Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
cactus
QUOTE (mutulica @ 23 Aug 2004, 10:35 PM)
Chiar ca sunt handi.... Nici acum nu reusesc sa ma trotilez asa cum am nevoie. Cum mama naibii sa scpa de probleme daca nici asa nu pot sa scap de belele.
Ce timpenie.... vreau sa ma imbat ma!!! si nu reusesc. Ce ma nerveaza. Handi ce sunt...

Nul problemo, tu draga, rezolv eu si ptr. tine; pacat ca nu vii la "Doi Limvrici"; au niste carti....
Si ptr. Sorin - imi trimiti formularul de inscriere - hai plz. fii baiat misto... pls.gif
janine
ce formular? si eu vreau formular...unde e formularu'...aua ce ma enerveaza...
cactus
QUOTE (mutulica @ 23 Aug 2004, 10:35 PM)
Chiar ca sunt handi.... Nici acum nu reusesc sa ma trotilez asa cum am nevoie. Cum mama naibii sa scpa de probleme daca nici asa nu pot sa scap de belele.
Ce timpenie.... vreau sa ma imbat ma!!! si nu reusesc. Ce ma nerveaza. Handi ce sunt...

Baaaaaaaaaaaaaa, tu inca nu te-ai trezit? Io mi-s cu aia ...stii tu...si nu reusesc s-o gat; mai tzuc crucea, mai trag un duhan, da parca nu se termena...Singur, ma; tu chiar NU esti domn sa vii sa-mi tzii companie....Ca le am pe toate...incl. cateva calitatzi (da asta-i taina mare, maaaaa; sa nu ma torni); drunk.gif drunk.gif roflmao.gif roflmao.gif
cactus
QUOTE (liutza @ 24 Aug 2004, 12:45 AM)
ce formular? si eu vreau formular...unde e formularu'...aua ce ma enerveaza...

iti trimit io formular de diploma de la RomanianMintrubbingAssociation-trebe musai sa-ti scrii numele pe diploma ca ai absolvit cursu` de frecat menta... rofl.gif roflmao.gif
Hai ca esti dulce de totului tot; daca n-ai avut inca bibliografie, maine iti trimit de la lucru adresa de mail (site....) sa-nvetzi cam cum se pun chestiunile in viiiiiatza contemporana. mai draga , mai.....
pEIsEi - vezi ca nu-i banc; maine iti trimit adresa:
Ti-ai pierdut orice speranta? Noi avem raspunsuri.


Bun venit la Asociatia Romana de Frecat Menta* (RMRA).
Te rog fa-te comod si simte-te ca acasa.
Aici vei gasi raspunsuri si solutii pentru orice fel de probleme.

*frecatul mentei - filozofie de viata practicata pentru prima data in Romania si utilizata in prezent de milioane de persoane din toata lumea.
Adresa o capeti maine de la serv. ca acasa n-o am...pa, tu draga...
Daca ai curaj, incearca prin google.de: romanianmintrubbingassociation.com ... bafta...Nu cred sa-ti iasa


janine
am vazut shi site-ul era funny blink.gif pusi tu cactus draga
YoyoMan
Azi m-am enervat dis de dimineata!
Am vrut sa trimit un email cu attachment si bine-nteles ca fix cand ma grabeam mai tare sa ies din casa nu mergea netu mad.gif
Am cezut ca imi nenorocesc computerul!!!!!!!
caesar
Am ras acum cateva zile de cineva care s-a accidentat dand cu piciorul intr-o bordura, ce credeti ca am patit eu astazi ? 50.gif
janine
la barbatzi li se va parea aiurea...ce m-a enervat pe mine cel mai mult astazi a fost nota de plata de la coafor...adica daca inainte sa inceapa sa ma "feshteasca" in cap au aproximat la vrea-o 120 de euro...la sfarshit imi apare cu o nota de plata 340 de euro, deh tratementele la par blink.gif ...sa ii omor...shi ma ia cu "Doamna noi suntem stilisti renumitzi internatzional..." oooooooh spargele-ash guritza toata.... cry.gif BANII MEEEEEEEEEEEEEEI cry.gif cry.gif cry.gif
Antont
Fir-ar a dracu sa fie, trebuia sa ma fac stilist...Puii mei, dintr-o saptamina de lucru imi luam 636 sad.gif ....Acu' chiar m-am enervat 50.gif
janine
tat tu esti nervosu' cry.gif VREAU BANI INAPOI:::: cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Antont
Si io vreau 636 cry.gif
Pese:
Macar pune o poza sa ne dam cu parerea daca a meritat banii aia rofl.gif
janine
io vreau banii inapoi...apai nu mi se pare ca a meritat...asha ma faceam shi eu singura... cry.gif cry.gif
Antont
si tu cit ti-ai fi cerut? rofl.gif
Serenity
liutza, dragoste.. fii buna si nu mai da cifre.. ca iar incep sa am cosmaruri cu copiii din Ethiopia blink.gif
janine
Serenity eu am coshmaruri cu familia mea din romania....asa ca cry.gif cry.gif
Serenity
Si eu!! 43.gif Doamne, du-ma mai repede de-acasa.. tzucutz' mila si puterea ta.. (asta e citat din bunica-mea, nu-mi vine sa cred.. rofl.gif)
janine
vreau la mami... cry.gif cry.gif cry.gif
mutulica
tragu-mi nervu!!
de ce draq nu m-am facut stilist?
si platit si cunosteam gagici
Olaf
Subscriu si eu.
Si m-a enervat ceasul pe care il pusesem sa sune la opt, si al naibii, fix la opt a sunat! ranting.gif
dead-cat
boah, ce bine ca obisnuiesc sa ma rad in cap.
340 de lei capitalisti hh.gif
doice
Pe mine azi de dimineata m-au enervat cersetorii din metrou.
Eu cred ca astia lucreaza in ture. mad.gif
Am de mers 3 statii cu metroul pana la munca si in fiecare dimineata sunt aceeasi 3 cersetori care iau cu randul trenul.

