Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
StandDuPp
Am fugit peste tot si nu am ajuns nicaieri :s
iniya
linistea; caldura; oboseala; starea de somnolenta
Tyra
ca am mancat biscuiti cu branza seara, desi nu pot sa zic ca muream de pofta.
Dea
o "creatie" de prost gust
Hashaspire
UN OM CARE ARE PUTEREA DE A ZICE NU.

SI A ZIS NU, GURA MA-SII DE IDIOT!

TARA DE 2 LEI! IMBECILI SI CALICI!!!!!!!
n'ai-b'ai
un parfum dulce si greu in care s-a imbaiat de dimineata cineva. cred ca o sa ma doara capul toata ziua dein cauza lui cry.gif
Dea
colegii..
nefertiti-old
nu se deschide pagina cu mersul trenurilor. de ce nu ma mira oare...
coconut
Încearcă la adresa asta, Nefe: http://mersul-trenurilor.infoturism.ro/
nefertiti-old
multam, pana la urma am reusit sa intru direct pe infofer.ro, dar are o viteza de reactie...
coconut
Cu multă plăcere! Pleci la Satu Mare? Să-mi povesteşti şi mie cum mai este pe acolo... Cinci ani de-a rândul am făcut concediul la socrii mei! mad.gif
nefertiti-old
Heheeee! La Satu Mare? laugh.gif

O sa pun impresiile de drum in jurnal.
coconut
Abia aştept! Să-mi spui dacă sătmărenii se mai plimbă pe Corso-ul lor! rofl.gif
Tyra
M au enervat oameni care ma suna cu noaptea n cap pt nimicuri.
nefertiti-old
vantul
StandDuPp
E asa de innorat afara sad.gif
Cla
Ne-au rasturnat cablul TV peste cap.
Vezi un rahat de CNN, francezi, polonezi, unguri, programe de publicitate de 2 bani... cine devil.gif are nevoie...
Dar Terra Nova, Discovery... ioc. 50.gif
Sushi
QUOTE (Cla @ 16 Jul 2006, 09:11 PM)
Discovery... ioc. 50.gif

Aici Discovery ni-l da numa contra costa, adica in plus fata de cit dai la cablu
nefertiti-old
Si in RO e la fel, ai pachet separat cu Discoveryurile.

Iar trebuie sa ascult un radio si au muzica naspa!!! frusty.gif frusty.gif
Dea
ca sunt din ce in ce mai multi care folosesc liniuta abuziv 50.gif 50.gif spune-ti si voi, vede-ti si voi etc..etc... cry.gif
Cla
QUOTE (Dea)
ca sunt din ce in ce mai multi care folosesc liniuta abuziv:  spune-ti si voi, vede-ti si voi etc..etc...

Pai asa inveti la scoala cand scuipi coji de seminte pe podea... cu intreruperi, ce te miri?

Avem 32 de grade la umbra deja. Si nimeni pe-aici care sa-mi ia bere nonono.gif
Iar io, saracu'... hh.gif
Olaf
QUOTE (Dea @ 17 Jul 2006, 12:07 PM)
ca sunt din ce in ce mai multi care folosesc liniuta abuziv 50.gif 50.gif spune-ti si voi, vede-ti si voi etc..etc... cry.gif

Subscriu. Si cand trebuie s-o foloseasca, n-o folosesc. 50.gif
Cucu Mucu
Voi vorbiti de cine stim noi? blink.gif
ausländer
Mneata! Faza cu Discovery Channel in RO e relativa. In Iasi o firma ofera Civilizations si Travel contra cost, alta le da gratis, alta nici macar contra cost nu le are, ci numai Discovery simplu.
Cla
Pai eu platesc pt cablu, dar nu sunt pachete ca in RO sa am de unde alege ce vreau. nonono.gif
Asa ca tre' sa mânc ce-mi dau ei... programe de care chiar ca nu am nevoie.
Unguri nu-s prea multi la noi, ii cauti cu lumanarea, dar au Duna TV.
Polonezii la fel.
CNN, TV5 (Franta)... si niste oribile de reclama.
Si pt turci, care la noi sunt cu milioanele = ioc!
Pana acum 1 an au avut si ei un program turcesc, a disparut.
Nici spaniolii, grecii, italienii nostri n-au ceva de vazut, tre sa treaca pe satelit...
Cucu Mucu
Cla, e o tel noua digitv sau sky sau cam asa ceva care transmite prin satelit, au luat niste prieteni de-ai mei pt in Italia si mere. E 5 $ abonamentul, primul an gratuit parca. Are mai multe pachete, cu Discovery inclus, etc.
Olaf
M-a enervat una de la pizza hut. Am dat telefon si zice "puteti sa asteptati un pic?" Si astept, si astept, si astept... in plus, era numar din ala special, si taxa cu 15 centi minutul. Si mai sunam si de pe mobil, deci cred ca se mai adauga ceva la asta. Pana la urma am inchis, si am sunat la domino's pizza. 20 de minute mai tarziu mancam.
Tyra
ca n am avut bani si totusi n am putut sa ma abtin sa nu imprumut ca sa mi mai iau INCA o pereche de blugi blink.gif
Cla
QUOTE (mariusc2 @ 19 Jul 2006, 06:01 PM)
Cla, e o tel noua digitv sau sky sau cam asa ceva care transmite prin satelit, au luat niste prieteni de-ai mei pt in Italia si mere. E 5 $ abonamentul, primul an gratuit parca. Are mai multe pachete, cu Discovery inclus, etc.

