Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Yvonne
NIMIC nu ma mai poate enerva azi. Totul depaseste puterea mea de intelegere, prin urmare trec totul in " parcare " si bag reclame.
Mara
Sa explic pentru a 5-a oara acelasi lucru si sa nu pot comenta nimic "amabil" individului greu de cap! mad.gif
nefertiti-old
niste termeni medicali!!! mad.gif mad.gif
edittha
Vremea asta mohorata care mi-a creat o stare proasta.
Dark Angel
ca n-am avut chef de treaba
Quasar
Ca am gripa......(dar nu aviara)
Data'q
...the hole day I felt small and useless...why?..too fucking tired...stil am...and stil not going to bed...this I don't no why...
jude
De ieri seara si pana acum 15 minute nu mi-au mers decat YM-ul si Hanul, ca sa nu mai spun ca viteza era jalnica. Acum, chipurile, am revenit la normal. dry.gif
alfa
Imi pare rau ca trebuie sa fiu ceva mai dur dar astazi am vazut un exemplu tipic de imbecilitate umana. Se pare ca imbecilitatea e contagioasa. Se ia. E suficient sa se contamineze cineva, pentru a infecta si pe altii...
Yvonne
Eu. Eu ma enervez pe mine . Pentru ca nu am putut sa intru in ritmul strazii. Pentru ca nu am chef de nimic ,nici macar de o cafea.
jude
Cei mai recenti nervi i se datoreaza frumosului de YM, care-mi face figuri la ora asta. 50.gif
nefertiti-old
O proasta de la administratia financiara! mad.gif mad.gif mad.gif
dascalita
tot si toate mad.gif sad.gif
Serenity
Ca nu a venit nici acum nenorocitul ala sa-mi rezolve cu restanta! cry.gif

Si ca va trebui sa platesc in continuare aproape 30 de lei pentru un telefon care nu poate fi folosit! mad.gif
Olaf
Functionarii.
Aveam o conventie de completat. Am fost la Paris, am avut-o in mana, si aia de acolo au zis "O lasati aici, o completam noi, o semnam si v-o trimitem". Buuun. Azi primesc conventia. NEcompletata si NEsemnata. Si cu un bilet: daca puteti sa o completati, sa o semneze responsabilul iontreprinderii si sa ne-o trimiteti..." 50.gif
Si, colac peste pupaza, responsabilul intreprinderii nu semneaza pana nu semneaza aia!!! 50.gif 50.gif 50.gif
ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Aramis
neatentia mea si 2 proaste
Endgegner
Asteptarea... sad.gif
One_Last_Dance
... o melodie din Dirty Dancing - She's like the wind... smile.gif
Charlotte
RDS-ul si cu toata echipa lor tehnica...Si ma enerveaza de vreo 3 saptamani biggrin.gif
dascalita
...ministrul Hardau...un monument de prostie si impostura!
Olaf
han.gif Charlotte!

Edit: NU asta ma enerveaza... rofl.gif
One_Last_Dance
Una peste alta, cred ca azi si poate in toate aceste zile m-a suparat vacanta asta prelungita...
Trece... wink.gif
Serenity
Astazi nu a apucat sa ma enerveze nimic (abia ce-am facut ochi), dar trebuie sa va spun ce ma enerveaza zilnic de cateva luni incoace... Stau langa o familie mai ciudata, dar trecand peste ciudatenia oarecum inofensiva a membrilor, ceea ce ma scoate din minti e neputinta mea de-a face ceva in legatura cu faptul ca in fiecare dimineata, la cel tarziu ora 8, o manea rasunatoare si mereu aceeasi ma face sa sar efectiv din pat. Tortura continua de-a lungul intregii zile, in special cand vreau sa citesc, sa dorm sau ... ocazional, in sesiune, sa invat hh.gif
dascalita
La mine incepe "barosanu'" mai devreme de 8...ai mei sunt mai harnici!!! devil.gif
Serenity
Barosanu meu e inca la liceu, deci pana pe la 8 si jumatate doarme yay.gif rofl.gif
Fitzcarraldo
Nimic, acum m-am trezit, dar mai e timp.
dojo
hostul meu

