Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
alysoft2003
Pai...mie imi era rusinica sa spun tzātze sorry.gif Ce sa-i faci, asa sunt eu , mai rusinos din fire tongue.gif Cat despre numarul de tzazte...hmmm... propun ca stelele din sigla Comunitatii Europene sa fie inlocuite cu sāni laugh.gif
Olaf
In schimbul de mailuri pentru un poster tot aparea o greseala, pe care o corectam de fiecare data. Ei bine, acum, cu posterul in fata, am descoperit ca greseala a ramas si in versiunea finala 50.gif ranting.gif
dead-cat
QUOTE (Cla @ 7 Nov 2006, 04:55 PM)
Depinde. Daca o iei de la magazin, vreo 1,69 the sixpack
Daca de la birt, vreo 4 halba

0,85 la supermarket sticla de Altenmünster.
la crisma, Krusovice e 3,20 iar Hefeweizen e 3,60
Cla
mmmmhh, Hefeweizen... rolleyes.gif licklips.gif
bellatrix
Astia de la Erdeesh! De ce trebuie sa configureze un sistem pe ALEEA Teiul Doamnei cand in contract scrie clar STRADA Teiul Doamnei grrrrrrrrrrr Si pentru asta le-a trebuit doua saptamani!
bellatrix
Si ma enervez si cand vad ca nu mi se contorizeaza comentariile. rofl.gif Trebuie sa setez ceva pe undeva? blink.gif
Ah ma simt mult mai bine. Multumesc . ohyeah.gif
Fantasee
Bun venit la Han, bellatrix! hiya.gif
Pe mine nu m-a enervat nimic astăzi, cred că Hanul este panaceu. Şedere plăcută. hug.gif
bellatrix
Asa sa fie! Multam fain hug.gif ... in cazul asta prelungesc sejurul prin zona ..din cate vad sunt multe bunataturi... licklips.gif
Olaf
Bun venit bellatrix. smile.gif
Nu te mai enerva pe contoare. Comentariile din Poiana nu le fac sa se invarta. tongue.gif
bellatrix
Nu stiu de ce, dar mi-a trebuit 1 minut sa inteleg ce vrei sa spui! Super!
Acum ca stiu m-am linistit. Phew!
Erwin
bella, aici se merge pe principiul artei conversatiei, nu-i concurs de postari, sunt cateva concursuri la creatie artistica smile.gif si jocuri destule (care nici alea nu invart contoare)

Şedere plăcută la Han!
bellatrix
pffffttt ce concurs? doar ma asiguram ca nu-mi lipseste nimic rolleyes.gif
d'apoi asa sunt io mai zbenguita si-mi bag nasucul unde nu-s lamurita devil.gif
Da' acum zau ca au inceput sa imi placa. Parol!
Lasa ca gasesc eu alte subiecte de enervare laugh.gif laugh.gif laugh.gif numai ca sa postez aici tongue.gif
Yvonne
Ma doare capul. Sint mahmura. Alcoolol dauneaza grav sanatatii. drunk.gif frusty.gif
Oktober
QUOTE (dificila @ 9 Nov 2006, 10:10 AM)
Ma doare capul. Sint mahmura. Alcoolol dauneaza grav sanatatii. drunk.gif frusty.gif

Pe mine ma doare capul groaznic fara sa fi pus un strop de alcool in gura (martiniul de aseara nu se ia in considerare biggrin.gif )
Erwin
păi fetele, dacă nu beţi şi voi cu măsură?! cāte un deget al lui Ilie pe zi şi puteţi uita de dureri de cap sau mahmureală... mahmureala vine din cauză că nu beţi regulat! nu-i aşa, Cla?

pese. degetul lui Ilie se pune arătătorul vertical lāngă pahar cānd torni spoton.gif girlchat.gif
Yvonne
QUOTE (Erwin @ 9 Nov 2006, 11:50 PM)
păi fetele, dacă nu beţi şi voi cu măsură?! cāte un deget al lui Ilie pe zi şi puteţi uita de dureri de cap sau mahmureală... mahmureala vine din cauză că nu beţi regulat! nu-i aşa, Cla?

pese. degetul lui Ilie se pune arătătorul vertical lāngă pahar cānd torni spoton.gif girlchat.gif


pai eu asa am facut
jude
Am luat o melodie de pe un site de "free download" si, in loc sa-l aud pe Ray Charles, am dat de Joe Cocker. wacko.gif
Erwin
de cāte ori merg cu nefasta la cumpărături umple coşul şi acasă se plānge că n-are loc unde să le pună devil.gif
Frisky
...n-am avut curent ( unii or sa spuna ca-i de bine tongue.gif ...nu, fratilor, nu dinala ) la serviciu, ca atare caldura nexam, compudador asisderea, lucru trecut pe stand by...offf...
Erwin
aşa mă ienerviază şoferii care nu semnalizează din timp: pun frānă şi abia p'ormă semnalizează că vor să tragă pe driapta!
devil.gif
Nefertiti
Durerea de spate.
Olaf
QUOTE (Erwin @ 15 Nov 2006, 01:19 AM)
aşa mă ienerviază şoferii care nu semnalizează din timp: pun frānă şi abia p'ormă semnalizează că vor să tragă pe driapta!
devil.gif

Pai si daca semnalizeaza tu nu mai trebuie sa franezi? laugh.gif
Nefertiti
QUOTE (Adina @ 15 Nov 2006, 09:57 AM)
Durerea de spate.

