Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
dascalita
Ploaia asta mocaneasca...e nesuferita!
Mara
Ca iar mi-e lene, desi afara e bine si racoare. Cred ca m-am dereglat, ca pe mine frigul ma invioreaza! rolleyes.gif
Olaf
QUOTE (nefertiti @ 7 Jun 2005, 01:18 PM)
Niste mimoze de la mine din birou, care nu lasa geamul deschis, cica e frig mad.gif . Oare in decembrie cum o fi, ca suntem in iunie?!

Da' sa vezi ce misto este, ca stau in birou cu o tunisianca, si ea zice ca n-a mai vazut in viata ei ploaie in luna iunie... rofl.gif
nefertiti-old
Ma, ale mele au vazut de toate, doar cu aerul curat nu prea s-au obisnuit inca. laugh.gif
mutulica
ca am dat in depresie
mutulica
stirile protv si antena m-au scos din sarite. auzi ca politia instaleaza camere vcideo la treceri ca sa dea 30 de mii de amenzi pe zi.
nistge idioti in comunicare!!!!
in loc sa spuna cetateanului, bai cetatenilor, uite baga statu' banu' in camere de control al traficului, ca sa se asigure ca legea este pazita. actiunea este menita sa creasca responsabilitatea soferilor, astfel incit sa nu mai avem accidente de trecut pe rosu, calcat pieton pe zebra, sau ne-acordare de prioritate in intersectie!!
investitia se va amortiza din amenzile celor ce vor insista sa ignore sistemul...
la fel au comunicat si portul centurii si azi tot romanul e khetz si nu poarta centura. apoi plateste averi ca sa isi puna dintii la loc, dupa ce si-a dat cu mufa de volan la 20 km/h, ca l-a lovit alt destept din spate
Olaf
Pe mine m-a enervat o convorbire telefonica... sa zic asa. 50.gif
nefertiti-old
Inca nimic... dar sunt optimista. biggrin.gif
Carmi
Ca a trebuit sa ies din pat pe la 9....
SORIN
QUOTE (mutulica @ 9 Jun 2005, 08:14 AM)
stirile protv si antena m-au scos din sarite. auzi ca politia instaleaza camere vcideo la treceri ca sa dea 30 de mii de amenzi pe zi.
nistge idioti in comunicare!!!!

Care-i baiu...fa-le asa si tu ca mine thumb_yello.gif thumb_yello.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=post&id=327306

Sorin.
matz
NETU NETU si iar NETU !!
Onix
Am avut azi examen. A inceput sa se enerveze profa cand a vazut ca vorbeste lumea si ne-a pus sa dam foile in urmatorul minut, motiv pt care am uitat sa trec numarul grilei. cry.gif Se pare ca a anulat deja cateva lucrari din cauza asta. cry.gif cry.gif Acum mi-e frica...
mutulica
ca astia pe aici bea numa bere... “rar al draqului de nemti timpiti
nefertiti-old
Struto-camila asta de iunie-octombrie.
Lotte
ca nu pot sa adorm si tot bantui pe net in loc sa ctesc o carte mad.gif cry.gif
Cla
Un tāmpit.
mutulica
tastatura nemteasca. imi face nervii nervosi rau de tot
nefertiti-old
Niste blocatari, care vesnic au ceva de reparat, de ciocanit, de batut... mad.gif
Cla
QUOTE (mutulica @ 12 Jun 2005, 09:59 AM)
tastatura nemteasca. imi face nervii nervosi rau de tot

biggrin.gif Cand am fost anul trecut intr-o sala de net din Brasov m-am batut cu tastatura englezeasca si cu IE6 (eu sunt pe Opera) biggrin.gif
Olaf
Niste carne de pui paroasa. Astia pe-aici sunt tampiti de nu parlesc puiul? 6.gif
matz
O ciocolata cu alune ........ auuuuuuuuuu maselele !!!!

