Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Cla
han.gif maimeri flowers.gif
asta chiar ca-i idee buna laugh.gif tikky, ai pisica pe-acasa? check it out wink.gif
(eu cunosc chestii de-astea de la un iepure care mānca toate cablurile) biggrin.gif
ausländer
Locuitorii Bangladeshului care lucreaza ca freelanceri si iau proiectele celorlalti. Astia sunt tampiti?! Fac articole cu $2, cand nimeni nu cere mai putin de 6 parai?
tikky
QUOTE
asta chiar ca-i idee buna laugh.gif tikky, ai pisica pe-acasa? check it out wink.gif
(eu cunosc chestii de-astea de la un iepure care mānca toate cablurile) biggrin.gif

am cautat si pisul si iepurele, dar nici urma de ei laugh.gif


hug.gif maimeri, bine ai venit la Han !!!

mwah1.gif Cla
maimeri
Bine v-am gasit!(uff, am uitat sa dau buna ziua
maimeri
Multumesc de intampinare Cla, tikky sorry.gif : hug.gif
Endgegner
I h8 sa astept la notar...mai ales h8uiesc sa se bage altii cu "programare" in fatza...mama lor de troshcoletzi si bicubasi troshchetati...sa nu mai vb de functionari...
ausländer
Sora-mea. Si azi, si ieri, si maine si.... forever and ever! Amen! De-abia astept sa plece!
dascalita
Caldura sufocanta ! sad.gif
jude
Ca trebuie sa-mi tin gatul nemiscat.
Cla
Uf! ce-ai patit, jude?
jude
Eh, un fleac, leac babesc pentru dezumflat jumatate de gat tongue.gif .
Cla
Eh na, bine ca nu-i nimic grav smile.gif
Chestii de-astea minore patesc si eu daca dorm cu prea multe perne. Ma uit ca lupu' laugh.gif
ausländer
Una bucata american [incet-incet, incep sa ma enerveze toate natiile]. Din motive financiare [$7,50 in + blink.gif ], alege pe altcineva. Respectiva renunta, el imi trimite mesaj sa ma intrebe daca sunt disponibil, eu ii raspund cu 2 zile intarziere ptr ca sunt plecat din localitate, el alege pe altcineva ptr aceeasi suma propusa si de mine.
nefertiti-old
telefonul de la pasapoarte, care ba suna ocupat, ba nu raspunde nimeni la el! mad.gif
Mara
Iar daca iti raspunde careva pot sa bag mana in foc ca nu-ti da lista completa de documente. Asa ca fa-le o vizita, e mai sigur!
alysoft2003
QUOTE (nefertiti @ 3 Aug 2006, 09:39 AM)
telefonul de la pasapoarte, care ba suna ocupat, ba nu raspunde nimeni la el! mad.gif

AAA, draga Nefe, nu iti mai face zile negre, sta in natura lor sa nu raspunda la telefoane, alaturi de consulate si ambasade. Pana nu le-o pune cineva benzina la radacina, sa creasca mari. Dar neaparat sa fie benzina luata din bani publici, sa ramanem in bransa devil.gif
John B
Astia de la IT ca-s mai priceputi ca mine.
denise
sad.gif ca ma doare capul de doua zile ....
nefertiti-old
QUOTE (alysoft2003 @ 3 Aug 2006, 01:10 PM)

AAA, draga Nefe, nu iti mai face zile negre, sta in natura lor sa nu raspunda la telefoane, alaturi de consulate si ambasade. Pana nu le-o pune cineva benzina la radacina, sa creasca mari. Dar neaparat sa fie benzina luata din bani publici, sa ramanem in bransa devil.gif

Acum am vazut 'incurajarile' voastre! laugh.gif
Dar uite ca am rezolvat in 25 de minute, la ei, nu la telefon, asa ca fac cruce si ma gandesc sa aprind si niste lumanari, ca ceva nu e in regula! rofl.gif


