Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Antont
Birocratia de la militie (un pic) si o vaca la volan, care mergea cu 30 de km/h....Am fost obligat sa merg in spatele ei aproape 400 de metri pina am avut loc s-o depasesc. Pana mea, se credea la plimbare cu carucioru' sau ce?! Cine draq le da carnet la astea hh.gif ?!
Mara
Aia care te-au enervat la inceput? Zic si eu... rolleyes.gif laugh.gif
Antont
Cind la inceput tongue.gif ?
P.S.
Acu ma enerveaza ca nu stiu ungureste ca nu inteleg ce scrie pe borcanu cu sos de spaghete cry.gif ....si mi-e foameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee rofl.gif ......
Vornicum
"Egge mege fekete sosoyabo tomatoyabo ishcolabo"

Traducere : Sos tomat spaghetat pentru romani oPsedati. rofl.gif

Mananci si faci nani o luna. rofl.gif
Antont
Nu, maninci si "fumezi" o luna rofl.gif .........Fir-ar, mi se arde zosu ' yikes.gif 44.gif .......
Jazz
ohno.gif statistica
Urasc statistica!! wacko.gif frusty.gif
Cla
Ma enerveaza femeile... si pe de-alta parte, imi place de ele... dry.gif

Hai mai, nu-i paradox?? 50.gif...

Bagale-as in... visele mele spoton.gif
simonsays
acusi am vazut si eu ....
quuuuotez:
Cel Mai Nonconformist Forumist
Rezultate:

simonsays - 40 puncte
cactus - 20 puncte
Cla - 19 puncte
bdl - 16 puncte
Riki........


am rupt-o-n fericire; sa vezi ce-mi creste avertizarea, vertiginos, de la 4 la 8, pe treaba asta... roflmao.gif

sau.. trebuia sa fiu bucuros ?? rofl.gif rofl.gif
BlackClaw
Ma enerveaza nepasarea. A mea, a celor din jur...TV-ul tampeste. Privesti cum se intampla ceva si te uiti ca la televizor, respectiv te uiti ca boul care nu are alta grija decat sa manance.
Ce daca ala i-a furat geanta? era a ei...la TV apar zilnic chestii d'astea.
Stirile sunt cel mai cretin program TV. Trebuie sa ai o doza de sadism ca sa la privesti, o oarecare doza de prostie...sau un simt al umorului foarte dezvoltat
Antont
QUOTE (simonsays @ 24 Mar 2005, 10:28 AM)
acusi am vazut si eu ....
quuuuotez:
Cel Mai Nonconformist Forumist
Rezultate:

simonsays - 40 puncte
cactus - 20 puncte
Cla - 19 puncte
bdl - 16 puncte
Riki........


am rupt-o-n fericire; sa vezi ce-mi creste avertizarea, vertiginos, de la 4 la 8, pe treaba asta... roflmao.gif

sau.. trebuia sa fiu bucuros ?? rofl.gif rofl.gif

Cind am zis ca te votez ca cel mai romantic n-ai vrut jamie.gif .....acu taci si'nghite rofl.gif
Vornicum
2 forumisti care habar nu au ce se intampla , dar totusi isi expun parerea. Unul din ei nu are inca buletin. Pacat, am inceput sa-l plac. M-a dezamagit profund. ( sa nu interpretati, ca nu e nimic subversiv rofl.gif )
Cla
Am vrut sa ma duc azi la banca si nu m-am gandit ca e Vinerea Mare, asa ca bani - ioc pana marti... 50.gif
Da' nu-i nimic, primesc "ceva" de Pasti spoton.gif
cactus
ia si de la mine ceva...

http://images.google.com/images?q=tbn:_Mc0...c171/dollar.jpg

Mi-i dai inapoi cand treci prin Arad... ohyeah.gif

Nu ma lasa sa pun imaginea ---Regretam, paginile dinamice in tagul [IMG] nu sunt permise--- da“tu pricepi

PESEi : ce-s alea pagini dinamice ????? ca io nu le-am vazut miscandu-se yay.gif
Cla
Mda yeahrite.gif cred ca nu merge deoarece in denumirea pozei e scrisa o adresa de net, in mod normal, .jpg merge...
Oricum mersi, cactus wink.gif hug.gif
Da' cu 1 dolar cumpar doar 1/4 de pachet de tigari... biggrin.gif
Dar am totdeauna tutun in rezerva si 20 Euro-s destui pana marti spoton.gif
cactus
QUOTE (Cla @ 25 Mar 2005, 11:22 AM)

Da' cu 1 dolar cumpar doar 1/4 de pachet de tigari...

