Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Michelle
don't worry...toti sunt o apa si-un pamint!
si mie mi se pare cea mai nesuferita breasla... devil.gif
jkd
m-a inervat ca de 2 saptamani asteptam sa iau salariul si am luat mai putin cu 5 mil...
Eclectic
O dovada de ipocrizie crasa. Cum o fi sa barfesti pe cineva, sa faci acea persoana cu ou si cu otet, pentru ca, apoi, sa-i spui cat dor ti-a fost de ea ? yeahrite.gif
Mara
Era femeie? whistling.gif
Eclectic
Ma rog... ea asa crede. In engleza, as folosi cuvantul "it".
Mara
Eh, am cunoscut si eu "it" d'astea, asa ca nu ma mai mir. dry.gif
Felina
m-am enervat eu pe mine-insami-ma
nu pot sa ma hotarasc daca si cum anume sa sfarsesc o relatie de 'prietenie'. nu ma pot decide. in momentele astea ma urasc.
Cla
Fa un "cut", Felina. Dup-aia o sa-ti mearga mai bine wink.gif
Felina
QUOTE (Cla @ 12 Jul 2005, 05:16 PM)
Fa un "cut", Felina. Dup-aia o sa-ti mearga mai bine wink.gif

Cum adica 'cut'?
Serenity
Colega de apartament!! 50.gif Noroc ca-s un munte de echilibru si auto-control rofl.gif
Cla
QUOTE (Felina @ 12 Jul 2005, 04:22 PM)
QUOTE (Cla @ 12 Jul 2005, 05:16 PM)
Fa un "cut", Felina. Dup-aia o sa-ti mearga mai bine wink.gif

Cum adica 'cut'?

Un "cut" inseamna o taiere. Hai ca stii, daca stai in Irlanda.wink.gif
Gata cu relatia. So long... Gândeste-te ca meriti si tu o viata demna de trait... wink.gif
nefertiti-old
Un sef. Si inca nici n-am ajuns la lucru. mad.gif
mutulica
ma enerveaza... nervii mei nervosi
nefertiti-old
cafeismul o fi de vina rolleyes.gif
mutulica
si ala... dar nu e singurul
punctt
...mi-a stricat somnul de dimineata ... un telefon... hartuire nu alta... Ce are in minte de-i obsedata cu apelurile astea stupide? Chiar ii este indiferent ca deranjeaza pe cineva? Ce tampenie!!
nefertiti-old
o senzatie stupida
eu
automatul de cafea din birou, care iar nu functioneaza
vremea

... pana diseara mai e!
Cla
Telefonul. I-am zis ca ce dracu' ma suna la ora asta, dar asa: yawn.gif yawn.gif
Câteodata l-as înjura pe Alexander Graham Bell... dry.gif
Cea mai neimportanta inventie din lume. Cred ca a fost facuta doar ca sa enerveze barbatii.
Su sotia lui Alexander n-a putut sa-si mai tina gura si el a vrut sa aiba pace, sa stea ea de vorba cu prietene sau vecine... rofl.gif
mdA!
sefu' care si-a lasat telefonul pe birou, care suna, suna, suna.... si cand se opreste, in final, capul meu tot suna, suna, suna..
si ma enerveaza ca nu stiu exact cu ce mama draq acopar 26 de minute de emisiune, cand lumea se da lovita, nu raspunde la telefon si alte rahatisuri din astea.... grrrrr
aurasupacurasu
Demarche-uri care incearca sa-ti vinda tot felul de timpenii prin telefon!
Ce ma enerveaza cel mai tare este ca ei i-si mascheaza numarul cind suna ca sa nu poti sa-i gasesti in caz ca te destepti si-ti dai seama ca te-au escrocat!
Cind vad numere mascate pe telefon ma apuca criza de nervi!
hh.gif
Si m-a mai enervat ca in ciuda minijupei mele cokete de azi cind am fost sa recuperez masina de la garaj ,factura a ramas la fel de mareeeee! 582€ devil.gif
Cred ca trebuia sa lucrez un pic si la decolteu!!! wub.gif ohyeah.gif
nefertiti-old
E la fel de frig ca in octombrie...
mogaldeatza
Mda, si slabe sperante de mai bine.Iar eu maine vreau sa plec pe munte wink.gif
iniya
Vremea. Nici astazi nu are de gand sa-si revina sad.gif
mutulica
am o trilema...
dupa proverbul tara arde si baba se piaptana, rezulta ca in caz de calamitati naturale, sau induse baba n-ar prea mai trebui sa se pieptene... cum numele babei e legat de foc... mi se pare corect ca numele mosului sa fie legat de apa (in antiteza adica)
deci... acum ar trebui sa spunem zicala "tara se ineaca si mosul se piaptana"... ducind in mod evident si ironic spre faptul ca mosul sa nu mai piarda vremea cu freza pe asa inundatii

