, otravindu-ma cu hormoni, care-mi imbunatatesc potenta cu 75%. thank you, Benny. lua te-ar devil.gif .
"Holli Youlanda" are pentru mine "MS Office XP Professional 2003" la numai 100$ si sigur nu e piratat.
Colonelul Samuel Kunte, however pare sa fie in relatii strinse cu un lider rebel din Kongo si are un cont de 35 milioane $ din care vrea sa-mi dea 20%, daca-l ajut sa-i scoata din Nigeria. ce-o fi avind Kongo cu Nigeria?
deci ii raspund:
QUOTE

My Dear Colonel,

Being employed by the military myself, i was rejoicing
over your e-mail. It's allways a great pleasure to hear
from a battle hardened dog like you seem to be. But
allow me to introduce myself. I am Captain Julian
Felipe Hernandez from the Armed Forces of Paraguay. Our
department belongs to the Forest Scouting Special
Forces Division which is most vital branch in our army.
Given the unique topography of our homeland, of which
you undoubtly are aware of, our Forest Scouting Special
Forces Division (FSSFD from here) is employed mainly
against those rogue raiding parties formed by natives
which criminally strip-search the forest of invaluable
nutritive excrescences, like blackberries, wild
strawberries and other medically critical ferns.
Sadly, due to the economic development of South America
lately, the Department of Homeland Defense (DoHD) has
cut back funding for FSSFD, most notably in the area of
forest razing equipment and supplies (especially fuel
for chainsaws), liquid napalm for flamethrowers and
crankshafts for the armored volkswagen beetle cars,
which are critical to our patrol duties. So as you can
see, the funds offered through your generosity are
utmost welcome. I cannot even bear the thought of
having to skip our weekly Xenocide party, which, this
weeks runs under the motto "shoot the indian".

So just say where and when and we'll be there to collet
the cash. I've got a few guys here, they are very much
thrustworthy, having served the now defunct Mr. Zeljko
Raznatovic from Serbia, of whom you certainly have
heared a lot in the news during the late 90ies. Too bad
that some of them are wanted by interpol, but i'm sure
this is a very unfortunate mixup. Please do not forget
to tell what percentage we will recive.

But allow me to ask you a few questions. Like who is
Col. Godwin Christopher you mentioned? Is that one of
your adjutants? Does he know about the money? And i
just remembered, i heared your name before. Did you see
that american TV-show during the 70ies? I think the
title was "Roots", featuring an african slave being
kidnapped by white slave-hunters and shipped to Alabama
(if my memory serves me well). Guess what? His name was
"Kunte", just like yours. Are you related to this man
by any chance?

Best Wishes and eager to hear from you

Maj. Julian Felipe Hernandez
FSSFD, Ejército de Gente Nacional, Asuncion, Paraguay


sa vedem ce raspunde. poate ma imbogatesc 50.gif
denise
In general ma enerveaza dimineata de luni. Azi insa a trebuit sa merg cu un anumit tramvai roz, cica mult mai rapid (asa zice Basescu) si am intarziat o jumatate de ora, desi am plecat la timp.

PS. Dead-cat, you're a bad cat! ohyeah.gif Am vazut mai demult un documentar pe BBC cu aceste retele si cat de bine s-au specializat nigerienii in astfel de afaceri. Daca te consoleaza- multe familii din Anglia si SUA au patit-o si au pierdut bani grei.
Valheru
azi, ca si in multe alte zile, m-au enervat anumite persoane care desi au computer si au avut contact cu computerele inainte chiar sa ma nasc eu ma bat la cap cu tot soiu demici chestii ca de exemplu instalarea unui fax in windows!
punctt
Acum nu mai e dunga albastra, ce bine ca am scapat de ea.
Verdele, e mai frumos....smile.gif
Ma enerveaza, ca trebuie sa dorm...hmm.gif
Tyra
ma enerveaza faptul ca maine am test si nu prea am invatat
punctt
Si dunga verde ma enerveaza...50.gif 50.gif 50.gif
Ce-o fi avand oare?
Am reusit doar doua mesaje sa trimit. 50.gif
Onix
^mami^6, te rog, spune-mi si mie ce este cu dungile ca nu mai pot. Ajung sa le visez pana la urma si tot nu stiu la ce te referi. biggrin.gif
punctt
...incarcarea...
Cand vreau sa trec de la o pagina la alta, uneori se face foarte,
foarte greu...50.gif, imi pierd rabdarea.
Alteori, merge cu "viteza luminii".... cloud9.gif
Acum, seara, este un cosmar.

De ce oare se intampla asta?
Nu mai inteleg nimic. 50.gif 50.gif
Serenity
M-a enervat ca a trebuit sa stau 2 ore in ploaie ca sa particip la nusht ce "spectacol" organizat de scoala cand 80% din colegii mei stateau fain frumos acasa la caldurica sau prin vreo pizzerie.. M-a trimis pe mine liceu` in germania sau mi-a oferit mie scoala asta ceva in toti anii astia?! Daca ma imbolnavesc vad ei pe mama devil.gif 50.gif 23.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.