Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
StandDuPp
Plictiseala m-a enervat tare azi
Serenity
Mi-a dat frate-miu cu firma in cap ceva de speriat astazi.... Mi-e rau de nervi, literalmente blink.gif
jude
Ntz nonono.gif nu se mai poarta nervii (nu conteaza ce zice lumea tongue.gif ). Da un refresh mic acolo, sau, daca nu se poate, un delete cu chestia aia de curatat cartofi, cum discutam noi odata... wub.gif
Serenity
rofl.gif Bine ca mi-ai amintit! devil.gif Din pacate e la 100 de kilometrii distanta si la mine pe cat e de mare intensitatea dracilor, pe-atat de repede imi trec.

... cu toate astea, am gasit la el in dulap un curatator de cartofi nou si foarte "trendy" rolleyes.gif devil.gif
ramona
Pietonii! mad.gif ca si ieri!Ca se mai trezeste cate unul disperat sa se arunce in fata masinii, dupa ce tu ai lasat sa treaca tot puhoiul, ai fumat o tigara si ai ascultat si doua stiri tampite la radio. Daca vrea omul sa se sinucida, de ce sa fac eu puscarie pentru el???
Erwin
@ramona
bine ai revenit han.gif
ascultă mai bine radio guerrilla! "guerrilla vă deşchide bila!" rofl.gif mie mi-a deşchis-o! rofl.gif

jude
rofl.gif Aha, si eu stau la coada la ei. jamie.gif
Endgegner
niste gunoaie de rude...ca altfel nu le pot spune...dar dumnezeu e sus si vede tot...
One_Last_Dance
Dimineata... tulburator de frumoasa...
Romelia
Norii rasfirati, desperecheati si tristi...




... mi-au sters Zambetul Tau.
fiica_lunii
Azi m-a enervat un individ shmecher cu gura mare care a facut treaba de mantuiala si in final, tot el filosofa degeaba.
denise
ca uneori vrei sa-ti pierzi urma si tot iti afla numarul de telefon..daca nu de acasa, de la serviciu ... bleah. Plicticosi si insistenti unii.
Afrodita
Azi chiar m-a scos din sarite faptul ca m-am trezit cam tarziu si nici pana acum nu-s treaza de tot (adica 30 minute nu mi-s de-ajuns sa ma trezesc), ca n-am curaj sa sun pe unde am de sunat si mai ales ca nu am chef sa ies din casa - desi trebuie neaparat... Ce mai, sunt nervoasa rau pe mine de-mi vine sa ma iau la palme blink.gif hh.gif
denise
Aseara, stirea cu .. nenorocitul ala de Ontan, pe post de tortionar. Maturam parcul cu el si pe urma il dadeam pe el mancare la pesti.
Mihai
http://www.youtube.com/watch?v=cm2YGs1_zYg

Mda, primitiv...
Afrodita
M-a enervat ca desi am dat mura-n gura unuia, tot ma freaca la icre sa ii spun exact ce si cum sa faca , vorba aia : "muieti is posmagii?" dry.gif Si tot asta m-a enervat ca pana n-a avut nevoie de mine nu mi-a trimis un SMS sa ma intrebe de sanatate, pai asa e frumos dom'le?? mad.gif
exergy33
As vrea sa-mi fie mila. Dar nu pot. wub.gif
Afrodita
Eu as vrea sa nu-mi mai fie mila, da' nu pot laugh.gif

Azi m-au enervat visele de le-am avut. Da' poate-mi trece pana la amiaza biggrin.gif
exergy33
QUOTE(Afrodita @ 31 Aug 2007, 12:11 PM) *
Eu as vrea sa nu-mi mai fie mila, da' nu pot laugh.gif

smile.gif
zen
...m-a enervat lipsa de nervi...
Mihai
Bine ai venit la Han, Zen! han.gif Fericita... enervare, nu? smile.gif

Pe mine ma enerveaza ca am uitat o parola la un cont ftp si nu o pot recupera din whs... hmm.gif
Afrodita
Mihai... spor tata rofl.gif

Pe mine m-au enervat unii ca vorbeau numai balarii, da' mi-o trecut, asa ca ma duc la somn rofl.gif
ramona
Oamenii care nu gandesc cu proprii lor neuroni.....poate pentru ca nu ii au?!?!?
Afrodita
Nu stiu de neuronii altora, dar ai mei fierb la ora asta 50.gif

M-am trezit de 28 de minute si am reusit sa ma enervez cat nu m-am enervat in doua saptamani!
- unu isi aspira masina de 28 minute si urla aspiratorul ala in creierii mei obositi, de imi vine sa ma duc sa-l spanzur pe om cu firul de la aspirator biggrin.gif
- mi-am vazut factura la telefon biggrin.gif cu un TVA de m-a rupt la buzunare... si am realizat cati bani din banii castigati de mine se duc pe taxe... si ma intreb de ce naiba mi-am declarat venitul?? Nu puteam sa "merg pe burta ca-i apa mica" ??