Am inceput sa intarzii la munca numai sa scap de aia 50.gif

m-am saturat.
Olaf
Stii ce sa faci? Cand trece cersetoru', te cauti in buzunar. El sta, asteapta, iar tu scoti batista si te stergi la nas. evil.gif devil.gif
janine
mutulica...ba sa nu te faci stilist din ala ca ala era gay...deci no more women for him...sau asha vrei shi tu? cry.gif hh.gif
Peter Pan
ca's proasta ! biggrin.gif
janine
hug.gif Peter Pan mwah1.gif
mutulica
nu vreau sa fiu gay, vreau sa fiu nice guy
caesar
de la nice guy la nice gay e o distanta foarte mica . thumb_yello.gif ai mare grija la confuzii !!!
janine
right on caesar...dar nu vream sa fiu asa rautacioas cu mutulica...ca el e nice guy after all sorry.gif mwah1.gif
caesar
Apropo Mutulica nu stii ca baietii draguti nu sunt apreciati ?
janine
cine a spus caesar ca nu sunt apreciati nice guys-i?la cat e de finut mutulica...nu ma rabd sa nu ii raspund la orice posteaza... sorry.gif mwah1.gif
mutulica
lasa cezare nu te speria ca nu iti fur fetele
liuta - blush.gif
janine
mutulica hug.gif ce dragutzel esti tu...
mutulica
si asta te enerveaza?
Vornicum
ma enerveaza ca nush' cine palaria mea e caesar. Buey, chiar sunt stresat!
AIWA
Dis-de-dimineatza...a trebuit sa suport grosolonia unui mesaj...venit de undeva de pe un forum...
E asta e...riscul de a lasa un nr de tel ...sad.gif
Pacat ca...nu a stiut sa-si ascunda numarul! Si pacat ca e si abonament smile.gif)
Olaf
Colega de birou. Cred ca i s-a varsat ligheanul cu parfum in cap, si eu simt ca ma sufoc acum. Am deschis fereastra, dar tot degeaba.
nefertiti-old
INCA nu m-a enervat nimic azi. Si asta e ciudat, chiar foooaaarte ciudat. laugh.gif Dar nu e timpul pierdut. biggrin.gif

Olaf, trimite-o pe tipa intr-un magazin de parfumuri, sa stea acolo pe post de mostra. rofl.gif
Jubi


Faptul ca mi se contesta DREPTUL de a baga in seama pe cine vreau EU!
mutulica
azi ma enerveaza
AIWA
faptul ca unii nu au caracter si sint pusi numai pe capatuiala!
(monique)
Timpul trece prea repede si nu am timp sa fac tot ce-mi propun... sau poate ma misc yo prea incet... blink.gif
mutulica
azi ma enerveaza din ce in ce mai mult...
Jazz
Ploaia. Vara asta a plouat aproape in fiecare zi si a fost rece.
Si faptul ca azi nu am masina si tre' sa stau in casa... mad.gif
YOo
Si pe mine tot ploaia m-a enervat. Da' din alte considerente ... si anume intalnirea de azi, care voiam sa aibe loc pe terasa si care se va muta in interior ...
Dar acum deja sunt resemnat dunno.gif
caesar
QUOTE
ma enerveaza ca nush' cine palaria mea e caesar. Buey, chiar sunt stresat!
Vornicum
Nu-mi pasa ca te enerveaza. spoton.gif
Ma enerveaza ca se termina vara si incepe iar frigul si ploile.
Yvonne
Azi m-a enervat tare de tot faptul ca cineva m-a mintit cu zambetul pe bot. yikes.gif .Da,m-a luat de fraiera,de proasta,de cum vreti voi.SI SINT.Imi merit soarta din plin.Si ma doare sufletu"ca nu am cu cine vorbi,as pline ca o disperata pe umarul cuiva.
janine
mwah1.gif @dificila hug.gif hug.gif hug.gif aici umarul...

Pe mine m-a enervat azi ca la cine am cerut meniu vegetarian si imi duce ditamai halca de carne sa imi puta la nas 43.gif 50.gif 6.gif bleax!!
mutulica
azi a fost oribil....
si nici nu cred ca m-a nervat... ci mai degraba mi-a lasat un gust amar...

la naiba... nu sunt bun de nimic
Jazz
@Mutulica
Nici gluma sa nu mai spui ca nu mai esti bun de nimic... sad.gif
janine
Jazz ador avatarul tau mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.