Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Vornicum
Daca te'nsoi cumva si nu ma pui cavaler de onoare, nush ce'ti fac.
banuiesc ca te iubeste, esti sensibil si prietenos.
in cazul asta nu vad problema...
daca iubire e, nimic nu mai conteaza.

MAI, TU ESTI UNGUR ? hmm.gif
cactus
QUOTE (Vornicum @ 18 Jan 2005, 12:03 PM)


MAI, TU ESTI UNGUR ? hmm.gif

NU ma; ca orice aradean de 4 generatzii, io mi-s cocktail cu ingredientul principal german...
Nu vei gasi aradean original care sa fie "pur-sange" indiferent de care-ar fi el. O picatura de sange strain tot are...
Vornicum
Ystenem mey omule.
Era sa fac atac de cord. Atunci i bine. De aia te intelegi tu cu Cla ca si el e cam la fel...
Eu mi's morosan din aia de scot custura si tzuica inainte de toate.

Nu mi's mai nervos. Sunt offtopic tongue.gif
Vornicum
Stii ce cred eu?
cactus
QUOTE (Vornicum @ 18 Jan 2005, 12:25 PM)
Stii ce cred eu?

Nu stiu ce crezi tu, dar STIU ca din motive DEJA cunoscute, sunt foaaaarte 50.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif so voi apela la o solutie finala, calcoformica si preponderala dupa cum urmeaza:
- in functie de distanta de locuinta mea, eu tzuc crucea in 4 lăcasuri si anume: Trei Scuipatzi ; Doi Paduchi ; Limbricu´Vesel si Catzeaua Leshinata.
- Astazi am hotarat, pentru protectia organismului, sa beau vodca la Limbricu Vesel - putzin mai departe de locuinta dar ce nu face omul pentru sanatatea lui...

Deeeeeeci voi ajunge acasa ceva mai tarziu; daca ai deja net acasa ne mai vb. noi.

Si uite asa am revenit ON TOPIC si tot uite asa au murit dinozaurii - in conditii meteo grele; si nici eu nu ma simt prea bine...
Vornicum
Corect.
Totusi, eu cred ca Mihai trebuie sa ne faca moderatori in poiana pe amandoi.
n-am net acasa, amice. dar te tzuc dulce si mai vorbim.

ma enerveaza...
cactus
QUOTE (Vornicum @ 18 Jan 2005, 12:36 PM)
Corect.
Totusi, eu cred ca Mihai trebuie sa ne faca moderatori in poiana pe amandoi.

Io am propus sa se faca o comisie sau un comitet de de astia pentru Poiana. Io eram casieru... spoton.gif

Da´ nu m-or bagat in seama....
Vornicum
Stii ce ? Deschid eu un topic in Poiana cu comisia de de asta de moderare sa vad ce zice... Sa se ia dupa vechime sau fidelitate..
Asta o sa fac!
nefertiti-old
O colega care a aprins in birou un nenorocit de betisor 'parfumat'. mad.gif mad.gif mad.gif
iniya
am primit un telef care trebuia (sper/cred) dat altcuiva si care continea multe tampenii obscene si aiurea mad.gif
stau si ma intreb acum......sigur a gresit nr? ohmy.gif
mutulica
m-a enervat ca nu vorbesc chineza
FaiLuRe
m-a enervat nesimtitul/a care mi-a dat bip la 7:23 si din cauza caruia nu am mai putut sa adorm.
Cla
Pe mine m-a enervat nesimtita care m-a f...t la cap cand inca nu eram treaz... dry.gif
Ce se face cu de-astea? Spitalul de nebuni, abator, CE?? Sau doar medicamente?? 50.gif
Cred ca cele mai bune-s supozitoare MEGA... evil.gif
nefertiti-old
Ca a trebuit sa renunt la ceva la care tineam. sad.gif
Felina
Netu' asta ca nu merge calumea mad.gif ! Si ce daca sunt la servici? 23.gif
andraa
ma enerveaza zapada...nu-mi place zapada....si ma va enerva si maine, si tot asa pana la primavara
nefertiti-old
Un 'blocatar' care la 8.30 s-a gandit ca e ora ideala sa puna manele cu volumul la maximum. mad.gif
black ice
"Organizarea" de la Ev. Zilei care m-a facut sa merg ca tampitu' dimineata la 8:30, printr-un viscol de nedescris, pana la Casa Presei.
Cla
Fain. Este exact de ce ai avut nevoie azi.

