Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
cactus
QUOTE (Dea @ 14 Feb 2005, 05:34 PM)
astazi m-a enervat totul.

idem ranting.gif
punctt
mad.gif sad.gif 50.gif 6.gif frusty.gif devil.gif ranting.gif
...gandurile mele... starea mea...greutatea de pe umeri...
Mickydutza
Pe mine m-a enervat ca am mers la examen, am stat o ora sa o asteptam pe profa si cand a venit ne-a zis ca nu-i place sala ca e prea mica si ne-a mutat la mama naiba in alta cladire a universitatii. Nu cred ca a mai vazut lumea studenti care sa fuga spre exam..in grup 50.gif
mutulica
ca tre sa merg la scoala
ca tre sa iau o decizie
iniya
jamie.gif am fost la o aniversare si se ascultau manele sad.gif ;i-am spus 'la multi ani' si m-am roit ca ' m-a sunat tata; parea ceva serios biggrin.gif ' a fost groaznic; mai ales cum dansau; oare cati sunt care nu-si polueaza urechile cu asa ceva? cry.gif hh.gif mad.gif mad.gif devil.gif devil.gif devil.gif
mutulica
o superba aratare blonda ce conduce un bmw de ultima generatie. pe banda a 2-a pus frina brusc, si a intors pe linia continua!!!
am avut noroc ca mertzu din spatele meu a avut frine. el nu a avut noroc, ca in el a intrat o dacie
Marcus
50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif
iniya
hormonii m-au suparat taaaaarrrrrrrreeeeeeeeeeeeeee devil.gif mult; nu ma prea inteleg cu ei rofl.gif

topaila tot nu ai spus ce patzishi hh.gif
^LadyBird^
pe mine ma enerveaza ca de fiecare data cand vin la radu la bucuresti mai tre' sa plec si inapoi acasa:(
Antont
QUOTE (sweetsmile @ 19 Feb 2005, 02:14 PM)
jamie.gif am fost la o aniversare si se ascultau manele sad.gif

Ia uite ce a facut un om de bine cu site-ul manelistilor....Super baiat, la mai mare spoton.gif
Citeste dedicatia de pe prima pagina spoton.gif
http://www.manele.ro/
Pese:
Io in locu lui umpleam toata pagina, nu scriam doar citeva rinduri ohyeah.gif
Vexx
Ghostule, trebuia sa fi postat la Ce mi-a placut azi! rofl.gif

Geniala idee, merita aplaudata! ohyeah.gif
Antont
QUOTE (mutulica @ 19 Feb 2005, 05:16 PM)
o superba aratare blonda ce conduce un bmw de ultima generatie. pe banda a 2-a pus frina brusc, si a intors pe linia continua!!!
am avut noroc ca mertzu din spatele meu a avut frine. el nu a avut noroc, ca in el a intrat o dacie

Chiar iera bunaciune blonda biggrin.gif ? Io in locu aluia cu mertanu o "beep" drept pedeapsa rofl.gif ...
Acu serios vorbind, si pe mine ma enerveaza teribil specimenele imbecile de genu' .....au murit nu stiu citi din cauze similare...
iniya
QUOTE (Ghost @ 20 Feb 2005, 12:46 PM)
QUOTE (sweetsmile @ 19 Feb 2005, 02:14 PM)
jamie.gif am fost la o aniversare si se ascultau manele sad.gif

Ia uite ce a facut un om de bine cu site-ul manelistilor....Super baiat, la mai mare spoton.gif
Citeste dedicatia de pe prima pagina spoton.gif
http://www.manele.ro/
Pese:
Io in locu lui umpleam toata pagina, nu scriam doar citeva rinduri ohyeah.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
no coment thumb_yello.gif rofl.gif
Jazz
A inceput de ieri sa ninga cate-un fulg... si n-a mai stat!
mad.gif
Si singurica tre' sa dau zapada la o parte ca sa ma mentin in contact cu lumea. sad.gif

PS: Ghost, ce mai faci? mwah1.gif
punctt
yikes.gif hh.gif

M-a enervat ceasul, cand a sunat sad.gif... ce-as mai fi dormit!!... Dar, ata ete, trebuie!!!
Trezireaaaaa!!
Cla
QUOTE (Jazz @ 21 Feb 2005, 02:21 AM)
Wow! Ce mesaj prietenos... huh.gif Cum a ajuns acolo?

