Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Dark Angel
Mutra cuiva...inca ma enerveaza, n-am avut norocul sa se fi transformat in timpul trecut...
Mara
Pantofii, ma strang rau.
Dark Angel
M-a enervat ca nu pot merge la un interviu...locul e deja"aranjat"...ce rost mai are consumul nervos de a candida??? huh.gif
Felina
frigul cold.gif
Nico
Ma enerveaza lipsa de comunicare si lipsa si persoanele care au vorbit mult, fara intrerupere... hh.gif
Serenity
Ma enerveaza ca eu sunt acasa si lumea se distreaza fara mine.. mad.gif tongue.gif
Dark Angel
Ma enerveaza ca trebuie sa facem curat in birou. Luni vine sefu' cel mare din NL.
ausländer
Mama. Si ieri si astazi. mad.gif 50.gif
Nico
O problema cu YM-ul.... nu mai merge orice as face sad.gif
flori
M-a enervat ca a trebuit sa-mi pastrez calmul in fata unor persoane nervoase, asa ca am ajuns acasa unde singura fiind am tipat cit am putut si am batut cu pumnii in masa pina mi-a trecut. Aucm e OK.
Eclectic
Nico, l-ai reinstalat ? Si ce inseamna ca nu merge ?
Fitzcarraldo
Ca traim prea putin.
gagga
Ca mai trebuie sa astept 2 zile...
nefertiti-old
E cam frig.
fatality
sinceritatea exagerata a unora
axel
Prea critici?
fatality
mult prea critici... nici ei nu-s perfecti, ce sa mai vorbim...
axel
Unii critica din rautate. Altii din bunavointa/prietenie - cu un cost. Ca opus al pupincurismului. Pupincurism care-ti asigura o pozitie calduta in cercul de cunoscuti. Pupincurism alimentat de ipocrizie.
Mistinguett
Nu m-a enervat nimic azi (culmea!) dar ma intrebam daca "pupincurism" o fi intrat in dictionarul de neologisme rofl.gif
cipdecip
Prietenii... tot vor sa iesim intr-un bar cu mult fum
jude
Durerea de cap care nu-mi trece de doua zile. Si tata.
Data'q
...iubesc ploaia...dar mizeria de pe trotuar--->YEAH...De ce nu putem sa calatorim cu gandul?...Daca nu pe distante lungi macar din din 100 in 100 de metrii...sau pana ce obosim...
tikky
monotonia
nefertiti-old
Raceala! mad.gif
nefertiti-old
Tot raceala!!! sad.gif
mutulica
gripa aviara si consecintele aparitiei ei
jude
Am dormit un sfert de ora din 3 necesare, si-acum ma doare capul.
nefertiti-old
Niste batiste 'parfumate'. De ce nu le pot face simple???!!!
Sunny
m-am certat cu profa de fizik. sa mai invete niste matematica si dup'aia sa vina sa-mi predea blink.gif
Cucu Mucu
Ieri, adica 23 oct, am gasit masina lovita in parcare. Un schumacher autohton a fcaut manevre pana mi-a nenorocit masinuta si a fugit de la locul accidentului! Beton cadou de ziua mea (ca ieri facui niste anisori - nu multi). Dar faza soc a zilei a fost declaratia militianului dupa ce am facut toate formele: "Dom'le, daca il gasiti sa il dati pe mana noastra, ca il amendam de nu se vede". Imi place sa cred ca sunt un om binecrescut, dar am facut eforturi uriase sa nu imi folosesc cultura underground constand in anumite urari la adresa militiei romane!
nefertiti-old
QUOTE (mariusc2 @ 24 Oct 2005, 07:46 PM)
"Dom'le, daca il gasiti sa il dati pe mana noastra, ca il amendam de nu se vede".

rofl.gif ohyeah.gif
cociuba
-o despartire,si cred ca ma va enerva inca o perioada buna de tot... mad.gif
nefertiti-old
s-a facut friiig!! mad.gif
Destin
Pasarile calatoare - rasfirate peste seninul cerului...
Cat mi-as fi dorit sa le pot curma zborul... sa le cer daca ar putea: "sa-mi dea timpul inapoi"
cociuba
-inca ma enerveaza... mad.gif
alfa
Destin

QUOTE
Pasarile calatoare - rasfirate peste seninul cerului...
Cat mi-as fi dorit sa le pot curma zborul... sa le cer daca ar putea: "sa-mi dea timpul inapoi"


hug.gif
Destin
Un mail.
alfa
tongue.gif dance.gif
alfa
hiya.gif
cociuba
-si acuma...(oare cat o sa ma tina?)
Oiski-Poiski
barbatul devil.gif
Serenity
O persoana care isi da aere de Dumnezeu si considera ca doar persoana sa regala conteaza pe lumea asta! 50.gif Nu m-a lasat sa ma uit la "Fetele Gilmore"!!!! cry.gif
Eliane
Pe mine m-a enervat cumplit copilul mad.gif
are citeodata un talent sa-mi ridice adrenalina... ceva de speriat!
acum sa vedem cine e mai puternic: rabdarea mea sau dorinta lui de a-mi verifica limitele laugh.gif
nefertiti-old
discutiile interminabile despre 'blonda de la cotroceni'!
Aramis
frigul cumplit de afara si gerul din salile de curs
March
De cateva zile ma enerveaza la culme ( si asta in fiecare an ) porcaria asta care se numeste HALLOWEEN devil.gif si care este bagata cu forta pe gatul sarmanilor romanasi de catre fitzosii natiei ! devil.gif
alfa
Un personaj cu dubla identitate. tongue.gif
Dea
azi m-a enervat prostia
alfa
dunno.gif
Marcus
Ma enerveaza ipocrizia unora.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.