50.gif grrrrrrrrrrrr......
ramona
M-am enervat ca mi-am pus alarma de la telefon sa sune si am fost atat de anesteziata ca am oprit-o prin somn si am pierdut o intalnire importanta si mi-am dat peste cap o jumatate de zi mad.gif .
Asta e...."Tomorrow is another day".
Erwin
ramona:
altădată să pui telefonul departe de pat! rofl.gif

pe mine m-a enervat un program de clonare a discului, ca dupa ce a lucrat toata ziua s-a blocat şi am renunţat la el evil.gif
ramona
Toti "desteptii" care atunci cand se duc in supermarket au impresia ca sunt la Louvre si admira cu nesat si profund extaz marfa de pe rafturi, incurcand circulatia libera a cetatenilor care chiar au treaba si vor sa cumpere diverse lucruri (asa ca mine)! mad.gif mad.gif mad.gif Propun introducerea unui orar de vizitare turistica a supermarketului! rofl.gif
Afrodita
Ohh cata dreptate ai cu vizitarea turistica rofl.gif

Pe mine a inceput sa ma enerveze lenea de-o am in mine si mai ales faptul ca desi mi-e somn, mi-e prea lene sa ma culc si deja e prea tarziu sa mai dorm, deci m-am enervat! mad.gif

wacko.gif
jude
QUOTE(ramona @ 10 Sep 2007, 04:54 PM) *
Toti "desteptii" care atunci cand se duc in supermarket au impresia ca sunt la Louvre si admira cu nesat si profund extaz marfa de pe rafturi


Not faaaair, pentru unii (ciudati) e chiar relaxant! sorry.gif tongue.gif
Erwin
la cāte E-uri trebuie să descifrezi cu lupa, īţi trebuie şi un ghid turistic! rofl.gif

pe mine azi m-a enervat o cerere respinsă mad.gif
Serenity
Si eu fac parte din "desteptii" aia... biggrin.gif Din ce am observat eu nu faptul ca stai si admiri produsele incurca circulatia, ci spatiul mic, carucioarele mari si multe + faptul ca la majoritatea supermarketurilor nu exista cosuri mici, de mana.
Afrodita
Pe mine ma enerveaza nenorocitu' de fierastrau a carui lama nu vrea dom'le sa taie drept, dupa semnatura, nici de-a dracu mad.gif De ce insista astia sa stiu sa folosesc unealta aia antica si dedemult, nu stiu, ca le-am zis ca io imi iau generator cu mine pentru cazurile cand n-au aia curent pe santier biggrin.gif Da' nu m-o crezut profu sad.gif 50.gif

rofl.gif
mutulica
mitza vecinei ca e neagra... si imi tot iese in cale
Afrodita
mutulicaaaaaaaaaaaaaaaa hug.gif mwah1.gif
Serenity
Ma, sa stii ca ma gandeam si eu sa-i trimit un PM lu' mutulicu un a big old hug laugh.gif Tare dor in fu' de el sorry.gif

Afro, hai sa punem mana de la mana si sa-l stresam cu PM-urile dragastoase in fiecare luna devil.gif laugh.gif
ramona
Ziua asta care a inceput cu un soare minunat si acum nu se mai hotaraste ce vrea...sa ninga, sa ploua, sa stea bosumflata...ca mine
Afrodita
S-a facut Sere rofl.gif

On topic: nu m-a enervat nik inca, dar in curand sunt sigura ca ma va calca ceva pe coada rofl.gif
mutulica
mai bine ati pune mina de la mina si i-ati fura mitza la asta
dupa ce ca e neagra si imi iese in cale, se mai si cacaceste la mine pe tarla
SORIN
Coane....pune mana pe ea si fa din eu Pizzoto rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Marduk
Pe mine azi m-a enervat, muncaaaaaaaa............... Cine vrea sa-mi ia locul? frusty.gif
mutulica
QUOTE(SORIN @ 13 Sep 2007, 08:48 PM) *
Coane....pune mana pe ea si fa din eu Pizzoto rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.

e babeta... iar la pisica nu ma bag, nu ti-am zis ca sunt superstitios?
Nefertiti
Am uitat sa cumpar casti. frusty.gif
Cla
Merge si fara pe motor, cheia de contact sa ai...

