Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
nefertiti-old
destule...
an_dra
Caut numarul cuiva de telefon...si nu-i chip sa fac rost de el........Poate ca e cazul sa nu mai insist....
dunno.gif dunno.gif dunno.gif
Mara
Caut ca nebuna de doua zile un produs ca sa aflu ca mi s-a dat numele gresit. Sa mai spun ca era si o treaba personala a cuiva si nu de serviciu?! @#%#@! 50.gif
nefertiti-old
nu pot sa vad meciul, ca n-am cablu cry.gif cry.gif cry.gif

Mara
laugh.gif Bugat de rau! tongue.gif
nefertiti-old
ce sadiicaaaaa! cry.gif harhar.gif
Mara
Numai cand ma gandesc ce nebunie o sa fie diseara pe langa stadion si parca n-are cum sa-mi para rau de tine. biggrin.gif
nefertiti-old
pai da, dar io vroiam sa il vad la teve tongue.gif tongue.gif
Mara
Revin: bugat de rau! harhar.gif
nefertiti-old
acu', daca tot ai invatat o expresie din Ardeal, baga cu subsemnatul la intalnirea din TM devil.gif laugh.gif
Mara
O stiu de mult, dar nu prea am ocazia sa o folosesc. Nu ca-i faina? laugh.gif
nefertiti-old
daaa, n-am mai auzit-o de cand am plecat din Satu Mare laugh.gif . pai ai putea sa vorbesti cu mine cu mai multe d'astea laugh.gif
Mara
Eu o stiu de la bunica lui omu' meu, care era de loc de pe langa Baia Sprie. Si mai stiu si altele, doar sa-mi aduc aminte. wink.gif
nefertiti-old
QUOTE (Mara @ 20 Apr 2006, 09:55 AM)
Eu o stiu de la bunica lui omu' meu, care era de loc de pe langa Baia Sprie.

thumb_yello.gif Frumoasa zona.
nefertiti-old
avionu' are intarziere mad.gif
Erwin
nefertiti:
QUOTE
baga cu subsemnatul la intalnirea din TM


sa-mi ziceti si mie cand e sa nu fiu plecat din oras, adica joi cred... unsure.gif

pe mine m-a enervat vecina de deasupra care a plecat in vacanta si n-a reparat instalatia asa ca in baie am o noua harta a tinutului ploilor si scorojelilor
Serenity
Am vorbit cu niste oameni sa vina sa ma ia pe la 10 jumate si dupa ce m-am aranjai si machiat super - sexy vreo 3 ore, am primit mesaj ca nu mai vin rofl.gif dunno.gif

... sper sa vina oamenii de la 11 jumate, macar.
Erwin
sere, si au venit pana la urma? unsure.gif nu ne lasa in suspans!

mutulica
pietnonii care trec pe rosu
Serenity
Au vazut saracii ca atunci cand omuletul e verde, trec masinile, si s-or fi gandit ca s-au inversat regulile... whistling.gif (asta apropo de masinile care trec pe rosu')

Ontopic: Azi nu pot spune ca m-a enervat ceva... Mi-a displacut tona de lene care m-a izbit frontal de cum m-am trezit.
One_Last_Dance
Insistenta exagerata a lui S., faptul cum cade rapusa de... tongue.gif
ausländer
Uhm... sora-mea.
One_Last_Dance
Gandurile - in orice caz insa, nu ma consider vinovata de existenta acestor ganduri (sunt vinovata doar de participarea voita la astfel de ganduri) smile.gif
mdA!
cretinii de la munca
jude
Fac numai gafe, desi ma straduiesc sa tac rolleyes.gif
Elena Z
ca a plouat!!! vreau soareee
tikky
De-abia se incarca imaginile de pe forum. Nu pot sa zic ca ma enerveaza prea tare, dar totusi... sad.gif
Erwin
prostia, a mea sau a altora... mad.gif
mutulica
nu neaparat enervat, dar mi-au lasat un gust amar suporterii lui poli care sarbatoreau victoria lui Boro
Tinkerbell
Ba pe mine m-au enervat rau!!! Cat de lipsit de creier sa fii sa te bucuri cand pierde o echipa din tara ta? mad.gif mad.gif mad.gif
One_Last_Dance
Ora de Fizica...
Felina
un program care nu iese
Serenity
Cat de fraiera pot fi uneori!! 50.gif