Denise! hug.gif
mdA!
CNA-ul si tampiţelul hanului.
nefertiti-old
am uitat sa cumpar saci menajeri si un ghiveci mai mare pt o floare
John B
mahmureala asta ce nu mai trece...cred ca ma duc sa ma culc!
mdA!
"vitejii". astia care au o treaba anume sa fie destepti si mari si tari si fenomenali si para-exceptionali; de-ar trebui sa pici in cur de emotie numai cand te gandesti la ei.. si intotdeauna au mintea odihnita.
Dea
ma enerveaza cand primesc mailuri care incep cu: "auzi?" .....
mdA!
Open Office-ul
nu putea IT-ul sa imi lase un editor de text normal iar asta imi face niste mizerii de imi vine sa ma duc in padure!
:MAD:
Carmi
PRIETENUL::::AGAIN
nefertiti-old
o definitie
Dea
ca io asteptam ca fraiera un semn de viata si de fapt, lumea e plecata in concediu..
nefertiti-old
trebuie sa completez un tabel si n-am cheeef! dunno.gif dunno.gif dunno.gif cifre 6.gif
Endgegner
neste minoritari mai tuciurii...mancale-as coliva in urmatoarea saptamana
jude
o lipitoare dry.gif
Erwin
!@#$%^&*() nefasta!
nefertiti-old
ochelarii
Cla
A pierdut prietena mea abonamentul de mers cu mijloacele publice, mai era valabil inca 2 saptamani... dry.gif
Alti bani, alta distractie... ranting.gif
dor
prea multe
nefertiti-old
E a nu stiu cata oara cand citesc in EvZ, editia de vest (paginile de TM), un fel de istorie a orasului si a unor cladiri, fara mentionarea sursei de informare! Cine-i invata p'astia meserie, fratele meu??!
nefertiti-old
Mda, completare:
- mai devreme eram cocoţată pe scaunul de birou, ăla care se īnvārte, căutam o carte īntr-un dulap, şi era să cad!
- acum, īn timp ce făceam ordine pe la florile de pe balcon, am găsit o gānganie maaare, un soi de lăcustă!!! mellow.gif
Cla
QUOTE (nefertiti @ 22 Aug 2006, 10:22 AM)
E a nu stiu cata oara cand citesc in EvZ, editia de vest (paginile de TM), un fel de istorie a orasului si a unor cladiri, fara mentionarea sursei de informare! Cine-i invata p'astia meserie, fratele meu??!

Este un banatean german care tine toata cronica, Anton Zollner
Copiaza si traduc de la el, dar e nasol daca nu bagi si sursa, ai dreptate, de unde sa stie oamenii ca nu-s aiureli...
Pacat ca nu stii germana, dar poate poti sa traduci paginile online:
http://www.nauy.de/5.AUSDERGESCHICHTEDERTE...RGERFESTUNG.htm

smile.gif
Mickydutza
nimic in mod deosebit...mai mult faptul ca a fost o zi super plictisitoare , la fel ca si cele 30 inaintea ei...nu se mai intampla nimic pe la mine????? ranting.gif
Cla
Iar am ramas fara tigari. 50.gif
Si mi-e o leneeee sa ma duc sa cumpar... yawn.gif
Ma mir ca nu-s prea lenos sa va povestesc asta rofl.gif
De fiecare data zic ca ma aprovizionez pe toata luna, sa fie.
Daca nu mi-ar fi asa de lene, as fi facut-o din timp... hh.gif
nefertiti-old
Foarte putine chestii de aici au inscriptii in engleza. wink.gif
nefertiti-old
Plusez cu frigul. mad.gif
passenger
Reinstalatul sistemului...ore intregi pierdute mad.gif
alysoft2003
Pt asta exista system restore sau Ghost thumb_yello.gif ohyeah.gif spoton.gif
John B
O dobitoaca! Incepe sa ma calce pe nervi din ce in ce mai des...
nefertiti-old
Zaţul.
Olaf
Comentariile cuiva... iarasi... mad.gif
John B
Olaf, vezi ca n-ai voie sa te enervezi azi! 39.gif
dr.
...miscarea inceata (prea lenta pentru mine) a unora>>> blink.gif
passenger
agitatia din jurul meu hh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.