Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
mdA!
ca dupa ce m-am trezit a trebuit sa plec.
nefertiti-old
durerea de cap cu care m-am trezit...
LINICA
Am intarziat la serviciu...
punctt
am capul "varza"!!
am citit prea mult despre dieteeeee ... se contrazic unii pe altii!!
bop.gif

wacko.gif
Elena Z
mamaaa ce frig e afara 50.gif
jude
Ca am dormit doar 4 ore azi noapte si pana la urma a fost doar exces de zel.... mad.gif
nefertiti-old
vremeaaa!!! mad.gif mad.gif mad.gif
nefertiti-old
pe langa vreme:
- am facut de la lucru pana acasa vreo doua ore juma' (drum de 20 minute), pt ca s-au blocat vreo 10 tramvaie pe linia 41, in intersectia cu 1 mai; de ce? pt ca in orasul asta s-au adunat toti cretinii, care circula haotic cand se trezesc la volanul unei masini;
- o singura zi de ninsoare si viscol a fost iar de ajuns sa paralizeze bucurestiul
an_dra
Greata cu care m-am trezit sad.gif ...si zapada asta care se vede peste tot. mad.gif
LINICA
Un mesaj.
John B
Mocirla de afara
mdA!
telefonul care m-a trezit
Elena Z
ca nu am primit nici macar o floare hh.gif
Cla
... ca iar a nins... dry.gif
punctt
... ca trece timpul... prea repede... cry.gif
Cla
No mami ce zici, in fiecare dimineata ne enerveaza oglinda...

Da' nu-i bai, nici daca nu-l cunosc pe ala, totusi il barbieresc biggrin.gif
fluturas
Am auzit din nou (pentru a mia oara) intrebarea: "Esti raraita?" ranting.gif
Raspuns: "Daca ma auziti vorbind si va dati seama, de ce naiba ma mai intrebati?"
jude
Prostia alora care stabilesc datele olimpiadelor.
Olaf
O anumita persoana. Cu un orgoliu cat casa.
Cla
Zi Olaf, bou sau vaca? laugh.gif
Nana Floare
o vecina bolnava psihic
Olaf
Unu', care posteaza tampenii...
mdA!
Olaf, o fi acelasi? laugh.gif

in alta ordine de idei, m-a enervat ovidica ineptia aia pe care o pune prin tot hanul.
Olaf
spoton.gif
Dap, acelasi. laugh.gif
Serenity
Eu nu m-am putut abtine si i-am trimis PM. A zis ca am nume de cu*va... rofl.gif roflmao.gif Poate nici nu ar trebui sa postez la "Ce m-a enervat..." ci la "Ce m-a amuzat..." laugh.gif
mdA!
avand in vedere ca ne-a enervat, nu suntem off-topic.
insa, studiind mesajul, identificam personajul rofl.gif
QUOTE
6) Scarlat Ovidiu,jud.Valcea,com.Diculesti,sat Babeni-Oltetu,cod 247156
Serenity
Cum ne-a facut samanta olteneasca de batjocuta tarii, uite-asa... rofl.gif

Totusi... din cate se poate observa:

1. Cei din satul Babeni-Oltetu au internet => 1-0 pentru ei.
2. Cei din satul Babeni-Oltetu au ovidica => provincia egaleaza spectaculos tongue.gif
jude
Lipsa de timp.
Kitty
Ca frati-miu, aka virusescu care-si sarbatoreste azi ziua, a fost pe han inaintea mea yikes.gif si de abia acum descopar si eu, in plus se pare ca o cunostea pe Afrodita yikes.gif n-a stat mult dar tot o coincidenta urata mi se pare, din motive mult mai personale frusty.gif
Cla
Kitty serios, asta-i frate-tu?? rofl.gif
No pai da-i ceva din partea mea si zi-i sa mai treaca pe-aici ca se raceste berea.
Si zi-i un ani.gif din partea mea smile.gif
Daca vrea ceva rece, îi dau o cafea rofl.gif

user posted image

Sorry, forgotten user posted image, greetings to Snowwhitegeni biggrin.gif
Kitty
Se pare ca nici nu stia ca are cont pe han roflmao.gif well... poate daca mi-ar fi spus frati-miu de Han l-as fi cunoscut pe SnowWhiteGeni mai devreme wub.gif
Jarrive
soneria de la telefon
jude
Ma doare capul rau de tot si nu-mi arde de citit. Exact azi. ohno.gif
Serenity
Si pe mine tot frate-miu m-a scos din minti 50.gif Era pus pe scandal inca dinainte sa ma trezesc si nu a asteptat sa ma dezmeticesc bine pana a tabarat pe mine cu toate reprosurile din lume. S-a lasat cu urlete, lacrimi si tot tacamul... mi-a stricat toata ziua sad.gif
jude
hug.gif hug.gif Sista' (desi poate n-ar trebui sa-ti mai spun asa, avand in vedere conditiile tongue.gif ), sa-nteleg ca ai renuntat la principiul cojitorului de cartofi in situatii-limita... wink.gif
Serenity
evil.gif .... pai cum crezi ca s-a lasat cu lacrimi su urlete? rofl.gif

In legatura cu durerea de neuron, il recomand pe Forte... Nurofen Forte biggrin.gif hug.gif
nefertiti-old
m-am trezit prea devreme mad.gif
Serenity
Parca toata familia s-a unit pentru a nu ma lasa pe mine sa dorm cry.gif Pana si motanul a inceput sa topaie pe mine de cum m-am mutat in alta camera... ranting.gif
One_Last_Dance
Fara a ma opri o clipa din visare, arborele din fata casei reuseste inca sa ma mire... parca verbul "a înmuguri" nu i se potriveste. sad.gif
colectionara
Ma dor oasele de somn si trebuie sa ma duc sa tin 6 ore de laborator...
mdA!
ca mi-e somn si mi-e foame si n-am nimic din ce-mi trebuie
John B
Nevasta-mea. Ingrozitor.
Endgegner
QUOTE (alexa @ 3 Mar 2006, 09:37 PM)

QUOTE
6) Scarlat Ovidiu,jud.Valcea,com.Diculesti,sat Babeni-Oltetu,cod 247156

offtopic

Stai ca sta la oras, la TM nu la tzara...tztz....astia de la mass media nu stiu sa faca o ancheta ;-)


ontopic

VREMEAAAAAAAAAA si alte cele miniscule...ca n-am pita de ex.


Rehael
intriga si minciuna de la serviciu...ooooff, mama, mama, mama, mama...tata, tata, tata, tata...! sad.gif
Tinkerbell
Salariul directorului Loteriei Romane.
One_Last_Dance
Un pendul ce da uniformitate si ritm "caderii mele" in tacere - uite la el - stanga-dreapta, stanga-dreapta... n-are de gand sa se opreasca. wink.gif
tikky
vorbele de genul: "Ti-am spus eu!!!!!!!" wacko.gif ranting.gif
nefertiti-old
nu pot merge la meci la rapid, ca nu termin paginile pana atunci mad.gif mad.gif mad.gif
coconut
Că nu-mi trece răceala! mad.gif Poate câştigă echipele româneşti şi mă fac mai bine... thumb_yello.gif
John B
o dobitoaca si un dobitoc
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.