Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Yvonne
Azi nu m-a enervat nimic.O fi ceva cu mine....(desii motive de enervare frusty.gif as avea si de dat)
Kitty
M-a enervat vestea ca trebuie sa-mi operez catzelul cry.gif l-a calcat saptamana trecuta cineva cu bicicleta si acum are osul dislocat cry.gif uf....
mutulica
atitudinea conationalilor fata de munca
SORIN
Un dobitoc de pe aici de l-a constipat rau pe Talusa rofl.gif rofl.gif rofl.gif


Adica unu care n-a trecut de faza orala...baiu e ca inca mai suge sosete hh.gif unsure.gif

In rest nimic...cel putin pana la viitorul lui mesaj!

Salut betivilor thumb_yello.gif

Sorin.
Felina
QUOTE (Kitty @ 29 Apr 2005, 02:20 PM)
M-a enervat vestea ca trebuie sa-mi operez catzelul cry.gif l-a calcat saptamana trecuta cineva cu bicicleta si acum are osul dislocat cry.gif uf....

Operatie blink.gif ?? cry.gif
Kitty
Yep... cry.gif
divido


bai, azi m-am enervat pentru ca sad.gif ... pentru ca .... vin sarbatorile.... si nu vreau.... sad.gif

n-am chef sa am timp liber si sa ma gandesc la mine hh.gif
Sunny
Azi m-au enervat...nu stiu cine...cei care au decis sa se invete mad.gif


P.S. (Oiski) roflmao.gif rofl.gif
SORIN
O forumista idioata care a bagat un linck al unui site e pedofili devil.gif

Daca ar fii fost langa mine in acel moment, cred ca pt. prima data o female lua de la mine una la bot mad.gif
Olaf
blink.gif Sper cu nu pe HA, nu?
SORIN
Tocmai ca aici Olaf sad.gif Nu sunt eu usa de Biserica, dar exista niste reguli nescrise pe care probabil doar animalele nu le inteleg.

Orice e permis pana la copii, femei, batrani si animale!
axel
QUOTE
Orice e permis pana la copii, femei, batrani si animale!

De acord cu tine, exceptand partea cu femeile.
De altfel, deduc din exprimarea ta ca singurul lucru pe care il poti tolera sunt pozele cu poponari jamie.gif
SORIN
Te astepti la raspuns serios??
axel
laugh.gif Nu. Eu doar am semnalat o posibila interpretare a ultimelor doua mesaje pe care cu siguranta nu intentionai sa existe.

Acum vorbind serios, eu iti sugerez sa ii ceri lui Mihai banarea definitiva a forumistei cu pricina. Cu siguranta ca tu nu vei fi singurul wink.gif
Cla
QUOTE (SORIN @ 30 Apr 2005, 08:25 PM)
Orice e permis pana la copii, femei, batrani si animale!

Ai DREPTATE, Sorine thumb_yello.gif Asa ceva nu-i de acceptat wink.gif
Pe mine m-a enervat astazi toata viata mea... sad.gif
Vornicum
Mi-a cazut iarasi perna dupe scaun.Si ma enerveaza. Tre' sa o prind cu lipici sau ceva...
Olaf
M-a enervat faptul ca oamenilor le place sa-si dea cu bata in cap. Daca n-ar fi reguli, ar fi dezastru. Este nasol chiar si cu ele...
mutulica
azi... m-a enervat coruptia din magistratura..
de fapt nici nu m-a enervat, mai degraba m-a dezamagit... daca oameni cu pretentii se preteaza la gainarii, ce sa ne mai asteptam de la altii
Serenity
Nepasarea unei persoane.. sleep.gif
nefertiti-old
Mi-am uitat acasa agenda cu telefoanele de serviciu. mad.gif
Dark Angel
Vezi..de-aia le-am memorat eu pe toate...cum ar fi 00497816022 sau 00497860424...si multe altele...cu 0036 sau 0031......cele din tara par de-a dreptul banale deja... wink.gif
nefertiti-old
Nu ma pune pe mine sa memorez cifre, ca ma omori. laugh.gif
Dark Angel
mda...ma dau rotunda dar nu-mi mai amintesc numele colegilor din liceu. Bine...au si trecut vreo 12 ani de-atunci.
simonsays
ce sa spun... babili se lauda cu memoria lor de elefant(e) ... rofl.gif harhar.gif
Dark Angel
bine ca nu ma laud cu potenta mea...mosule! wink.gif laugh.gif laugh.gif wink.gif
Mara
Ptiu, lasa-l tu pe bre tataie in pace, sa nu faca vreun atac de cord! laugh.gif
simonsays
mm.. sa stiti ca... aaaa... uumm... aaa.. ce vroiam sa zic ?? maica, nu e frumos sa faceti misto de un biet (p)om batarn ...

roflmao.gif

umm... si potenta e ultimu lucru cu care ma laud .. primul e frumusetea mea paradisiaca... rofl.gif in copilarie mi se spunea Adonis ... jamie.gif roflmao.gif
denise
mad.gif iar m-a enervat netul. Cand pica (sau il inchid pur si simplu), ramane yme on-line, cand il deschid ...ramane off-line cu orele. Cei mai multi inteleg, dar mai sunt si unii care nu vor sa priceapa ca nu-s eu de vina. Treaba lor! Cred ca de la 'mai rar', trec la 'deloc yme'.
Nico
Ma enerveaza insistenta anumitor persoane... Eu am zis ca e lipsa de bun simt dar poate exagerez eu.
Felina
Azi ma enerveaza nervii mei nervosi 50.gif
Sushi
Azi am inceput a doua tentativa de a ma lasa de dohanit. Unde mi-s nervii n-as putea spune. Am plasture da' tot aia e! Ma enerveaza pasarile care ciripesc si masina de spalat ca nu e mai silentioasa, si ca am peretii albi ca-n spital si ca miine e vineri. Cred ca e vineri. Nu mai stiu ce e miine si asta ma enerveaza!!!!!!!!!!!!!
genicon
O chestie...
simonsays
.. a cui... ?