Sau te referi la casti audio? biggrin.gif
jude
Desteptul care m-a tuns n-o fi observat ca am par ondulat si ce mi-a facut el merge numai pentru par drept. Asa ca arat ca o oaie - si nici macar una de rasa. cry.gif
denise
Sa-i ia... pe Videanu, Basescu, Lis, Halaicu, Dinca-balcon, nea nicu si pe toti primarii generali si de sector care au 'gospodarit' vreodata orasul asta, sa-i loveasca ciuma, buba neagra, SIDA si diaria... sa-i ajunga toate blestemele rostite vreodata de vreun bucurestean 'fericit' de infapturile lor marete. Ca ne-am saturat de gropi, trotuare cu gropi si borduri noi, sfaramicioase, pe care stau masini, si tu treci pe carosabil ca intotdeuna se gaseste un dobitoc sa parcheze de-a curmezisul, nu-i ajunge trei sferturi din trotuar (atentie ca umblu cu chei si marker permanent la mine!), de rahati , nuuu, nu de catei, ci de animale bipede (ca promisese basescu veceuri ecologice pt tot bucurestiul, cadea-r-ar in ele), de zone pline de noroi o saptamana dupa ce nu mai ploua, de strazi intunecoase ca nu stii niciodata mai daca ajungi acasa, de trafic genul stai-pleca-frana-injura-pleaca-frana, de masini fara-numar-fara-numar pe bani furati, de impozite pe cladiri dublate in fiecare an si de asigurari obligatorii sa-si puna ei pe picioare fimele de asigurari ale nevestelor, de afise cu moacele lor de politicieni imputiti pe care nu le curata nimeni de pe stalpi (si afisele si moacele), de tomberoane furate si gunoi neridicat cu lunile, de 'edili' care fura terenuri, distrug parcuri si nu au auzit niciodata de urbanism, desi isi fac concediile pe banii nostri in toata lumea, de 'demnitari' jegosi care intrerup circulatia ca sa treaca ei, de drumuri de jumatate de ora care iti iau 2 ore - azi mi-a luat 3 ore! Sa vina la mine sa ti-i votez. Ptiu! Huo!

PS La multi ani de ziua Bucurestiului, frumoasa noastra capitala europeana! thumb_yello.gif
coconut
QUOTE(jude @ 20 Sep 2007, 06:29 PM) *
Desteptul care m-a tuns n-o fi observat ca am par ondulat si ce mi-a facut el merge numai pentru par drept. Asa ca arat ca o oaie - si nici macar una de rasa. cry.gif

Naşpa! Īmi pare tare rău! Eu am păţit la fel şi am renunţat la serviciile altora! Mă tund singură... wink.gif
Erwin
QUOTE(denise @ 20 Sep 2007, 07:13 PM) *
Sa vina la mine sa ti-i votez. Ptiu! Huo!

PS La multi ani de ziua Bucurestiului, frumoasa noastra capitala europeana! thumb_yello.gif


La mulţi ani, bucureşceni!
Vă urez gin capitala noastă, a Banatului, să vă luaţ alţi primari mai cuminţī şī mai harnici! spoton.gif
Cla
Volles Brett, Erwin rofl.gif
Dar s-ar putea uita si la Sibiu wink.gif
Ce ti-e si cu provinciile astea... whistling.gif
mutulica
niste biscuiti
Afrodita
Aoleu Denise, parca m-am citit pe mine nervoasa fiind rofl.gif
Pupa mama, sa treaca supararea mwah1.gif

Pe mine azi m-au enervat nenorocitii de colegi de casa, care si-au gasit sa sta unu la parter si altu' la etaj, in fata usii mele, sa zbiere unu' la altu si sa ma trezeasca la 11 jumate fix in ziua in care mi-e rau de crap si voiam sa dorm 50.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.