Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
simonsays
umm.. deci sa nu te mai sun ? rofl.gif
nefertiti-old
Nuuu, ca redirectionez apelurile direct la Balaceanca. laugh.gif
Vornicum
Faptul ca mi-a venit de lucru cu o ora inainte de a merge acasa.
simonsays
QUOTE (nefertiti @ 11 Mar 2005, 02:37 PM)
Nuuu, ca redirectionez apelurile direct la Balaceanca. laugh.gif

pai cum, Balaceanca nu mai lucreaza cu tine in birou ??? ohmy.gif naspa.. rofl.gif
Antont
Cine ie Balaceanca ?
nefertiti-old
Mey, nu incepeti si voi! rofl.gif
Antont
Da' io chear nu jtiu blink.gif
simonsays
cum cine e balaceanca ? n-ai auzit de acest vestit loc de tratament ? ierea unu p'aci prin zona, client fidel... rofl.gif
Antont
Adeka spital de nebuni? Cool spoton.gif
Vornicum
Spitalul 9 1/2. spoton.gif
Am fost acolo eu si e fain.
nefertiti-old
Zi-i lui simonu sa-ti dea un rezumat la discutia mea cu el despre nebunii mei de azi. laugh.gif

Edit. Vorbeam cu Ghost. spoton.gif
simonsays
QUOTE (Ghost @ 11 Mar 2005, 02:58 PM)
Adeka spital de nebuni? Cool spoton.gif

nu fii badaran, bai asta ! este loc de recreere pentru creierele infierbantate... ohyeah.gif

nefe, lasa, ca i-am explicat destul... si nu ai vrea sa auzi replica lui ! rofl.gif
Antont
Nu meai esplicat nimik, zi-mi ce-i cu nebunii tongue.gif rofl.gif
simonsays
ei, care este, este; si avand in vedere aceste lucruri, plus ca stim noi ce, atunci concluzia este clara... nu ? ohyeah.gif
Antont
care este rofl.gif
Vornicum
Fain avatar, ghostule.
Ma ajuti sa-mi gasesc si eu unul?
simonsays
pai io unu tz'am zis, da' n'ai vrut sama crezi... astia au deschis portile, zilele astea, plus ca mai e unii care a sarit gardu ... si din primavara, se facu la loc noapte... rofl.gif
Vornicum
Bre , nenea ghostule, ma ajuti si pe mine cu avataru' ala?
Antont
Vornice, il am de pe un site moto, si e singurul animat pe care l-am gasit.

Simioane, io m-am gindit la un perimetru de protectie.....ne stringem mai multi, fumam, si punem capcane sa nu mai poata evada aia spoton.gif rofl.gif
simonsays
lol, ca sa zic asa .. rofl.gif pai mey telejurnalule... perimetru se creeaza automat... vrei nu vrei.. rofl.gif si nu mai fii bulangiu, ajuta oamenii cu avatare.. stii ca ti-am dat cateva de referinta... bine, animalele alea erau intr-o stare aparte.. rut parca ii zice.. da nu conteste.. da-le uoamenilor poza, de avatar... roflmao.gif
mutulica
ma nerveaza ca am avut o zi plina de belele si astia au abibulat de unii singuri pe aici
Scala
Pa mine m-a enervat asta de la Economie care nush poa' face singura temele. Saraca... da' macar plateste.
mutulica
azi m-am trezit cu fata la cearsaf. asa ca l-am'nervat pe unul cu taxi p sosea, am fost rautacios cu vinzatoarea si stiu sigur ca i-am stricat ziua, si voi continua asa devil.gif
Oiski-Poiski
Ce m-o enervat azi ca dupa ce de doua zile tot ninge devil.gif azi avem - 6 si a inghetat bocna si am alunecat pe gheata si am poposit pe partea dorsala si de atunci sunt mai acra ca varza acra asa ca aviz amatorilor.(punct)
matz
ce m-a enervat la culme sapt trecuta e ca un binevoitor m-a lasat fara bani de taxa si fara bani de camin de fapt m-a lasat fara toti banii; aveti grija ca in Romania se fura mai rau ca-n codru sad.gif ca tot noi am lansat vorba
mutulica
nici nu stiu daca m-a enervat...
dar totusi asa ar fi trebuit

stateam linistit la semafor, asteptam sa se faca verde... si unul costumat ca in videoclipurile lu' parazitii m-a busit din spate

cel mai mult m-a distrat telefonul lui mobil parea mai scump decit masina pe care o conducea...