ma nerveaza la maxim ca tre sa iau o decizie... sa imi mai fac freza dimineata, sau sa ma tund chel ?
Sushi
azi m-au enervat rusii, ungurii si doua austriece! ma enerveaza ca-s epuizata de oboseala, ca mi casa cu curu'n sus, ca-s neepilata, ca nu mai trece vara asta ... sa ma relaxez si eu un pic extrasezon...
Kitty
ca o tuta de la metrou nu ne-a lasat sa intram cu catzelul ranit...ne-am dus cu metroul ca aia de la noi is oameni si ne-am intors o statie pe jos si cealalta tot prin underground ca am cerut frumos voie tongue.gif
Da' nenorocita aia grasa nu putea sa se prefaca macar ca are inima? acu' ma doare spatele de la atata mers...ca n-am voie sad.gif
aurasupacurasu
kitty ,la ce statie ti-au facut figura asta?
Kitty
Iancului
Kitty
nu mai pot sa mananc ciocolata asa cum mancam intr-o vreme...mi se face greata... cry.gif e bine si asa...tinand cont ca nu prea face bine la posterior smile.gif
Contessina
QUOTE (Kitty @ 14 Jul 2005, 08:12 PM)
nu mai pot sa mananc ciocolata asa cum mancam intr-o vreme...mi se face greata... cry.gif e bine si asa...tinand cont ca nu prea face bine la posterior smile.gif

Bravo!
Intru totul de acord( cu posteriorul).
nefertiti-old
Ca ma cam doare spatele. mad.gif
jude
Stirile ProTV 50.gif De ce cauta mereu sa arate "senzationalul" si comenteaza situatii cu adevarat tragice de parca ar fi la un meci de fotbal?
mogaldeatza
1. Faptul ca am cautat de bezmetica un magazin si cand in final l-am gasit nu aveau ce cautam .
2.Telefoanele interminabile ale cuiva care are impresia ca pe mine scrie Armata Salvarii wink.gif
3.Pikamer-ul din apropierea cladirii care "lucreaza" la foc continuu cry.gif
4 .Vremea wink.gif
Onix
Ca nu stiu pe cineva care se pricepe sa umble cu SPSS-ul, sa fiu si eu sigura ca nu lucrez pe langa subiect. hh.gif
Eve
m-a enervat si dezgustat in acelasi timp prefacatoria unora yeahrite.gif
nefertiti-old
Diverse si diversi.
Nico
Acum ca am reinstalat windows-ul, merge mai prost decat inainte 50.gif Cred ca imi vine sa-l omor pe cel care a facut treaba prost.
nefertiti-old
Ziua de azi, cu tot si cu toate! mad.gif
Kitty
Ca am depasit scorurile la cateva jocuri de yahoo si nu imi arata actualizat...zice ceva de genul "My High-Score: Requires IE 4.0 or later." e vorba oare de internet explorer? mad.gif oare daca intru cu el imi tine minte scorul? sad.gif

Edit: Nu tine minte cry.gif sad.gif
Onix
M-am saturat de tabele si grafice. cry.gif cry.gif Abia astept sa termin cu ele.
Serenity
Iar mi s-a virusat calculatorul rofl.gif
nefertiti-old
Un tantar.
O constatare.
punctt
rolleyes.gif ... pai n-ai in dotare arc si sageti, ca sa-i vii de hac? (tantarului!!) laugh.gif

edit1: hmm.gif ...editarile astea...

edit2: M-am enervat ca iar m-au inselat precupetele la cantar... am cerut un kg de nectarine si cand am ajuns acasa... le-am verificat, pe cantarul electronic si ...aveau cam 800 g mad.gif 50.gif ranting.gif
nefertiti-old
Incep sa am nervi nervosi...
Cla
Exista si nenervosi?? blink.gif

@Serenity: mie mi s-a calculat virusul rofl.gif
nefertiti-old
QUOTE (Cla @ 17 Jul 2005, 05:57 PM)
Exista si nenervosi?? blink.gif


Da.
Contessina
Desi am carnet de cativa ani am condus sub orice critica azi.De cateva ori mi s-a oprit motorul.Si nu am condus decat in afara Bucurestiului.Si ma pierd la viraje, nu schimb viteza, apas ambreiaj si frana si o schimb pe urma,turez excesiv motorul, cat despre manevre fine, cum ar fi gararea sau parcarea laterala nu-mi mai amintesc logaritmul dat de instructor.
nefertiti-old
M-am trezit cu o stare de oboseala... mad.gif
Michelle
QUOTE (Actilyse @ 17 Jul 2005, 10:47 PM)
Desi am carnet de cativa ani am condus sub orice critica azi.De cateva ori mi s-a oprit motorul.Si nu am condus decat in afara Bucurestiului.Si ma pierd la viraje, nu schimb viteza, apas ambreiaj si frana si o schimb pe urma,turez excesiv motorul, cat despre manevre fine, cum ar fi gararea sau parcarea laterala nu-mi mai amintesc logaritmul dat de instructor.

Deci sa nu-ti stam in cale cind esti la volan! hh.gif
Vornicum
QUOTE (Actilyse @ 17 Jul 2005, 09:47 PM)
Si ma pierd la viraje, nu schimb viteza, apas ambreiaj si frana si o schimb pe urma,turez excesiv motorul, cat despre manevre fine, cum ar fi gararea sau parcarea laterala nu-mi mai amintesc logaritmul dat de instructor.

Problema serioasa apare in momentul in care trebuie sa faci punctajul la sala. 26 intrebari ca si un cosmar, pentru cei care nu se au cu studiul.
Cat despre parcarea laterala, sa vezi cum am invatat eu sa o parchez. Dau cu spatele la 45 grade si apoi intru cu masina lateral. Exista oare un alt mod de a face parcarea laterala? hmm.gif

Si ca sa nu fiu complet offtopic , ca Vida Gheza, vreau sa precizez ca ma enerveaza rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.