Un hacker prietenos... spoton.gif
axel
QUOTE (mutulica @ 19 Feb 2005, 05:16 PM)
o superba aratare blonda ce conduce un bmw de ultima generatie. pe banda a 2-a pus frina brusc, si a intors pe linia continua!!!
am avut noroc ca mertzu din spatele meu a avut frine. el nu a avut noroc, ca in el a intrat o dacie

... care n-avea frane spoton.gif
mutulica
nu stiu pe unde era un post pe han despre gropile patriei, si va povesteam despre o gura de canal in care am dat toti vecinii cu masinile... chiar si cei ce venisera sa repare.

ei bine, cei de la primarie au sudat capacul la groapa

azi am descoperit ca nu mai e nici capacul si nici metalul ce acopera intreaga gura de canal...
in curind o sa fure astia si tevile de apa. o sa ma trezesc ca imi dispare robinetul din casa
iniya
ce m-a enervat? TOT devil.gif ..
mdA!
un iubit mai mult orgolios decat inteligent!
mutulica
bombardamentele recente pe soseaua ce leaga resita de timisoara
Endgegner
Mutulica, ia si tu ghezeshu ge Cimisoara...

Saptamana trecuta am fost pana la Bocsa si parca nu era bombardat drumu'


alis
oamenii de nimic care s-au bagat abuziv astazi in viata mea , facandu-ma sa-mi pierd firea ranting.gif nu pot sa cred ca poate exista atata nesimtire...
flori
"Steagul rosu" care a aparut pe neasteptate si n-am mai mers la piscina... ca simt o nevoie stringenta sa inot nitel...am anchilozat in fata monitorului.
Kitty
Flori...ca vreau si eu sa ma duc sa inot, dar pe frigul asta cold.gif ...si in plus...nu stiu unde m-as putea duce in Buc... cry.gif
mutulica
Pacala - ai ,ers cu hummeru'? inte jebel si birda faci slalom si imediat inainte de intrarea in bocsa e o gaura de scapi cu toata masina
Endgegner
QUOTE (mutulica @ 27 Feb 2005, 07:25 PM)
Pacala - ai ,ers cu hummeru'? inte jebel si birda faci slalom si imediat inainte de intrarea in bocsa e o gaura de scapi cu toata masina

Nu nene, cu Octavia..da poate mai erau astupate cu zapada craterele alea...
Mai da astia in Caras nu-si fac drumurile... hh.gif

Serenity
Astia din Caras au spirit de aventura harhar.gif Si adevarul e ca nu prea le fac dar trebuie sa recunosti ca le carpesc al naibii de fain laugh.gif Oricum, chiar si-atunci cand fac drumul, pana a doua zi e la fel ca inainte.. tongue.gif

Mutulica, eu consideram drumul ala chiar bun.. rolleyes.gif Daca vrei sa vezi gropi adevarate, ia-o pe Buziasului ohyeah.gif


Cla
QUOTE (mutulica @ 26 Feb 2005, 06:22 PM)
nu stiu pe unde era un post pe han despre gropile patriei, si va povesteam despre o gura de canal in care am dat toti vecinii cu masinile... chiar si cei ce venisera sa repare.

Ce bine ca nu l-ati pleznit pe asta, saracu'...

user posted image
mutulica
hai ma ca timi - buzias era ok in toamna...
si lasa pe smecherul ala sa comenteze, ca am vazut eu cum conduc astia cu numar de timi pe drumul de semenic nonono.gif

de aia mi-am si pastrat numerele de cs pe masina, sa nu ma rida lumea pe munte tongue.gif rolleyes.gif


edit: Cla, ce e ala dom'le ? monumentul aurolacului german necunoscut ?
Antont
Ce misto e poza aia spoton.gif ......
Serenity
Nu mai stiu exact cum e drumul pana in Buzias, dar de la Buzias pana la Resita sunt niste portiuni prin satele alea unde soseaua e o imensa groapa cu niste gaste si ramasite de asfalt prin ea tongue.gif

Pe mine astazi nu m-a enervat nimic dar pentru ca tot zicea mutulicu' de Semenic, ieri m-a enervat la culme faptul ca am facut 35 (sau 40, cati or fi) de km in aproape 3 h!! ohmy.gif hh.gif Cumplit..
Endgegner
QUOTE (mutulica @ 27 Feb 2005, 10:45 PM)
hai ma ca timi - buzias era ok in toamna...
si lasa pe smecherul ala sa comenteze, ca am vazut eu cum conduc astia cu numar de timi pe drumul de semenic nonono.gif


Nu are jmecheru' numar de timi pe Octavia yawn.gif
Mai bine hai sa bem o bere decat sa ne tragem de shireturi si in gropi sa ne masuram.
PS: mai bine la Mutele Mic ohyeah.gif Semenic ca Semenic, dai un ban da sti ca nu-l mai ai.
Cla
QUOTE (Ghost @ 27 Feb 2005, 09:51 PM)
Ce misto e poza aia  spoton.gif ......

E in Bratislava, unde sunt oamenii feriti de mutulica si vecinii lui... spoton.gif
QUOTE (mutulica)
edit: Cla, ce e ala dom'le ? monumentul aurolacului german necunoscut ?