rofl.gif rofl.gif
mogaldeatza
Obiceiul cuiva de a promite in numele meu anumite lucruri. wink.gif
divido


ca iar ma ia gura pe dinainte si .... wub.gif

si diseara ma duc la un party si sper sa ma pot abtine .... toata seara ....puhhh cool.gif
Antont
Faptul ca mi-am pierdut cheile (pe care le-am gasit totusi dupa trei ore), ocazie cu care am reusit sa ratez prima etapa din campionatul national de viteza de la Arad mad.gif ...Si m-am si trezit la ora 6 ca berbecu sad.gif ....
mutulica
lasa ca iti trimit eu poze tongue.gif
SORIN
Am vazut din nou un film superb si iar m-au luat dracii sad.gif
Mihai
Ce film?
SORIN
Life is Beautiful ( La Vita e Bella ). E o poveste adevarata! sad.gif

Copilul din rolul principal e de varsta baietelului meu....poate de asta are o semnificatie mai mare pt. mine acest film!
Mihai
Da, frumos si trist film... sad.gif

Intotdeauna mi se pare ciudat cand e mentionat ca fiind comedie...
LINICA
azi nu m-a enervat nimic. smile.gif
denise
unsure.gif Nu m-a enervat ...dar mi se confirma ca exista 'varsta critica' la barbati, ca nu e doar un mit. Unii [din fericire nu toti] chiar o iau razna rau ... plus lipsa de... Exemple la orice pas, chiar si pe aici pe la Han. Educatia ar trebui sa compenseze frustrarile, dar cand nici asta nu-i...
SORIN
Concluzia......majoritatea barbatilor e poRci hh.gif Printre care si eu thumb_yello.gif

Avea Bunicu o vorba....majoritatea femeilor sunt************ inafara de mama ta....sunt ceva exemple si pe aici la Han!!

Regards.....un porc....

Sorin.
milimetru
Exemple la orice pas, chiar si pe aici pe la Han. Educatia ar trebui sa compenseze frustrarile, dar cand nici asta nu-i...


...cīnd nici aia nu-i prinde foarte bine o directă de dreapta! wink.gif
denise
tongue.gif fara violenta!

unsure.gif desi...ispita e mare.


@SORIN- daca te-ai simtit cu musca pe caciula e problema ta. [De data asta] chiar nu vorbeam de tine. Oricum, mesajul tau e chiar ilustrativ. Mi-as dori sa nu fie editat, la urma urmei asta e chiar fata ta adevarata
sbal
Astazi... cel mai mult m-a deranjat ca am uitat ce vroiam sa scriu la subiectul asta... ohyeah.gif
nefertiti-old
Una bucata ministru al Sanatatii. mad.gif
mutulica
ca am ajuns iar acasa
Linda
ce m-a evervat azi...mmm...ei,sa zic!!na!
Ma gandesc sa beau o bere...o scot de la frigider,ah!Rece!sa iau si o tigara...pachetul gol yap!trebuie sa cumpar...unde sa ma duc?Magazinul de la colt e inchis azi,alalat e prea departe..ramane VIP video...oh,la dreaq..aia lucreaza acolo,adica cumnata-mea,zgripturoaica;dar poate azi nu e,poate e altcineva si am scapat sa dau oki in oki cu vaca aia cu V caps lock.Intru in magazin,coada lunga,nah sambata seara lumea inchiriaza un film si trage pe dreapta;ma uit la caserie,ea e acolo!!sa-mi dau palme,ma las de ele tigari mai bine!sangele mi se urca in cap,imi simt fata arzand si nici macar nu am baut berea aia!!bleah!!o secunda nu-mi mai controlez miscarile,picioarele imi spun sa fac stanga-n'prejur creierul:ei si ce daca e ea!n-o baga in seama!in cele din urma imi ascult creierul si ma asez la rand,incerc sa ma concentrez la clipa intalnirii...ii dau una,n-o salut,ma fac ca n-o vad...imi trec multe prin cap!in cele din urma ajung face to face si zic plictisita 2 pachete de Blend Menthol!aia da sa ma serveasca si imi zic,ce bine!nici ea nu ma baga in seama nici io...cea mai buna scpare in situatia asta de doi bani...cand colo...ooo!!hallo!i did't knew it was you!not to say hallo!!ooo how are you?FINE!THANKS!2 BLEND MENTHOL! !imi da restul.THANKS!Plec asezandu-mi restul in portofel!Bye!! Si iar incepe creierul sa nu-mi dea pace:trebuia sa-i dau una,trebuia sa-i fac scandal,trebuia sa nu mai intru la VIP video...nah,intalnire de 5 secunde imi strica seara...macar sa beau berea asta ca se incalzeste si sa fumez o tigara...poate imi sta si in gat..ca e de pe mana ei! mad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.