@nefe, "Ca a trebuit sa renunt la ceva la care tineam." huh.gif
nefertiti-old
Da, e vorba despre un obiect la care am renuntat, pentru ca a trebuit. wink.gif
Zed
Pe mine ma enerveaza ca azi trebuie sa merg la cumparaturi si mie nu-mi place diespam.gif cry.gif
Cla
QUOTE (nefertiti @ 29 Jan 2005, 12:24 PM)
Da, e vorba despre un obiect la care am renuntat, pentru ca a trebuit.  wink.gif

sweatingbullets.gif wink.gif
QUOTE (Zed)
Pe mine ma enerveaza ca azi trebuie sa merg la cumparaturi si mie nu-mi place

Nici mie. Mergem la italianu' (pt. salata) si pe langa mancam un Döner + Ayran cand suntem cu gandurile la Agra, how about it? rolleyes.gif
nefertiti-old
Ala cu manelele s-a potolit, da' a inceput altul, care cred ca isi pune parchet sau ceva de genul asta, ca bate de vreo doua ore. mad.gif
YoyoMan
Azi m-a enervat ca am vazut ca oamenii scriu muuuuult mai mult la topicul asta decat la "Ce mi-a placut azi"
mad.gif mad.gif mad.gif
andraa
enervat ca a trebuit sa fac curat si sa am grija de un copil mic, mic , mic, deciuser posted image
Cla
QUOTE (nefe)
Ala cu manelele s-a potolit

Fericito... dry.gif

rofl.gif
nefertiti-old
Cla, sezi bland, ca acu' iti dedic o manea, sa vezi si tu cum e! rofl.gif
One_Last_Dance
Nimic nu ma prea poate scoate din calmul care ma invaluie...
Asa ca, prin felul meu de-a fi... rezulta ca nu sunt o fire nervoasa.

P.S. Sper ca nu v-am enervat cu felul meu de a fi... mwah1.gif
P.S.S. A, sa nu uit... ma enerveaza ceva: nesimtirea (de toate felurile).
Melcucu
ma enerveaza ca unii oameni in goana lor de a obtine ceea ce doresc uita de bunul simt si au impresia ca e ok sa ii folosesti pe altii
YoyoMan
welcome.gif Melcucu
Melcucu
Multumesc YoyoMan biggrin.gif
punctt
Iar nu avem apa calda. 50.gif ranting.gif
nefertiti-old
frigul mad.gif
nefertiti-old
Faptul ca la diverse institutii de stat, cum altfel mad.gif , dupa ce se schimba sefimea, odata cu schimbarea guvernului, vreo juma de an nu lucreaza nimeni nimic! Poti sa dai cu o bomba, ca e o liniste de-a dreptul metafizica la ei! mad.gif mad.gif mad.gif
iniya
m-a infuriat cand un tzanc a indraznit sa mi se adreseze cu 'tanti' devil.gif
flavia
QUOTE (Ghost @ 18 Apr 2004, 10:01 PM)
Incep eu....Pe mine azi m-au enervat (din nou) drumurile pline de gropi, si in special santuletele pe care desteptii de la drumuri le sapa in mijlocul strazii, cica pregatire pt plombarea gropii, si le lasa asa cu saptaminile, evident nesemnalizate. Asta mai ales pt ca azi era sa cad rau din cauza unei treburi de astea mad.gif ....M-au mai enervat ca de obicei capacele de canal care sint amplasate in mijlocul drumului, de ce n-am sa inteleg niciodata, si politaii care stau cu radaru exact la iesirea din curba sa nu-i vezi si sa te prinda in accelerare.

pe mine m-a enervat un vecin care-si da gauri in pereti. devil.gif
iniya
gerul cumplit de afara mad.gif
nefertiti-old
Ca e frig si ca a trebuit sa vin azi la munca. mad.gif mad.gif
aliteratia
Sara buna!
Ma enerveaza la culme carnavalul asta din vestu' Germaniei. O adunatura de babe bete si muzica de fanfara...Combinatia e fatala.
iniya
devil.gif tata mad.gif devil.gif
matz
ca maine/ azi am examen si urla astia pe hol
mdA!
faptul ca trebuie sa lucrez cu cel mai batut in cap si incapabil editor din toti cati exista, careia i s-a urcat menopauza la cap, si numai cu pauza gandeste!
Aramis
un dobitoc... ce era sa-mi dea 0.5 puncte ca sa-mi iasa si mie 10 media? Mare dobitoc
DreamTh
ma enerveaza ca stau pe net in loc sa invat la gd.....dar mai e putin pana la exam.....soo....inca nu ma stresez....sau poate ar trebui sa incep sa invat ceva? tongue.gif
iniya
mi-am uitat abonamentul acasa blink.gif si am primit amenda pt asta mad.gif






cry.gif hh.gif
punctt
O vecina. Aceeasi vecina, care m-a enervat de mai multe ori... ranting.gif
Nici macar nu mi-a raspuns la "Buna ziua". frusty.gif mad.gif 50.gif
Dea
astazi m-a enervat totul.
ausländer
Vecini de astia am si eu. Dar ce m-a enervat pe mine azi a fost una bucata migrena. Calitatea I. cry.gif
nefertiti-old
Mizeria de pe strazi.
Un sef.
ausländer
m-a enervat azi si ma enerveaza in continuare faptul ca ma apuc prea tarziu de treaba. si am termene limita pe care trebuie sa le respect
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.