Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
nefertiti-old
incepe sa mi se dezumfle mingea de fotbal frusty.gif
nefertiti-old
mi s-a crapat cana preferata pentru cafea cry.gif
jude
Niste planuri pe care a trebuit sa le pun la pastrare pentru inca o saptamana....
One_Last_Dance
Cerul... incarcat de pete, gri-argintii.
Elena Z
ca am dormit prea mult si acu zici ca nu am cap pe umeri rofl.gif
One_Last_Dance
Soarele asta atat de obraznic nu-mi da pace si oricat incerc sa-mi acopar ochii tot continua sa ma necajeasca... wink.gif
sunny26
Ca sunt singura la birou hh.gif
Carmi
Ma enerveaza ca sunt aiurita...
nefertiti-old
Ai nostri lucratori din justitie. Ma intreb si ma tot intreb si iar ma intreb cat de prosti pot fi ca sa ma citeze acum (ca si cum ar fi prima data) intr-un proces la care deja mi-au dat sentinta definitiva si irevocabila de aproape un an? hmm.gif hmm.gif hmm.gif

... asta a fost inceputul zilei, au mai urmat, sa rcapitulez...

- una de la Banc Post, care mi-a dat cu amabilitate un numar care e vesnic ocupat
- secretara, care e de o imbecilitate rara
- nu mai avem fierbator in birou, deci ciuciu ceai
- doua materiale scrise intr-o impecabila chinezeasca medicala
- o discutie telefonica
- n-am avut timp sa comand de mancare
- in birou avem temperaturi tropicale, pentru ca unele se tem sa nu le inghete creierul daca deschidem geamul

... cred ca-mi ajung pe cateva zile
simonsays
QUOTE (Ardeal @ 5 Feb 2006, 07:40 PM)
ca am dormit prea mult si acu zici ca nu am cap pe umeri rofl.gif

ei, lasa, ca se compenseaza: ai niste tite asa misto pictate... wub.gif

rofl.gif

Nefe, cum draci de se aduna toate la tine ba ? unsure.gif
nefertiti-old
Mey, nu stiu, da' e cate o zi din asta, de iti vine sa te spanzuri. Si chestiile marunte nici nu le-am mai mentionat. Iar ziua inca nu e gata. hmm.gif
simonsays
fugi cat mai ai tiiimp !!!!!!!!!! roflmao.gif
nefertiti-old
Si unde pusca mea sa fug? laugh.gif Acasa macar as vrea, da' stau dupa o impiedicata de la tehno, sa-mi termine pagina.
simonsays
unde ? pai .. in Galapagos, spre exemplu; bine, o sa ai si putin de inotat, dar gasesti tu o rezolvare.. laugh.gif
Kitty
Ca viata e plina de bullshit si ca nu exista un termen pentru parintii carora le mor copiii si ca m-am saturat sa aud de tineri care mor in accidente de masina in drum spre serviciu sau care raman paralizati de prosti ce sunt ca se urca la volan si fac pe grozavii....M-am saturat!!!

"Obisnuieste-te sa crezi ca moartea nu are nici o legatura cu noi, ca orice bine si rau se afla in senzatii, iar moartea este privarea de senzatie; de aceea o justa intelegere ca moartea nu are nici o legatura cu noi face sa fie placuta ideea ca viata are un sfarsit. Aceasta se face dand vietii nu un timp nelimitat, ci suprimand nazuinta catre nemurire." - Epicur
matz
....... un datornic............ Ce rost are sa mai ajuti oamenii ???
Michelle
neste prosti de la o firma mare care n-au dat in viata lor un produs pe datorie si dupa 2 luni de la consumarea tranzactiei ma anunta prioripost ca figurez la ei cu o datorie devil.gif daaar am gasit chitanta, mmama lor de berbeci... 23.gif
Elena Z
nimic, da chiar nimic
Elena Z
ca nu am avut timp sa copiez tot ce era de copiat rofl.gif
Felina
starea de cacao in care ma aflu! da incepe sa-mi treaca stand 'de vorba' cu voi biggrin.gif
Elena Z
vremea de afara mad.gif
Carmi
M-a enervat azi ca asara in starea in care eram (id est alcolizata usor)....mi-a venit un gand super care azi nu-mi mai vine minte.
si chiar vroiam sa-l pun pe han. sad.gif
Kitty
Din ciclul "nu azi da' ieri" vin si eu cu forte proaspete... O noapte nedormita, nu ca as fi invatzat ci a fost plina de dureri de burta si de cap...A venit mami sa doarma cu mine, m-am trezit din 5 in 5 minute toata noaptea sau cel putin asa mi se parea... Sunt atat de obosita ca plang din orice si nu ma mai pot controla....mama lui de stres cu cine l-a facut... si nu pot sa fiu altfel...