cred ca sunt off topic
dojo
Astazi bunica mea a iesit cu doggie la plimbare, asa cum face in fiecare zi. In timp ce statea la un chat cu o prietena de varsta similara, pe langa ele au trecut 2 tigani beti morti. Cainele, of course a latrat: nu suporta coloratii si nici betivanii, iar tipii intruneau conditiile pentru o bestelire "caineasca".

Unul dintre indivizi ii spune bunicii mele: "Ma, vezi ca ti-l tai". In timp ce Juni inca mai avea program de concert, bunica mea, mai desteapta, cedeaza si pleaca. Imagine ca netrebnicul in cateva secunde a scos un sis si era foarte hotarat sa il infiga in careva. Norocul a fost ca pana a apucat sa il gaseasca, ai mei au facut cativa pasi. Vecina-mea a ramas pur si simplu socata. Bunica mea abia si-a revenit si ea din soc, dandu-si seama de ce se putea intampla.

Happy-end oricum ... doggie n-are nimic of course. Nu stiu ce faceam daca il injunghia idiotul. Indivizii de teapa asta nu merita sa faca umbra pamantului. Si simt ca incep sa devin rasista, antisemita etc. Hate them ALL.
Vornicum
Sistemele de telecomunicatie , ca merge naspa. rofl.gif
nefertiti-old
O durere de cap. mad.gif
punctt
... nu-mi gasesc... harul... frusty.gif bop.gif frusty.gif 50.gif mad.gif ranting.gif
Yvonne
Una in tramvai,o fetita de liceu cu o biluta de metal bine infipta sub buza inferioara manca un covrig si OK.vorbea in acelasi timp si pentru ca eu imi lipisem privirea de resturile alimentare pe care le invartea cu limba in jurul inelului,mi-a aruncat o privire cu efect de Flit asupra gandacilor.Brrrrr.... hh.gif
cactus
Ca trebe să ajung în final şi acasă şi să vorbesc cu pereţii; da mi-o promis Vornicus c-o să dea telefon aşa că se mai schimbă câte ceva...
Antont
Ca n-am cu ce sa ma plimb azi frusty.gif
......si ce vreme misto poate fi.....
simonsays
aha.. nu ca n-ai cu CINE.. ci cu CE ... mda... impotentule ! ohyeah.gif
Sushi
un documentar despre minoritatea rroma din romania, mai exact din sibiu. Au filmat aia tot: si pe cioaba, si asternuturile NEGRE de jeg ale unor familii de tigani care au fost mindre sa le arate cum le fura sobolanii din oale hh.gif si nesimtirea romanilor si a altor nationalitati care o duc bine da' nu-i ajuta... ma gindeam sa dau o fuga pina acasa sa le spal io lenjeriile sa nu zica vestul ca-s rea! au filmat si aparatul tv, faza la care familia a subliniat ca e de 6 (sase) ani defect si nu au bani de reparat... masina de spalat n-am vazut pe nicaieri, nici buna nici defecta dar imi amintesc de o perioada in ro cind si eu am spalat cu mina totul, mai bine de un an, dupa patru persoane... S-a mai punctat ca nu-i angajeaza nimeni... amu' sper ca realizatorii documentarului (nemti) or dechide fabrici si uzine unde sa poata evolua minoritatea rroma in cimpul muncii devil.gif
Antont
@Simon
Da' saptamina viitoare o sa am, sadicule care ejti harhar.gif
Antont
QUOTE (Planorista @ 15 Mar 2005, 05:06 PM)
... S-a mai punctat ca nu-i angajeaza nimeni...

