Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Olaf
Lipsa de spor...
Olaf
Toxic.

Ah, si ca iarasi m-a prins ora 10 la birou frusty.gif ranting.gif Da' las ca vine el weekendu' ohyeah.gif Sper sa nu fiu tot aici, ca dau foc!
Mrs. Rogers
QUOTE (Olaf @ 19 Oct 2006, 11:54 PM)
Toxic.

Ah, si ca iarasi m-a prins ora 10 la birou frusty.gif ranting.gif Da' las ca vine el weekendu' ohyeah.gif Sper sa nu fiu tot aici, ca dau foc!

Chiar te-ai enervat? Nu pot sa te cred . Mie mi-a facut placere , chiar daca ne-am contrazis biggrin.gif
Olaf
Scuze, nu tu, ideile tale laugh.gif
Mrs. Rogers
QUOTE (Olaf @ 19 Oct 2006, 11:56 PM)
Scuze, nu tu, ideile tale laugh.gif

Pacat . Eu nu vreau decat ca femeile sa se respecte pe ele insele , sa fie capabile sa intelega ca au optiunea de a iesi dintr- relatie abuziva ( chiar si numai verbal) sa stie ca nu se termina pamantul cu un barbat care le inseala sau nu le trateaza cu trebuie . Vreau ca dobitocul ala de Mircea Radu ,in loc sa rada , sa le spuna femeilor care plang dupa parteneri care le abuzeaza , ca e GRESIT , ca e ANORMAL .
cipdecip
roflmao.gif
Mrs. Rogers
QUOTE (cipdecip @ 20 Oct 2006, 12:10 AM)
roflmao.gif

Mircea radu ? jamie.gif

GLUMA rolleyes.gif
Fantasee
Ma scot din sarite oamenii care sufera de importanta. Azi am dat peste un personagiu care raneste oamenii din placerea de a le provoca personal o senzatie intensa; durerea altuia face sa-i creasca importanta ... la nivel psihotic, cel putin.
Nu s-a lasat pana n-a facut-o sa planga pe o fiinta simpatica, draga mie. Imi venea sa-i strivesc importanta ohyeah.gif insa am reusit doar sa-l dau afara.
Solutie nesatisfacatoare, inca mi-e sila.
janine
faptul ca am aflat adevarul blink.gif dupa un an juma'
cry.gif adevarul doare!!
Zed
Am uitat sa cumpar paine . cry.gif
Titus Herbert
reclama la ARBO
Olaf
QUOTE (Zed @ 23 Oct 2006, 08:36 PM)
Am uitat sa cumpar paine . cry.gif

IAR? rofl.gif

Pe mine m-a enervat ca iar am pierdut ziua cu prostii. 50.gif
Si iar stau pana tarziu la birou din cauza acelorasi prostii.
Fantasee
Skype si o alta conexiune ranting.gif .
Kyklos
Vecina futilă
Zed
Olaf

Nu iar ci din nou . rofl.gif
Rad eu rad , dar am papat sarmale fara paine cry.gif ( si fara smantana , ca am uitat si aia rofl.gif ) dar au fost bune si cu lapte batut mellow.gif
Olaf
licklips.gif

Ah, m-a mai enervat si faptul ca m-a prins Colimator in pasa proasta... tongue.gif
Kyklos
Poate te fac şi pe tine futil ....biggrin.gif
Zed
Colimator

hmm.gif Foloseste te rog topicul " Ma face sa ma simt femeie " . Cred ca si pe tine , cuvantul folosit .
Erwin
că sunt răcit şi după două zile de tartament īncepe să-mi curgă nasul (să chem un instalator? unsure.gif )
Uncle Sam
Masina cu numarul 12. Eu fiind masina cu numarul 11. In coloana, la semafor, asteptam verdele si cum se schimba semaforul, doisparul incepe sa claxoneze insistent. Ca parca daca nu claxoneaza el nu pleaca coloana. Si nici macar nu pot sa-i arat degetul ca acum te amendeaza si pentru asta.
Nu e mereu la fel. La urmatorul semafor au claxonat 9 si 10. Ieri, unul din spate, nu m-am dat jos sa numar al catelea era dar era departe.
Olaf
Nu trebuie sa te enervezi. Masinile lor functioneaza pe baza de zgomote puternice. Daca nu apasa pe claxon nu poate induce vibratiile necesare deplasarii propriei masini laugh.gif