Marius, eu nu am voie sa-mi pun antena pt satelit pe casa, as fi facut-o demult, as avea si eu chef din cand in cand sa mai ascult romaneste, in afara de asta ar ajuta-o pe prietena mea sa invete limba, oricum e interesata.
Dar daca n-am voie... grrr... dry.gif
Dea
azi m-am enervat pentru ca n-am gasit loc de parcare din prima.. nici din a doua.. devil.gif
Endgegner
- taximetristii astia tampiti din TM
- baietii de baieti care cu masini mai bengoase care asculta manele la blana si nu stiu a se eSprima
- fufele care umbla in masini de jde mii de para si nu stiu sa bage benzina in masina (cand da din fund nu intreaba cum sa bage benzina)
Serenity
O musca ma scoate din miiiiiiinti!! 50.gif

De retinut sa iau maine spray de muste si ceva de tantari. Neaparat!
Sushi
QUOTE (Endgegner @ 20 Jul 2006, 09:42 AM)

- fufele care umbla in masini de jde mii de para si nu stiu sa bage benzina in masina (cand da din fund nu intreaba cum sa bage benzina)

meeiii asa face si soacra-mea. Au un Renault din ala mega-mare si la benzinarie se da jos si merge inauntru sa aduca un vanzator sa-i bage benzina ca ea nu stie cum rofl.gif
Olaf
M-a enervat afurisitul de computer de la birou. E rapid, dar e groaznic de instabil. Se blocheaza cand mi-e lumea mai draga. Daca nu fac decat documente si alte prostioare, n-are treaba, zbarnaie. Dar daca ii dau ceva sa lucreze, trebuie sa ma port cu manusi cu el.
Endgegner
m-a enervat stirea asta.
Daca nici trecutul nu ni-l respectam io zic sa facem ceva pe viitor.
alysoft2003
QUOTE (Cla @ 20 Jul 2006, 02:17 AM)
eu nu am voie sa-mi pun antena pt satelit pe casa, as fi facut-o demult, as avea si eu chef din cand in cand sa mai ascult romaneste

Fa ca mine si pune-o pe balcon wink.gif
colectionara
M-a enervat ca nu am dormit toata noaptea, am venit acasa si am dormit o ora si ceva dupa care am sarit ca arcul iar acum iar nu-mi vine sa ma culc. etc.
mdA!
ca sunt franta de oboseala, plec de la munca la 4, fac un dus, eventual pap, la 5 plec de acasa, la 6 juma in drum spre Costinesti iar duminica de la mare vin direct la munca, de unde mai plec luni dupa amiaza. brr.. parca e ceva lipsa aici.
jude
mi-am rupt papucii
m-au inchis in casa la 9
ranting.gif
Serenity
rofl.gif

Ei, lasa sis', in Etiopia exista copii care mor de foame.. laugh.gif
Erwin
ma enerveaza yahoo mess, cica nu e buna parola mad.gif
rossi
ca nu pot sa dorm si e 8.38 dimineatza b-(
nefertiti-old
QUOTE (rossi @ 23 Jul 2006, 08:40 AM)
ca nu pot sa dorm si e 8.38 dimineatza b-(

Uh, mai exista cineva cu are are aceeasi problema ca mine! laugh.gif

Azi m-a enervat o musca! mad.gif
tikky
mouse-ul - ca se tot blocheaza!!!
Erwin
tikky, de ce nu iti iei si tu un mouse optic? dar vezi, ia-ti din ala cu fir, ca cele fara fir au prostul obicei de a cadea de pe masa cand ti-e lumea mai draga si apoi incep sa faca figuri ohmy.gif
ausländer
Cafeaua, ca nu e niciodata de-ajuns. [Se pare ca devin fan Nefertiti smile.gif ]

Erwin, sunt bune si cele fara fir, daca esti putin atent. [atat cat sa nu cada de pe masa]
ausländer
Revizia la gaz <=> no hot coffee.
Una bucata zidar chemat la ora matinala ptr finisaje <=> no breakfast.
Sa continui?
nefertiti-old
QUOTE (ausländer @ 23 Jul 2006, 12:32 PM)
Cafeaua, ca nu e niciodata de-ajuns. [Se pare ca devin fan Nefertiti smile.gif ]


rolleyes.gif
tikky
QUOTE (Erwin @ 23 Jul 2006, 01:15 PM)
tikky, de ce nu iti iei si tu un mouse optic?

pai... optic este sad.gif dintr-o data se blocheaza si nu-mi mai apare cursorul pe ecran. user posted image
maimeri
verifica firul de la mouse sa nu fie sectionat(mie mi-l roade pisica din cand in cand) smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.