Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Fitzcarraldo
Niste moderatori de pe aici care sterg cu dosul si gandesc tot cu ... asta deja e rea vointa, nu moderare.
Aramis
1. tb sa invat pt sesiune si pre-sesiune
2. vreo 2-3 convorbiri la telefon mad.gif
kellu_kretz
biggrin.gif pe mine ma enervat mama cry.gif
Cla
Ce bine ca nu o am si pe a ta rofl.gif
Endgegner
Nu bash azi da m-au enervat vamesii bo..unguri care cred ca ei is ai mai tari iepuri de la piata de porumbei. mad.gif
Carmi
pe mine ma enerveqaza Mara...ca are timp sa stea pe han!! mad.gif
Michelle
aiurea...se face! wink.gif
Carmi
si tu esti pe lista negra!! sau si tu te faci? mwah1.gif
Michelle
Si pe mine ma enerveaza Carmi ca se face ca scrie pe Han,ca si Mara.
Hi,hi,hi...am si eu o lista! tongue.gif
Carmi
la mine este o motivatie...da Michella io vreau pe lista rosie nu neagra!!
Cucu Mucu
io as fi vrut pe lista lui Schindler
Michelle
pai ,normal sa ai o afinitate pentru culoarea asta,la cit dai cu biciul in fiece post!!
ai grija sa nu i se rupa lui Gigi funia aia de-l tine legat ca scapa si face mizerie pe covor... rofl.gif
Michelle
QUOTE (mariusc2 @ 11 Jan 2006, 01:39 PM)
io as fi vrut pe lista lui Schindler

...ehe...si eu as fi vrut pe lista aia din Top 300,dar nu m-au primit devil.gif
Cucu Mucu
Io sunt.
Carmi
nu prea vad covoru...si gigi el sta bine acolo ...am impresia ca ii si place ohyeah.gif daca nu in orice caz imi place MIE!! devil.gif
Endgegner
lista cu "10 most wanted fugitives"?

still at large
Cucu Mucu
Io sunt cap de lista. In revista cumparata de mine, ca mi-am lipit poza acolo. tongue.gif
Michelle
QUOTE (Endgegner @ 11 Jan 2006, 01:46 PM)
lista cu "10 most wanted fugitives"?

still at large

Mie de departe domnul Goldberg mi se pare cel mai sexy in lista aia!asa ca dublez recompensa...
mariusc2...d-aia ne si enervezi!
Cucu Mucu
Eu nu inteleg de ce ii spun "fugitive" lui Bin laden, ca nu l-au avut niciodata.
De ce va enervez? harhar.gif
Aramis
durerea de ureche care ma apuca in reprize
Carmi
SPM ul cry.gif
Cla
In sfarsit stiu de ce se numeste spam rofl.gif
tikky
internetul - de-abia se incarca paginile
kellu_kretz
frigul sad.gif sad.gif( am fost nevoit sa stau in frig.. mi-au inghetat nasucul si urechiutele.. brrr
Cucu Mucu
cenzura, fara noima...nu mai scapam de comunismul asta o data!
Endgegner
Mda, uitasem de cenzura asta! JOS CENZURA!
Cucu Mucu
shshsh, mai usor ca ne aude calfa! laugh.gif
divido

ca toata lumea vrea ceva...
si repede...

si nu stiu unii de altii...

mi-ar placea sa fac o intalnire cu toti care vor ceva de la mine in momentul X... sa se cunoasca... sa vada ce multi sunt ...

si vreau la munte. acum

sad.gif niauu
Aramis
doua cereri, una mai imbecila decat cealalta (prima prin continut, a doua prin formulare) mad.gif
Marcus
Nu inteleg femeile. Sau poate o anumita femeie. Sau poate o credeam eu mai isteata decat este. In fine, subiect incheiat. Se da pagina.
Cla
QUOTE (Marcus @ 12 Jan 2006, 06:46 PM)
Nu inteleg femeile.