Pai pune si tu semnul de inmultzire dupa el sau stai putin...Ia-i pe astia; sper sa-tzi ajunga...

http://images.google.com/images?q=tbn:zBq_...w.schule.de/mhb

Vezi ca ti-am trimis e-mail; da-l mai departe la preteni...Am incercat sa-l trimit si lu Mihai; sper sa-l primeasca...
Cla
Mersi, dar n-am ce sa fac cu ei; banca-i inchisa si n-am unde sa-i schimb in Euro... tongue.gif

.pps-ul nu l-ai trimis, ai mail wink.gif
cactus
QUOTE (Cla @ 25 Mar 2005, 11:43 AM)
Mersi, dar n-am ce sa fac cu ei; banca-i inchisa si n-am unde sa-i schimb in Euro... tongue.gif

.pps-ul nu l-ai trimis, ai mail wink.gif

pai l-am trimis pe adresa ta de e-mail...
Serenity
Ca intr-un moment foate caracteristic mie pe care nu mi-l amintesc mi-am pierdut portofelul. E deja al 5-lea pe care il pierd.. De fapt, nu am avut nici un portofel pe care sa nu-l fi pierdut pana la urma.. Ma enerveaza tampenia de care dau dovada, ma enerveaza ca pe langa banii care s-au dus o data cu el, am pierdut si cardul.. Si-acu' sa vezi distractie pana reusesc sa fac rost de altul.. hh.gif Cand o sa ma invat naibii minte? Cand n-o sa mai fiu prostul care nu invata nici din propriile sale greseli!? frusty.gif

Pentru a 6-a oara (sau a cata o fi, D-zeu stie..): Nu-mi mai iau portofel! sad.gif
ausländer
Serenity, la greci am vazut ceva de genul: portmoneu+lant biggrin.gif Se prinde de pantaloni. Intr-adevar, exista posibilitatea sa il pierzi si asa, dar.... rofl.gif nu vreau sa ma gandesc la variantele posibile!
Cla
Pe cand eram mic, aveam cheia de la casa atarnata la gat, ca sa n-o pierd... o idee pt Serenity cu portmoneul spoton.gif

Nu de alta, da' sa nu-si piarda si pantalonii rofl.gif
mutulica
gastrita. gastrita ma enerveaza
Cafe Del Mar
mutulica, daca te consoleaza cu ceva macar nu esti singurul..si pe mine tot gastrita ma enerveaza...si ma enerveaza rau de tot. ranting.gif explicatii am primit destule dar una e "relevanta":primavara si toamna gastritele si ulcerele se agraveaza sau se "manifesta" cu placere!ei da!ia si tu o gura de maalox sau almagel sau omeran...(e voie sa spunem?!..) cry.gif
mutulica
am luat o gura mare de bourbon. las de ghicit de care smile.gif
drunk.gif
sa vezi ce o inec
Cafe Del Mar
aaa pai zici ca e vorba de un tratament mai eficient! drunk.gif hai mersi!bourbon sa fie!
mutulica
pe cit o ineci, pe atit e mai nasol, pina cind esti asa de anesteziat ca nu mai conteaza
drunk.gif
iniya
hainele..nu mai incap pe mine...
mutulica
m-au enervat unii
Netty
M-a enervat sefa de dimineata, ca asa-mi vine s-o trimit la "plimbare". mad.gif Iară are sindromul "caciulită" azi.
Yvonne
Pe mine m-a enervat cineva care isi duce problemele personale la servici si isi tipa angoasele in gura mare de parca noi sintem psihiatri sau nutritionisti. Bleh.
colectionara
Totul. Si simt ca nu s-a terminat.
cactus
Pe mine ma inerveaza ca am postat undeva prin zona 2 poze cu neamurile mele si acuma nu le mai gasesc si nici nu mai am altele... ranting.gif ranting.gif
mutulica
frigul de afara, si rotile desumflate la masina, si ... bleah, ce zi imputita
cactus
...ca internetu“ merge ca un Schwein = Pig = Cochon = poTk -ca sa ma esprim pe domneshte...