+ instalatorul. Am īntrebat de la īnceput de ce are nevoie, să mă duc să cumpăr. E, din 10 in 10 minute, īşi mai aminteşte de cīte ceva şi ia-ţi Adina picioarele la spinare şi cegherap la magazin! mad.gif
Olaf
Si te intrebi cate din lucrurile pe care le iei nu le foloseste laugh.gif Sau vii cu produsul si zice "ah, multumesc, pana la urma am rezolvat altfel" rofl.gif sad.gif
Nefertiti
Nu cobi! laugh.gif
Ca să nu mai spun că tre' să fac şi conversaţie cu el!!!!
Mara
sa nu fim antisociala cu domnu'! nonono.gif
Nefertiti
Who, meee??? rofl.gif
Kristin
QUOTE (Adina @ 15 Nov 2006, 03:10 PM)
QUOTE (Adina @ 15 Nov 2006, 09:57 AM)
Durerea de spate.

+ instalatorul. Am īntrebat de la īnceput de ce are nevoie, să mă duc să cumpăr. E, din 10 in 10 minute, īşi mai aminteşte de cīte ceva şi ia-ţi Adina picioarele la spinare şi cegherap la magazin! mad.gif

Stii, imi suna tare familiar. E ca tehnica aia de manipulare, "usa in nas" sau cum ii spune, in care, instalatorul, ca sa nu te faca sa disperi cand auzi cate iti trebuie, te ia cu "picatura". Asa ca habar nu ai, de fapt, cati bani ai cheltuit si cate piese ai cumparat.

Asta, ca sa fim optimisti si sa nu ne referim la "dezorganizare".smile.gif
Endgegner
M-au enervat si inca ma enerveaza unitatile diferite de masura cu care se abordeaza o problema. Daca se face haz pe spatele meu e OK si toti rad. Daca eu glumesc cu acea persoana mi se spune ca o iau peste picior ca fac bascalie etc. M-am cam saturat de asta!
Mara
Traficul din Bucuresti, e din ce in ce mai haotic, habar nu mai am la ce ora sa plec de acasa si sa ajung la timp. wacko.gif
an_dra
Sefu..caruia i-as spune eu parerea mea despre el... si cred ca urmeaza cat de curand chestia asta
Erwin
diagramele căii ferate care pleacă bune (pe fax!) şi ajung greşite īn tren astfel că locurile rezervate cu o săptămānă īnainte se dovedesc a fi ocupate de altcineva... noroc că mai există oameni capabili/binevoitori să īndrepte greşelile altora
Olaf
Filosofii sociale de doi lei.
Nefertiti
"primăvara europeană", repetată de n ori wacko.gif
tikky
un anumit tip de atitudine
Papadie_62
Prostia ridicata la rang de virtute.
Mara
nika, am o stare de bine si veselie care ma cam mira, dar sa nu fac prea mult caz ca sa nu fuga. laugh.gif
Aramis
incapatanarea cuiva
tikky
ca a trebuit sa raspund la invazia de mesaje de tip "?" de pe mail
Erwin
ceaţa
Papadie_62
faptul ca eu am avut de lucru la greu exact cand sefu facea "deschiderea" la petrecerea de ziua lui..sad.gif
John B
tralumi, si faptul ca Mihai n-o baneaza odata! 50.gif
Oiski-Poiski
Licitez la ebay la o carte pe care o caut demult si un animal ofera mai mult. devil.gif

Olaf
56 de mesaje SPAM in 10 ore. NU MAI SUPOOOOORT!
Yvonne
Un cap ce se dorea patrat dar era de fapt un punct in suspensie.
Papadie_62
Un primar "comunal" cu aere de cel putin primar "judetean".... devil.gif mad.gif
Yvonne
Asa Papadie...un fel de PRIMAT.
Papadie_62
QUOTE (Don Quijote @ 30 Nov 2006, 02:35 PM)
Asa Papadie...un fel de PRIMAT.

devil.gif devil.gif mad.gif Un fel de ...PRI...PAS! mad.gif mad.gif devil.gif
Yvonne
Papadie draga....azi am facut o fapta buna...si anume , nul-am scuipat pe ala. devil.gif L-am boscorodit pe muteste, ca deh....nu permitea conjunctura...inca....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.