Azi m-am apucat de un massive redesign la unul din situri si nu pot nici sa intru pe ftp. si mai si platesc mizeria asta de gazda
One_Last_Dance
Taifunurile care oricand pot bantui pe unde nu te-astepti... wink.gif
One_Last_Dance
Adevarul te elibereaza...
In general un nimic ma poate face fericita, si totusi... astazi un gand razlet ma facut sa tresar. Am ales tacerea... ea este locul in care ma simt in siguranta si in largul meu. E o forma de a evada din ceea ce ma poate rani.

NU, nu am vrut sa spun nimic...
Serenity
Ma enerveaza gandul ca va trebui sa petrec 3 ore in acelasi compartiment de tren cu o persoana care ma scoate din minti! mad.gif

(dupa postul lui One_Last_Dance, al meu merge la fix.. tongue.gif )
mdA!
un coleg inteligent care are chef de pus bete in roate, cand io am o noapte intreaga de munca inainte.
bop.gif bop.gif bop.gif
de ce durerea mea nu sunt spanzurati idiotii inca de la nastere?! sau macar de cand dau primele semne de lipsa de celule la cap!
nefertiti-old
O discutie cu seful...
Zooey
un functionar de la banca [care mi-a mai si reprosat ca imi vars ura [!] asupra lui...]
alfa
Bou de `fratimiu` m-a enervat ...rezista... smile.gif
Fitzcarraldo
Prafu' din casa. Trebuie sters mai des. Am nevoie de o femeie !!! care sa stie meserie !!!! biggrin.gif
Felina
Doi misogini mad.gif
Aramis
cineva care ma tot tinea de vorba pe messenger desi stia ca nu am nici un chef de conversatii mad.gif
Kyklos
Un 7,25 luat la ECOLOGIE , nu ne-a adus lucrarile la Istorie ......
Dea
faptul ca sunt la munca in loc sa fiu acasa, sa sarbatoresc 1 decembrie smile.gif smile.gif smile.gif
nefertiti-old
Cretinii de la PRO TV.
Fitzcarraldo
Un prost care ma ameninta ca ma da in judecata.
jude
Eu.
sover
Linsul:

La intrebarea “Asta pe care l-ai numit X l-ai pus tu aici?” raspunsul angajatului bun (colegul) este “Ala se numeste X si m-am gandit sa-l pun acolo”. Raspunsul angajatului prost (eu) este “Da”.
Atunci cand e ceva nou de invatat: daca 2 angajati tre’ sa invete cum functioneaza chestiile 1, 2 si 3 si nici unul nu intelege 3-ul, atunci cand team-leader-ul intreaba “Ai inteles cum functioneaza 3-ul?”, angajatul bun raspunde “Chestiile 1 si 2 functioneaza asa….”, iar angajatul prost raspunde “Nu.”

Da' nu ma schimb!
Data'q
De la 10 pana acu (si continua...) si-a gasit un vecin sa dea gauri in perete...Si daca nu stiti cum e la bloc, se aude in peste tot...Culmea e ca da gauri in peretele care il desparte de camera mea.............
nefertiti-old
Noroiul. mad.gif
surzi
administratorul dry.gif care bantuie exact cand am si io chef de bantuit ph34r.gif
Olaf
O porcarie de program, care functioneaza numai cand vrea el... ranting.gif si din cauza caruia pierd noaptea la birou... cry.gif
tikky
Functionarii, peste tot sunt la fel de ingusti la minte.
jude
In momentul asta sunt 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif
Ma laudam azi cuiva ca mi-am reparat messul, fiindca de vreo 2 zile mergea bine. Aiurea!!!!!!!! Acum nu mai merge deloc! Eu ma-ntorc in epoca de piatra si-l dau devil.gif de YM.
nefertiti-old
my boss
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.