Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
nefertiti-old
m-am culcat spre 2 si la 5 jumate mi-a dat cineva desteptarea mad.gif iar acum mor de somn hh.gif
insomnia
un client ""cunoscator in ale netului", care atat de cunoscator in ale compurilor si ale calculatoarelor si-a dat disable la placa de retea si mi-a tipat juma de ora in telefon ca nu e din vina lui...mare idiot.....
Zed
Mare-i gradina ta , Doamne ! blink.gif
nefertiti-old
am uitat sa imi iau catavencii mad.gif
Ovidius
De cateva zile nu stiu ce naiba are yahoo mailul, dar tot imi da eroare: ba ca nu merge aia, ba ca nu gaseste ailalta. Deja incep sa-mi pierd rabdarea...
nefertiti-old
am uitat ca se terminase cafeaua si nu mai am decat ness si nu-mi place frusty.gif
LINICA
Pleaca o colega. sad.gif

John B
mijlocul asta (care mi-a intepenit de 2 zile) si nu ma mai lasa...
nefertiti-old
ideile sefilor hh.gif
menthoru'
Cu scuzele de rigoare pentru offtopic, nefertiti, cred ca tu ai putea sa-ti deschizi singurica un topic de genul asta. Destinde-te draga, nu te mai enerva cu una cu doua. Numai tu postezi atat de intens aici. smile.gif
nefertiti-old
rofl.gif nu ma provoca, pls
Mara
Hai, menthore, provoac-o, sa vedem ce face!!! evil.gif rofl.gif
nefertiti-old
nu, nu, ca ma aPtin devil.gif
menthoru'
Ma enerveaza ca a plouat. Ma enerveaza lumea din jurul meu ca nu e vesela. Ma enervez eu ca-mi scade moralul de la chestiile astea. NU MAI POSTATI AICI. BE HAPPY!
Mara
@Nefe: ei lasa, stim, dar nu se stie niciodata cum te prinde omul cu garda jos si... ma amuz si eu putin. innocent.gif

@menthoru: eu sunt vesela si numai de a naibii postez aici! ohyeah.gif
John B
dau dintr-o boala in alta, ma lasa spatele, m-apuca raceala mad.gif
ausländer
Azi m-au enervat oamenii care se autoinvita la mine acasa. Grrr! Acum isi gasesc, cand am de lucru.
Endgegner
@ Ausländ3r...think 'bout the G36

Pe mine ma enerveaza ca trebe sa tin regim
Cla
ausländer, enjoy evil.gif

user posted image
ausländer
Cred ca incep sa ma gandesc serios la sugestiile voastre. Azi noapte, la ora 4, unul din "dragii" mei vecini se apucase sa asculte imnul echipei Rapid. yeahrite.gif Si pe urma de ce nu ar pune el si niste house? A trebuit sa ma mut in alta camera ca sa pot dormi. Grrrrrrrrr! I need at least a Desert Eagle.
jude
De o ora tot spun ca ma duc la somn si n-am reusit mad.gif
Serenity
QUOTE (ausländer @ 24 Mar 2006, 11:38 PM)
Cred ca incep sa ma gandesc serios la sugestiile voastre. Azi noapte, la ora 4, unul din "dragii" mei vecini se apucase sa asculte imnul echipei Rapid.

rofl.gif Poate sunt nebuna, dar eu te invidiez... Cel mai bine adorm cand simt ca e "viata" in jurul meu. rolleyes.gif
ausländer
Da, Sere, esti nebuna! tongue.gif Eu nu pot adormi cand e muzica la maxim.
ausländer
Azi m-a enervat conexiunea mea la Internet, care de cateva saptamani e de toata jena. Network cable unplugged - Local Area Network connected. Cam la asta se rezuma problema. Mai aiurea e ca ma deconectez si reconectez de cateva ori pe minut. Grrrrrrr!
Zed
23.gif Schimbatul orei diespam.gif
actionmedia
Azi nu m-am enervat, nici ieri tongue.gif
LINICA
M-a enervat ca m-am enervat pentru o nimica toata.
Astia au fost nervii mei naivi....
Data'q
$%^&$^& day!!!! 50.gif

O singura persoana m-a facut sa rad azi...In rest, toti au reusit mai mult sau mai putin sa ma enerveze cu ceva...Toti!....Mai putin una...Dar si pe aia am suparat-o eu...Cu starea mea...