@Olaf: rofl.gif du-o dom`le la salon sa se epileze
punctt
...mai multe...
SORIN
QUOTE (matz @ 12 Jun 2005, 08:06 PM)

@Olaf: rofl.gif du-o dom`le la salon sa se epileze

E mai ieftin la frizer hh.gif

Sorin.
Cla
Merge si mai bine cu petrol (luat in gura) si bricheta. Dar sa n-o faceti ca mine, cu benzina... n-a fost o idee buna hh.gif
spoton.gif
Olaf
Ca m-a frecat unu' sa fac cu totul altceva decat ce ma streseaza si trebuie sa termin acum. Si asta n-ar fi nimic, da' l-am intrebat cand ii trebuie si a zis "acum". Si cand am terminat ce trebuia sa fac si m-am dus sa-l vad si sa-i "predau" lucrarea, plecase acasa ranting.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif
Antont
Ca am facut dush cu apa rece cry.gif , mama lor de banditi ca opresc apa calda in toiu zilei, parca am fi pe vremea impuscatului mad.gif ....
mutulica
dementa zi... m-a enervat pina la ultimul amanunt...
tre sa intru pe "de ce tre sa bei cind ai nervii nervosi"
Olaf
Ca a trebuit sa schimb interfata unui modul... 50.gif Si nici n-are documentatie multa interfata asta noua... numa' vreo 500 de pagini... Plus vreo doua sute, numai ca sa dea "unele detalii" pentru implementare... si cauta in astea ce-ti trebuie cry.gif
Nico
M-am enervat prea usor azi sad.gif Sa fie situatia de vina, sunt eu, sau ce?...
Olaf
Auuuuu, capuuuul! cry.gif
nefertiti-old
Caldura!!!!!!!!!!!
Data'q
Si eu la fel: CALDUUUURAAAAA!!!!
Unde e ventilatorul de ieri??? sad.gif
SORIN
Ca s-a stricat frigideru si ca sa-mi merga si mai bine s-adus si pc-ul!!!!!!!!! sad.gif

Sorin.
mutulica
ma enerveaza ca nu am chef sa plec iara la drum... dar trebuie...
si mi-e o leneeeeeeee....

aoleu... am gresit topicul... dar mi-e lene sa ma duc la ala despre lene
nefertiti-old
Waterford e pe locul 9 nonono.gif .
Eclectic
rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Ai si tu o problema.
Da, stiu, bine ca sunt eu destept. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
nefertiti-old
rofl.gif Si nici macar nu e o echipa de prima divizie. rofl.gif
Eclectic
Si de unde si pana unde sufletu' lu' harap-alb ai ajuns asa de pasionata de echipa asta ? biggrin.gif
nefertiti-old
Eh, am ales si eu la nimereala o echipa de acolo, sa 'tin' cu ea rofl.gif . La fel cum am facut cu West Ham laugh.gif .
mutulica
ma enerveaza 18. 18 cm....
surzi
caldura asta infernala imi da o stare de moleseala continua si am atatea de facut frusty.gif
nefertiti-old
Una bucata sef!
Oiski-Poiski
Nefe , as fi putut sa jur ca daca nu te-o enervat azi un alien atunci am facut-o noi, si de aceea sunt un pic nedumerita ca nu e nici una nici alta ci tocma sefu.Sau poate este el alienul ???? hh.gif
Parca vad cu litere de scandal : Seful meu este alien laugh.gif
Desi dupa cum se comporta unii mai ca as crede laugh.gif
nefertiti-old
Un alien nu ma poate enerva wub.gif .
Voi, nici atat rolleyes.gif .

Sefiii, daaa!!! De ce orice idee a unui sef trebuie pusa in aplicare, oricat ar fi de cretina??!!! mad.gif
Felina
m-am enervat io pe mine insami penca n-am gustat aseara salata si acum imi dau seama ca e NE. Si sunt la servici. Am mancat-o. hh.gif
Sushi
am facut clatite! am muncit de nebuna sa amestec oole cu faina si laptele si toate s-au prins de tigaie in afara de 1 (una) bucata pe care-am si halit-o cu gem de capsuni!
Mara
N-ai uns tigaia cu ulei?! Sau n-ai incins-o bine? unsure.gif
Michelle
nu era tigaie de teflon???
Oiski-Poiski
nu mai fa cu lapte ci cu apa minerala drool.gif drool.gif si nu se mai prind
Mara
Da, dar parca nu-i acelasi gust... biggrin.gif

Ontopic: ma enerveaza o persoana importanta cu care trebuia sa ma vad vineri, a amanat intalnirea pe azi spunand "Ne auzim la un telefon luni, pe la pranz" si evident ca n-a sunat. Ok, e ocupat, dar ma seaca sa-l sun iar, am senzatia ca trag de el! ranting.gif Barbatu' meu cica sa-l sun... si eu tare nu vreau!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.