Pese: febra tot am hmm.gif
Serenity
Uf.... trebuie sa inveti sa-ti bagi picioarele mai Kitty! sad.gif Pe principiul "Fac cat pot. Mai mult... nu pot!" tongue.gif
Olaf
Da, sa iti bagi picioarele in ea de boala, poate trece laugh.gif

On topic: pe mine m-a enervat o colega, careia nu-i mai tacea gura la masa, povestind... naiba, nici nu stiu ce povestea, numai ca ii place sa se auda vorbind.
mdA!
@Olaf rofl.gif
pe mine ma enerveaza ca mi-e un rau de ma imprastii.. si nu vrea nimeni sa munceasca in locul meu ca sa ma duc acasa, in patul meu, si sa zaaaaaaac
Serenity
Ma enerveaza sa constat ca sunt atat de imbecila incat nici nu ma enervez cand imi dau seama cat sunt de imbecila blink.gif (era sa fac o maaaaaaare prostie azi. Am avut noroc.)
N.V.
Vecinii dom'le... pacostele alea care-si bat peretii cu ciocanu de vreo trei saptamani. Si eu maine am examen si nu pot sa invat din cauza lor cry.gif (nu de alta, da' vrea omu' o data-n viata si el sa invete si nu poate mad.gif )
Blakut
Examenu!!! AAAA!! Daca o sa fie asa de greu pe cum cred, probabil ca se lasa cu o betie grava dupa....
Felina
eu. pe mine insami. ma enervez. blink.gif
nefertiti-old
ca n-am gasit sa cumpar ce vroiam si am pierdut vreo doua ore bune!! 50.gif
Carmi
QUOTE (nefertiti @ 9 Feb 2006, 08:21 PM)
ca n-am gasit sa cumpar ce vroiam si am pierdut vreo doua ore bune!! 50.gif

vroiai o pusca noua?? rofl.gif
nefertiti-old
haaaaa, acu' as vrea un kalasnikov!!!! rofl.gif
Elena Z
din nou vremea de afara, incep sa urasc acest anotimp sad.gif
nefertiti-old
ca m-am trezit pe la 7, desi nu era cazul, pentru ca azi e ziua cand nu trebuie sa ajung la sedinta de dimineata, deci pot dormi mai mult, deci... dunno.gif

si mi-am fript limba cu cafea
Serenity
Am vrut si eu sa ma uit la o emisiune... La Tm nu prin postul, deci oricum nu o vad niciodata. Mi-am pus si reminder la telefon de ieri, sa nu uit de ea. De pe la 7 ma gandesc la ea... Mi-am cumparat si chips-uri. cry.gif Si-acu' nu mi se da voie! 50.gif cry.gif cry.gif

(ma simt ca un copil careia i s-a furat acadeaua cry.gif )
One_Last_Dance
Formularea "chiar cānd" suna prea aiurea... m-am suparat smile.gif wink.gif
gabitza ^
ca am stat pana la 8 si ceva la birou sa muncesc si pana la urma tot mi-am trimis pe mail acasa, ca eram rupta de oboseala. si pana luni tre' sa am gata niste chestii...
am compensat cu drumul inapoi spre casa cu muzica urland in creerul meu obosit iar eu urland la fel de tare (cica cantam unsure.gif ) ca sa acopar muzica. dar macar mi-au mai trecut nervii....
G.
simonsays
QUOTE (Serenity @ 10 Feb 2006, 10:28 PM)
(ma simt ca un copil careia i s-a furat acadeaua cry.gif )

Lasa puiule, ca iti ia tati alta ... wub.gif
(peseu: la ce telenovela vroiai sa te uiti ? rofl.gif bine ti-au facut !! laugh.gif )
Serenity
wub.gif rofl.gif

Nu era ba telenovela, era o emisiune culturala, informativa! Pe Teve Klumea, Urban Groove ii zice.... rofl.gif

Da' las ca ma fac eu mare si-i sparg pe toti, sa moara gigi! 23.gif
nefertiti-old
Am umblat pe coclauri degeaba!! mad.gif
jude
Un nene care se resimte de la telenovele si caruia ii place sa interpreteze dupa cum are chef, in functie de cat de "buricul pamantului" se simte. hh.gif
Serenity
Un imbecil megaloman care trateaza oamenii ca pe sclavi, care nu tine cont ca esti cu 39 febra... in sicriu sa fii si tot tre' sa mergi la lucru 50.gif
sunny26
Ca desi e duminica am prea multe de rezolvat! mad.gif
One_Last_Dance
Un gand pe care n-am reusit sa-l controlez... un plus de nesiguranta pe care nu l-am avut pana acum... wink.gif
Aramis
un cretin si un imbecil (2 persoane diferite)
sunny26
atitudinea unui subaltern mad.gif
nefertiti-old
de aseara de pe la 10 si pana azi dimi spre 2 m-am chinuit sa asamblez un scaun de birou si nici acu' n-am reusit!!! mad.gif mad.gif

e buni si barbatii la ceva... hmm.gif
simonsays
rofl.gif hai ba, intai te oftici ca nu ai scaun, si dupa ce il ai, te plangi ca e moale ! pai e corect asa ? rofl.gif
nefertiti-old
ma enerveaza ca brusc mi-a pierit cheful, asa in general...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.