Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Nana Floare
rolleyes.gif girlchat.gif brow.gif 23.gif bop.gif
...
smoke.gif
Onix
Ca s-a amanat iesirea din noaptea asta... cry.gif Chiar aveam un chef nebun de dans...grrrr mad.gif
genicon
Nicodime! Cum sa nu-ti placa zambaretul asta? blink.gif E smilie-ul meu preferat.... nu credeam ca poate sa nu-i placa vreunei persoane... tongue.gif
Absolut
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif rofl.gif tongue.gif
m`a enervat prestatia Sandei la Eurovision . vai si amar ce necaz ... cry.gif
Nana Floare
bre, cand il vad in mesaje neutre, nu ma streseaza...Ma enerveaza doar cand apare in raspunsul cuiva la un mesaj de-al meu. Acuma stiti cum sa ma enervati simplu si eficient... girlchat.gif
Absolut
tu te`ai dat de gol sau nuh ? blink.gif rofl.gif
fargakos
rofl.gif...
@Absolut-ai dreptate cu Sanda
Nana Floare
bop.gif

edit: bataia e pentru Absolut, nu pentru dragul de Farga... rolleyes.gif
fargakos
O..tnx smile.gif
Absolut
pai parca era robot saraca , avea ceva bagat pe undeva si nu`i prea era in clar unde se afla defapt zici ca era drept cazuta de pe luna ... cum sa nu ma enervez ...asa se face ? e frumos ? asa reprezinta ea tara ?
Absolut
QUOTE (Nicodim @ 16 May 2004, 02:38 AM)
bop.gif

edit: bataia e pentru Absolut, nu pentru dragul de Farga... rolleyes.gif

nu ma enerva ! rofl.gif
fargakos
@Absolut- si eu ma asteptam la mai mult...asta e..se pare ca iar ne-am facut de cacao sad.gif
genicon
QUOTE (Absolut @ 16 May 2004, 02:40 AM)
asa se face ? e frumos ? asa reprezinta ea tara ?

O fi avut emotii. Cred ca a trecut destul timp de cand nu a mai cantat si ea in fata unui public adevarat rofl.gif
Blakut
m-au enervat jandarmeria si smecherasii...
ma enerveaza ca nu sunt legale armele.

m-a enervat bancnota de 100.000 care nu-mi aparea in fata.
punctt
bop.gif
Sunt nervoasa ca nu pot sa dorm. Si nu vreau sa iau medicamente!!
Ce om tampit. Daca ma trezesc la 2 noaptea, uneori stau cu ochii in tavan, pana dimineata. Sunt cheauna toata ziua.
Azi va fi la fel. cry.gif
Vornicum
Mi-am pus Computeru sa se trezeasca pe la 6 ca sa ma pot trezi si eu. Nesimtitul, a uitat. Am intarziat la job si am pierdut bunatate de cafea. Bleahhhh, sunt nervossssss! tongue.gif
Turcoaz
Sunt nervoasa ca nu pot sa dorm. Si nu vreau sa iau medicamente

Ai incercat sa te plimbi cel putin o ora in aer inainte sa te bagi in pat??? Imi dau si eu cu parerea....
Vegas2002
M-a enervat ca astazi trebuia sa-mi ajunga celularul pe care l-am "comandat" online si inca NU mi-a ajuns..... 50.gif 50.gif
Daca maine pina-n prinz nu ajunge,ma duc sa mi-l cumpar de la magazin wink.gif
ComicDiva
Faptul ca ascultam muzica in tramvai si lumea se holba la mine. yikes.gif
Serenity
Faptul ca am plecat de dimineata la o inmormantare.. si.. n-am mai ajuns sad.gif Masinile astea.. te lasa cu ochii in soare exact cand ti-e lumea mai draga..
43.gif <---- cam asta a fost reactia mea de la un capat la altul tongue.gif
punctt
Multumesc pentru sfat Turcoaz. O sa incerc. frusty.gif
Am o stare de nervi, pe care nici nu o pot explica. Sper sa scap de toate acestea cat de curand. Sa dorm si eu linistita.
Turcoaz
Mami, eu incerc sa fac lucruri constructive, sa negociez in piata salata si ridichi, sa frec prin casa tot felul, sa ma simt utila si ma simt mai bine si ..normal, obosita. Incearca!!!

flowers.gif
Dark Angel
M-am enervat ca azi nu e vineri...ca m-a sunat cineva de la Selgros si ne certam cine suporta o diferenta de pret...ca aia din Germania sunt liberi azi iar eu nu, ca nu-mi raspunde boss-ul din Germania la mobil...
genicon
Ma enerveaza clubul asta cu tastatura lui imputita biggrin.gif
BLANCA
cred ca e ok sa spun ceea ce ma enervat ieri si se continua si azi..ca unii oameni care merita numai bine patesc numai rele, ca viata e asa cruda cu ei si ca nu pot faca nimik in privinta asta (prietena mea a pierdut sarcina)....