Da' de unde... doar stii de unde vine Pilsner Urquell si Budweiser, nu? drunk.gif
A picat in gaura, saracu'... s-a ascuns de tine cu vecinii tai de spaima...
Probabil ca l-ai fi scos de-acolo cu boNboane... biggrin.gif
mutulica
n-are decit sa stea in groapa, sa-si pazeasca berea. asa stiu ca imi ramine vodka neatinsa

pe muntele mic imi e departe, pe semenic e ok ca seara trag la mutter acasa, potoale, caldurica, tot ce vrea muschiu mutulicului
flori
QUOTE (Kitty @ 27 Feb 2005, 06:12 PM)
Flori...ca vreau si eu sa ma duc sa inot, dar pe frigul asta cold.gif ...si in plus...nu stiu unde m-as putea duce in Buc... cry.gif

Kity , in Bucuresti nici eu nu stiu dar la Düsseldorf e la vro 2Km de casa si steagul mi-a stricat ieri planurile dar saptamina asta nu ma las...Avem piscina cu apa calda ,si putem iesi chiar afara la -grade ....este apa calda cu valuri ca un jakuzi urias...
Endgegner
QUOTE (mutulica @ 28 Feb 2005, 10:21 AM)

pe muntele mic imi e departe, pe semenic e ok ca seara trag la mutter acasa, potoale, caldurica, tot ce vrea muschiu mutulicului

Mutulica, atunci ai Heimspiel...muíe nu-mi prea place pe Semenic ca-s o gramada de TM-isti care mai de care impresari. Sti si tu, ce sa-ti mai zic... Si Garana + Brebu e plina tot de oameni din TM...avocati, medici, alea-alea...nu ai loc de ei in TM da nici acolo nu...asa ca mai bine la MM...

rolleyes.gif
mutulica
tm-istii sunt suportabili. mai ales unele fete mai rasarite tongue.gif
Antont
Ce mama dracului e cu vremea asta timpita si cu frigu' asta???Ma enerveaza teribil....io miine tre' sa-mi duc tot carenajul la vopsit si parca vad ca ma amina ala pe motivu ca e prea frig........fir-ar sa fie de vreme stupida....
nefertiti-old
Iooooooooi, ce nervos esti! rofl.gif
iniya
frigul..si hainele..nu mai intra....si mancarea..si tot ...persoane...caini ..pisici..ce a mai ramas dupa ninsoare..babele blocului..tot... devil.gif frusty.gif frusty.gif
gonen
coruptia de la federatia romana de tenis.
de luni tot incerc sa cumpar 2 bilete la meciul Romania - Belarus. Iar cei de la federatie spun ca cele 100-150 (!!!!) de bilete sunt deja puse in vanzare la sala din Brasov, iar cei de acolo spun ca biletele inca nu au ajuns la ei.
Parca vad ca o sa fie sala prea goala, in zona unde s-au dat invitatii si bilete catre prieteni, rude, etc..
Antont
RDS!!!! chiar in ultima juma de ora mad.gif ......asa le-as zice citeva la angajatii lor de (autocenzurat) 50.gif
Antont
Tre' sa mai scriu, ca m-am enervat tare tongue.gif ....Ma bate gindu' sa le trimit un mail cu injuraturi, ceva spoton.gif ......
Diana-Maria
Ghostu, daca vrei ajutoare la injurat RDSul si serviciul lor tehnic( ohmy.gif care serviciu ?! unsure.gif ) io te ajuuuuuuut !
Ultima data mi-a zis unu` de la ,,tehnic" ca nu pot accesa pagini de pe servere din State ca ,, se pierde conexiunea pe drum" !
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Cla
Super-service!! rofl.gif
Mi-am cumparat o camera digitala de la Kodak, mi-a zis pe chinezeste ca cica sa-mi fac un album pe camera, ca sa-l pot baga pe hard.
N-am stiut cum, dau telefon la Kodak service, imi zice ala ca sa scot mai intai toate chestiile de pe computer... dry.gif
L-am intrebat daca ar fi cumva oPsedat si mi-ar instala toate din nou... rofl.gif
dead-cat
ce draq' n-o duci inapoi? oricum e tzeapa. huh.gif
cactus
Pai ma enerveaza factura de mobil; cred c-o sa ma ruineze luna asta...Si pana la salar mai este, si febr. fu luna scurta si io avui concediu medical. Ma trec fiorii ranting.gif ranting.gif
mutulica
m-a enervat cafeaua, ca a avut nesimtirea sa cada cu tot cu cana de pe masa, si acum tre sa curat dupa ea, ca a facut mizerie, proasta naibii.
asa m-am enervat ca o sa trec pe ceai
Cla
QUOTE (dead-cat @ 3 Mar 2005, 07:15 AM)
ce draq' n-o duci inapoi? oricum e tzeapa. huh.gif

Is incapatanat si vreau sa ma lamuresc; daca chiar nu merge, le-o var inapoi pe gat... wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.