Pai ar trebui sa mai vina careva cu un proiect gen Canalul Dunare-Marea Neagra si sa-i angajeze ohyeah.gif spoton.gif
simonsays
QUOTE (Planorista @ 15 Mar 2005, 05:06 PM)
amu' sper ca realizatorii documentarului (nemti) or dechide fabrici si uzine unde sa poata evolua minoritatea rroma in cimpul muncii devil.gif

sper sa subliniezi asta printr-o scrisoare deschisa adresata realizatorilor emisiunii ! spoton.gif daca te putem ajuta cu ceva, nu te sfii ! smile.gif

Sushi
Da' clar ca le scriu! Sa stie si punctul nost' de vedere! O rroama zicea ca nu-si da pruncii la scoala ca n-are cu ce-i imbraca sa arate decent. N-ar fi trebuit decit sa-i spele!!! nu sa-i imbrace in Versace! Da niste dinti la ei in guraaaaa.... mamaaa... lucraturi de lucraturi nu joaca! Io aici am strins doua luni bani sa-i pot trimite la tata sa-si faca dintii! Apoi mai zice tot susmentionata rroama ca traiesc numa' din salaru' ei ca barbatul ei e invalid (l-o fi durut gitu'?). La care reportera: "Da' nu primeste pensie de invaliditate???". De parca nemtii ar da pensii si celor ce nu muncesc inainte de a se invalida!
Amu' stiu ca ce scriu suna xenofob si aiurea, va jur ca am suflet milos si nu am nika impotriva nici unei natii... dar chiar n-am inteles scopu' la documentar wink.gif
Cla
O fi asta, Planoristo? Cand l-ai vazut, ca vine de-abia deseara? blink.gif

BR-alpha 19.00 Di 15. März Am Rande der Stadt
. "Das Volk der Roma in Rumänien"
Am Rande der Stadt - Dokumentation, 1991 Dienstag, 15.03.2005
Beginn: 19.00 Uhr Ende: 19.45 Uhr Länge: 45 Min.

Poti sa-i injuri pe aia de la BR, www.br-online.de ohyeah.gif
Sushi
Io azi la 11 m-am delectat cu documentaru'. Nu mai stiu pe ce post si nici nu stiu cum s-a intitulat ca nu l-am prins de la inceput. Da ma uit deseara si iti zic daca tot ala e!
Cla
Mda, m-am uitat in revista TV, inseamna ca ai vazut reluarea reportajului de ieri, o tin pe br-alpha toata saptamana cu reportaje despre tigani, ora 19.00 in fiecare zi.
Sushi
am ajuns la concluzia ca reportajele astea sint o campanie anti-romani...
Oiski-Poiski
Nu toate, mai sunt unele si bine facute si la obiect .Insa parca astia pe aici nu le vad decat pe alea prost facute si denigratoare cry.gif .
Sushi
Vad ca nemtii is taaaAAAAAaaaaaaaaaare sensibili la problemele minoritatilor... atita vreme cit nu se afla pe teritoriul Germaniei! Reportajul de azi a fost o coproductie germano-austriaca wink.gif
Felina
Ce ma enerveaza azi rau de tot e ca am ceva in okiu' stang de trei zile si nu mai iese. E undeva sus sub pleoapa si ma zgarie de fiece data cand misc okiu'. Sa ma duc la doftor si sa dau 40 de euroi pentru chestia asta? sau sa mai astept?

Plano, occidentalii astia nu prea au ce face mai... se dau si ei rotunzi... astia prin dublin fac mitinguri impotriva avorturilor... ce sa faca si ei daca n-au nici o problema? (hei, nu dati... tongue.gif , iexagerez si io unpic ohyeah.gif )
iniya
....ca...am...cred..ca..nu stiu..sper....ca..nu..am pierdut o carte..care..nu era a....mea...


si inca ma enerveaza sweatingbullets.gif unsure.gif
Vornicum
Ma enerveaza ca mi-au zburat gandurile din cap. Cred ca mi le-a fugarit Mihaitza cu superlativele lui , pe care le tot afiseaza de dimineata.
Cred ca am iesit cel mai parasit forumist ( m-au parasit gandurile )
mutulica
ma enerveaza ca tre sa termin o lucrare de care trebuia sa ma apuc de vreo doua-trei saptamini si de care nu m-am apucat inca si nu am nici chef sa ma apuc, tragu-mi tatarii matzele pe gard, ca nici acuma nu ma apuc pt ca ma duc la beut
iniya
manelele lui nenea vecinu' mad.gif

ranting.gif ranting.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.