Am cativa prieteni care, cu toate ca sunt persoane ok, sunt de o comoditate si o lene proverbiala. Si nu inteleg de ce ma tot obosesc sa-i sun, sa le ofer pe tava program a-ntaia de 1 Mai (sau cu orice ocazie), doar ca sa aud un mormait si un refuz pe motiv de lene maxima (macar de-ar avea altceva de facut, de-ar fi asta doar un pretext sa ma refuze!). Daca prefera sa stea in casa si sa putrezeasca in loc sa mai vada un colt de iarba (precis au uitat cum arata pana acum....) si-un petec de cer, n-au decat! Eu nu-i mai sun cat oi trai!! (asa zic de fiecare data).
Dea
am aflat ca lucram de 1 mai cry.gif
motivul?
daca ceilalti nu lucreaza, cu atat mai mult noi trebuie sa lucram.. ca o sa fim linistiti, n-o sa ne deranjeze nimeni, n-o sa ne streseze clientii.. deci.. ca sa n-o mai lungesc.. sporul si succesele pe ramura vor atinge cote maxime.. LOOOOOL.. mda..
la asa argument, ce mai poti zice?
50.gif
Lotte
Cata ipocrizie poate exista intr-o singura persoana!!! ranting.gif
Erwin
vecina de sus care s-a intors din vacanta dar sustine ca nu de la ea curge apa ca nu se vede nimic (masca instalatiei la ea e zidita!) mad.gif i-am zis sa cheme un instalator
jude
Fata mea laugh.gif si faptul ca trebuie sa ies din casa atat de devreme
nefertiti-old
ma doare gatul si nici macar n-am mancat inghetata... sau poate tocmai de aia...
coconut
Nefe, şi pe mine mă doare rău gātul! Am adenopatie şi sunt vai de mine! Era tot ce-mi lipsea! Multă sănătate īţi doresc! hug.gif
Michelle
O aparitie la teveu cu iz de publicitate...la Cafeaua cu sare...madam Rovana Plumb cu cei 2 baeti obezi ai ei , a caror cutie craniana intra de doua ori si mai bine intre falcile maxilarelor hh.gif ...grav e ca unul dintre ei conduce Gerovital cosmetics desi e inca student la Ase... devil.gif
coconut
Azi, pe drumurile patriei, mai precis pe cele ale Capitalei noastre dragi: uimită să citesc pe o maşină din faţa mea scris cu litere de-o şchioapă: Mafia! Īmi căzu falca de tot cīnd, ajunsă mai aproape am citit tot sloganul expus cu seninătate tīmpă de tīnărul conducător auto! Cică dīnsul este protejat de mafia şi dacă īl loveşti, vei fi la rīndul tău lovit de compatrioţii 'mnealui! Asta se vrea o glumă? Interesant mod de a pune problema, aşa, fără nicio reţinere! Eu sunt mafiot, vă ia mama lu' dracu' dacă īmi loviţi maşina! ohmy.gif Ce dobitoc! mad.gif

P.S. Mai are fraţi pe acasă? devil.gif
Erwin
daca are sa-i trimita sa-i inecam in garla cu beton la picioare rofl.gif rofl.gif
jude
Ca de obicei, net cu figuri. dry.gif
Elena Z
ca am realizat ca vine vara si eu am cateva kg in plus devil.gif
Endgegner
zelu' unora
Lotte
Yahoo Messenger cand sunt offline apar ca online si invers sau nu se conecteaza deloc! wacko.gif
nefertiti-old
poli tm bop.gif
nefertiti-old
durerea de spate mad.gif
dascalita
durerea de stomac! cry.gif
jude
m-a enervat ca am fost si plictisita si obosita yeahrite.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.