$%^&$^& day!!!! 50.gif
ausländer
Azi nu m-a enervat nimic, deocamdata. Insa m-a enervat ieri... BAC-ul....altora. Din fericire, nu mai sunt decat vreo 2 luni jumate, dupa care urmeaza.... fun-fun-fun and.... more fun. Hopefully!
One_Last_Dance
O singura persoana m-a "supalat" astazi... TU.
- Unde esti? Nu te mai vad. Te-ai ascuns la celalalt capat de cer? wink.gif rofl.gif
Endgegner
QUOTE (ausländer @ 30 Mar 2006, 09:17 AM)
Din fericire, nu mai sunt decat vreo 2 luni jumate, dupa care urmeaza.... fun-fun-fun and.... more fun. Hopefully!

Do not get decieved after the 2 and a half months...remember what happend to you, young skywalker
coconut
Pe mine mă enervează de câteva zile (de când a ieşit bietul soare), puii de cioară care sar - împotriva voinţei mele - să-mi şteargă ba parbrizul, ba luneta! Nu-nţeleg de ce nu se duc la maşinile conduse de bărbaţi sau de ciori de-ale lor! L-am întrebat ieri pe unul şi mi-a răspuns sec: Nu vreau! (sic!) devil.gif
Endgegner
in momentul cand sare trebuie sa te muti mai inainte cu masina si cand da sa puna jegu' pe parbriz ii tragi o usa in plex. It works very good innocent.gif
Felina
Alexa evil.gif
nefertiti-old
inflatia de 'stiri' despre 'marele' meci
Olaf
Un fost coleg.
coconut
QUOTE (Endgegner @ 30 Mar 2006, 03:54 PM)
in momentul cand sare trebuie sa te muti mai inainte cu masina si cand da sa puna jegu' pe parbriz ii tragi o usa in plex. It works very good innocent.gif

Aşa fac şi eu, dar mă aleg cu tot felul de epitete! Şi iar mă enervez! devil.gif Mai rău este când o am pe fetiţa mea de 4 ani în maşină! Mi-e teamă ca jegoşii ăia să nu spargă geamul şi s-o rănească! sad.gif
jude
A plouat si eu trebuie sa ies din casa. nonono.gif
nefertiti-old
am demontat o chestie si nu mai reusesc s-o fac la loc!! mad.gif rofl.gif
Mara
Ce, ce??? whistling.gif
nefertiti-old
e un fel de rasnita de cafea, ornamentala... desi cred ca merge s-o si folosesti laugh.gif . dar are atatea chestii si nu le-am dat de cap. inca. devil.gif acu' ma duc la plimbare, asa ca mai are de asteptat. laugh.gif
mdA!
@ Felina rofl.gif

faptul ca e cald si frumos iau eu zac in redactie
Fantasee
Perna - fiindca m-am trezit cu moaca la ea si acum in loc sa-mi revin, ma simt si mai SF mad.gif .
mutulica
indolenta si prostia din mass media
Olaf
O replica a cuiva, acum doua minute.
Endgegner
azi ploua deja a 25a oara...I hate it
nefertiti-old
o proasta
Data'q
Zgomotul de la mutatul scaunelor....Hate noise!!!!!!!
Olaf
Aceeasi persoana ca si ieri. Incep sa ma intreb daca nu cumva am eu o problema...
Zed
M-o enervat Mara . devil.gif Propun banare .
Motivul :
CODE
La gratar mie imi place salata aia batraneasca: salata verde, castraveti, ridichi, rosii, ceapa, usturoi, sare, ulei de masline, otet (cu cimbru).
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.