Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
jkd
ca am luat ica o tzeapa... icepe sa devina obisnuita... macar de data asta nu sujt singurul!
matz
"Doamna in etate" din 41 care era certata cu apa si sapunul..
Lotte
conexiunea mea la internet mad.gif
nefertiti-old
E abia ora 10 si e foaarte cald.
dascalita
Ma supara puful de la plopii din fata balconului...intra in casa.
Olaf
Ca aici nu mai este cald...

Edit: adaug chestii serioase:
Faptul ca nu pot sa ma ocup de ce am de scris, programul care nu merge, raceala care m-a luat si faptul ca sunt la birou acum, azi.
50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif 50.gif
mutulica
tocmai am vazut zapada la tv, stiri de la Brasov... si aici e caldura de te topesti
SORIN
Ca iar a venit "Bandita" albastra de la meci sad.gif sad.gif Incep sa caut prin cartier, ca a mea nu e sigur hh.gif hh.gif

Are doar 15' si "rupe" stadioanele mai rau ca golanii thumb_yello.gif thumb_yello.gif Dar sa nu mai vina lovita, zgariata si al de albastre peste tot sad.gif

Sorin.
Olaf
Sorine, ce povestesti tu, imi aminteste de fata unui prieten de familie, doar ca ea nu iesea niciodata "albastra"... ieseau ceilalti laugh.gif
mutulica
Sorine - like father like daughter rofl.gif

ha ha ma gindesc cu groaza la viitorul ginere, ce cafteala o sa ia daca misca in front
SORIN
QUOTE (Olaf @ 29 May 2005, 07:53 PM)
Sorine, ce povestesti tu, imi aminteste de fata unui prieten de familie, doar ca ea nu iesea niciodata "albastra"... ieseau ceilalti laugh.gif

Probabil ca asa iti spunea prietenu thumb_yello.gif

Sorin.
SORIN
QUOTE
ha ha ma gindesc cu groaza la viitorul ginere, ce cafteala o sa ia daca misca in front

Vezi pozele.....sper sa nu ma trezesc cu parintii lui la usa rofl.gif rofl.gif

Sorin.
mutulica
nu cred sa aibe curaj...
nu le e de ajuns ca ii cafteste bandita? sa vina sa o ia si de la tartorele al batrin si Andicapat?
SORIN
De batran nu sint sigur hh.gif de rest.......desigur rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sorin.
mutulica
ce vroiai sa zic tartorele al tinar? si atunci banditu' ce era?
nefertiti-old
caldura mad.gif
mutulica
m-am vazut in oglinda
nefertiti-old
plus un prost mad.gif
Sushi
socrii
Dark Angel
sefa...dar ea zice ca nu...
imi muta tot ce am in calc (poate si biroul mi-l muta)...pt ca voi avea o noua colega, care trebuie tinuta de-o parte la inceput...sa nu-si bage nasucul peste tot...cel putin pana vede cam ce hram poarta...

Am atatea documente de mutat daca-mi schimb biroul ca mai bine-mi iau concediu(ceea ce e imposibil)...
surzi
azi, caldura m-a dezintegrat incet, foaaarte incet, ramanand doar cu o acuta durere de cap, pana acum cateva minute, cand, am tresarit din nou la viata, dupa ce mi-am scapat capacul incins pe mana ...... ma ustura crunt wacko.gif
surzi
..
nefertiti-old
tot cry.gif
Zed
Un mare fan m-a facut sa ascult azi de 7 ori la rand Sandra cu Maria Magdalena , arunca-i-as o grenada in tambal
nefertiti-old
nesimitirea cuiva
dead-cat
faptul ca mi-au bagat 3 porturi in VLAN-ul correct, dar au uitat sa configureze uplinkul. si uite-asa stau pina maine dupa paznicii de noapte din "network service center". mad.gif
mutulica
QUOTE (Zed @ 2 Jun 2005, 05:52 PM)
Un mare fan m-a facut sa ascult azi de 7 ori la rand Sandra cu Maria Magdalena , arunca-i-as o grenada in tambal

o cinta la tambal ???
super, de ce nu ai cerut si everlasting love
Endgegner
Un sef prost care nu-si da seama ca e falimetar si da afara oameni ca sa angajeze altii...care cica-s mai capabili...dar nu din punct de vedere profesional.
Ovidius
Mi-am pierdut buletinul. De fapt cred ca l-am uitat pe undeva, dar nu stiu pe unde cry.gif cry.gif cry.gif
SORIN
Un sarpe care a intrat la papagali sad.gif si mi-a lasat cam 10 oua fertile fara cine sa stea pe ele devil.gif

Il bag la pozele forumistilor....

Sorin.
nefertiti-old
Doua colege care chitzaie non-stop prin birou. mad.gif
Fausta
Ceea ce mă enervează de trei zile. Un roman scris de o babă senilă pe care eu trebuie să-l tehnoredactez... pe undeva e bine... o să ştiu ce să nu fac la bătrâneţe...
Lotte
mama cry.gif ptr prima data dupa o lunga perioada de intelegere perfecta cry.gif
supersonic
somnul ce vine si uita sa mai plece
Olaf
Ca si maine sunt la birou... cry.gif
mutulica
desi m-am ruinat, nu m-am imbatat
surzi
nu mai plec in Vama
Olaf
telefonul cuiva, inchis tot timpul...
matz
Conexiunea la Internet iar si iar si iar si iar 50.gif
Lotte
"sinceritatea" unora 50.gif
SORIN
E ceva rau in asta?? smile.gif

Sorin.
nefertiti-old
Sefii mei au din nou idei de o 'genialitate' rar intalnita.
dascalita
caldura...si un greiere ce mi-a cantat toata noaptea!
mutulica
ca mi-am spalat masina... daca stiam ca o sa vina ploaia... mai asteptam vreo 2 luni
divido

.... starea mea ....

ma enerveaza ca iar nu stiu ce simt....












nefertiti-old
SNCFRu', ca ba face greva, ba nu face, ba face, ba nu face, ba face... mad.gif si imi da toate planurile peste cap. mad.gif
ausländer
BRD-ul, cu toate ca e banca mea favorita. Am sunat azi sa cer detalii 60 de zile. Dupa ce mi s-a dat legatura la vreo 10 birouri care nu aveau nici o tangenta cu treaba asta, mi s-a spus ca dureaza incasarea intre 30 si 90 de zile. Initial mi s-a spus ca dureaza intre 30 si 60 :|
nefertiti-old
Niste mimoze de la mine din birou, care nu lasa geamul deschis, cica e frig mad.gif . Oare in decembrie cum o fi, ca suntem in iunie?!
Oiski-Poiski
In decembrie le ingheata desigur mimozele rofl.gif
nefertiti-old
Clar, ca altceva, de unde?!
Serios vorbind, io mor sa stau vara cu geamul inchis. hh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.