@ Mihai - de 3 ori am incercat sa raspund la pm-ul tau; sper sa-l fi primit...ca aici e rofl.gif
Mihai
Am primit, am activat, am lansat jurnal. smile.gif
Vornicum
Mbun, mdeci... Motanix overloaded rofl.gif
Si eu vreau jurnal, ce fac? Trimit vreo 3 PM-uri? tongue.gif

Azi m-a enervat vantu' dom'le, ca prea sufla aiurea!!
Sunny
m-a enervat ca a inceput scoala yawn.gif cry.gif ranting.gif 43.gif ...si ca mai e si super frig in grotele astea de clase cold.gif cold.gif
mutulica
o durere de burta/stomac

asta e ... avea dreptate bunica, ne zicea la nepoti (de pardon va rog) "mincati fara masura pina va kk pe gura"

edit. interesant cum am scris ceva si s-a schimbat in altceva
nefertiti-old
RDS mad.gif mad.gif

P.S. Acu' am vazut pe geam ca jos, langa bloc, unde au ei o cutie cu fire sau ce pusca mea sunt alea acolo, stau trei pamfleti si povestesc!!! Netu merge cu noduri, da' ei stau si povestesc, nene. Ar trebui sa ma duc sa ii intreb daca nu vor si cate o bere. mad.gif
jkd
am sta sa downloadez 2 ore un dreamweverul... timp in care nu am facut nimic... pt ca dupa aia sa observ ca fusese mutat si nu sters de cei de la sala de net... eh se mai intampla...
cactus
chestia cu postatul pozelor...La devil.gif Ca deja ranting.gif ranting.gif ranting.gif


adăugire ulterioară: am reuşit ceva cu colegii - da-i muncă de chinez bătrān şi taaare mi-e teamă ca n-am priceput nimic din ce mi-or esplicat ei; da două poze am reuşit sa pun; să vad acuma dacă le pot pune la Han...Cumpliă treabă...o bag īn pm (persona message ??? devil.gif ohyeah.gif )
Vornicum
Iarasi sunt atacat fara motiv cry.gif
nefertiti-old
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
mutulica
vai Vornice, cine si-a permis una ca asta?
Vornicum
Doi. Zic ca's forumisti aici la Han. Dar eu nu i-am mai vazut pe aici pana acum. Buey, si mi-au stricat ziua tongue.gif
rofl.gif
genicon
A trebuit sa ma trezesc de la 4, ca sa fac bagajul si sa ajung la gara pentru un tren care pleca la 6, care pe deasupra a avut si (doar) 20 de min intarziere, mi-e somn, am baut 4 sau 5 cafele si tot imi pica ochii-n gura. Bleah!
mutulica
Nasol ca ti-au stricat ziua, dar lasa ca te razbuni tu. mai baga niste subiecte meseriase, din alea de ale tale si sa vezi ce le spargi gura la toti
Vornicum
Normal. Cu asta ma ocup eu spoton.gif
axel
Cand lansezi Fazan 2, ca sa inchizi gura la toti?
Eclectic
La o adica, ii facem si promo:

Fazanul se intoarce.
Studiourile noastre prezinta: FAZAN RELOADED.
Vornicum
Azi , pe la pranz dooooomnule axel.
Auzi ,dom'le guns'n'roses solo distribution, da' matale de ce n-ai participat la Nepacaleala de 1 Aprilie?
Ca am auzit ca s-au strans acolo CREMA Hanului. rofl.gif Tu cum de ai lipsit? Te-au uitat fartatii? rofl.gif
Uite, chiar si Rabie ( pardon Barrie) a fost, a recitat poezii! hh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.