Pe mine m-a enervat site-ul blueair: nu merge dom'le sa-ti iei bilet online, si pace!
tikky
de ce nu le dai telefon?
Olaf
hmm.gif
Buna idee laugh.gif
Dar am vazut ca era un nume de agentie. Poate trec pe acolo in weekend.
John B
Ca iar dau bani de la mine ca sa rezolv problemele firmei (care nu-i a mea)
passenger
un telefon a reusit sa ma scoata din sarite...inca tremur de nervi mad.gif
janine
Un client arogant si egocentric care am impresia ca se dixtreaza f@$#%-mi nervii!!!!! 50.gif
simonsays
de mah, daca umblii cu nervii la vedere, cu decolteu ... laugh.gif
John B
QUOTE (John B @ 24 Oct 2006, 12:20 PM)
Ca iar dau bani de la mine ca sa rezolv problemele firmei (care nu-i a mea)

Si dupa ce ca-mi folosesc in acest scop si masina personala, am mai pierdut si bonul de benzina 50.gif 50.gif 50.gif
janine
saimănsez cleentu' e mai degraba interesat e prohabu' lu' barbatumi-o decat de decolteu' meu.
dar si asta poate fi o explicatie.
ma uraste ca de la femeie la "femeie" ( cleentu' e un el)
hh.gif
simonsays
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........... SE LEAGAAA !!! rofl.gif deci de-aia esti nervoasaaaa laugh.gif deh, ce sa-i faci, nu toti te plac.. mai sint si inconstienti innocent.gif

harhar.gif
janine

sorry.gif oi fi invidiuuasa sorry.gif si nu imi dau siama spoton.gif
Zed
Poate sa-l stranga careva de gat pe nenea ala care ma teriorizeaza cu melodia ( ceva de genul )" Pata pe tine "?! O ascult deja de cca 1 ora cry.gif
Ma uit deja ce as putea arunca de la etaj pe masina dansului . devil.gif
alysoft2003
Arunca pe el cu ulei incins, apa clocotita, smoala topita, mercur, fa-i farmece, vodoo, papusi intepate cu ace, etc.
Kitty
Eu zic ca o rosie sau un ou fix pe parbriz e de ajuns tongue.gif
denise
Nţ, Metallica, la volum maxim .... tongue.gif
alysoft2003
Pai cu Metallica poate i-ar face o favoare wub.gif
Zed
Kitty , n-am oua si alte cele aici . laugh.gif Eventual sa arunc cu cafeaua ( cu tot cu ceasca ) . La toate variatele acestea , imi trebuie , dupa aceea , un avocat . hmm.gif
Cred ca cea mai "sanatos " e totusi voodoo . laugh.gif
Metallica am , dar nu am boxe . Stiu ca functioneaza 100% rofl.gif , am si "mazgalit" asta undeva pe aici , prin cotloanele hanului .

Aly , hehe , trebuie sa ai grije ce melodie alegi ca sa faca cu nervii devil.gif si cel mai indicat e un dvd life , e deja incercat . Si Frantic , in bucla rofl.gif
denise
QUOTE (Zed @ 25 Oct 2006, 03:25 PM)
Metallica am , dar nu am boxe . Stiu ca functioneaza 100% rofl.gif , am si "mazgalit" asta undeva pe aici , prin cotloanele hanului  .


wub.gif Dap, si la mine a functionat. In batalia contra manelelor a cāstigat definitiv Metallica. Noul vecin a priceput lectia. devil.gif Doar nu e prost, eu stau cu un etaj mai sus. Daca nu se potolea, urmau papuceii cu tocuri.
Zed
Boxele mele , de aici , sunt prea slabe . Asta merge foarte bine cu Dolby Digital 5.1 Surround System . devil.gif E deja testat . Ii dai drumul , apoi te duci sa faci baie . Iti iei un mp3 player cu tine , iti bagi castlie in urechi si schitezi un zambet atat de satisfacut .... revi dupa 1 ora si sa vezi ce liniste-i rofl.gif .... efectul a durat saptamani in sir .
Cla
Zed, arunca cu porumbei, in speranta ca-i ramāne rahatul pe parbriz biggrin.gif
Zed
Cla , mai bine invers . Ii arunc , ce ai spus tu , in speranta ca o sa creada ca-s porumbei .
In fine , m-am scapat de el , cel putin azi .
Nefertiti
Am uitat să iau bec.
ausländer
Voi cu Metallica - Frantic sunteti copii cuminti. Ar trebui incercat un Opeth - Deliverance. Ultimele 4 minute sunt de-a dreptul frenetice.
Romelia
TOT.
... de la «Alfa la Omega» rofl.gif
Serenity
Ca n-am primit un telefon devil.gif
Mara
Atmosfera din Han. nonono.gif
Kristin
QUOTE (Mara @ 27 Oct 2006, 12:22 PM)
Atmosfera din Han.  nonono.gif

Si pe mine. Ma duc sa fac ceva bun de papa rolleyes.gif
Mara
Aaa, nu, iar?! huh.gif licklips.gif
Kristin
Ihi. Di ce, te "inerveaza" ?
Mara
Cat timp nu-mi dai sa gust si ma vrajesti ba cu poze, ba cu explicatii... tu ce crezi? frusty.gif laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.