Stiu ca semnatura mea e : Totul se intampla cu un scop ..dar tot ma enervez
genicon
I-am cerut in Angst lu' tanti kent lung si mi-a dat kent 1... si nu am vazut ca scotoceam dupa bani. Astea nu-s tigari, dom'le! 50.gif
Catindatu'
Ma enerveaza campania asta electorala pentru Primaria Hanopolis-ului...asta e campanie, mai????
Jazz
Genicon,
Fumatul... Stomacul... Cam asa arata relatia bop.gif

smile.gif
punctt
Birocratia. Umbli de la o usa la alta, pana ametesti. Nu mai stii, la un moment dat, de unde ai plecat si unde trebuie sa ajungi. Ca sa rezolvi ceva, iti trebuie luni de zile. frusty.gif
mutulica
ca sunt la lucru
Hadess
Ca nu am stiut sa schimb lichidul de farana la o Yamaha virago.
Mosu
Ca am fost trezit din somn de un prieten la 3 dimineata si dupa "salut" intrebat "in ce bar sunteti". blink.gif
mutulica
ca iar sunt la lucru
halcyon_lll
ca am de invatat cry.gif 50.gif mad.gif
Scarlett
ca nu pot activa optiunea de membru anonim cry.gif
Vornicum
Cel mai bun banc de pe ziua de azi. Pai hai sa-ti zica mosu o treaba,
fa-te ca dai logout si intra la teste si posteaza ca si cum ai fi logata.
VOILA.
Cu placere, mai draga.
LonelyTune
ca m-a tras ieri curentu in masina si azi ma doare gatu rau:(
genicon
M-a enervat faptul ca, dupa ce m-am culcat pe la 4, ca am jucat Heroes ca tampitul, a venit pe la 9 fara ceva fostu' coleg de camera si m-a trezit din somn sa... jucam Heroes laugh.gif Acum sunt rupt de somn si ma doare capul de mor... sad.gif
Mihai
QUOTE (Scarlett @ 25 May 2004, 01:04 PM)
ca nu pot activa optiunea de membru anonim cry.gif

Logout si Reautentifica-te selectand 'nu ma adauga listei de utilizatori activi'.
Vornicum
Pai nu asa am zis si eu? tongue.gif
Scarlett
Merci Mihai e mers

@Vornicum ..aproximativ , diferenta de nuanta laugh.gif
Serenity
Hmm.. ca mi-a luat foc calculatorul.. blink.gif ...pe care l-am cumparat in urma cu doar cateva luni.. si in care am investit economiile de-o viata..

Dar gandirea pozitiva m-a salvat de la o cadere nervoasa.. pana la urma a fost chiar haioasa situatia biggrin.gif
an_dra
ma doare capul...doar asta ma supara,suficient insa sa-mi strice ziua..
rossi
Un mesaj pe yahoo si 2 prieteni...de fapt unul dintre ei...whatever
LigiaB
Iedera, hai ca ai fost simpatica. smile.gif

Pe mine m-a enervat faptul ca azi, e a 3-a zi cind evit un accident. 50.gif Azi dimineata, unul s-a angajat sa depaseasca, venea din sens opus, istetul nu si-a calculat bine distanta...eu mi-am dat seama si am incetinit atit de tare ca la un moment dat am oprit, sa ii ramina lui destul loc sa treaca, el depasea un camion enorm...a trecut stupefiat pe linga mine...(era barbat rolleyes.gif )
YoyoMan
Pe mine m-a enerva pentru prima oara in acest an - la modul adevarat - CALDURA. Incepe sa fie tot mai cald si incep si eu sa disper... Oricum anul asta am scapat ieftin ca luna mai a fost chiar racoroasa...
Si ma enervez de cate ori aud la prognoza meteo cum spun astia triumfatori ca "ne asteapta o vara fierbinte" mad.gif
FaiLuRe
Pe mine m-a enervat Yoyoman cu postul lui (70% kidding). Cum sa nu-ti placa vara bre? eu am tot injurat ca in mai a fost asa frig si ploaie. Abia astept sa vina caldurile, sa nu mai scada sub 25 de grade. Urasc iarna si frigul.
Antont
M-au enervat teribil doi conservari tembeli care au vrut sa ma omoare mad.gif , la nici un minut diferenta unul de celalalt sad.gif . Primul si-a gasit sa depaseasca vreo trei masini in viraj fara vizibilitate, mi-a aparut in fata si m-a obligat sa frinez tare, macar am avut timp sa-i arat in detaliu degetu' mijlociu rofl.gif , si nu bine am mai facut citeva sute de metri ca un idiot s-a gasit sa iasa dintr-o curte cu spatele fara sa se asigure, pe ditamai sosea europeana. Norocul meu ca nu venea nimic de pe contrasens si am reusit sa ocolesc.
Astia chiar m-au enervat tare de tot....
Jubi
Eh... n-am reusit sa fur un trandafir... am vrut neaparat sa am azi in camera un trandafir frumos. DAmn! sleep.gif
chatonel
ma enerveaza rau de tot mustele!!!! A venit caldura si, cu ea, si zburatoarele-astea scirboase!!!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.