rofl.gif
Serenity
Un poTc de barbat! 50.gif rofl.gif
Endgegner
Neste politicieni mad.gif
Cucu Mucu
He, ce bine ca nu esti in romania, sa il vezi pe primul politician al Romaniei in costumatie de vacar al satului(adica fes de doi lei cincizeci si cizme de cauciuc camuflate de o suba). Sa vezi atunci nervi.
Endgegner
where happend or seen? Aa, te referi la Valea Oltului?
Cla
Asa de scump s-o imbracat? O fost nevasta-sa la shopping? biggrin.gif
Cucu Mucu
Da, valea oltului. Asta e belea, unde cade un munte, un pod ceva, apare si el. Sa il vad cand o incepe iarna la noi si o fi polei, cand o incepe lume sa "coboare in jos" alunecand pe-un fir de gheata daca mai face fata la caderi. Cla, sa stii ca are fes de firma - cica l-a luat de nu stiu unde si a dat o sterlina pe el. Asta e prost sau ce?! O sterlina costa un prezervativ. Aaaa, gata m-am prins. laugh.gif
Endgegner
mad.gif 50.gif 23.gif
Urasc o pagina de web de numa. Aaaaaaarggghhhhhh
Serenity
Hai bai ca era simpatic Base cu fesu' rofl.gif Imaginea romanului, mai clara ca niciodata...

Mie 'nea Ioan Giovanny (sau cum s-o scrie) imi provoaca probleme digestive wink.gif
Endgegner
Sere, ala de-i patron la Dinamo? Macar e mai dishtept decat varu-su de la Steaua care nu cunoaste pe Camatarii decat de la OTV laugh.gif roflmao.gif
kellu_kretz
Endgegner rofl.gif
Mara
Ca am o febra musculara infioratoare... ma dor toate cele, nici sa merg drept nu pot! mad.gif
denise
mwah1.gif aspirina, zahar, ceaiuri calde....si masaj rolleyes.gif

Mara
Hehehe... un masaj ar fi bun, daca as suporta sa ma atinga careva... laugh.gif mwah1.gif
denise
Off-topic @Mara mwah1.gif ( wink.gif )

On topic- mad.gif O luptatoare de sumo care se crede buricul pamantului, si ignora ca i-am trecut multe cu vederea iar acum ma forteaza sa iau masuri, desi nu-mi sta in fire. mad.gif confunda bunul simt si indulgenta cu prostia, dar o sa aiba o surpriza.

ohyeah.gif Uf, gata.
John B
I-am spart oglinda unuia. Am zis ca am loc sa ma bag dar n-am avut.
Mara
QUOTE
Uf, gata.


Adica?? Ce i-ai facut??? rofl.gif

@John: Nu vreau sa aflu cat l-ai enervat tu pe ala. laugh.gif
John B
QUOTE
Nu vreau sa aflu cat l-ai enervat tu pe ala

Mai degraba l-am speriat! Era un pustiulica si se pierduse tot! Era frica de ce-o sa-i spuna taica-su!
Cucu Mucu
Militia! d,d,d,d
denise
laugh.gif Nu mai , e o Ea.
Deocamdata i-am raspuns ca o doamna. rolleyes.gif . Oricum tocmai asta o s-o enerveze- mi-a cerut opinia in scris ref 5 documente si mi-a dat doar unul, care face trimiteri la celelalte 4. rolleyes.gif Asa ca i-am raspuns, frumos si politicos. Si o s-o umplu de politeturi. ohyeah.gif
'Uf gata' se referea la faptul ca imi varsasem naduful si gasisem solutia.
rolleyes.gif Acum eu plec acasa si ea ramane sa studieze raspunsul (oricum vroia sa ii dau mura in gura ca sa semneze ea - dar nu a dus-o capul macar sa-mi dea toata documentatia).

mwah1.gif Pa copii, si nu fiti rai ca mine, fiti MAI rai cu toate muierile astea aflate la menopauza. mad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.