Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Yvonne
Ai dreptate... au rate.... unsure.gif
Endgegner
M-a enervat ieri atitudinea unora...adica nu ajunge ca te rupi in doua sa le faci un serviciu si ca mai si vi cu mainile pline vine si o propozitie cu..."aaa, pai asta nu ne trebuie, nu ne place, nu ne..."
Yvonne
QUOTE (Endgegner @ 13 Dec 2006, 10:04 AM)
M-a enervat ieri atitudinea unora...adica nu ajunge ca te rupi in doua sa le faci un serviciu si ca mai si vi cu mainile pline vine si o propozitie cu..."aaa, pai asta nu ne trebuie, nu ne place, nu ne..."

Invatatura de minte se numeste......
Endgegner
Mda, omu' cat traieste invata...da am sa iau si eu pe..nu ne...in brate...cam in stilul...nu ne (mai) intereseaza (pe viitor)... dunno.gif
Yvonne
Ei, nici asa...dar incepe fraza cu ...as vi vrut, dar nu stiam daca va.... smile.gif
Endgegner
No way Jose...dezvolt si eu auzul selectiv...
Yvonne
M-am enervat pe mine ca am uitat ieri sa fac ceva. hh.gif Acu mi-am adus aminte.
cipdecip
Idioti din blocul vecin au pus beculete enervante in geam... cry.gif
Fantasee
Tocul de şapte. Trec la opinci. spoton.gif
Cla
Ce-ar fi cu salupe facute din cauciucuri de masina... biggrin.gif
Fantasee
No way, nu se asortează cu aripile. rofl.gif
Blakut
Domne, e un banner sus acolo, cu o blonda si cu ceva despre formula 1... ma rog, dau click pe blonda si ma baga intr-o pagina cu basketball-isti transpirati. WTF???
Erwin
rofl.gif

păi formula 1 e în vacanţă aşa că blondele s-au mutat la sala de baschet! biggrin.gif

Blakut
DA, da nu erau blonde la sala de baschet...smile.gif erau niste negri transpirati... sad.gif
Yvonne
Cine m-a pus sa-mi citesc horoscopul pe 2007 ? hh.gif
Cla
Emma? biggrin.gif
Yvonne
Cine-i Emma ?
Cla
Revista aia emmancipata
Yvonne
QUOTE (Cla @ 18 Dec 2006, 09:31 AM)
Revista aia emmancipata

Prin urmare io nu-s EMAncipata. Stiam. Acuma stie toata lumea. cry.gif
Cla
rofl.gif rofl.gif Daca cineva stie ce om esti, ce conteaza o revista? wink.gif
Yvonne
QUOTE (Cla @ 18 Dec 2006, 09:54 AM)
rofl.gif rofl.gif Daca cineva stie ce om esti, ce conteaza o revista? wink.gif

Conteaza...face bine la imaginea de top rofl.gif hh.gif pentru uni e vital wub.gif
Cla
Se poate. Pt alea cu celularul la cur.
Yvonne
QUOTE (Cla @ 18 Dec 2006, 10:06 AM)
Se poate. Pt alea cu celularul la cur.

rofl.gif asta-i.....
jude
Am chef de vorba. 50.gif frusty.gif
Cla
Zi.
jude
Eh, Cla, lasa, pana la urma tot a trebuit sa ma apuc de munca... wink.gif tongue.gif
Yvonne
Am rasturnat pe jos un cos cu struguri la Market hh.gif
calfa
Aaaa ! Tu erai ! rofl.gif
Olaf
Pa mine m-a nervozat netu'. Care este.
tikky
pe mine nu m-a enervat nimic. deocamdata.
Olaf
Eh, ai vreme. laugh.gif
jude
Trebuie sa-i scriu sora'mii reteta de salata boeuf wacko.gif si e atat de lungaaaaa...

[poate ar trebui deschis si un "Ce va plictiseste in momentul asta?" rolleyes.gif ]
ausländer
O durere de cap care a inceput dimineata si n-a trecut pana acum. E simptom de gripa, ca ar mai fi si alte semne. sad.gif
Yvonne
Nu pot trimite niste poze
Cla
Cum, DQ? pe forum sau pe mail? unsure.gif
John B
Ca am petrecerea de firma in seara asta si nu pot sa ma destrabalez ca maine la 9 tre sa fiu inapoi la munca.
Erwin
încurcaţia circulată rău azi dimineaţă de un stric autobuzat
Fantasee
laugh.gif Foarte tare, frate Erw. spoton.gif
Yvonne
In fiecare noapte cineva arunca in fata blocului cam 10 flacoane goale de pepsi si apa minerala. Macar de le-ar lasa pline. wink.gif
Cla
QUOTE (Erwin @ 20 Dec 2006, 09:30 PM)
încurcaţia circulată rău azi dimineaţă de un stric autobuzat

rofl.gif scai sa hriem doar asa sa fedem ce ne vata mintea biggrin.gif
Yvonne
Imi pierd simtul umorului de altfel ultimul ramas, probabil din cauza insomniei de ieri. hh.gif
jude
Abia si-a revenit conexiunea si iar o ia pe aratura.
jude
Ce ziceam. mad.gif
Erwin
un vis urât
Cla
Brouzăru meu are un caş şi eu nu... mad.gif
mutulica
ma enerveaza ca sunt pline intersectiile de cersetori!!!
Cla
...si-ti mai si cersersc sa-ti spele parbrizul biggrin.gif
mutulica
vorbeam de cersetori ... tiganici cu copii mici in brate, ciungi si schiopi, nu de spalatori de parbriz...
aia macar fac ceva pentru bani
Cla
Scuze, ai dreptate...
dar si pe plozi tre' sa-i instruiesti cum se cerseste, de mici
tikky
netuuuuuuuuuu, sau mai bine zis, conexiunea lu' peste.
pe langa asta, nu merge nici sunetul la calculator, nu stiu cin' m-o pus sa reinstalez sistemul. trebuia sa ma duc la scoala de calculatoare, barem invatam si eu acolo ceva bun pe lumea asta.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.